Opinie o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. w Szczecin

Kierowca bombowca

Serdecznie polecam tę firmę, bo już trochę w niej pracuje. Koordynatorzy bardzo ugodowi, można się z nimi dogadać, nie wywyższają się, są tak naprawdę koordynatorkami i dobrymi kolegami z pracy. Szef (Sebastian bo, drugi zajmuje się innymi kierowcami, i nie mam z nim kontaktu) to profesionalista, bardzo w porządku, dna o pracowników, traktuje jak rodzine (np organizuje imprezy integracyjne na których są przykładowo gokarty, paintball, lub uczta w renomowanej restauracji). Zarobki są dobre, także każdy kto chce zarobić, to zarobi. Auta są nowe z salonu (w większości mercedesy). Na plus są także warunki pracy, bo nie ma jazd typu 3 na 1, tylko wyjazdy dwudniowe max jednotygodniowe i praktycznie zawsze na weekend kierowcy są w domu. Co do negatywnych komentarzy, to moim zdaniem, większość z tych negatywnie komentujących myślało, że będzie nic nie robić a zarabiać. Polecam serdecznie każdemu, i jako radę mogę podać, że GIGi CARGO stawia na jakość i przesył informacji. Jeśli wiesz, że spóźnisz się na rozładunek bo był wypadek lub byłeś zmęczony, musisz wysłać maila do koordynatorów i do firmy do której jedziesz. Na koniec chciałbym się odnieść do zarzutu jednego z użytkowników, który twierdził, że wypłaty nie ma czas. Wypłata jest zawsze 10, chyba, że bank nie zdąży zaksięgować, wtedy jest następnego dnia. Pozdrawiam!

Grażyna
@Kierowca bombowca

Ale czy to wtedy nie trzeba przelewać tak, żeby jednak zdążył zaksięgować tego 10? Tak tylko piszę, bo widzę, że poza tym oceniasz na plus. A jak w ogóle stawki?

@Kierowca bombowca

Kierowca bombowca...A ty prawko w ogóle masz? Nie kojarzę aby ktokolwiek z drajwerów mial tak fantastyczną opinię. Szczególnie ostatnimi czasy.

09.09.2022 poszly system pracy 1/1 unikalny w kraju chetnych zapraszam do pracy

Pozdro X
@Kierowca bombowca

Może z 5 razy na 7 lat dostałem wypłatę na czas czyli 10-tego. A tak pozatym ti same bzdury piszesz . Acha i na końcu zapomniałeś chyba dopisać .... Pozdro K .

Co wchodzi w socjal Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Nikos

Za duzo placa ?

Majk

Nie można wierzyć w żadne słowa w biurze bo kłamią na każdym kroku... nie polecam firmy tym bardziej pracy tam ...

@Majk

Super firrma pieniążki zawsze na czas !!!!

Bulbulator
@Majk

Trzeba nie było się macać w kontenerze całymi dniami ,,bejsbolisto''

Szczecinianin

Kto jeździ teraz Chłodnoą o nr.WE 305YE.Dzięki pilne

Kamil

A szukają kierowców?

Paulina
@Dunczyk

Fantastycznie, że w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski pieniądze są zawsze na czas. To bardzo ważna kwestia by nie musieć się upominać o wypłatę. Skoro piszesz, że jest to super firma to może napiszesz jakieś plusy z bycia jej pracownikiem? Będzie mi miło dowiedzieć się czegoś odnośnie tego.

Niggas
@Szczecinianin

Zależy kto pyta

SD
@Paulina

Nigdy nie dostałem wypłaty w terminie, zawsze trzeba było się upominać o nią.

@SD

Bzdura

Zwierzak

????

Kierowca Gigi

Każdemu z czystym sercem mogę polecić tę firmę. Kierowcy nie są dojeżdżani jak to ma miejsce w innych firmach, samochody to nowe mercedesy, także komfort jazdy jest zapewniony. Zarobki są bardzo dobre i uczciwe, a wypłaty zawsze na czas. Koordynatorzy chętnie współpracują z pracownikiem, a Szef Sebastian dba o swoich pracowników.

Pawcio
@Kierowca Gigi

Napisz (usunięte przez administratora) że jesteś busiarzem w tej firmie a nie na zestawie w międzynarodówce. Inna podfirma, inne Zarobki, inna praca.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Dziekuje

Czy w firmie Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca Kat. C+E, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Dunczyk

Nadgodziny to cały czas robisz, nie martw się bag i kroodylki oplacone

Robson

Dobra firma, Pan S profesjonalista. Jak ktoś szuka spokojnej roboty to polecam.

Pioter
@Robson

Nie jest źle jak na polskie warunki. Fury też Ok jeszczo nie dowalone

Kamil
@Robson

Właśnie szukam ale nie potrzebują:)

Max

Witam. Ma ktoś opinie o tej firmie, odnośnie jazdy na c+e? Jak wygląda podejście do pracownika, płaca, praca itp? Pozdrawiam

Hubert
@Max

Dowiedziałeś się czegoś moze ?

Kierowca

Najukochańsza firma w życiu moim

Jak długo trwa proces awansu w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Dunczyk

Tu nie ma czegoś takiego jak awans chyba że będziesz dobrze sznurówki robił, to uzyskasz przychylnosc.

Bronisław
@Dunczyk

Rozumiem, że brak jest możliwości awansu, ale czy można brać udział w szkoleniach, które podnoszą kompetencje zawodowe lub w kursach językowych? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

@Bronisław

Tak można brać udział, ale jak sobie zapłacisz za swoje. Zapomnij o szkolenia w tej firmie na koszt pracodawcy.

Helena

Ciężko winić pracodawcę o to, że jego pracownicy nie mają własnego zdania. To kwestia dość indywidualna. Ciekawi mnie co masz na myśli mówiąc o braku szacunku do ludzi? Rozwiniesz w jaki sposób traktowani są pracownicy w firmie Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Bronisław

Co takiego dzieję się w tej firmie, że kierowcy rezygnują po jednym dniu!?

Ryżawy

40 kierowcof ? Czlowieku na twoje miejsce jest ze 100 kierowcof i przyjdom na kazde zawolanie i jeszcze podziekuja. To tylko 3 wyjazdy w tygodniu i co bys robil reszte tygodnia w domu ??? 5 h snu, a po co ci wiencej ??? Najlepsze zarobki w firmach transportowych w zachodniopomorskim jak i w Polsce ! tylko jezdzic i krecic km ! POLECAM !!!

Helena

Jestem bardzo ciekawa, czy to co napisałeś, jest prawdą. Być może jakiś pracownik Gigi Cargo postanowi wkrótce zweryfikować tę informację. A wiesz może dokładnie, dlaczego właściwie Inspekcja Pracy miałaby zainteresować się tą firmą?

JOY

Co za mongol sie podszywa, jak niemasz odwagi matole to ssij kij

JOY

Joy kto Ty jestes?

ktoś

Sebastian pseudo zawodowy kierowca po ledwo zdanym prawku chciał od razu kokosy, i złoto.

taki jeden

a nas słuchy doszły że idą lepsze czasy - dobra zmiana bedzie. Pan kartofelek bedzie zapalał nie umysłowo ale fizycznie.

Driver

Gigi -najlepsza firma na pomorzu

Jojo

A ty byś leżał w domku i nic nie robił a kasiorka musi leżeć - sam wiesz jaki jesteś i w sumie nie żełujemy że nie zobaczymy ciebie na placu nigdy więcej

Ex 2 m
@Driver

Firma z zachodnio pomorskiego. A współpraca z pijawka z pomorskiego zrobi tylko zachód firmy. Szczecin nie daj się zrobić wejherowskim.

Seba

Rudy, od kiedy ty taki odważny? Każdy wie że Sebuś dobrze cię przewiózł.

Baza

Możesz podać więcej szczegółów ?

Berek

Pany (usunięte przez administratora)trzeba , firma się zaczyna sypać , Nasz kartofelek chyba przeinwestował , zaraz kasiorki nie będzie.

Berecik

Jojo już chyba cześć DAFików stoi a nasi Prezesi zaczynają mieć problemy , jeszcze chwila jak nie po rozliczają zobowiązań będą ostre jaja. Ja już szukam pracy - a ofert nie brakuje.

Adas

Witam, pracowałem w tej firmie i drugi raz takiego błędu bym nie popełnił. Nikt Cie nie szanuje a w dodatku zatrudnienie na działalność. Kierowca C+E jeździ za 2400 zł to chyba nawet poniżej krajowej. Chyba ze jesteś desperata i nie masz doświadczenia - to praca godna polecenia. Magazyn to samo, zatrudnienie na działalność. Firmę prowadzą prawdziwi Janusze Biznesu

ocb???
@Adas

Chyba firmy pomyliłeś kolego - nikt tu nie pracuje na działalności i nie pracował

Rudy
@Adas

@Adas- skoro tu pracowales i juz nie pracujesz to znaczy ze nikt tu nie chcial, i raczej nikt za Toba plakal nie bedzie...Jedno trzeba Tobie przyznac- masz chopie ulanska fantazje! 2400 skad ty te kwoty wzialem, z Kuriera...!? zal.pl I ja nie musze sie ukrywac pod wyssanym z D nickiem...

Agata

@Eryk, pracujesz nadal w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski? Jeżeli tak, to bardzo proszę Cię o przedstawienie dokładnej opinii o tej firmie jako pracodawcy. Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które są podstawą Twojej współpracy z tą firmą? Twoja wypowiedź będzie ważna dla tych użytkowników, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.
2.9/5 Na podstawie 98 ocen.

Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.