Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

PRACOWNIK

młodym nie polecam firmy bo będziecie pracować po 11 h z sobotami i niedzielami w wakacje . zero życia prywatnego .A po wakacjach tak samo 3 na 1. NIEPRZYJMUJCIE SIE DO ZAKŁADU TEGO

@PRACOWNIK

System pracy w Mowi wynika ze specyfiki danego stanowiska oraz faktu, że jest to głównie praca z produktem świeżym (np. pracownicy produkcji) jakim są ryby i owoce morza, których obróbka musi przebiegać w ściśle określonych warunkach i czasie. System zakłada 2 dni pracy po 10,5 h, po których następuje jeden dzień wolnego. Jak każdy system ma swoje plusy i minusy (podobnie jak np. system pracy pielęgniarek uwzględniający nocne dyżury czy kierowców, jeżdżących w trasy międzynarodowe) - jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i do rozważenia przez osoby, które chcą podjąć pracę w Mowi. Jako pracodawca zapewniamy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz liczne benefity pracownicze.

Zaden
@Mowi Poland S.A.

System 2 na 1 nie działa, bo wynika to z tego, ze niedziele są w zdecydowanej większości dniami wolnymi, mimo, ze grafik pokazuje niedziele prcujace. Później godziny z tej niedzieli trzeba odrobić. Mi najczęściej wychodzi, ze pracuje 4 bądź 5 na jeden.

zakład 3

pytanie do Mowi sa upały ładnie piszecie że wszystko naj ....... woda jest jak najbardziej żeby nikt nie zarzucił że niema ale z czego mamy pic tą wode z rekawiczek jednorazowych idzie zdechnąć na produkcji NIEMA ŻADNYCH KUBECZKÓW DO PICIA CZY MAMAY CO 10 MINUT KAZDY SCHODZIC NA STOŁÓWKW PIC

Monia.w

Jest możliwa praca tylko na jedna zmiane ?

@Monia.w

Szczegółami zatrudnienia zajmuje się w Mowi Poland dział HR. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wysłania maila z zapytaniem na adres: rekrutacja@mowi.com. Możliwy jest też kontakt telefoniczny pod numerem 59 846 81 00.

Dzien dobry! Pytanie:jezeli pracyjesz w Mówi na jednim zakladie,czy można przejdz na jakiś inny zaklad?

Seigfredo II
@92

Yes,it is..you had to be preferred to the other site...

@92

Pracownicy Mowi mają możliwość przejścia z jednego zakładu do innego przez siebie preferowanego. Ze względu na konieczność zapewniania ciągłości pracy zgodę na przeniesienie pracownika musi każdorazowo wyrazić przełożony pracownika i koordynator. Zmiana jest możliwa w sytuacji, gdy w nowo wybranym zakładzie dostępne jest miejsce. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu i wysłania maila z zapytaniem o dostępne miejsca na adres: rekrutacja@mowi.com

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

PYTANKO DO MOWI .DLACZEGO W TYGODNIU WONE DOSTAJEMY A W NIEDZIELE DO PRACY CHODZIMY TEŻ MAMY RODZINY DZIECI.MOŻE TAK KADRY ZACZN A PRACOWAĆ W SOBOTY 6 DNI PO 8 H. TERAZ CAŁY CZS PRACA PRACA CZY TO LATO CZY SEZON NIC SIE NIE ZMIENIA. WEKEN MAJOWY NIE BO 2 DO PRACY W NIEDZIELE . A BRYGADZIŚCI STRASZĄ JAK SIE NIE PRZYJDZIE TO PO PREMII ALBO NA INNY DZIAŁ ODEŚLE TU JEST PROBLEM. CHCEMY GODNIE PRACOWAC I MIEC WOLNE NIEDZIELE CHOCIAŻBY LATEM ANIE TYLKO DAWAĆ DAWAĆ BO MAŁO ZROBIONE

@pracownik

System pracy 2\1 w Mowi (czyli 2 dni pracy po których następuje jeden dzień wolny) wynika bezpośrednio ze specyfiki pracy w branży spożywczej a konkretnie pracy z produktem świeżym jakim są ryby i owoce morza, których obróbka musi przebiegać w ściśle określonych warunkach i czasie, by spełniła wszelkie normy jakościowe. Jednocześnie  jeśli w zakładzie praca odbywa się w niedzielę, to wyznaczony zostaje dzień odpoczynku w innym dniu tygodnia niż niedziela - stąd dni wolne wypadające w tygodniu. W Mowi niedopuszczalna jest natomiast sytuacja zastraszania - jeśli ma Pan\i wiedzę o tego typu zachowaniu prosimy o pilny kontakt na i zgłoszenie nieprawidłowego zachowania u przełożonego swojego przełożonego, u pracownika HRO na danym obszarze pracy lub w Dziale HR. Informację można również przekazać anonimowo, korzystając z formularza na stronie: mowiconnect.com lub wysyłając maila na adres: zapytaj@mowi.com.

Kk

Dzień dobry z tego co wiem na umowie jest 8 godzin a pracujecie po 10 to już widać firma nie dla mnie

@Kk

Godziny pracy w Mowi związane są ze specyfiką pracy na danym stanowisku, jak również ze specyfiką pracy zakładu produkcyjnego w branży spożywczej. Czas pracy jest każdorazowo dokładnie określony i ujęty w umowie o pracę. Pracownicy produkcji, kontrolerzy jakości, mechanicy etc. pracują w systemie równoważnym tj. 2 dni pracy po 10,5 h, po których następuje jeden dzień wolnego przeznaczony na wypoczynek i regenerację.

Aga

Witam pracowałam trzy lata temu w movi późnij zaszłam w ciążę i przerwałam pracę, gdyż musiałam opiekować się dzieckiem czy mam możliwość ponownego przyjęcia?

@Aga

Zachęcamy do kontaktu z nami i wysłania aplikacji na rekrutacja@mowi.com. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska, na które Pani aplikuje. Do każdego zgłoszenia i sytuacji podchodzimy indywidualnie jednak decyzja o zatrudnieniu, zależy głównie od tego, czy w danej chwili poszukujemy osób na konkretne stanowisko. Zachęcamy do kontaktu.

Alina

Wczasy pod gruszą. Jak o nie się ubiegać. Do kiedy można składać wnioski.

@Alina

Na pytania dotyczące dofinansowania wypoczynku dla pracowników szczegółowej odpowiedzi udziela Dział Socjalny Mowi Poland. Jeśli jest Pan\i pracownikiem Mowi zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu.

Ku przestrodze

Niestety z racji zagrożenia covid byłam zmuszona zostać dwukrotnie na obserwacji w domu raz bo było podejrzenie u dziecka w przedszkolu i raz u mnie, z racji tego musiałam pójść na zwolnienie. Niestety byłam na okresie próbnym i nie została mi przedłużona umowa , chociaż przełożony wiedział o powodach moich nieobecności. Postanowiłam że spróbuję złożyć cv kolejny raz , ale pani poinformowała mnie że mnie nie przyjmą ponieważ sobie ,, skacze,, z zakładu do zakładu , wydaje mi się że jeżeli nie zna się sytuacji danej osoby to nie powinno jej się oceniać tylko po cv ... Niech pani wejdzie w moje buty i zobaczy to z mojej perspektywy Mamy na świecie pandemię jakby ktoś nie zauważył , dojdzie do tego że że strachu przed zwolnieniem z pracy ludzie będą chorzy chodzić do pracy i będą zarażać , ja z perspektywy czasu też bym tak zrobiła gdyby to pozwoliło mi pozostać w pracy, Firma się rozwinęła , zmieniło się dużo na lepsze ale niektóre sprawy (usunięte przez administratora)jak było tak jest

@Ku przestrodze

Umowa na okres próbny ma na celu umożliwienie pracownikowi poznania warunków i specyfiki pracy oraz oczekiwań pracodawcy. Natomiast pracodawcy pozwala zorientować się w kompetencjach pracownika, oraz jego motywacji do pracy. Po okresie 3 miesięcy następuje weryfikacja. W tym przypadku niestety była ona negatywna, głównym powodem był niewłaściwy stosunek do obowiązków, a co za tym idzie brak rekomendacji do powtórnego zatrudnienia.

@Mowi Poland S.A.

A mój brygadzista mówił mi co innego Stosunek do pracy , nigdy nie odmówiłam powierzonego mi zadania , Może by firma przyjrzała się stosunkowo do pracy starszych pracowników którzy(usunięte przez administratora)nowych ,nie dziwi mnie to że co chwilę są jakieś rekrutację nowe bo (usunięte przez administratora), Proszę trochę poobserwować

@Ku przestrodze

Jeśli powyższe stanowisko Pani nie satysfakcjonuje, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: zapytaj@mowi.com. Udzielimy szczegółowej odpowiedzi dotyczącej powodów nieprzedłużenia umowy.

Czyszczenie to samo.

@Mowi Poland S.A.

Moje stanowisko mi odpowiadało ,ale zachowania starszych stażem pracowników do nowych już nie , kiedy zwracałam uwagę do takiej osoby to później było mówione do brygadzisty czy liniowej że się nie nadaje do pracy, tylko dlatego że odważyłam się stanąć w obronie innej osoby czy nie pozwoliłam siebie upokarzać . Nie będę siedziała cicho kiedy są gnębione inne dopiero uczące się osoby, czy osoby które słabo rozumieją polski język ...

@Ku przestrodze

W Mowi Poland absolutnie nie akceptujemy wyżej opisanych zachowań. Są one niezgodne z prawem pracy i Kodeksem Postępowania Mowi, którego skrupulatnie przestrzegamy. Uczulamy naszych pracowników na to, by informowali o wszelkich niewłaściwych zachowaniach lub innych naruszeniach polityki Mowi. Każdy może zgłosić nieprawidłowości niezależnie od tego, czy dotyczą jego osoby, czy współpracownika. Można to zrobić zarówno bezpośrednio u przełożonego swojego przełożonego, jak i u pracownika HRO na danym obszarze pracy lub w Dziale HR. Informację można również przekazać anonimowo, korzystając z formularza na stronie: mowiconnect.com lub wysyłając maila na adres: zapytaj@mowi.com.

@Ku przestrodze

Brygadzisci mają swoich - czego oczekujesz??. Zapomnij o tym zakładzie i żyj dalej.

Aktualność
Zobacz, jak pracujemy w Mowi! Poznaj historie naszych pracowników. Dołącz do nas i napisz z nami swoją własną!

Frogii

Zastanawiam się nad powrotem do Polski. Pracuje na stanowisku Mechanik w przetwórstwie rybnym w Norwegii. Czy dowiem się tutaj ile zarabia +/-mechanik w Mowi w Duninowie.

@Frogii

Wysokość wynagrodzeń, które oferujemy w Mowi Poland, jest uzależniona od kompetencji i doświadczenia kandydatów, dlatego nie możemy podać określonej stawki dla danego stanowiska. Za każdym razem oceniamy poziom kompetencji kandydatów, zanim złożymy im ofertę pracy. Koncentrujemy się na tym, by oferowane przez nas wynagrodzenia były konkurencyjne w stosunku do proponowanych przez innych pracodawców z branży spożywczej. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i przesłania nam swojego CV na adres rekrutacja@mowi.com. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz liczne benefity pracownicze.

Czytając te wszystkie uwagi i opinie i porady kiwam głową. Ja jak miałem problem w pracy, np.zbyt dużo pracy jak na jednego pracownika,to odpowiedź zawsze jest jedna "nie podoba się to się zwolnij"albo "to jest korporacja" tak naprawdę przełożony wypiera presję na swoich podwładnych(usunięte przez administratora)Tu pracodawca napisał ze można awansować, tak ale jak masz znajomości! Albo jak jest problem to na hali sa HRY! I można się pożalić! Tak ale ryzykujesz utratą pracy... przykro patrzeć pracuję już ładnych parę lat ale to co się dzieje w tym roku to mnie przeraża. (usunięte przez administratora)Mozna utworzyć takie stanowisko pracy jak "Kontrola Pracy Przełożonch" chętnych by nie brakowało.Kiedyś chodziłem do pracy z uśmiechem,bardzo lubiłem swoją pracę lecz teraz jak firma MOWI szuka oszczędności i zwalnia ludzi to wracając z pracy mażę tylko o tym żeby się wyspać.

Awansowałem bez znajomości. To przykre, że wszystkich wrzuca się do tego samego worka , co awansują bo kogoś znają. Ja nikogo nie znałem tak zeby mi pomógł. Musiałem się uczyć, poszedłem na szkolenie i normalnie przeszedłem całą procedurę. I nie dlatego że kogoś znam. Sam sobie zapracowałem na awans!

W Mowi Poland absolutnie nie akceptujemy wyżej opisanych zachowań i jeśli miały miejsce, bardzo prosimy o kontakt. W firmie skrupulatnie przestrzegamy zarówno przepisów prawa pracy, jak i Kodeksu Postępowania Mowi. Jeśli ma Pan wiedzę dotyczącą tego typu zachowania lub innych naruszeń polityki Mowi może zgłosić Pan to zarówno bezpośrednio (u przełożonego swojego przełożonego, pracownika HRO na Pana obszarze pracy lub w Dziale HR), jak i anonimowo, korzystając z formularza na stronie: mowiconnect.com lub wysyłając maila na adres: zapytaj@mowi.com.

Max

w innych pracach jest jak ktoś za dużo godzin przepracował jest za to albo płatne lub dzień wolny jak kto chce tu wyboru nie ma albo brygadzista powie ze zwolni to jest mogilnik inaczej straszenie, rozumie jak ktoś ma za mało godzin wypracowanych nie może straszyć albo dzień urlopu zaproponować jak to nie chce dopiero straszyć

@Max

Zastraszanie pracowników jest absolutnie niedopuszczalne i niezgodne z Kodeksem Postępowania Mowi. Jeśli ma Pan\i wiedzę dotyczącą tego typu zachowania lub innych naruszeń polityki Mowi należy to bezzwłocznie zgłosić. Może Pan\i zrobić to bezpośrednio u przełożonego swojego przełożonego, pracownika HRO na Pana\i obszarze pracy lub w Dziale HR. Jeśli Pan\i woli pozostać anonimowy\a może Pani skorzystać ze strony mowiconnect.com

@Mowi Poland S.A.

Nic nie wiecie co się dzieje.????

Email do Os. z HR S3HG?

@Mowi Poland S.A.

Tak jest wszędzie osoby które dłużej tam pracują to jest masakra nowe osoby pierwszy dzień w pracy niektóre osoby nie pracowały na podobnym stanowisku a krzyki na porządku dziennym

Witam, czy są przyjęcia na kontrolę jakości bez doświadczenia? . Mam wykształcenie średnie.

@Gość

Osoby aplikujące na stanowisko Kontrolera Jakości w Mowi powinny posiadać minimum wykształcenie średnie, mile widziane będzie wykształcenie kierunkowe: technologia żywności, towaroznawstwo lub biotechnologia. Doświadczenie nie jest wymagane. Zachęcamy do przesłania CV na rekrutacja@mowi.com. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska: Kontroler Jakości.

Witam. Zastanawiam się nad wysłaniem swojego CV do Mówi w Duninowie. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe spalinowe i LPG oraz uprawnienia na suwnicę sterowana z poziomu zero.. Interesuje mnie także praca w KJ. Proszę o więcej info. Pozdrawiam

@Marek

Obecnie rekrutujemy pracowników produkcji do zakładu w Duninowie. Na to stanowisko nie są wymagane dodatkowe uprawnienia. Jeśli byłby Pan zainteresowany pracą w Mowi na wspomnianym stanowisku, zachęcamy do kontaktu i przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@mowi.com lub śledzenia naszych ofert pracy na bieżąco i odpowiedzi na ogłoszenia, które odpowiadają Pana kwalifikacjom. Po zatrudnieniu na obszarze produkcji istnieje możliwość awansu wewnętrznego zgodnie z kwalifikacjami i zapotrzebowaniem w poszczególnych obszarach.

Jho

I just want to ask about transferring of rooms here in Słupsk accomodation, I transfer room 4 times already and they have to separate the couple, is it Mowi’s decision? Or Agency coordinator decision?

@Jho

Mowi Poland makes every effort to ensure that couples that have been originally placed in joined accommodation are not separated. This solution is motivated by the desire to provide the highest level of protection for our employees and minimise the risk of spreading coronavirus. We are currently analysing the information concerning this situation, in cooperation with the agency coordinators. Please contact us directly at: zapytaj@mowi.com Mowi Poland dokłada wszelkich starań, aby zakwaterowane pary nie zostały rozdzielone. To rozwiązanie podyktowane jest zagwarantowaniem najwyższej ochrony naszym pracownikom i troską o zminimalizowanie zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Obecnie analizujemy informacje na temat przytoczonej sytuacji we współpracy z koordynatorami agencji. Prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem: zapytaj@mowi.com

Sławek

W Goleniowie jest w budowie nowa fabryka Mowi , jestem zainteresowany pracą i chciałbym się dowiedzieć ilu pracowników będzie potrzebnych do pracy i czy można już złożyć CV .

@Sławek

Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego Mowi Poland w Goleniowie planowane jest w czerwcu tego roku. W naszej nowoczesnej fabryce będziemy produkować olej i proteiny z łososia. Obecnie do zakładu produkcyjnego w Goleniowie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko Operator Procesu. Oferujemy atrakcyjną pracę w dużej, międzynarodowej firmie, zatrudniającej w Polsce ponad 4000 osób. Zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego. Ze szczegółami oferty można zapoznać się tutaj: https://tiny.pl/rp9fw Osoby zainteresowane zapraszamy do skorzystania z formularza aplikacyjnego lub przesłania aplikacji na: rekrutacja@mowi.com

Bartek

Dzien dobry Widze ze pytanie juz ktos zadal ale brak odp Wiec ponowie: czy byl ktos na stanowisku kontroler jakosci w mowi i moze opowiedziec cos wiecej? Z gory dzieki

PracownikKJ
@Bartek

Witam, Nie wiem co konkretnie chciał byś wiedzieć o pracy w kontroli w firmie MOWI, ale ja pracuje od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić to stanowisko. Każdy dzień jest nieco inny więc nie można narzekać na nudę, dodatkowo stale mam możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności. Nawet bez doświadczenia po krótkim szkoleniu można się odnaleźć i samodzielnie wykonywać powierzone obowiązki. Na pewno na duży plus zasługuje życzliwość przełożonych co przekłada się na elastyczny grafik dostosowany do potrzeb każdego indywidualnie. Tak, że wolne dni wcześniej zaplanowane to nie problem. Urlop też można zaplanować do własnych planów. Nadgodziny dodatkowo płatne, do tego premia i jasne zasady podwyżek stażowych. Jak masz jakieś dodatkowe pytania służę pomocą, ludzie są w porządku więc warto spróbować swoich sił :)

Patrycja
@Bartek

Witam. Pracuje w Kontroli Jakości już ponad rok. Jest to bardzo ciekawa, rozwijającą praca. Zespół zgrany zawsze wzajemnie sobie pomagamy, mega fajna atmosfera. Jak najbardziej polecam pracę w KJ

Pracownik Kontroli Jakości
@Bartek

Witam , Jestem pracownikiem działu Kontroli Jakości od ok. 3 lat. Początki pracy nie były łatwe, trzeba wiele się nauczyć, zapoznać z zakładem/halą produkcyjną, pracownikami i przede wszystkim nabrać doświadczenia. Na dzień dzisiejszy nie planuję zmiany pracy, złapałam tu stabilizację która daje mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu finansowego. Dodatkowo zakład daje możliwość dalszej edukacji, na którą można otrzymać dofinansowanie.

@PracownikKJ

Dziękuje bardzo za odp Mam pytanie odnośnie godzin pracy ? Praca dwuzmianowa?

@Patrycja

Witam Czy temperatura na hali jest do zniesienia ?

PracownikKJ
@Bartek

Pracujemy w systemie jedno zmianowym 2 na 1 po 10,5h. Różnie to w miesiącu wychodzi ale generalnie fajna sprawa bo pracujesz dwa dni jeden wolny, później może się trafić dwa dni pracy dwa wolne lub jeden pracy jeden wolny. Więc w lutym pracujemy 16 dni. :)

@Bartek

W zakładach produkcyjnych Mowi Poland wytwarzamy produkty bardzo wrażliwe pod względem temperatury. Produkcja odbywa się w warunkach chłodniczych i na żadnym etapie procesu produkcji nie dopuszczamy do przerwania łańcucha chłodniczego – to duża odpowiedzialność całego zespołu za bezpieczny produkt dostarczony naszym konsumentom. Kontroler Jakości realizuje powierzone zadania przede wszystkim w obszarach hal produkcyjnych, które są chłodzone, a czasem również w obszarze mroźni. Temperatury są akceptowalne i praca w tych szczególnych warunkach nie stanowi problemu, ponieważ nasi pracownicy nie przebywają w sposób ciągły w warunkach mroźniczych. W Mowi Poland szczególnie dbamy też o komfort pracy. Nasi pracownicy wyposażeni są w odzież roboczą, przeznaczoną do pracy w niskich temperaturach np. specjalne kamizelki, ocieplane bluzy, spodnie czy buty. Zapewniamy również naszym pracownikom produkcyjnym posiłki regeneracyjne oraz ciepłe napoje.

@Pracownik Kontroli Jakości

Czy istnieje możliwosc awansu po pewnym czasie ? Jakie jest wynagrodzenie kontrolera jakosci ? :)

Ela

-25

@Ela

Temperatura w zakładzie różni się w zależności od obszaru i dostosowana jest do warunków koniecznych przy produkcji żywności. Temperatura -25 występuje jedynie w mroźniach, w których pracownicy nie przebywają w trybie ciągłym. Firma zapewnia pracownikom specjalistyczną, ciepłą odzież, gwarantującą komfort pracy.

Pracowałem tam niestety z powodu choroby dziecka lekarz kazał nie chodzić do pracy bo było podejrzenie covida i tak 2 razy w ciągu 3 miesięcy okresu próbnego , wiadomo było że umowy mi nie przedłużą,a zależało mi na pracy. Czy jest szansa że mogę wrócić do firmy ?

Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do zgłaszanych spraw. Doceniamy fakt, że zależy Panu na pracy w Mowi. Zapraszamy do ponownego złożenia aplikacji do naszej firmy poprzez rekrutacja@mowi.com lub bezpośrednio w biurze rekrutacji. Ewentualne zatrudnienie uzależnione jest m.in. od naszych aktualnych potrzeb rekrutacyjnych.

MAKS. Zak.3 hal. M (Ś)

Ludzie co się dzieje w pracy ???

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.