Opinie o Erpatech Beata Praga w Mościska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Erpatech Beata Praga. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Erpatech Beata Praga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erpatech Beata Praga w Mościska

Ooo Nowy wpis

Cześć, na podstawie oferty zastanawiałem się już jakie wyniki może chodzić w tej całej premii, ale nie rozwinęli tego w treści, tu natomiast ktoś napisał wprost, że zależy ona od zrealizowanych zadań. A o jakich konkretnie mowa?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Erpatech Beata Praga?

Jeśli magazynier w tamtym roku już zarabiał od 4,2 do 5,5 tys to jakich zarobków teraz może się spodziewać? Biorę teraz poprawkę na bieżące podwyżki. tak poza tym z czego wynika różnica w postaci 1,3 tys?

Chciałbym pracować jako Magazynier w mieście Mościska. Czy rzeczywiście można zarobić 4300 PLN? W jakich firmach?

ODP Nowy wpis

Magazynier zarabia w naszej firmie od 4200zł do 5500zł brutto. Pensja składa się z podstawy i premii zależnej od zrealizowanych zadań.

Erpatech Beata Praga prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
staszek

serdecznie dziekuje serwisowi za merytoryczne podejscie do zlozonej reklamacji i wymiane wadliwej czesci w zakrezie wiele wiekszym niz moje wyobrazenie dotyczace napraw gwarancyjnych -z czystym sumieniem moge polecic firme Erpatech jako solidnego i wiarygodnego partnera na lini serwis-klient pozdrawiam Pania,z ktora prowadzilem konwersacje na temat w/w Dziekuje raz jeszcze z powazaniem stanislaw

Czy pracownicy Erpatech Beata Praga mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

ODP

Spotkania integracyjne odbywają się regularnie. Na spotkaniach podsumowujemy wyniki, a po części oficjalnej wspólnie bawimy się korzystając z wielu ciekawych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Do tradycji przeszły firmowe spotkania świąteczne w wybranej restauracji lub klubie. Kilka razy w roku organizujemy wspólnego grilla. Regularnie gramy w piłkę nożną na boisku wynajętym dla naszych pracowników.

@ODP

Brzmi spoko, zwłaszcza gry drużynowe. A organizowane są może kilkudniowe wyjazdy firmowe?

ODP
@Karolina

Wyjazdy integracyjne zwykle są z noclegiem

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Erpatech Beata Praga na Magazynier? 10 grudnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Erpatech

Magazynier jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie jest wypłacane do 10-go dnia kolejnego miesiąca.

Lidia
@Erpatech

Na jaki okres czasu jest zawierana ta umowę o pracę? ;-)

Agata
@Erpatech

A czy magazynierzy mają system zmiany i czy jest też zmiana nocna, coś w roli stróża? I czy na magazynie są różne stanowiska typu młodszy magazynier, starszy itd.?

Robert Arceus

Czytając opinie bałem się o naprawę gwarancyjną. Okazało się że było szybko i bez problemów. Wysyłka z paczkomatu , szybka naprawa i wysyłka po naprawie kurierem. Sprzęt może tani ale działa i jestem zadowolony. Pilarka Black &decker acu.

Barbara
@Robert Arceus

a jak kontakt z firmą? Nie miałeś problemów ze skontaktowaniem się z nimi i uzgodnieniem co z tą gwarancją?

Radek

Brak slow na ta firme szkoda czasu zeby to skomentowac żenada

Lidia
@Radek

Proszę, powiedz co wiesz. Każda opinia, a szczególnie ta najnowsza jest ważna dla przyszłych kandydatów do firmy, sama się chętnie dowiem co się tam dzieje... Żeby nie wybrać źle :)

Przeczekalska

Praca na przeczekanie, kasa bez fajerwerków, socjalnego brak, można liczyć jedynie na kawę i herbatę, na święta brak jakiejś premii, bonów lub paczek dla dzieciaków. Można przeczekać i to wszystko.

Zigi

(usunięte przez administratora) jakiego mało !!! Naprawa gwarancyjna polega na wyczyszczeniu sprzętu. Posiadam dwie gwozdziarki aku DeWalt. Oddaje systematycznie na gwarancje bo nie można nimi pracować. Wracają wyczyszczone i za chwile jest to samo. Przy jednej skończyła się gwarancja. Po oddaniu na serwis wyceniono naprawę na kwotę bliska 2200 zł. (Cena nowej) dodam ze oddana była na ta sama usterkę co wcześniejsze 4 razy gdzie była niby naprawiana. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Pani na recepcji stwierdziła ze nie ma historii napraw w systemie. A ja dostałem trzy opisy z napraw. Śmieszne to jest. NIE POLECAM TEGO SERWISU !!!

Hej, hej, czy na magazyn do Erpatechu może aplikować kobieta? Jeśli tak, to na jakie konkretnie stanowisko? :) Jak jest z dźwiganiem ciężkich rzeczy? I czy wymagane są uprawnienia na wózki widłowe?

Klient

Po opiniach sądzę, że nie warto korzystać z usług tej firmy!???

Pewienbudowlaniec

Naprawili mój sprzęt, wymienili pewien odbiornik i powinni dodać akcesoria do niego które są w zestawie ale zapomnieli o tym, gdy zapytałem czy mogę go dokupić potwierdzili ale znikąd pomocy odnośnie modelu, dopiero ich dealer mi pomógł. Dlatego erpatech leci sobie ostro w kulki ale polecam jak najbardziej sklep 365pro

Stef

Na załatwienie naprawy w okresie gwarancji nie ma szans prawie wszystko odsyłaja z powrotem. Kombinują żeby klient za wszystko płacił, żenada

@Stef

Być może Erpatech nie ma wystarczającej ilości pracowników w dziale reklamacji, stąd opóźnienia. Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia jak @Stef? Chętnie dowiem się więcej.

Kkk
@Wiktoria

Proszę poczytać opinie na stronie serwisu są bardzo źle nie warto mieć z nimi do czynienia

Omijać z daleka. Reklamacja szlifierki kątowej Black+Decker odrzucona z powodu profesjonalnego używania narzędzia dla majsterkowiczów. Po zapytaniu w jaki sposób należy używać narzędzia dla majsterkowiczów - odpowiedź SPORADYCZNIE. Odwołanie oczywiście też odrzucone.

@Piotr

Bardzo ciekawa interpretacja instrukcji użycia szlifierki:) Czy na forum gowork jest obecny ktoś z działu reklamacji z Erpatech? Fajnie, gdybyście odnieśli się do tematu i przy okazji powiedzieli, czy przyjmujecie na staż pracowniczy.

Wiktoria

Cześć wszystkim! Przede wszystkim chciałam z góry podziękować pracownikom, którzy znajdą czas by odpowiedzieć na moje pytania: 1. Ile osób zatrudnia Erpatech? 2.Czy atmosfera w firmie jest "zdrowa"? Na pewno rozumiecie o co mi chodzi.

Gutek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega, czy są szanse na pracę bo czas niepewny?

Krys

Żenujący amatorzy nie znający podstawowych regulacji prawnych z zakresu rękojmi i gwarancji - jak na kiepski serwis gwarancyjny przystało... Trzeba podjąc nadludzkie wysiłki żeby cokolwiek załatwić w tym bajzlu ! obsługa klienta (a raczej "obsuwa" klienta") poniżej jakiegokolwiek standardu... NIezrozumiałe dlaczego tacy (usunięte przez administratora) są oficjalnym serwisem gwarancyjnym Black& Decker Czy DeWalt...

?

Czy firma organizuje szkolenia zewnętrzne?

Zostaw merytoryczną opinię o Erpatech Beata Praga - Mościska

• Jak się pracuje w Erpatech Beata Praga?

Zobacz opinie na temat firmy Erpatech Beata Praga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erpatech Beata Praga?

Erpatech Beata Praga
  • Bakaliowa 26