Opinie o Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o. w Radom

Amelia Nowy wpis

Dzień dobry, próbuję się dowiedzieć czy w kancelarii organizowane są praktyki, ponieważ szukam ich dla siebie w swojej okolicy w Radomiu. W ostatnich opiniach niczego na ich temat nie wyczytałam. W sieci też ofert nie było widać. Czy są one możliwe?

Ela

Witam serdecznie na jakie stanowisko był Pan zatrudniony i jaką umowę Pan podpisywał,skoro później okazało się,że nie ma mocy prawnej ? Pozdrawiam ,Ela

Benek
@Ela

Co ma do rzeczy stanowisko. Interesuje mnie powód usunięcia opinii, która otrzymała największą liczbę pozytywnych reakcji. Wypytywanie o stanowisko i treść umowy, nasuwa podejrzenie, że chcecie znaleźć delikwenta i się zemścić. Szkoda, że nie możemy przeczytać o co poszło.

Janusz
@Benek

Jeśli została usunięta to może zawierała wulgaryzmy bo tylko w takim wypadku można usunąć. Wiesz co w niej było? Bo sam bym się chętnie dowiedział.

Benek
@Janusz

No właśnie nie wiem. Wulgaryzmy można "wypikać". Usuwanie całej treści, to manipulacja faktami. Chyba się nie dowiemy prawdy.

@Benek

To ciekawe. Moje kolejne odpowiedzi zniknęły magicznie. Nie było w nich nic niezgodnego z prawem, czy ogólnie pojętą moralnością. Ciekawe...

Benek Nowy wpis

Zabawne. Jaką wartość ma teraz, po moich zapytaniach i dziwnych na nie reakcjach, ocena konkretnej firmy? Czym się kierować?

@Benek

No i "wszamało" kolejny mój post. Może Szanowny Admin uzasadni?

Mariola

Bardzo polecam. Rzetelna , profesjonalna kancelaria, dbająca o klienta

Karolina M

Polecam współpracę z tą firmą.

Janusz
@Karolina M

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy kancelarii. Na stronie jest informacja, że prowadzą sprawy odszkodowawcze z tytułu błędów lekarskich, wypadków, a także pomagają w oddłużaniu kredytów i upadłości konsumenckiej. Możesz napisać z jakiego rodzaju usług korzystałaś?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Zatrudnimy KELNERA / BARMANA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Piotrek

Porządna firma.

Bar_tel

Polecam.

Damian

Polecam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią Amicus.

Asia

Świetna kancelaria serdecznie polecam!

Dagmara

Rzetelna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o. - Radom

Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o.
  • Żeromskiego 57 lok. 1
    26-600 Radom

Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Sp. z o.o.