Doradca ds. Transakcji Jubilerskich

Warszawa
Oferta wygasa za:9 dni
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca ds. Transakcji Jubilerskich

Obowiązki

  • telefoniczne pozyskiwanie klientów
  • prowadzenie rozmów handlowych przez telefon
  • odbywanie spotkań sprzedażowych
  • budowanie bazy klientów i ich obsługa
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach branżowych

Wymagania

  • doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klienta
  • wysokiego poziomu komunikacji i kultury osobistej
  • samodzielności i dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienie na rozwój osobisty i podnoszenie własnych kompetencji
  • mile widziane: doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych

Oferujemy

  • wejście do elitarnego zespołu handlowców
  • wysokie wynagrodzenie
  • zdobycie kompetencji eksperta na rynku diamentowej biżuterii
  • pełne szkolenie
  • przejrzystą ścieżkę kariery w ramach Programu rozwoju talentów