Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Wstęp

  • Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży marketingowej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Junior Project Manager.

Obowiązki

  • Prowadzenie komunikacji z klientami oraz przyjmowanie zleceń projektów marketingowych
  • Koordynowanie projektów z zakresu produkcji indywidualnych rozwiązań materiałów marketingowych na rynku niemieckim oraz polskim
  • Przygotowywanie prezentacji biznesowych, ofert oraz briefów
  • Podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Raportowanie wyników i postępów prac
  • Współpraca z działem produkcji i grafikami

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i obsłudze klienta biznesowego (mile widziane w branży marketingowej)
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2+
  • Umiejętność weryfikowania potrzeb klientów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w tym Excel i PowerPoint)
  • Umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu)
  • Uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Dużą autonomię działania, pozwalającą na szybki rozwój kompetencji zawodowych

Benefity

Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1