Felizajob Opieka Osób Starszych

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Felizajob Opieka Osób Starszych

Natalia

Mają sporo zgłoszeń na pracę przy opiece. Jako, że nie pracowałam długo w tym zawodzie, to chciałam spytać, czy można znaleźć jakąś lekką ofertę, jak to wygląda? Mają coś dla początkujących czy to kwestia szczęścia?

@Natalia

Pani Natalio, dzięki temu, że od wielu lat działamy na terenie całych Niemiec we współpracy ze sprawdzonym zespołem koordynatorów, posiadamy bardzo szeroki zakres zleceń. Zapraszamy do kontaktu, nasz dział rekrutacji z chęcią odpowie na wszelkie Pani pytania. Pozdrawiamy.

Katka

Profesjonalne podejście do pracowników. Mogę śmiało polecić. Jeżdżę z firmą do Niemiec od kilku lat. Zawsze byłam zadowolona ze współpracy, więc śmiał polecam.

@Katka

Serdecznie dziękujemy, taka pozytywna ocena naszej pracy i starań jest dla nas niezwykle miła. Cieszymy się z udanej, wieloletniej współpracy. Pozdrawiamy.

mariola

polecam zadzwonić i sprawdzić firmę, ja tez opinii kilka przeczytałam i chciałam uciec gdzie indziej ale zadzwoniłam i porozmawiałam z mila panią rekruterka i pracuje do dziś, Jestem zadowolona ze nie dałam się nabrac, samemu trzeba ssie przekonać,

@mariola

Pani Mariolu, dziękujemy! Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Mamy nadzieję, że nasza owocna współpraca będzie trwała jak najdłużej. Pozdrawiamy serdecznie!

Krystyna

Bardzo rzetelna firma . Koordynatorki bardzo pomagają . Dobrze się z nimi pracuje ????

@Krystyna

Pani Krystyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Felizajob Opieka Osób Starszych? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy z j. niemieckim, centrum Słupska.
Danka

A mi się podobała rekrutacja Panie są bardzo miłe

@Danka

Pani Danko, dziękujemy! Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Zawsze stawiamy na najwyższe standardy w komunikacji z naszymi pracownikami i kandydatami. Cieszymy się, że docenia Pani pracę naszych rekruterek. Pozdrawiamy serdecznie.

marta

Pracuje w felizajob już od dłuższego czasu i jest to jedna z najlepszych firm z jaką współpracowałam, moja koordynatorka to kobieta do rany przyłóż, wszystko ogarnie i załatwi, jak są jakieś problemy to zawsze murem stoi za mną. Na zarobki nie mogę narzekać, wypłaty zawsze na czas, jestem zadowolona z warunków. Śmiało moge polecić współprace.

Urszula
@marta

No to super jak masz tak pozytywne odczucia jeśli chodzi o współpracę z nimi. A ile wynoszą konkretnie te zarobki? Piszesz, że nie można na nie narzekać.

Dokładnie. Firma rzetelna

@marta

Dokładnie firma rzetelna.przez omyłkę nacisnęłam zła łapkę. Ma być 5 gwiazdek i łapka w górę ????????????????????????

@Anna

a w jakim dziale pracujesz?

@marta

Dzień dobry Pani Marto, dziękujemy za pozytywną opinię. Niezmiernie cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z naszą firmą oraz swoją koordynatorką. Bardzo nam miło, że jej ciężka praca została przez Panią zauważona i doceniona. Pozdrawiamy.

Halinka

Bardzo dobra współpraca, wyjeżdżam z tą firmą już dwa lata. Świetna współpraca z koordynatorem, a najważniejsze wypłaty zawsze się zgadzają i są na czas. Polecam !

@Halinka

A ile w tej firmie płacą opiekunce mieś bez znajomości języka

Janusz
@Gość

Myślę że trzeba znać język, przynajmniej komunikatywnie bo jak się porozumiesz z podopiecznym? Interesujesz się takim zatrudnieniem?

Jaga
@Janusz

Tak trzeba znać niemiecki.

Iva
@Halinka

Ja nie miałam tak jak wy piszecie,miał brak akceptacji

Julia
@Jaga

A tylko angielski na przykład nie wchodzi w grę?

@Halinka

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Pozdrawiamy serdecznie!

Jandar

Pracuję w firmie Felizajob pierwszy raz na początku panie wyjątkowe miłe kiedy podpisałem umowę na dany czas zaznaczyłem u pani rekruterki czy mogę przedłużyć sobie okres pobytu w Niemczech tak oczywiście mówi pani z firmy teraz dzwonię mówię że chcę dłużej pracować to pani dziwnie mówi nie wie musi zapytać zmiennika rodzina niemiecka wyraża zgodę to dziwi mnie to pytałem może rodzina zgłasza problem nie nie i tak przyjechalm tyle kilometrów chcę jeszcze być robią się schody. Wiemy że ta praca nie należy do przyjemnych zaciskam zęby zamykam uszy i czekam aby zrobić swoje i wracać a podopieczny zostaje z nowym opiekunem.

@Jandar

Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji, wierzymy natomiast, że było to nieszczęśliwe nieporozumienie. Mamy nadzieję, że w pozostałych aspektach nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, i jako firma pozostawiliśmy pozytywne wrażenie. Pozdrawiamy.

Joasia

Sprawdziłam , polecam , porządni ludzie ! Pojadę kolejny raz .

Janusz
@Joasia

Kasę płaca dobrą? Napiszesz ile można zarobić na miesiąc? No i jak z zakwaterowaniem? Warunki według ciebie ok?

Gośka
@Janusz

Całkiem dobrze można zarobić.

Julia
@Gośka

No ale co to znaczy? Zarobki w okolicach średniej krajowej?

Mi

Powiesz coś więcej? Mam wyjechać i nie wiem co robic

Jandar

Życzę wszystkim starym i nowym opiekunkom i opiekunom oraz całemu personelowi firmy Felizajob MIŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Elizabeth

Zna ktoś dobrze tą agencję opiekunek? Kto inny umowe podpisuje a aneks do tej umowy Kto inny...

Dorota

Jest to mój pierwszy wyjazd z Felizajob,jestem bardzo zadowolona z firmy i kadry ,dzwonią , interesują się losem pracownika i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić pracę w firmie Felizajob ze Słupska.Pozdrawoam p.Ewę.

Kasandra

Mam pytanie którego dnia firma wypłaca wypłatę?

@Kasandra

Pani Kasandro, wynagrodzenie wypłacane jest do 10 dnia miesiąca. Pozdrawiamy

Pan Opiekun

Firma godna zaufania i konkretna, zarobki u mnie 1700 euro na reke , rodzina mnie docenia firma tez, zawsze moge sie dodzwonic jak potrzebuje wsparcia czy czego kolwiek . polecam

Felizajob
@Pan Opiekun

Panie Opiekunie, bardzo dziękujemy :) Pracujemy nad tym wszystkim od 7 lat i jest nam niezmiernie miło czytać takie komentarze. Dziękujemy :) Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie długoletnia. Pozdrawiamy serdecznie!

@Pan Opiekun

Zgadzam się ????

Aleksandra z GUbina

Jestem byłym pracownikiem Felizajob i uwieżcie firma godna poleceniu.Miałam kłopoty osoboste i przedstawiciel firmowy był zawsze dostepny i bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Obiecał mi że jak bede mogla wrócic do firmy to podpiszemy nowa umowe o prace i żebym sie nie martwiła i pozałatwiała wszystkie sprawy.Naprawde na osoby tam pracujące można polegać.

@Aleksandra z GUbina

Pani Aleksandro, wielokrotnie nasi pracownicy opowiadają nam o swoim życiu, problemach. Zazwyczaj szukamy wspólnie rozwiązania. Mamy nadzieję, że niedługo ponownie dołączy Pani do naszego zespołu :) Pozdrawiamy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Felizajob Opieka Osób Starszych odbywa się również w języku angielskim?

Dziękujemy za pytanie. Obecnie współpracujemy z klientami z Niemiec. Nie mamy usług na terenie innych krajów. Jeśli coś się zmieni, na pewno znajdą Państwo takie informacje na naszej stronie: https://opieka.felizajob.pl/ lub naszym facebooku: https://www.facebook.com/felizajob Zapraszamy do współpracy Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych

Opiekunka z 12 letnim doswiadc

Z firmą jeżdżę 5 rok . w branzy pracuje 12 lat i wiem co firmy oferują i jak pracują. Skakałam po firmach cały czas aż na Panią KIngę z feliza trafilam. Zarabiam 1650 Euro na reke , to juz moje 3 stale zlecenie z Felizajob- zaczynalam od 1400 Euro na reke. Kaska zawsze na czas, jak potrzebowalam by zaplacili rachunki - Pani Kinga załatwiła , zapłaciła.. Kontakt swietny - jak trafilam na skapa rodzine firma od razu reagowala co do zakupow i przerw, wszystkim zawsze sie zajeli. pracowalam wczesniej w 8 firmach, w felizajob ze slupska zostaje ! Pozdrawiam panie i panow z branzy i zapraszam do Felizajob ;)

Felizajob
@Opiekunka z 12 letnim doswiadc

Dziękujemy bardzo za opinię. Tak naprawdę to w kilku zdaniach opisała Pani jak ma wyglądać współpraca z koordynatorami. Dla nas to bardzo miła wiadomość ponieważ stawiamy na długoletnią współpracę. Jednocześnie jesteśmy dostępni pod telefonami oraz reagujemy na potrzeby naszych pracowników.

Aleksandra

Tak naprawdę to wysokość wynagrodzenia jest kwestią bardzo indywidualną - warto o tym pamiętać. Wiem, że Felizajob zatrudnia, rekrutuje oraz szkoli personel na potrzeby osób prywatnych, domów opieki, szpitali czy placówek opiekuńczych. Ale czy firma zapewnia pracownikom pełne ubezpieczenie?

Polecam, super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Felizajob Opieka Osób Starszych - Słupsk

• Jak się pracuje w Felizajob Opieka Osób Starszych?

Zobacz opinie na temat firmy Felizajob Opieka Osób Starszych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felizajob Opieka Osób Starszych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felizajob Opieka Osób Starszych?

Kandydaci do pracy w Felizajob Opieka Osób Starszych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felizajob Opieka Osób Starszych