Greeneris Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Greeneris Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Greeneris Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

08.12.2023 03:12

Czym zajmuje się Państwa firma?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma Greeneris to integrator zaawansowanych rozwiązań IT, w szczególności związanych z mobilnością, bezpieczeństwem oraz transformacją chmurową. Ważnym aspektem jest dla nas także - od wybuchu pandemii - pomoc firmom i organizacjom w przejściu na model pracy hybrid workplace oraz rozwój usług wideokonferencyjnych. Głównym filarem naszej codziennej pracy są doświadczony zespół, szerokie portfolio rozwiązań renomowanych producentów oraz indywidualne podeście do klienta. Nasze biuro mieści się na warszawskim Bemowie, ale działamy w modelu hybrydowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc klientom zarówno w ich biurze, jak i zdalnie.

Jak wyglądały początki firmy?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma powstała z inicjatywy osób, które posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach IT, cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania środowiskiem teleinformatycznym. Rafał Staś oraz Jarosław Świechowicz, przed stworzeniem Greeneris, pracowali w polskich i zagranicznych firmach, zajmując się wdrożeniem, prowadzeniem oraz koordynowaniem wdrożeń oraz projektów teleinformatycznych. Były to m.in. Telewizja SkyTV, Cisco, etc. W 2012 postanowili stworzyć własną firmę, widząc rosnące zapotrzebowanie rozwijania usług informatycznych w polskich instytucjach oraz przedsiębiorstwach - tak powstał Greeneris.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

W swoim portfolio posiadamy rozwiązania największych światowych producentów, takich jak Microsoft, VMware, SentinelOne, Crowdstrike, Zscaler, KnowBe4, Zoom, Cisco, etc. Zaawansowane rozwiązania IT, a głównie cyberbezpieczeństwo, to mocno rozwijające się branże, w których nieustannie potrzebni są nowi specjaliści, ponieważ rozwijane są sieci teleinformatyczne jakie stają się, coraz częściej, obiektem ataków cyberprzestępców. Często te ataki powodują paraliż podmiotów infrastruktury krytycznej, co zagraża bezpieczeństwu całego Państwa. Pracujemy więc, by pomagać w doborze oraz wdrożeniach odpowiednich systemów w polskich kluczowych podmiotach publicznych oraz średnich i dużych firmach.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasza firma składa się z kilku działów, ale najłatwiej podzielić ją na Zarząd, Dział Handlowy, Dział Rozwiązań Wideokonferencyjnych, Dział Techniczny, Dział Marketingu oraz pracowników administracyjno-biurowych. Pracujemy w modelu hybrydowym. Aktualnie najbardziej intensywnie pracujemy nad rozwojem i zwiększeniem Działu Technicznego oraz Handlowego.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

W roku 2024 chcielibyśmy zwiększyć zatrudnienie w firmie o około 20 osób. Stale się rozwijamy i zdobywamy nowych klientów, dlatego planujemy zatrudnić inżynierów rozwiązań bezpieczeństwa oraz usług Microsoft. Dodatkowo ważnym aspektem jest wzrost liczby naszych Account Managerów oraz Business Development Managerów w działach sprzedaży.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Rekrutację prowadzimy na popularnych polskich portalach rekrutacyjnych, poprzez sieci społecznościowo-zawodowe (jak LinkedIn) oraz dzięki poleceniom obecnych pracowników i naszych partnerów. Pierwszy etap najczęściej odbywa się online i ma formę spotkania z managerem docelowego dla nowego pracownika działu w firmie. W kolejnym etapie zapraszamy na spotkanie stacjonarne w naszym biurze z potencjalnym bezpośrednim przełożonym oraz osobą z Zarządu firmy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Pracownika staramy się wdrożyć stopniowo do pracy w naszej organizacji. Na początku zachęcamy do pracy z biura, aby można było poznać osoby pracujące w firmie oraz kolegów i koleżanki z działu, w którym się pracuje. Pracownik poznaje proces działania firmy i rozwiązania poprzez szkolenia z przełożonym lub kolegami z działu. Posiadamy także szeroki wachlarz nagrań VOD, które pozwalają zapoznać się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Staramy się, aby pracownicy stale rozwijali swoje umiejętności oraz poszerzali wiedzę o rozwiązaniach oferowanych przez naszych partnerów. Organizujemy szkolenie wewnętrzne oraz opłacamy pracownikom dostęp do szkoleń zewnętrznych. Nasi pracownicy stale zdobywają nowe kwalifikacje i certyfikaty. Staramy się, aby pracownicy dodatkowo regularnie spotykali się ze swoimi managerami. W firmie organizujemy wspólne integracje, udostępniamy nasze biuro do wspólnych aktywności oraz - w sezonie letnim - mamy do dyspozycji własny ogród. Spotykamy się także na przykład podczas wspólnych Wigilii Firmowych lub celebrujemy nietypowe święta, jak Światowy Dzień Pizzy. Raz lub dwa razy w roku wyjeżdżamy na integracje nieco dalej od siedziby firmy i staramy się ładować baterie do pracy w sposób aktywny, co można zobaczyć na naszych profilach w social mediach.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Greeneris Sp. z o.o.ikona wywiad

Chcemy, aby nasza firma się rozwijała i stale zwiększała zatrudnienie. Chcemy z naszą misją rozwoju oraz bezpieczeństwa docierać do nowych firm i instytucji, dbać o ich funkcjonowanie informatyczne oraz bezpieczeństwo. W tym roku otworzyliśmy także sklep internetowy z rozwiązaniami i usługami IT skierowanymi do mniejszych firm.

MS

W firmie pracowałem kilka miesięcy. Na duży plus jest przyjazna atmosfera w pracy. Z każdym można normalnie porozmawiać. Jesli chodzi o sama prace to nie mogę narzekać. Juz po 3 miesiącach od momentu zatrudnienia dostałem możliwość zrobienia pierwszego szkolenia. W firmie dużo sie dzieje jak np. spotkania firmowe czy wyjazdy.

obecny
@Kamila

Mogę powiedzieć, że wyjazd w tym roku był stricte rekreacyjny, taki sportowy. trwał 3 dni w ruciane-nida. w fajnym miejscu z domkami. Były SUPy, rowery elektryczne, motorówki, joga, etc. Do tego 3x jedzenie dziennie i oczywiście open bar. Szkoleń nie było tylko tak na sportowo, ale nic na siłę jak ktoś chciał spożywać w domkach to spożywał. ogólnie wyjazd fajny i klapeczki Kuboty na pamiątkę :)

Kam

W Greeneris pracowałam przy sprzedaży produktów Microsoft. Akurat byłam już osoba z doświadczeniem to duże szkolenie nie było mi potrzebne. W firmie oprócz sprzedaży prowadziłam inicjatywy sprzedażowe jak webinaria czy brałem udział w konferencjach. Jest duży nacisk na profesjonalizm sprzedaży. Przy działaniach wspierają inżynierzy z firmy którzy są przygotowani na presales. W samej firmie to raczej średnia organizacja Ok 30 osób. Atmosfera jest przyjazna jak w miałem firmie. Ludzie się znają. Sporo ludzi wyjeżdża na integracje i przychodzi na wigilie etc to można tez porozmawiać face to face a nie tylko Teams.

Poszukujacy

Widziałem na linkedin zdjecia z tego roku. Fajnie wyglada ten wyjazd

biurek

Ze swojej strony polecam pracę w Greeneris. miła atmosfera, możlliwe praca hybrydowe, dostosowana do naszych potrzeb (czyli nie ma stałych dni z biura, można się dogadać). Pracowałem w dziale video, co łączy się ze sprzedażą licencji Zoom. oprócz podstawy, są premie za sprzedane produkty. w firmie co jakiś czas jest jakieś spotkanie z % i jedzeniem. są fajne wyjazdy integracyjne. w firmie raz w tygodniu zapełniana jest lodówka i można się częstować.

@biurek

Dziękujemy za opinię o Nas i o tym jak na codzień pracujemy. Pozdrawiam, Zarząd

@mlodyinz

Ja ze swojej strony, polecę tam rozpoczęcie kariery zawodowej jako Inzynier. Dobry zespoł techniczny, duża grupa osób co pracuje tam powyżej 5 lat, a były nawet osoby co są od początku firmy. Firma potrafi dać dobre podstawy do rozwoju w technologii cyberbezpieczeństwa czy MS. Płacą za certyfikaty. Można pracę połączyć ze studiami jak się zaczyna. W firmie jest sporo benefitów. Lodówka uzupełniana, więc jakby ktoś nie zjadł w domu śniadania może skorzystać. Są wyjazdy firmowe (takie integracyjne), grille, wspólne mecze, oraz wiadomo takie okolicznosciowe jak wigilia czy wielkanoc. Pracuje się hybrydowo. Są premie kwartalne lub uznaniowe.

Eliza Nowy wpis

Dzień dobry. jeśli jest tak jak wskazano kiedyś w ogłoszeniu, że Security Engineer może zatrudnić się na umowie o pracę oraz kontrakcie B2B to czy przy tej drugiej formie można liczyć na ewentualne płatne dni wolne od pracy? zastanawiam się na ile Pracodawca w praktyce jest teraz elastyczny

Nowy wpis

@Eliza

Dzień dobry, w umowie zapisane są dni wolne płatne do wykorzystania

Rozmowa techniczna na wysokim poziomie, natomiast drugi etap z managerem na niskim poziomie. Druga rozmowa była stacjonarnie w biurze, manager pyta czy stawiasz teraz na zarobki czy na wiedzę, pyta ile zarabiałeś do tej pory i oferuje 500zł więcej, co jest smieszne w IT. Do tego firma oferuje mieszane umowy - pół uop, pół zlecenie - argumentują to tym, że firma mniej płaci podatków, a Ty więcej zarabiasz. Na zakończenie drugiego etapu manager zapewnia, że wszystko jest w porządku i tego samego dnia dostarczą umowę i wszystkie warunki zatrudnienia, niestety lub stety zakończyło się tylko na słowach i trzeba było się samemu upominać po 3tygodniach, by usłyszeć, że jednak nie są zainteresowani współpracą.Kompletnie nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu.

@Kandydat

Zastanawiam się czy byleś zobligowany do podania konkretnej kwoty względem wcześniejszego miejsca pracy? ciekawi tez kwestia umów, więcej zarobisz a co ze składkami? Pytałeś czy można być na jednej, którą sobie wybierzesz? Opowiesz tez o tej części technicznej? Ile czasu Ci zajęła?

kandydat Nowy wpis

Część techniczna zajęła ponoć godzinę i wszystkie tematy zostały obszernie omówione z inzynierem. Pytania co robiłem wcześniej, dopytywał o to, zadawał swoje pytanie o to co robiłem i co umiem, również pytał o technologie, których używają. Co do drugiej rozmowy pytanie o moje dotychczasowe zarobki padło podczas omawiania oczekiwanego wynagrodzenia, można było być na jednej umowie, mówili, że nie wpływa to na długość urlopu itp, ale mimo to wygląda to słabo.

Zielony

A jak zarobki? Wszystko ładnie jest opisane, same plusy. Tylko jakos cisza o zarobkach. Jakie są widełka? Jakie są faktyczne zarobki [podstawa oraz dodatki] w okresie próbnym i później przy pełnym zatrudnieniu, na UoP czy na B2B? Możliwe, ze jak w innych instytucjach i przy aż tak dużej rotacji [nawet kilku miesięcznej] są bardzo słabe. Może ta wskazana kwota to brutto a nie netto?

Zielony
@Zielony

Ps. Takie benefity jak: wyjazdy i spotkania integracyjne, świąteczne spotkania, firmowa kawa z ekspresu, a także dofinansowania do szkoleń to uważam za podstawę i są - cóż to mówić - standardem. Jeśli by ich nie było to strata czasu na taką firmę.

@Zielony

Dzień dobry, kwestia wynagrodzeń z kandydatem, który otrzymał ofertę pracy jest ustalana indywidualnie. Zapraszam do rekrutacji i przy pozytywnym przejściu procesu rekrutacji są także uzgadniane ostateczne warunki zatrudnienia.

@Zielony

Akurat takie benefity posiadamy obecnie, ale jesteśmy otwarci na sugestie pracowników. W tym roku do benefitów także zostało dołączona oferta dodatkowego ubezpieczenia.

asdf

To odnosząc się jeszcze do tego zapytania o rozwój, czy moglibyście rozwinąć nieco szerzej temat szkoleń? Jaki jest ich aktualny program? teraz w ofercie dla Security Engineera wyodrębnione zostały te wewnętrzne oraz zewnętrzne. Omówicie je?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Security Engineer w firmie Greeneris Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Czy jest tu ktoś kto pracuje jako IT Security System Engineer? Jeszcze ma być dostępne ogłoszenie a po komentarzach widzę ze od paru miesięcy nikt niczego nie pisał. Nie ma innych rotacji? te nabory są ze względu na rozwój? potrzebuje ustosunkowania się jeszcze do widełek placowych. Czy możecie je określić?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr

15.09.2023 04:09

Piotrikona wywiad

Pracowałem jako inżynier systemowy, ale właściwą nazwą powinien być inżynier sprzedaży. Ta praca to przede wszystkim prowadzenie prezentacji dla klientów i tłumaczenie, jak działa software.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Piotrikona wywiad

Tak, była to praca hybrydowa.

Piotrikona wywiad

Negatywna atmosfera w kontaktach na linii zarząd - pracownik. Ataki słowne, psychiczne, poniżanie przy innych pracownikach, co opisałem niżej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Piotrikona wywiad

Dokładna kwota to 3850 złotych (w marcu 2023 roku). Kwota brutto równa była netto, ponieważ byłem zatrudniony na umowę zlecenia obejmującą osobę do 26. roku życia.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Około roku.

Piotrikona wywiad

Plusem byli na pewno inni współpracownicy - pomocni, z pasją. Plusem są także integracje.

Piotrikona wywiad

Toksyczny zarząd, który nie potrafi przyznać się do błędu i obraża pracownika, co opisałem w dalszej części. Minusem były także wysokie wymagania wobec pracownika, który dopiero zaczyna swoją pracę i porównywanie go do osób (zatrudnionych w innych firmach) mających wieloletnie doświadczenie.

Piotrikona wywiad

Szkolenia prowadzone były wyłącznie pod certyfikaty niezbędne do uzyskania statusu partnera dostawcy usług. Nie dotyczyły rozwiązań, jakimi się zajmuje pracownik (w moim przypadku). Odbywały się 1-2 szkolenia w ciągu półrocza. Wiadomo, że w różnych branżach wygląda to inaczej, ale w IT często standardem jest, że pracodawca inwestuje w szkolenia pracowników. Jeśli chodzi o otwartość na rozwój, ta firma jest naprawdę przyjemna – widać, że ktoś stara się robić coś więcej. Jednocześnie widać też, że pracodawca jest nastawiony tylko i wyłącznie na maksymalny zysk.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Piotrikona wywiad

Brakowało szkoleń (poza tymi dotyczącymi dostawców rozwiązań) i szansy rozwoju umiejętności potrzebnych do pracy w bezpieczeństwie IT.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Piotrikona wywiad

Atmosfera jest bardzo dobra. Managerowie (kierownicy) najczęściej są naprawdę wyjątkowo dobrani, potrafią motywować, pomagają załatwiać różne sprawy czy formalności.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Piotrikona wywiad

Styczność pracowników z zarządem jest duża - firma jest niewielka, dlatego osoby z najwyższego szczebla często pojawiają się wśród pracowników. Niestety, ze strony zarządu widać brak zrozumienia, brak skrupułów, niekontrolowane wybuchy emocji i nastawienie na zysk. W kontaktach między zarządem a pracownikami niższego szczebla można dostrzec naprawdę dużą granicę. Pracodawca nie potrafi przepraszać za błędy, które popełnił.

Piotrikona wywiad

Przykładem może być sytuacja, gdy na oczach innych współpracowników zostałem obrażony, a w moim kierunku padły niecenzuralne słowa. Zdarzają się niedopuszczalne zachowania, takie jak wybuchy agresji w stosunku do pracowników. Oczywiście firma nie jest najgorszym miejscem do pracy, chociażby przez atmosferę panującą w poszczególnych działach - tam pracują po prostu ludzie, lepsi czy gorsi, ale można się z nimi porozumieć, pożartować, spędzić chwilę.

Piotrikona wywiad

Zasugerowałbym, aby zarząd firmy odsunęł się od technicznych spraw. Pracodawca nie posiada żadnych aktualnych, merytorycznych informacji branżowych, a wiedzę czerpie z broszurek informacyjnych. Ustalanie oczekiwań wobec pracowników należy zostawić managerom zespołów, ponieważ oni lepiej orientują się, jak wygląda sytuacja w danym zespole i jaka jest ilość pracy.

MS

Kamila
@MS

Te wyjazdy są ścisłe rekreacyjne czy również jakieś szkolenia macie wtedy organizowane? Jakie były ostatnie? I zastanawiam się nad tym z jakich przyczyn już nie współpracujesz? Znany jest aktualny średni staż?

obecny

@Kam

Dziękujęmy za opinie o Nas i informację jak pracujemy. Pozdrawiamy, Zarząd

Jasiu
@Kam

Gdzie odbywają się integracje?

@Jasiu

Co roku wybieramy inne atrakcyjne miejsce w Polsce. Dla przykaldu byliśmy w Sandomierzu, okolicach Olsztyna czy ostatnio Ruciane Nida. Poza tym mamy integracje w Warszawie, wyjście do restauracji, na tor kartingowy, kręgle czy w pobliżu firmy grill.

Poszukujacy

Widziałem na linkedin zdjecia z tego roku. Fajnie wyglada ten wyjazd

biurek

@biurek

Dziękujemy za opinię o Nas i o tym jak na codzień pracujemy. Pozdrawiam, Zarząd

MM

Czy są jakieś premie roczne lub podwyżki inflacyjne? I czy są jakieś inne pozapłacowe dodatki lub benefity dla pracowników?

Doro
@MM

Co do dodatkowych benefitów to ostatnio to wyglądało całkiem nieźle w porównaniu do innych firm. Są wyjazdy i spotkania integracyjne, świąteczne spotkania, ubezpieczenie, karta sportowa, firmowa kawa z ekspresu i rożne przekąski w lodówce (jogurty, kabanosy i inne w zależności zgłoszeń pracowników), a także dofinansowania do szkoleń.

MlodyInz
@MM

Są premie kwartalne czy uznaniowe

Doro
@MlodyInz

To pewnie zależy jaką masz umowę o prace: czy na etat czy B2B czy jeszcze inaczej. W moim przypadku można było liczyć na premie roczne i uznaniowe.

@mlodyinz

Wiolka

Zwraca uwagę podana tu przez kogoś w styczniu kwota 4 tysięcy. Czyja to pensja? Inżyniera? Managera? I przez jaki okres, pierwszy miesiąc, czy dłużej? jak czytam ofertę dla systems ingeenera w Windows, to wygląda to przyzwoicie, benefity są. Ale info o takich kwotach wynagrodzenia podważa to wrażenie

Jaką umowę oferuje Greeneris Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Dyrektor Sprzedaży.

Makowiec69

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i muszę powiedzieć że zdecydowanie odradzam pracę tam, jedynym pozytywnym jej aspektem jest dział techniczny, w skład którego wchodzą naprawdę fajni ludzi. Co do firmy to jest to coś na zasadzie wanna be corpo, a w praktyce jest to Januszex tylko IT. Nowa lokalizacja na bemowie to (usunięte przez administratora)Warszawy i w dodatku zmuszają pracowników do pracy z biura 1/2 miesiąca, płaca jak na rodzaj pracy jest mała, wymagania są wielkie, terminy wyśrubowane, a zarząd (kółeczko wzajemnej adoracji) spokojnie z odpowiednimi dowodami można byłoby podać do sądu pracy za mobing. Nie polecam.

Kazimierz
@Makowiec69

O jakich wymaganiach i pensji piszesz? I jakie zachowania nazywasz w ten sposób, możesz podać jakiś przykład? Była też tu wcześniej poruszona sprawa lojalki / lojalek. Występują tu takowe i jak to jest zorganizowane? Wiem, że dużo pytań ale lepiej się zorientować przed niż po...

Makowiec69
@Kazimierz

Pensja ok. 4000 netto Wymagania: duzo rozwiązań do przyswojenia w krótkim czasie, jeżeli nie jest się w czymś dobrze obcykanym to można przygotować się na nadgodziny, które swoją drogą są niechętnie przyznawane i każdą z nich trzeba konsultować i dokumentować Co do lojalek to osobiście nie mogę się wypowiedzieć, bo żadnej nie podpisywałem ale były o to pytania od zarządu A co do (usunięte przez administratora) to głównie chodzi tutaj o stałe agresywny ton zarządu jeżeli chodzi o praktycznie cokolwiek, wydawanie polecń jak do (usunięte przez administratora), do tego dochodzi przeklinanie i w konsekwencji atmosfera stresu oraz ocenianie pracownika odbywa się w charakterze absolutnie niedopuszczalnym

Kolega Makowca
@Makowiec69

Warto powiedziec ze raz na jakis czas odbywa sie publiczny lincz po prezentacji, przeklinanie, krzyczenie przy calym zespole.

Przemek

Dzień dobry, Miałem rozmowę na stanowisko inżyniera. Rozmowa była bardzo konkretna i rzeczowa, w dodatku przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Zostałem zapewniony, że dostanę odpowiedź w krótkim czasie ze względu na sprawnie działającą organizację i faktycznie tak było. Ostatecznie wybrałem inną ofertę, ale bardzo pozytywnie oceniam proces rekrutacji.

@Przemek

Czyli tak naprawdę była to sama rozmowa? Nie sprawdzali w żaden sposób Twoich kompetencji?

Maciek
@Przemek

ja tez mialem na rozmowe na stanowisko "Inzyniera systemowego" i wszystko wygladalo tak jak powinno.

Justyna
@Maciek

bardzo ciekawi mnie czy sprawdzaja znajomosc angielskiego? u mnie to najwiekszy minus, rozumiem, ale nie mam wprawy w mówieniu i ....

M

Rozmowę miałem prawie 2 tygodnie temu. Zapewnienie, że bez względu na wynik dostanę odpowiedź. Rzecz jasna kontaktu z ich strony brak. Sama rozmowa niezbyt przemyślana, trochę "na żywioł". Nie polecam

Jerzy
@M

Dwa tygodnie to jeszcze nie tak długo. Może trwa jeszcze rekrutacja i dlatego nie ma odzewu. Jakby co o może sam zadzwoń i się dowiedz. Będziesz wiedział na czym stoisz. Daj znać jak się dostaniesz.

kandydat
@Jerzy

Już by się odezwali. Jak jest cisza to znaczy że nie przyjęli.

Zuzanna

Cześć, przejrzałam wpisy, które pojawiły się w wątku i były one głównie negatywne :( Nie chciałabym jednak się nimi za bardzo sugerować bo sporo lat minęło, wiele mogło się przez tak długi okres czasu zmienić, więc może znajdzie się jakaś osoba, która napisze swoją aktualną opinię o pracy w Greeneris? :)

Mi
@Zuzanna

Cześć. Dziś miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną w firmie Greeneris. Dostałam telefon i maila z linkiem do rozmowy już kilka dni temu. Problem w tym, że link ten nie działał, gdy wchodziłam w niego o właściwym czasie pokazywał się komunikat o nieistniejącej stronie. Napisałam maila w tej sprawie, jednak zero odzewu ze strony firmy. Pytanie czy ktoś z was jako kandydat spotkał się z tym samym?

P.

Nie polecam. Generalnie szukają frajera który im będzie za śmieszne pieniądze pozyskiwał klientów dla bardzo drogich i skomplikowanych rozwiązań i usług. Ich największy problem - nie chcą inwestować w porządnych pracowników, nie mają nic do zaoferowania co skłoniłoby na współpracy z nimi. Pewnie dlatego mają dużą rotację, bo ludzie szybką stąd uciekają. Omijać jak najdalej, gdyż lepiej poszukać gdzieś indziej.

R.

Nie polecam. Współpracowałem z tą firmą parę miesięcy. I była to ciężka współpraca. Nie chcę mówić szczegółów, natomiast jeden z tych pracodawców ma problem z powiedzeniem o co konkretnie chodzi w powierzonym zadaniu, zbywają pracownika jak ma pytania a potem mają pretensje, że pracownik coś źle zrobił.

Zostaw merytoryczną opinię o Greeneris Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Greeneris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greeneris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greeneris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greeneris Sp. z o.o.