Felizajob Opieka Osób Starszych

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Felizajob Opieka Osób Starszych

Gosia M.

drogie panie pracuje w tej firmie i jestem doceniana za swoja prace zawsze liczę się ja a nie niemiecka rodzina juz nie raz mi to udowodniono, bardzo sie starają żeby opiekunka była spoojna i miała sie dobrze. Dla pan które sa opiekunkami z sercem i dobrze wykonują swoją prace ta firma jest idealna. Zawsze na koncie mam pieniadze nie martwie sie ze wracam a tam czegos brakuje bo zawsze jest tyle i byc powinno, byłam u lekarza w niemczech bo potrzbowałam to też panie mi doradziły gdzie w moim mieście mogę iść a pożniej dzwoniły co powiedział lekarz i jak sie czuje choć to było zwykłe przeziębienie.co tu wiecej mówić dziękuje firmie a przyszłym opiekunkom z czystym sumieniem i zamkniętymi oczami polecam.Gośka

@Felizajob Opieka Osób Starszych

Czy na obecną chwilę sytuacja opiekunek uległa polepszeniu? Jak często tacy pracownicy mogą dostawać podwyżki? Jedna Pani pisała o terminowej pensji, kiedy konkretnie przelewacie wypłatę? Można na początek prosić o wypłacanie tygodniówek? Czy firma dba o zdrowie psychiczne swoich pracowników?

Pan Opiekun

Firma godna zaufania i konkretna, zarobki u mnie 1700 euro na reke , rodzina mnie docenia firma tez, zawsze moge sie dodzwonic jak potrzebuje wsparcia czy czego kolwiek . polecam

@Pan Opiekun

Zgadzam się ????

Opiekunka z 12 letnim doswiadc

Z firmą jeżdżę 5 rok . w branzy pracuje 12 lat i wiem co firmy oferują i jak pracują. Skakałam po firmach cały czas aż na Panią KIngę z feliza trafilam. Zarabiam 1650 Euro na reke , to juz moje 3 stale zlecenie z Felizajob- zaczynalam od 1400 Euro na reke. Kaska zawsze na czas, jak potrzebowalam by zaplacili rachunki - Pani Kinga załatwiła , zapłaciła.. Kontakt swietny - jak trafilam na skapa rodzine firma od razu reagowala co do zakupow i przerw, wszystkim zawsze sie zajeli. pracowalam wczesniej w 8 firmach, w felizajob ze slupska zostaje ! Pozdrawiam panie i panow z branzy i zapraszam do Felizajob ;)

Felizajob
@Opiekunka z 12 letnim doswiadc

Dziękujemy bardzo za opinię. Tak naprawdę to w kilku zdaniach opisała Pani jak ma wyglądać współpraca z koordynatorami. Dla nas to bardzo miła wiadomość ponieważ stawiamy na długoletnią współpracę. Jednocześnie jesteśmy dostępni pod telefonami oraz reagujemy na potrzeby naszych pracowników.

Basia Nowy wpis

W końcu jakaś firma która płaci normalnie i co miesiąc i ma czas !! Brawo brawo i oby nie schodzić na psy jak reszta tych firm . Koordynatorka też miła i pomocna . Polecam

Beti Nowy wpis
@Basia

No ja właśnie myślę, czy by nie wyjechać jako opiekunka. Fantastycznie, że firma płaci na czas. A co do koordynatorki, to taka osoba pomaga tylko w kwestiach pracowniczych np. jak w miejscu pracy co jest nie tak? Czy też n. pomaga zorganizować lekarza jak opiekun zachoruje?

Krystyna Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Wyjeżdżam regularnie już prawie od 4 lat na różne sztele i nigdy nie było problemów. Na szczególną pochwałę zasługuje koordynatorka Ewa i Pan Krzysztof. Są bardzo pomocni i wspierający w trudniejszych dla Opiekunki momentach.

Pracodawca Nowy wpis

Pani Basiu ślicznie dziękujemy za dodanie opinii. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Felizajob Opieka osób starszych ze Słupska

Laura

Jestem osobą niepalącą, więc byłabym dobrą kandydatką na pracę opiekunki, bo taki jest między innymi wymóg w jednym ogłoszeniu. Trzeba też znać niemiecki i mieć prawo jazdy, a u mnie z tym nie ma problemu. Jako benefit firma oferuje 50e za polecenie opiekunki. Czyli za każdą taką osobę, zarabia się dodatkową kasę? Potrzeba doświadczenie i mam 4 lata doświadczenia, dajcie znać czy to będzie okej.

@Laura

Pani Lauro zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 597-242-813. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Felizajob

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Felizajob Opieka Osób Starszych? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy z j. niemieckim, centrum Słupska.

Do Bonn jest zlecenie opieki na seniorką, dla kogoś z dobrym niemieckim. Do Pani, która objęta jest IV poziomem opieki. 1800 Euro netto/m-c jest do zarobienia, a kontrakt na 8 tygodni. Będę zatem niezmiernie wdzięczna za odpowiedź na pytanie, o to, na ile aktualny i zgodny z faktami jest opis podopiecznych?

Marzena z Grudziądza

Jestem bardzo zadowolona ze wspołpracy , profesjonalne podejście do pracowników , kompetentni koordynatorzy . Napewno kiedy już będę mogła to wrócę do współpracy

@Marzena z Grudziądza

Dziękujemy za miłe słowa Pani Marzeno, zawsze staramy się, aby zapewnić naszym opiekunkom jak najlepszą opiekę. Czekamy na Panią z otwartymi ramionami! Pozdrawiamy.

Alex

Słyszałam wiele dobrych opini ale dla mnie oferty nie znaleziono , wielka szkoda podszkolę język niemiecki i będę próbować znowu .

Grzesio

Dowiedziałem się z oferty, na którą można było odpowiedzieć z osiem miesięcy temu, że jako księgowy zarabiałbym w przedziale 7 000–10 000 zł brutto. Chodziło o samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań, statystyk. Zadania, z którymi na co dzień mam kontakt. Jeśli ta kwota nie uległa zmianie, to prosiłbym o wyjaśnienie w kontekście przyszłych rekrutacji, na ile korzystnie wpływają spotkania integracyjne, na wzajemną, codzienną współpracę? Bo o niech też pisano, a kwestie pozytywnych, wzajemnych relacji, są dla mnie równie kluczowe, co poziom wynagrodzenia.

jestem

jestem zadowolona polecam spróbować tej (usunięte przez administratora)

@jestem

Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że Pani doświadczenia z naszą firmą były pozytywne.

Kinga

Czy jest możliwość pracy bez znajomości języka niemieckiego? Widziałam że jest język komunikatywny lub podstawowy w ogłoszeniach, ale czy ktoś kto zna takie minimalne podstawy ma szansę na wyjazd do pracy?

@Kinga

No właśnie, też jestem ciekawa, jak to jest z tym językiem. Ale poza tym, czy jak znam takie podstawy, to czy firma inwestuje w pracownika i oferuje jakieś doszkalanie? Może opłacają kurs językowy, aby lepiej się komunikować?

@Kinga

Dziękujemy za pytanie Pani Kingo. Niestety, obecnie większość ofert pracy w Niemczech wymaga przynajmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego. Choć istnieją pewne wyjątki, gdzie praca może być możliwa z minimalną znajomością języka, są one rzadkie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasz dział rekrutacji z chęcią udzieli Pani odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyjazdu bez znajomości języka. Pozdrawiamy.

Dziękujemy za zapytanie! Obecnie nasza firma nie oferuje zorganizowanych kursów języka niemieckiego ani możliwości opłacenia kursów językowych dla pracowników. Posiadamy darmowe materiały online do samodzielnej nauki języka, dostępne na naszej stronie, a osobom, które są zainteresowane podjęciem z nami współpracy, a nie znają języka niemieckiego, proponujemy darmowy samouczek. Pozdrawiamy.

Roxa
@Felizajob Opieka Osób Starszych

No ja widzę tu wiele wpisów o (usunięte przez administratora) dla opiekunek, a ja jestem ciekawa (usunięte przez administratora) w agencji np. jako rekruter, czy jako pomoc a biurze. Czy w takiej (usunięte przez administratora) potrzebny jest niemiecki minimalny, czy trzeba mieć chociaż B2? Niech ktoś napisze, czy obecnie sa wakaty do (usunięte przez administratora) w biurze.

@Roxa

Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 jest wymagana na stanowisku koordynatora kontraktów. Obecnie nie posiadamy wolnych wakatów.

Iga

Polecam,uczciwą agencja

@Iga

Dziękujemy za podzielenie się opinią Pani Igo, cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. Pozdrawiamy.

Iga

Polecam,pracowałam

@Iga

Dziękujemy bardzo za rekomendację. Pozdrawiamy serdecznie.

@Iga

Za co najbardziej poleca Pani pracę tutaj? Zauważyłam, że według wygasłego kilka miesięcy temu ogłoszenia mogłabym tu zarabiać , jako księgowa, w przedziale 7 000–10 000 zł brutto. Może przy okazji wyjaśni się też, z czego wynika różnica w proponowanej kwocie?

Czy zatrudniają państwo studentów np. w okresie wakacyjnym? Jak to wygląda wtedy z odprowadzaniem podatków przy umowie zlecenie, ponieważ widziałam, że zatrudniacie na polskiej umowie, czy wtedy taka osoba również dostaje wypłatę brutto=netto tak jak to jest na umowie zlecenie dla studenta w Polsce?

@Ania

Pani Aniu, dziękujemy za pytanie. Niestety, nie ma takiej możliwości, aby osoba do 26. roku życia, posiadająca status studenta, została przez nas zatrudniona. Wynika to z tego, że zgodnie z ustawą o systemie ubezpieczeń społecznych, uczniowie oraz studenci do ukończenia 26 roku życia, zatrudnieni na podstawie umowy zlecenia, nie podlegają w Polsce z tego tytułu ubezpieczeniom społecznym ani ubezpieczeniu zdrowotnemu. Osoby te nie podlegają zgłoszeniu do ZUS – nie mogą przystąpić do ubezpieczeń nawet na zasadzie dobrowolności. Z tego powodu ZUS nie wyda studentowi - zleceniobiorcy, który nie ukończył 26 lat, zaświadczenia A1, które jest niezbędne do wyjazdu na zlecenie.

@Felizajob Opieka Osób Starszych

To może uzupełniająco zapytam o możliwość (usunięte przez administratora) łączonej ze studiami uzupełniającymi. Czy mogą się do Państwa zgłaszać studenci powyżej 26. roku życia, łącząc drugi kierunek z pracą? Ewentualnie zastanawiam się, czy jest możliwość uzyskać dofinansowanie do studiów, jeśli są zbieżne z potrzebami firmy (fizjoterapia).

Tak, wspomniana już ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych obejmuje studentów do 26. roku życia. W związku z tym, osoby będące studentami, które mają ukończony 26. rok życia, mogą uzyskać z ZUS-u zaświadczenie A1. Natomiast nasza firma nie przewiduje możliwości dofinansowania do studiów.

Mariola

Polecam współpracę z firmą Felicjajob...współpraca wypłaty wsparcie na super Pozdrawiam P.Krzysztofa zawsze pomocny

@Mariola

Pani Mariolu, bardzo dziękujemy za Pani miłą opinię :) Bardzo jest nam miło, że tak pozytywnie postrzega Pani naszą współpracę. Raz jeszcze pięknie dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

Teresa

Pracowałam w tej agencji. Znalazłam u nich wsparcie i zrozumienie kiedy musiałam z rodzinnych powodów natychmiast wracać do domu, takie podejście u firm to zadkosc. Firma coraz większa, rozrasta się ale nie tracą przez na profesjonalizmie . Kontakt z firma zawsze jest, o kazdej porze. Wrócę do pracy na pewno jak mi sytuacja pozwoli. Serdeczne pozdrowienia.

@Teresa

Świetnie słyszeć, że Pani doświadczenia z naszą firmą były tak pozytywne! Mamy nadzieję, że Pani sytuacja szybko się ustabilizuje i będziemy mieli przyjemność ponownie powitać Panią w naszym zespole. Pozdrawiamy serdecznie!

@Teresa

Cieszę się, że otrzymałaś od firmy wsparcie w trudnych sytuacjach. To zachęcające dla kandydatów do pracy, takich jak ja. Ciekawi mnie wspomniana kwestia kontaktu. Pracownicy mają przydzielonych koordynatorów?

Dziękujemy za zapytanie. :) Każda zatrudniona przez nas osoba ma przydzielonego koordynatora, który odpowiedzialny jest za wspieranie opiekunki. Dla naszych pracowników dostępny jest również telefon alarmowy, czynny 24/7, gdzie nasze opiekunki oraz opiekunowie mogą zasięgnąć pomocy po godzinach pracy biura. Pozdrawiamy.

Mi

Ktoś coś na temat tej firmy? Jadę pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać

Katka
@Mi

Polecam, kilka lat pracuje

Artur pracownik
@Mi

Firma wporzadku. Wynagrodzenie przed czasem i kontakt bezproblemowy.a i umowa na rok więc jak jesteś na pauzie to również masz ubezpieczenie .ogólnie super

Marysia
@Katka

Witam.. Chciałabym się zapytać na jakich warunkach polskich czy niemieckich są zatrudniane opiekunki.. Dziękuję

@Marysia

Pani Marysiu, współpracę z opiekunkami podejmujemy wyłącznie na warunkach polskich. Pozdrawiamy.

@Felizajob Opieka Osób Starszych

Było pisane wcześniej o umowie na rok, że jak się jest na pauzie to też jest się ubezpieczonym. Czyżby o umowę o pracę chodziło? I od razu zapytam, co dalej po tym roku z umową, czy stawkami, bo zdaje się, że pracują z Wami ludzie latami raczej, niż miesiącami, czy tygodniami?

Z ciekawości - jaki jest średni staż pracy opiekunek u Państwa w firmie? Wiem z ogłoszeń, że są bonusy dla obecnie zatrudnionych w postaci np. premii za polecenie nowej pracownicy albo nowej rodziny. A czy jest coś takiego, jak dodatek stażowy (lub coś w tym rodzaju)? Czy raczej dla wszystkich opiekunek stawki są takie same, niezależnie od stażu pracy?

Od jakiej kwoty odprowadzane jest ZUS?

Katarzyna21

Jestem zadowolona

@Katarzyna21

Dziękujemy za podzielenie się opinią Pani Katarzyno, jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Pozdrawiamy.

Gosia M.

@Gosia M.

Pani Gosiu, dziękujemy za opinię. Zdecydowanie kwestie finansowe są dla nas ważne. Pracownicy otrzymają swoje wynagrodzenie według umowy do 10-go dnia miesiąca. Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, wszystko chętnie wyjaśniamy. Tak wygląda komunikacja z naszymi koordynatorami, wspierają Opiekunki i Opiekunów w Niemczech. Pozdrawiamy

Zgadzam się

@Gosia M.

Dziekujemy Pani Gosiu za pozytywną opinię, dbamy o to, aby osoby podejmujące u nas pracę były zadowolone, serdecznie pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Felizajob Opieka Osób Starszych - Słupsk

• Jak się pracuje w Felizajob Opieka Osób Starszych?

Zobacz opinie na temat firmy Felizajob Opieka Osób Starszych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felizajob Opieka Osób Starszych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felizajob Opieka Osób Starszych?

Kandydaci do pracy w Felizajob Opieka Osób Starszych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felizajob Opieka Osób Starszych