Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

pracownik zakład 3

chcemy zmian godzin pracy po miesiącu ,mamy dość pracy od 8-19 TEŻ MAMY RODZINY .kiedy zakład to zrozumie .Kierowniczka zakładu 3 pani Baśka ma w (usunięte przez administratora)to do ktorej pracujemy, ona po 8 h wekendy majóki wolne i soboty.CHCEMY ZMIAN GODZIN PRACY ALBO SOBOTY DO 15

Colombo

A tam gdzie jest taka duża ilość ludzi to po przebadaniu każdej osoby znalazła by się jedenastka do gry w nogę ale każdy siedzi cicho biznes ma swoje prawa

a tutaj w niedziele 05.04 do pracy .Firma ma gdzieś czy pracownicy się zarażą ,dopóki jeszcze niema virusa to wyzyskać jak najwięcej z nas.TO polityka firmy

Wojcio
@pracownik

Wyzyskac? a nie placa ci za godzine? co to przymusowa praca? Ktos cie trzyma? Sie nie podoba to idz znajdz sobie taki zaklad co zamkna na pare miesiecy, bedziesz siedzial w domu na (usunięte przez administratora) do lata, ale beda ci i innym pensje placic i moze napisz jaki to xD xD

Każdy kraj, gdzie nadal ludzie chodzą do pracy nie ma żadnej porządnej kwarantanny, bo najwięcej zaraża się właśnie w pracy. Zwłaszcza, gdzie pracuje dużo osób.

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

a udzie tyrają po 11 h

DLACZEGO ZAKŁAD NIC NIE ROBI ODNOŚNIE VIRUSA PRACUJE TAM 3 TYSIĄCE LUDZI Z RÓŻNYCH KRAJÓW EUROPY . ZAKŁAD NIC NIE ROBI JESZCZE KAŻĄ W NIEDZIELE PRZYCHODZIĆ OD 15.03.2020 .RZĄD ZAPOWIADAŁ ŻEBY UNIKAĆ DUŻYCH SKUPISK LUDZI .......A TUTAJ W MOWI ABY DO PRZODU ABY SIĘ POKAZAĆ . 1 MASECZKA NA DZIEŃ PRACY ALE BRYGADZIŚCI I OBSŁUGA MOJĄ CHODZIĆ BEZ MASEK .NA DZIALE PRODUKCJI TO CHORE

@pracownik

(usunięte przez administratora) ważne że kasa im wpływa na konto firmowe!!!!

Mają nas w ... nie h wprowadza 8h pracy anie 11narazaja nasze zycie

Kaśka

A na Twoje konto nie wplywa?

@pracownik

Informujemy, że w związku z pojawieniem się wirusa COVID-19 w Polsce, już 28 lutego br. podjęliśmy bardzo intensywne działania mające na celu zabezpieczenie naszych pracowników. By profesjonalnie i w skoordynowany sposób prowadzić niezbędne działania, 11 marca powołaliśmy Zespół Zarządzania Kryzysowego, którego zadaniem jest bieżące opracowywanie i wdrażanie procedur oraz przygotowanie firmy na wypadek intensyfikacji zagrożenia. Dotychczasowe procedury, które stosujemy w obszarze produkcji (odzież ochronna procedury częstego i dokładnego mycia rąk, obniżona temperatura), w dużej mierze zabezpieczają pracowników przed ryzykiem zarażenia. W obszarach pozaprodukcyjnych wdrożyliśmy dodatkowo restrykcyjne zalecenia odnośnie higieny. Odkażamy pomieszczenia i stanowiska pracy. Wprowadziliśmy kamery termowizyjne na wejściu do fabryk. Na miejscu do dyspozycji naszych pracowników jest lekarz. Wiemy, jak szybko działać w przypadku zagrożenia. Zadbaliśmy też o procedury dotyczące naszego własnego transportu autobusowego – autobusy są odkażane przed każdym przejazdem naszych pracowników. Wynajęliśmy też dodatkowo 40 autobusów i od przyszłego tygodnia wprowadzamy zmiany w transporcie autobusowym. O podjętych krokach informujemy wszystkich pracowników na bieżąco poprzez specjalne komunikaty. Wszelkie podejmowane przez nas działania są zgodne z oficjalnymi wytycznymi dotyczącymi postępowania dla firm.

Gosc
@Mowi Poland S.A.

Wedlug wytycznych mz ludzie maja stac conajmniej metr od siebie a na produkcji jeden przy drugim stoi więc co to za ostrożność!!!! Łamanie prawa

Gosctek
@Mowi Poland S.A.

Tak praca na 3 zmiany zapomnijcie za dużo firm zewnętrznych nikt wam nie Bedzie pracował od 6ďo19 zapomnijcie firmy zewnętrzne nie maja takiej liczby pracowników żeby zrobić 3zmiany a nikt się niezgodzi narażać od6do19

@Mowi Poland S.A.

Pamiętajcie że wirus nie jest na początku odczuwalny a już zarażona osoba nie świadomie zaraża drugą

Gosc
@Mowi Poland S.A.

Co zakład zrobi gdy któryś z pracowników się okaże chory zamkniecie nas ponad 2tys osób na zakładzie??? Kto zapłaci za narażania mojego zdrowia odszkodowanie jeśli zaraze się w pracy?

pracownica

Takie duże skupiska to nie tylko nasz zakład. W biurowcach na openspejsie pracuje masa ludzi i nie tak jak u nasz z myciem rąk, odkażaniem, gdzie już to nas chroni. Ludzie pomyślcie trochę co będzie jak zaczną zamykać takie zakładu jak nasz? Z czego będziemy zyć? co będziemy jeść? https://wideo.wp.pl/koronawirus-rynek-pracy-pracodawcy-beda-zwalniac-6488198272776321v

Zdrowy
@Mowi Poland S.A.

Pamiętaj że osoba narażona może nie mieć żadnych objawów i już może zarażać. Jeśli zostanę zarazony w zakładzie zapłacić duże odszkodowanie

@Mowi Poland S.A.

Ok A co zakład zrobi jeśli wykryje u kogoś covid19 zamknie resztę pracowników na zakładzie jeśli tak to muszą im dac takie udogodnienia jak mają w domu!!!

@pracownica

To idź i rób i się narażają ale potem nawet nie narzekaj że jesteś chora!!! Bo takich jak ty powinni od razu usypiam

@Mowi Poland S.A.

TE ZMIANY TO ROBOTA OD 8 - 19 TO SĄ ZMIANY NA LEPSZE A W DOMU O 21 .CHORZY TO WY JESTEŚCIE. TAK W BIUROWCACH 8H I DO DOMU ALBO I TO IM SKRÓCĄ. A MY DO SOBOTY ORAĆ DO 19. SAMI TAK PRACUJCIE CO MY RODZIN NIE MAMY

@pracownica

jak się zarazisz to noc tobie nie pomorze. zobaczymy wtedy jak opiszesz zakład coooooo

@Gosc

pracownik od 6
@Kaśka

JAK SIĘ ZARAZISZ TO WPŁYNIE ALE ZA CIEBIE NA KONTO RODZINY Z UBEZPIECZENIA

@Mowi Poland S.A.

DLACZEGO NIEMA ZMIAN GODZIN PRACY PO TYGODNIU. A WY SAMI W DOMKACH I NIECH SIĘ DZIEJE CO CHCE W PRACY , JAK VIRUS BEDZIE TO WTEDY OGRANICZYMY GODZINY PRACY TAAAAAAAK

@pracownik

Witaj, uruchomiliśmy specjalnego maila, za pomocą którego możesz zadać to pytanie bezpośrednio pracodawcy. Zapraszamy do kontaktu zapytaj@mowi.com.

Obecnie brakuje dostatecznych dowodów naukowych opisujących wpływ temperatury na transmisję koronawirusa. Zgodnie z dostępnym stanem wiedzy nie ma powodu sądzić, że obniżona temperatura może zabić koronawirusa lub inne choroby. Obniżona temperatura sprzyja rozwojowi chorób, nie tylko takich jak grypa czy przeziębienie. Przecież zima to czas, kiedy wirusy i choroby mogą nas zaatakować ze zdwojoną siłą. Mówienie, że obniżona temperatura w obszarze produkcji, w dużej mierze zabezpieczają pracowników przed ryzykiem zarażenia, to totalne nieporozumienie. Jest wręcz przeciwnie! Wykonywanie zadań przez pracowników poniżej 14 st. C stwarza dla nich poważne zagrożenie zdrowia. Jest to obciążające dla układu krążenia, ponieważ taka temperatura zwiększa częstotliwość występowania zawału mięśnia sercowego oraz stwarza szczególne ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Niskie temperatury powodują zahamowanie reakcji immunologicznych, obniżenie odporności dróg oddechowych na infekcje bakteryjne i wirusowe.

max

Niech wszystko pozamykają piekarnie ,wywóz odpadów po co śmieciarką jeździć i zakłady pogrzebowe a na końcu mowi

@max

pewnie jesteś jakim przydupasem brygadzisty.obyś się zaraził to zobaczymy wtedy jak będziesz pisał.. CHODZI ŻEBY OGRANICZYĆ GODZINY DO 8

Kris
@max

pelna racja a na zycie nam napewno przez kolejne miesiace zus zaplaci polowe najnizszej krajowej super! ;)

tylko w tej firmie można jeżdzić po 50 osób w autobusach . dzisiaj podpisywaliśmy odbiór 2 maseczek na zmianę ,gdzie w domu mamy sami je prać.

@pracownik

Hola, hola, nie tak blisko! 2 metry odstępu! Procedur należy przestrzegać!

Aska
@pracownik

Ty to chyba serio jezdzisz w innym autobusie. Moze do Milarexu? :)))

Hola, hola, nie tak blisko! 2 metry odstępu! Procedur należy przestrzegać!

Max

Dużo zakładów pracuje na razie tak będzie.

Premier Mateusz Morawiecki. Tylko miejsca siedzące dzielone przez dwa: w tramwaju, autobusie czy innych środkach komunikacji publicznej nie może być tłoku, musi być dystans.

Lena

To prawda z tymi bramkami nikt nie przestrzega bezpiecznej odległości, jeden pcha się na drugiego, chodzą bez masek na bluzach jak latem i wy mówicie ze panujecie nad Tym??? na stołówkach podobnie wszyscy razem bez zachowania zasad bezpieczeństwa proszę Was,,, nie róbcie sobie jaj z ludzi.... a te firmy zewnętrzne to co musza robić przez ten okres nie idzie tych prac przełożyc Bog wie z jakiej części Polski oni przyjeżdżają. I jak to wszystko ma się do troski o nasze i Wasze zdrowie i bezpieczeństwo?????

Witam. Czy może ktoś podać nowy grafik autobusow które odjeżdżają z pracownikami?

Mocny

Firmy zewnętrzne są wpuszczane robią firma na firmie to ściany to klimatyzację byle robota szła a obok produkcja idzie nikt na nic.nie patrzy byle było zrobione tragedia a pseudo kierownicy łapy w kieszeni i glupa pala jakie maseczki itp nic nie ma a na bramkach jak wchodzisz ludzie jeden na drugim byle na zakład wejść zero dezynfekcji a Ukrainki cieniowania sprzątają zamiast przecierac bramki a firmy zewnętrzne wogole powinny nie wchodzić na produkcję a jest całkowicie inaczej chodzą gdzie chcą tak nie powinno być wstrzymajcie pracę zewnętrzne a nie kosztem ludzi i ich zdrowia

Wojtek

W innych firmach załatwili postojowe państwo do tego dopłaca tylko 40% i 40% firma a tu nie mogą tak zrobić żeby wilk był syty i owca cała

tylko narobić zdjęć i wysłać tam gdzie trzeba ile ludzi pracuje ze sobą na jednej hali

Kuba
@Marta

Dla firmy my z produkcji nie jesteśmy ważni liczą się ci z biura co nigdy nie przepracował dnia uczciwie

Iza
@Marta

W lęborku w mówi kadry pracują po 6 godz maja skrucony czas pracy. A MY BIAŁE MURZYNY ZASUWAMY PO 10,5 JAK UPOMNIELISMY SIĘ OSKROCENIE NAM CZASU PRACY DO 8 godz ZE WZGLĘDU NA WIRUSA TO POWIEDZIELI NAM ZEBYŚMY SIĘ CIESZYLI Z TEGO ZE MAMY PRACĘ. TO JEST DBANIE O PRACOWNIKA

Kuba

Pracujemy tak naprawdę od 6rano 1 zmiana druga zmiana od7 i trzecia zmiana od8 i do 19czyli my z obsługi będziemy pracować po 15 h dziennie chore bo musimy przyjechać do pracy na co najmniej na godz5:40rano A skończymy o 19. To jest chore A nie możemy zrobić zmian bo jest nas tylko paru .

firma zwołała sztab kryzysowy tak uchwalili że będziemy ryć od 8-19 a w domu o 21. i tak cały tydzień .Może biuro też zacznie pracować do 19 z sobotami co. to jest zapobieganie . To celowe robienie ludzi w konia. Zapobieganie to jest praca po 8 h ewentualnie na 2 zmiany i 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku . TAKI ZARZĄD MAMY. ABY PRODUKCJA DO PRZODU SZŁA.Wychodzi na to że ludzie się nie liczą dla nich tak to jest jak polak rządzi

Magda

Ludzie przeciez to widac ze to jeden gosc pisze to wszystko i wkleja to samo ciagle. Jak sis nazywasz i z jakiego jestes zakladu? Moze sie przedstawisz? Bo ja mysle ze to w ogole nie z Morpolu tylko ktos specjalnie tak miesza zeby ludzi poburzyc. Moze ten sam co zwiazki zaklada i chce sobie ludzi napedzic ? :))))

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.