Felizajob Opieka Osób Starszych

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Felizajob Opieka Osób Starszych

Czy Felizajob organizuje staże dla studentów?

mark

Tak, chyba w Brennej

Aleksander

Fajnie że postanowiłaś napisać coś na temat Felizajob, jednak Twój wpis jest bardzo krótki i niewiele mówi. Może podasz nieco więcej szczegółów i napiszesz dlaczego masz tak złe zdanie o tej firmie? Czekam na Twój kolejny wpis, daj znać koniecznie.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Felizajob?

@FelizajobOpiekaOsóbStarszych

Wynagrodzenie w naszej firmie jest zawsze wypłacane raz w miesiącu do 10-go dnia miesiąca. Pracownik wybiera czy chce je otrzymywać na konto złotówkowe czy walutowe. Nigdy nie jest dzielone. Zawsze wypłacamy je w terminie.

Jadzia

Polecam firme Felizajob, wspolpracuje od dwoch lat, mam stale zlecenie na ktore jezdze dwa na dwa , zadnych problemow, oby tak dalej . Panie zawsze mile i pomocne. Jadwiga K. Białogard

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Felizajob Opieka Osób Starszych? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy z j. niemieckim, centrum Słupska.

Polecam

Śmieszka

Serdecznie polecam , jestem na 6 wyjeździe , zawsze jestem wysłuchana i mam dobrze dobrane zlecenie , dodam ze nigdy nie wracam na zlecenia na których byłam . Będę współpracować jeszcze długo ile zdrówko pozwoli ,

Aleksandra

Bez przesady - z ciekawości sama weszłam na stronę Felizajob i wcale nie ma tam namolnych reklam. No ale informacja o plikach cookies musi przecież być. Mi się udało tylko dowiedzieć, iż firma zapewnia wszelką pomoc w sprawach organizacyjnych. Przeważnie szukają opiekunek z doświadczeniem. Masz jakieś, jeśli chodzi o opiekę osób starszych?

Aleksandra

Niestety, nie wiem, do czego odnosi się Twój komentarz, a chciałabym. Zapewne pracujesz w Felizajob, co dobrze by się składało, ponieważ miałabym jedno pytanie. Orientujesz się, czy od osób, które chciałby podjąć pracę jako opiekun, wymagane jest duże doświadczenie?

Tomasz

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje skoro od dawna nikt nie korzystał z forum.

Justyna

Słyszałam, że Felizajob ma bardzo dobrą opinię . Może jednak podpowiecie coś nowicjuszce w tej branży

Barbara

mysle, ze te wszystkie zle komentarze sa od jednej Pani - pani Joanny z tRZEMESZNA . Wnioskuje ze jestem wlasnie na zastepstwie za ta pania.podopieczna trafila odwodniona oraz wyglodzona do szpitala. Byla zamykana w pokoju, a nie powinna poniewaz jej stan zdrowia na to nie pozwala. Uczestnicze caly czas w rozmowach pomiedzy felizajob a rodzina , rodzina chce podjac kroki prawne - z powoduu narazenia zdrowia i zycia ich mamy. firma moze miec niezle konsekwencje. Ludzie badzcie madrzy i nie wierzcie takim babom!!! Ktore tylko nazywaja sie opiekunkami. Pozniej my jedziemy i musimy sie za inne polki wstydzic i swiecic oczami!! poza tym ja mam wszystkie ZUSy odprowadzone oraz A1, ekuz, ta Pani tez na pewno miala..

sprzatajaca po pani joannie
@Barbara

tak, pani joanna jest znana z tego,ze zostawia po sobie bałagan albo podopiecznych samych sobie...wielka mi opiekunka

Maria
@Barbara

A Pani teraz powinna odpowiedzieć prawnie za to, że na forum publicznym podała Pani pełne imię i pełną nazwę małej miejscowości zleceniobiorczyni, przez co można ją łatwo zidentyfikować. RODO tego Pani nie puści płazem. Następnym razem zanim zechce być Pani taka nadgorliwa, radzę zastanowić się czy to się Pani opłaca. Ale co ja się dziwię, Pani poziom od razu widać po stylu pisania. To dopiero wstyd.

Dzień dobry , czy może mi ktoś odpisać jaka jest ta firma , czy solidna ?, myślę o zmianie firmy w której obecnie pracuję .

Paulina

Osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekuna osób starszych, wchodząc w ten link: http://opieka.felizajob.pl/oferta/oferty-pracy/ mogą zerknąć na aktualne oferty wyjazdów. Ponadto na stronie Felizajob możecie znaleźć pomoce, które mogą ułatwić Wam rozpoczęcie pracy, np. poradnik opiekunki i darmowe lekcje języka niemieckiego. Korzystacie z tych rozwiązań? Są w Waszej ocenie przydatne?

Paulina

@mrau, oferty pracy Felizajob możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://praca.felizajob.pl/

Misia

jakie sa zarobki, czy dowożą na miejsce gratis czy później potrącają

mrau

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał teraz.

Baska6363

Ja współpracuje z ta firmą już jakiś czas. raz trafiła sie lepsza stella raz ciut gorsza ale zawsze mam wsparcie co by sie nie działo dzwonie i natychmiast jest to załatwiane. pieniążki przed wyznaczonym czasem. Czasem zadzwonie sobie do tych dziewczyn pogadam nigdy nie było tak ze odrzuciły połaczenie czy były zdenerwowane ze dzwonie. Duzoooo serca dostałam od tych ludzi bardzo podoba mi sie ta firma bo pomogli mi nawet załatwić pewne rzeczy prywatnie bo mnie poprzednia firma tak oszukała ze o mały włos nic bym nie miała. firma GODNA POLECENIA! ten kto sie zgłosił i wyjechał i wykonuje rzetelnie prace to jestem pewna ze złego słowa nigdy nie powiedział. Ale jak widze tu komentarze z kosmosu takie rzeczy to albo sobie myśle ze na złośc ktoś albo "ten ktos" robił źle a odwrócił kota do góry nogami . JA POLECAM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TAK FAJNEJ I PRZYJAZNEJ FIRMY. POLECAM I POZDRAWIAM WSZYSTKIE OPIEKUNKI I MOJEGO PRACODAWCE !

kasia

sprawdzona firma. gdyby nie moje prywatne problemy wyjezdzala bym dalej kiedys wroce na pewno

maria

NAPISZE RAZ-NIEMKA ZA TAKA SAMA PRACE KTORA MY WYKONUJEMY-MA 3 TYS,PLUS TEN WIKT I POKOJ ITD,DZIADEK BUNTOWNIK,ZADZWONIL PRZY MNIE DO NIEMIECKIEJ FIRMY-USLYSZAL ODPOWIEDZ-5 GODZIN PRACY-PRZEZ 5 DNI W TYGODNIU,DLA NIEMIECKIEJ OPIEKUNKI TYSIAC EURO,PRACOWALAM ZA TYSIAC NA 24 H-PRYWATNIE-DZIADZIO PODKULIL OGON...I JUZ NIE KAZAL MI PO OGRODZIE BUSZOWAC W CHWASTACH.

Maria

Pracuje juz dlugo. Co dla mnie najwazniejsze mam pieniadze zawsze na czas po dobrym kursie przelane. W innych firmach zawsze to byl glowny problem. Na razie nie zamiezam szukac nowej firmy, w tej mi dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Felizajob Opieka Osób Starszych - Słupsk

• Jak się pracuje w Felizajob Opieka Osób Starszych?

Zobacz opinie na temat firmy Felizajob Opieka Osób Starszych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felizajob Opieka Osób Starszych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felizajob Opieka Osób Starszych?

Kandydaci do pracy w Felizajob Opieka Osób Starszych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felizajob Opieka Osób Starszych