Opinie o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 w Opole

Lidia Nowy wpis

Ja mam bardzo duże doświadczenie jako sprzedawca i ciekawe czy jak wyślę cv w ciemno to wezmą mnie pod uwagę. Nie znalazłam żadnych ofert w sieci i dlatego weszłam tutaj. Czy sprzedawcy zwykle są zatrudniani na cały etat, czy jest też szansa na pół etatu. No i nurtuje mnie jeszcze kwestia pracujących weekendów, czy trzeba brać wszystkie...

Hania

No właśnie, ile tej pracy jest że uważasz, że płacą nieadekwatnie? Jak ktoś chciał podwyżkę, to jak szefostwo reagowało? Jakieś dodatki chociaz czasem były?

... Nowy wpis
@Hania

Od razu widać,że piszę to osoba z tej firmy która musi bronić dobrego imienia. jedno wiem na pewno,że im bardziej człowiek rzetelny tym gorzej na tym wychodzi.Trzymajcie dalej ludzi na stanowiskach która codziennie pyta jakie jest hasło do komputera bo prostej rzeczy nie umie zapamiętać ale stanowisko kierownicze ma.Dalej trzymajcie ludzi ktorzy tworzą grupki wzajemnej adoracji z wchodzeniem regionalnej w (usunięte przez administratora) zaślepiający oczy od swojej nikczemnej pracy.

@...

czyli jakbym chciała się tutaj zatrudnić, to jak najprawdopodobniej zostanę tutaj odebrana? dlaczego uważasz, że na rzetelności w tej firmie się traci? możesz podać jakiś przykład, który faktycznie to potwierdzi? czekam na jakieś informacje, zanim złożę tutaj CV - a planuję to zrobić.

Xy Nowy wpis

Firma ogólnie ma kilka oddziałów.Jest kilka kierowniczek regionalnych na dany oddzial.Moze akurat trafisz na taką co docenia człowieka a nie za jedną potyczkę skreśla i nie szanuje nie ukrywając tego

Dariusz

Z jaką kwotą wynagrodzenia wiąże się praca dla tej firmy na stanowisku kasjera-sprzedawcy? Mam przed oczyma ich nowe ogłoszenie. Szukają osób otwartych na zmiany, uśmiechniętych, lubiących współpracę. Ale nic mnie tak nie rozwesela, jak po miesiącu pracy na koncie miękko ląduje kwota powyżej 4 tyś zł netto. Jest to tu do wyrobienia, czy to z premią, czy bez, bo nie mam pojęcia, co trzeba zrobić, by ją dostać?

Gabriela

Piszesz jako klient czy jako współpracownik? Możesz opisać sytuację? Co się takiego stało że jesteś niezadowolony?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Koteczek

Gdzie przeniesiono teraz ten sklep

Ilona

Hejka, niektórzy tutaj chwalili firmę, opinie są zresztą różne, ale dużo wpisów klientów, które są dla mnie mniej przydatne. Są tu jacyś aktualni pracownicy firmy, którzy mogą być zorientowani w tym, czy firma nie szuka przypadkiem teraz rąk do pracy? Jakie wynagrodzenie można dostać na początek?

W sprawie odmowy wymiany kapci

Witam.W dniu 14.12.21r.zakupilem kapcie dzieciece 19184 A i ze wzgladu na zamaly nr.w dniu dzisieszym chcialem wymienic na wiekszy ktory byl w Centrum ale spotkalem sie ze strony kierowniczki Centrum na zdecydowana odmowe czym bylem zupelnie zbuwersowanym.Oswiadczam ze ten towar posiadal metke i byl zakupiony platnoscia karta.Prosze o informacje w mojej sprawie ktora co prawda nie jest kosztowo tak wysoka ale budzi watpliwosci cob do obslugi tego Centrum poprostu nieuprzejmosc ze strony kierowniczki co zutuje na opinie Centru.Prosze o kontakt email.Pozdrawiam.

Potwierdzenie
@W sprawie odmowy wymiany kapci

Spoko ! (usunięte przez administratora) płynie rzekami do firmy :) i nikt nie potrafi zatrzymać

Sklep
@W sprawie odmowy wymiany kapci

Prosimy o podanie e-maila w celu wyjaśnienia sytuacji.

krysia

kiedys bylam tam bo chcialam kupic baterie do zegarka,gdy pytalam podajac numer/baterii/ za lada stala starsza pani o jasnych wlosach,musialam pytac kilka razy,a gdy wreszcie sie odezwala to zrobila to w taki sposob,ze odechcialo mi sie kupowac takim wynioslym tonem jakby byla tam za kare,corka mowila mi,ze woli nie miec do czynienia z ta pania

Agata
@krysia

Nie wiem czy jesteś Krysia czy Ola a może manola????chyba się bardzo nudzisz?? ????Życzę miłego weekendu majowego????

Magda

A firma jak długo już działa na rynku?

Czy firma Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

X

Super firma????????

Wiktoria

Byłam dzisiaj z koleżanką na dziale biżuteri i kosmetyków. Azjata (albo właściciel albo współpracownik) nie pozwolił nam na swobodne oglądanie produktów z racji tego że chodził za nami krok w krok, co rusz patrząc na nasze ręce. Wystarczył moment że brałam kosmetyk do ręki by go sprawdzić on niemal stał już przy mnie jak jastrząb. Zdenerwowałyśmy się, bo czułyśmy się z tym bardzo nie swojo i stresująco. kasjerce zwróciłam uwagę że nie chciałabym robić tu zakupów czując się z góry jak złodziejka a ona zaczęła opryskliwie się do mnie odnosić! Że nic z tym nie zrobi, że w każdym sklepie tak pilnują, nie komentowałam i wyszłam, ale była cholernie bezczelna i nie sądzę, żeby w taki sposób odzywać się do klientów. Nie sądzę, żeby ktokolwiek dobrze się czuł wchodząc do sklepu i z góry się czując jakby za moment miało się coś ukraść i wybiec ze sklepu. Kasjerka zamiast w normalny sposób odpowiedzieć jeszcze próbowała mi wmówić że w każdym sklepie tak jest. Zaraz po tym poszłyśmy do innego sklepu. Czy ktokolwiek stał nad nami i patrzył na nasze ręce? NIE SĄDZĘ. Żenada

Natalia
@Wiktoria

Co prawda forum to jest przeznaczone w głównej mierze dla pracowników Star Jade, ale - jak widać po Twoim wpisie - opinie Klientów także bardzo wiele tu wnoszą. Faktycznie - nikt z nas raczej nie lubi jak mu się aż w takim stopniu patrzy na ręce. Może warto byłoby porozmawiać o tym z samym Właścicielem i delikatnie zwrócić mu uwagę. Co Ty na to?

Jack
@Natalia

Pewnie zrozumie haha

Witam serdecznie. Opinie na tym portalu nie zachęcają do podjęcia pracy w tej firmie. Sytuacja obecnie wygląda tak jak opisana w komenarzach? Proszę o odpowiedź

Alicja

Przepraszam nastąpiła pomyłka w literówce chodziło o STARĄ LARWE. Określenie poniżej średnio inteligętnej osoby.

Guess
@Alicja

Zanim gdziekolwiek będzie Pani chciała się wypowiedzieć to na przyszłość zalecam skorzystać ze słownika ortograficznego oraz wrócić do lekcji j. Polskiego z poziomu szkoły podstawowej, z zakresu gramatyki, literówką się Pani przejmuję, a błąd na błędzie, to jest dopiero okazanie inteligencji na poziomie, być Polką, a nie potrafić nawet pisać w ojczystym języku, zwłaszcza na forum publicznym. A wracając do tematu, założę się, że z pracą w handlu ma Pani tyle do czynienia i wiedzy jak ta praca wygląda w praktyce, co wiedzy na temat poprawnej polszczyzny. Nie pozdrawiam.

Stala kilientka i najlepsza????

Jestem bardzo czesto w tym sklepie. Zakupy tutaj to prawdziwa przyjemnosc. Panie zawsze doradza i sa mile. Jesli ktos ma zly dzien to niech nie wyladowuje sie na paniach bo Pani brunetka w tatuazach jak i druga brunetka czy przemila blondynka w krotkich wlosach jak wiekszosc pan sa zawsze mile usmiechniete i idzie pogadac a jak przyjdzie stara larwa i zuca sie o byle gow...o to tak jest pani odpowie ze nie wie bo nie zna sie na takim czyms a ta zaczyna swoje pierd...nie i potem wyzywaja sie tutaj. Milej nocy. Pozdrawiam dziewczyny????

Alicja
@Stala kilientka i najlepsza????

To bardzo nie elegancko wypowiadać się że klient TO STARA LARSA. Klient ma zawsze rację nie znacie tego drogie panie? Jeśli nie to nie nadajecie się do pracy w handlu. I kogo obchodzi brunetka z tatuażem lub błądynka z krótkimi włosami. Tu jest ważny człowiek czyli klient i ekspedientka ich wzajemna relacja.

Janusz

Widzę tu wiele nowych wpisów dotyczących pracy w firmie Star Jade Centrum Chińskie Opole, czy udzieli ktoś informacji jak obecnie rozwija się ten pracodawca? Chętnie dowiemy się wiadomości o warunkach pracy oraz kwestii zatrudnień, a może w najbliższym czasie firma planuję zatrudnić nowych sprzedawców? Zapraszam was do odpowiedzi w tym temacie. Proszę również innych użytkowników o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, komentarze obraźliwe i wulgarne są niedopuszczalne na forum!

Przyjaciel
@Janusz

Kilka dziewczyn które pracują w tej firmie to nie przychodzą do pracy aby uczciwie pracować tylko plotkować i robić wielkie szoł w ogół własnej osoby. Myśle że pracodawca przeczyta ten wpis i poświęci więcej uwagi na przyjżeniu się CO NIE KTÓRYM Pracownicom i za oszczędzi na utrzymaniu GŁUPICH DZIEWUCH.Tylko udają miłe wobec klientów natomiast jak klient się odwróci płynie potok obraźliwych słów i głupie uśmiechy.

Przyjaciel
@Janusz

Napisałam o tym jak są traktowani klienci w tym sklepie, ponieważ doświadczyłem tego na własnej "skórze" Pani brunetka mocno opalona była przemiła jak mnie kasowała ale po moim odejściu od kasy (wydaje mi się że myślą że wyszłam że sklepu) usłyszałam "śpiew....... 'I jak tak można? Można zachowywć się byle jak ale w miarę przyzwoicie.

Mariusz

Często robię tutaj zakupy. Ekspedientki zawsze pomocne. Sklep, do którego chce się wracać! Polecam

N.

Dziewczyno czy ty jesteś jakąś przeziębiona???!!! HA HA HA wpisując ten stek bzdur!!! HA Ha HA

ernest hemi

Ha ha ha ha

anonymaus

Hmm to chyba Pani mało zna się na ludziach! Czasami pozory mylą, w tym czasie co zaistniała taka sytuacja na sklepie były jeszcze dwie Panie które z pewnością to słyszały,starsza Pani w rudych włosach i Pani w ciemnych włosach z okularami.Na pewno będę ten sklep omijać szerokim łukiem.

@anonymaus

I krzyżyk na drogę.....,!

klient
@anonymaus

ŻENADA!!!!! Za czasów kierowniczki P. Kasi takie sytuacje nie miały miejsca! Kąpletny brak poszanowania dla klientów

Myszka miki
@klient

Ty pewnie masz na drugie imię żenada. "Pani Kasia" nigdy nie była kierownikiem, a wszyscy dobrze wiemy kto tej anons umieścił hahahah

BolesnaPrawda
@Myszka miki

Również wiemy kto zamieścił post "Myszka miki"... zapewne osoba, o której bolesna prawda jest tu pisana. Szefowstwo już dawno powinno otworzyć oczy na tego, który udaje przed nimi kogoś kim nie jest.

@BolesnaPrawda

Klient i Bolesna Prawda to jest jedna i ta sama osoba. Obecnie pracuję w tej firmie i nikt niewie dlaczego wypisuje takie Anonsy??? A może chce się poczuć ważna??? Lub jest dwulicowa!!!

Gosia

Witam starych znajomych i tych których już nie zdążyłam poznać hehe... Jak widzę nic się nie zmieniło... Są ludzie,którzy pracują i są normalni i są belzebuby które nie dość,że nie pracują,to w dodatku chcą za to kasę...... MAKABRA!!! Tu się nigdy nic nie zmieni na tym Forum... Zamiast wymieniać miło zdania i zmienić coś na lepsze,to tylko narzekanie,narzekanie i wyzwiska... Spostrzeżenia Pani Anonymaus??? Kobieto,czego Ty się nawąchałaś????Co niektórzy muszą się jeszcze dużo i długo uczyć by nauczyć się obiektywnego oceniania ludzi! Pani chamska i opryskliwa? Ta Pani jest najmilszą osobą jaką znam,dała się poznać jako osoba zdyscyplinowana, poważnie traktująca swoje zadania.Człowiek człowiekowi wilkiem.... Nie podoba się to się zwolnijcie... Ja już nie pracuje a jakoś mimo,iż różne czasy bywały nic przeciwko tej Firmie nie mam....., Bo Firma jak firma pracować trzeba... A jak ktoś ma szersze ambicje, to popracuje i postudiuje i idzie dalej. Nikt tam na siłę nie trzyma... A obowiązki leżące w zakresie obowiązków należy wykonywać rzetelnie i odpowiedzialnie,a jak ktoś tego nie rozumie niech sobie zajrzy do umowy.... A jak płaca dla Was za mała.... No cóż w Polsce tak bywa.... Dużo osób zarabia gorzej i jakoś nie narzekają.... PODSUMOWANIE: Jeśli jesteś nastawiony na 8 h odbębnienia swojego,poznania ludzi do imprez, i zarobienie na te imprezy to nie aplikuj,bo będziesz wystawiał takie same złe opinie jak poprzednicy!!! Dobry pracownik zawsze sobie poradzi.Gorzej z osobami,które wolą biadolić na Forum a do pracy mają dwie lewe rączki!!!! Jak kogoś coś boli i jedynie co w życiu osiągnął to orgazm,to będzie narzekał nawet jak mu zapłacą za sranie na złotym klozecie. Pozdrawiam

ktoś

Haha

Zostaw merytoryczną opinię o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 - Opole

• Jak się pracuje w Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72?

Zobacz opinie na temat firmy Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72
3.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Wrocławska 2 lok. 4
    63-400 Opole