SPECJALISTA W WYDZIALE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ W WARSZAWIE K/M

Warszawa
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Banacha 2, 02-097 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - współudział w przygotowywaniu szkoleń pracowników rekonwersji kadr, - opracowywanie harmonogramów i zakresów tematycznych w ramach aktywizacji zawodowej, - współpraca z pracownikami innych jednostek organizacyjnych struktur rekonwersji kadr Sił Zbrojnych RP.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office, chęć do samokształcenia , bardzo dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe, biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy, chęć do samokształcenia, umiejętność analizy i syntezy informacji, zdoności interpersonalne. Praca w godz.: 7:30-15;30. [Zgłoszenia: osobiste, tel. 261826678, e-mail: Aplikuj, pocztą: ul. Banacha 2, 02-097 Warszawa]

Pracodawca

Nazwa: Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Warszawie

Adres: Banacha 2, 02-097 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą