Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Dla naszego Klienta szukamy Spedytora Drogowego

Praca hybryda / zdalna - Warszawa

Umowa o pracę lub B2b

Obowiązki

·        obsługa zleceń transportowych
·        planowanie i organizacja transportów drogowych
·        monitorowanie procesu realizacji zleceń
·        optymalizacja kosztów spedycyjnych
·        dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez sumienne

         wykonywanie  powierzonych zadań

Wymagania

·        minimum (1-2) lata doświadczenia w branży logistycznej,
·        znajomość regulacji prawnych obowiązujących w transporcie i spedycji
·        umiejętność korzystania z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnych
·        umiejętność pracy pod presją czasu
·        znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie 6000 pln netto

Super zespół