Opinie o Quick-Trans - Sebastian Leszczyński w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quick-Trans - Sebastian Leszczyński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Quick-Trans - Sebastian Leszczyński o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Trans - Sebastian Leszczyński w Włocławek

Dariusz R.

Bardzo bardzo solidnie, dobra komunikacja z firmą. Motocykl był dobrze zabezpieczony, profesjonalny kierowca. Rozładunek przeszedł sprawnie. Polecam

Andrzej M.

Rzetelny przewoźnik. Dobra komunikacja, bus czysty i poukładany. Polecam!

Damian S.

Świetny przewoźnik. Komunikacja, auto oraz kierowca na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

Daniel Z.

Oto wzór klienta którego po transakcji się mile pamięta - ekspresowo i solidnie wykonane zlecenie, znakomity kontakt, towar dobrze zabezpieczony w transporcie. Z przyjemnością wystawiam pozytywny komentarz.

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat B oferowane przez firmę Quick-Trans - Sebastian Leszczyński? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol J.

Wszystkim polecam usługi Pana Sebastiana. Przesyłka, którą był zabytkowy motocykl, dojechała na drugi koniec Polski bez jednej ryski. Bardzo sympatyczny i pomocny kierowca Pan Sławek. Najwyższa jakość przy atrakcyjnej cenie. Na pewno wrócę do tej firmy.

Sylwester M.

Bardzo szybki i sprawny transport, doskonały kontakt z właścicielem firmy oraz z kierowcą. Polecam 10/10

Dziękuję za transport sofy do Lublina i za cierpliwość w sytuacji opóżnienia odbioru mojej sofy. Kierowca był niezwykle życzliwy. Cieszę się, że istnieje taka firma i tak życzliwe osoby. Jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu i życzliwego podejścia do ludzi, po raz pierwszy korzystałam z takiej formy transportu. Pozdrawiam i będę korzystać z Waszych usług w przyszłości!

Ewa P.

Jestem niezwykle zadowolona z transportu i polecam każdemu tą firmę. Bardzo szybki i sprawny przewóz na dalekiej trasie, doskonały kontakt z właścicielem firmy oraz z kierowcą. Odbior mojej sofy opóżnił się, dla kierowcy nie stanowiło to żadnego problemu

Czy Quick-Trans - Sebastian Leszczyński oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ewelina L.

Jeden z najlepszych przewoznikow z jakimi mialam do tej pory do czynienia. Slowny, rzetelny, pomocny, punktualny, latwy kontakt, dobra cena. Poprostu top!!

Maciej S.

Super kontakt , niejedna komercyjna firma mogłaby się uczyć jak dbać o powierzone rzeczy do transportu . Polecam !

Przemysław Z.

Bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem, wszystko można rzeczowo ustalic i dogadać no i koszty mniejsze niż transportu we własnym zakresie. Co najważniejsze towar w moim przypadku motocykl dowieziony bez najmniejszej rysy jak najbardziej polecam.

Piotr .

Przesyłka odebrana i dostarczona punktualnie na czas . Bardzo dobry i miły kontakt z szefem jak i kierowcami . Towar dobrze zabezpieczony i dostarczony w stanie nienaruszonym . P_O_L_E_C_A_M tego przewoźnika 5/5 Pozdrawiam

Andrzej H.

Wszystko wporządku bardzo miły i kulturalny Pan, Bardzo profesjonalne podejście do klienta

Sylwia

Hej. Jakiś czas temu szukali w sieci pracownika jako Kierowca krajowy kat. B. W ogłoszeniu napisali o możliwych nadgodzinach. A ma ktoś info ile płaca za nadgodziny? Albo czy sa one odbierane innego dnia?

@Sylwia

Hah, możliwych nadgodzinach. (usunięte przez administratora) tam się (usunięte przez administratora)jak kon , 3 dni w trasie to pewnie dziś podstawa , wracasz w nocy rano wyjazd , a spóźnij się albo zaspij , obraza , P. Sebastian cały tydzień zdonsany. Z resztą co tu gadać. Szefostwo nie warte uwagi , śmieszni ludzie i te ich wybuchy złości. Ku przestrodze tym pracodawca. Lepiej jak by ktoś na produkcję poszedł, zrobisz swoje I do domu , a w tej firmie , dosylka nawet w nocy. Pauzy o 12 w nocy i 7 rano grzejesz dalej. Odradzam osoba które mają rodziny i chcą z nimi spędzać trochę czasu. Miłego dnia.

Danuta

nie radzenie sobie umysłowo czy też fizycznie? Nie jest to do dziś jakkolwiek weryfikowane na jakiejś rozmowie czy coś? jak ona może przebiegać? przytaczasz pomaganie innym, często to się zdarza? co z tego macie w takiej sytuacji?

Magdalena M.

W dniu dzisiejszym odebrano ode mnie przesyłki...w umówionym terminie, baaardzo profesjonalnie, przesympatyczne. Szef firmy-Pan Sebastian to Bardzo uprzejma i pomocna osoba. Pan Dawid oraz Wojciech to najlepsi dostawcy. Od dziś wybieram TYLKO Ich:⁠-⁠)

Kacper
@Magdalena M.

Polecam!!!

Adam F.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Sebastiana. Bardzo szybka akceptacja zlecenia oraz bardzo szybka realizacja. Dbałość o potrzeby klienta. Z pełnym przekonaniem polecam.

Magazynier

Fakt. Wyplacalny facet. Oczekuje zaangazowania. Zatrudnienie na meme na stanowisko magazyniera. Praca dorywcza. Generalnie dalej nie wiem o co chodziło Sebastianowi. Z pytaniem smsem kiedy mam przyjść odpisal że to był mój ostatni dzień. Jeśli masz nerwy że stali do Sebastiana I chęci do pracy to ok. Rada dla właściciela. Melisa I leki uspokajajace od rana przed praca :) Klient daje ci kasę i jednak trzeba być miłym. Taki rynek. PS. Nie wyrzywaj się na chlopakach. Marka mocno mi było szkoda.

@Magazynier

Wypłacalny , bo nie za swoje. Żeby nie jedna z firm która utrzymuje firmę Pana Senastiana , to kierowcy nawet po miesiącu by nie otrzymali w pełni swoich wynagrodzeń, bo jest tak zadłużony na gadżety i auta. Niech ta Meblarnia odejdzie to wszystko się posypie.

@Gal

No ale mimo wszystko kierowcom dobrze się jeździ z tego co tu piszą i kasa normalnie wpływa? to na co tu obecnie narzekać skoro przyszłości nie przewidzisz? Masz jakieś konkretne informacje na temat tego, że coś się "posypie"? czy to tylko przypuszczenia?

@Danuta

Kasa wpływa, z tego co wiem to jest do ręki. Z tą przyszłością z tego co wiem, to już Panu Sebastianowi się ukróciło, ponieważ malo transportów a ratki trzeba płacić. Ale w jednym ma rację, pracownik pesje musi dostać bo to on utrzymuje, jego firmę. Kiedyś tak mi powiedział i dotrzymuje tego słowa. Co pod tym względem nie mam jakichkolwiek wątpliwości. Ale jeśli się charakter nie zmieni napewno będzie w kółko rekrutować. Pozdrawiam.

@Gal

Z czego może wynikać ta mniejsza liczba transportów? Zawsze taka była czy w ostatnim czasie jest po prostu gorszy okres? Firma miewa lepsze sezony? W jakich miesiącach mogą wystąpić i jak dużo aut obecnie tu jest?

Marek Z.

Wszystko OK. Polecam. Dobry kontakt. Szybka dostawa.

Alfred B.

Wszystko w jak najlepszym porządku . Kierowca bardzo uprzejmy i uczynny,oby takich przewoźników było więcej . Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Trans - Sebastian Leszczyński - Włocławek

• Jak się pracuje w Quick-Trans - Sebastian Leszczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Trans - Sebastian Leszczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Trans - Sebastian Leszczyński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quick-Trans - Sebastian Leszczyński
4.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Quick-Trans - Sebastian Leszczyński