Opinie o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Mogę mieć pytanie o aktualną atmosferę w firmie?

Dzień dobry, za dużo bieżących komentarzy nie ma, ale widzę te polecająca pracę opinie od Pracownika z kilkuletnim stażem. Zastanawiam się przy tym jak obecnie wygląda kwestia zatrudnienia osób bez doświadczenia, na których stanowiskach istnieje taka możliwość?

Pracownik Nowy wpis

Pracuję tu kilka lat - długo i niedługo. Sa tacy, którzy uciekają po kilku miesiącach i wielu pracujących latami. Aby pracować w Janssen trzeba mieć wartości na odpowiednim miejscu. Dlatego duża jest rotacja, bo część ludzi tu po prostu nie pasuje :) Cenię sobie najbardziej innowacje jakie wprowadzamy, leki, które przecierają ścieżki w terapiach, walczymy o refundację dla tysięcy pacjentów. Cenię sobie też współpracę w cross-funkcyjnych zespołach - wiele decyzji jest łatwych, bo podejmujemy je wspólnie :) Tak, pracujemy dużo, bo kręci nas misja pomagania. W żadnej innej korpo nie nauczyłem się tak angielskiego, bo wiele spotkań jest w tym języku. Firma zmienia się pozytywnie, jeśli chodzi o biurokrację, słaby management jest wymieniany, pensje dostosowywane do rynku. Jak jesteś dobry to Cię zauważą i możesz szybko awansować. Ciekawe benefity i programy rozwojowe:) Więc sprawdź sam jak jest w Janssen!

Cześć, napiszecie mi coś o karierze w firmie? Nie widzę bieżących ofert na stronie, jest tylko możliwość podesłania CV a jednak przed tym interesują mnie bardziej szczegółowe warunki. Nie ma tu także zbyt aktualnych opinii, ewentualnie jakieś nawiązanie do szkoleń z kiedyś. W tym roku jakich można się spodziewać? Jest jakiś standardowy program?

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
clio83

Za badania kliniczne, w umowie płatne co 3 miesiące, płatne raz na xxxxxx czasu bo od sierpnia cisza

Ariperro

Organizacja jest gigantyczna więc zaznaczam, że ograniczam się do swojego zespołu: Global Clinical Operations (GCO), grupa kardiologiczna (CVMPAH), stanowisko: Site Manager (SM, w innych firmach określany jako CRA). Praktyki najcięższego korpo, micro-management, traktowanie pracowników jako narzędzia w projekcie, absolutny brak życia prywatnego, wyjazdów jest o wiele więcej niż opisują w ofertach pracy, z tego wszystkiego wynika rotacja w zespole zdecydowanie większa niż w innych grupach terapeutycznych. Najgorsza jednak jest osobą tym zespołem zarządzająca - brak szacunku, brak profesjonalizmu, styl zarządzania bardziej pasujący do kolonii karnej. Posiada swoją przyboczną na stanowisku Local Trial Manager, która bezrefleksyjnie wykonuje wszelkie jej polecenia. Na każdej ścianie w biurze wisi "Credo" firmy, a jednocześnie organizacja ma w głębokim poważaniu własne reguły. Wiem o co najmniej trzech osobach z mojego zespołu, które w trakcie mojego zatrudnienia trafiły na bardzo długie zwolnienia lekarskie dzięki skutkom warunków pracy. Bardzo toksyczna atmosfera. Ponoć inne zespoły w GCO mają się nieco lepiej - jeśli tak jest, CVMPAH robi firmie bardzo złą opinię.

Iza
@Ariperro

Ta osoba, co tu zarządza to od ilu lat jest na tym stanowisku? I czy te osoby co poszły na l4 potem normalnie wróciły i dalej sobie pracowały? Pewnie pytanie naiwne, ale czy nikt się nie zastanawiał nad tym, żeby zgłosić takie warunki?

Ariperro
@Iza

Zostało zgłoszone i rzekomo nawet ruszyło wewnętrzne dochodzenie, ale znając praktyki tego typu korpo, sprawy zostaną załatwione po cichu, jeśli w ogóle, żeby zachować pozory etyki, inkluzywnosci i innych modnych haseł. Ta CRM jest bardzo doświadczona, chociaż w JnJ jest względnie krótko, max 3 lata. To nie kwestia braku doświadczenia czy umiejętności w zarządzaniu, a cynizmu, celowego upodlania podwładnych i stylu zarządzania rodem z korpo lat 90. Ludzie którzy poszli na L4 albo nie wrócili, albo odeszli chwilę później. Nie mówimy tutaj o sytuacji kiedy sie przepracowali i wzięli dodatkowe wolne.

Iza
@Ariperro

No to ciekawa jestem czy to zgłoszenie coś da, ale tak właściwie to dokąd konkretnie poszło? I skąd się bierze taki stosunek do ludzi właśnie, bo ujęcie tego jako "celowe upadlanie" nie brzmi najlepiej

byly SM
@Ariperro

zgadzam sie w 100%, bylem w grupie, pomimo zglaszania przeladowania, ciągle dostawałem nowe badania, telefony i akcje do zrobienia na urlopach czy zwolnieniach lekarskich, wszystko na już praca od 8 do 2 w nocy, by wyrobić się z pracą. Sam popadlem w depresję przez ciągłą presję i krytykowanie na kazdym kroku mojej pracy i czepianie sie nic nie znaczacych szczegółów.

All
@Iza

zgloszenie dalo tyle ze zrobili wielkie szkolenie jak działać jak widzisz (usunięte przez administratora), zeby sie nie wstydzic, jak wygląda (usunięte przez administratora). a na linkedinie zaczely pojawiac sie promowane przez janssen posty o depresji. i tyle...

Maria

Piszecie że nadgodziny są niepłatne - czyli co, da się je wybrać jako dzień wolny?

A o co chodzi w tych telekonferencjach?

Psycho

Nigdy nie polecę tej firmy. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami negatywnymi które się tutaj pojawiły. Nadgodziny niepłatne, od 8-16 czas tracony na bezsensownych telekonferencjach, nikt nic nie wie, każdy chroni siebie, żeby tylko nie wyjść przed szereg. Spychologia. Przesyłanie przez kierowników projektów mejli podsumowujących 10 stronicowe wypociny jako FYI i sobie czytaj. Praca możliwa po 16 jak każdy ze stołka kierowniczego odbębni swoją robotę i już ci głowy nie zawraca. Jałowy „team spirit”, gdzie „team” jest wtedy kiedy jest dobrze, a jak coś źle, to szukanie winnego. Kiedy zgłaszasz, że masz dużo pracy, słyszysz że źle zarządzasz czasem pracy. Kiedy jesteś na zwolnieniu lekarskim dostajesz wiadomość o sprawach niecierpiących zwłoki. Kreowanie jakości pracy, które w rzeczywistości jest „beznadziejnością”. Pracujesz do momentu kiedy nie trafisz na zwolnienie lekarskie. Kiedy już stracisz swoje poczucie wartości, zbierasz się na odwagę i podpytujesz kolegów co robią że sobie radzą z praca w 40h tygodniowo, słyszysz ze „sobie nie radzą”. Nabierasz wtedy promil poczucia własnej wartości, że nie jesteś w tym sam. CREDO wielce głoszone na spotkaniach, to pic na wodę. Życzę, aby kiedyś jakieś służby się wzięły za audyt „czasu i jakości pracy”. Kandydacie, masz tutaj kilka informacji które potwierdzają to samo co napisane zostało tutaj - zastanów się dwa razy nim zainteresujesz się tą kompanią. Work life balance? Hahahhahahahahahha Dopiero jak się nauczysz zarządzać czasem pracy, a to jest tak jakby nauczyć mówić kamień

ex_Janssen

Potwierdzam bardzo, ale to bardzo negatywną opinię na temat tego pracodawcy. Mnóstwo systemów, chaos, brak szacunku dla drugiego człowiek, korpo gadki na każdym TC. Zdecydowanie odradzam i żałuję kazdego dnia spędzonego w tym korpo.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czas jest trudny, ale może jednak kogoś potrzebujecie?

Anonimowy przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Bartosz

Przecież firmy zastrzegają, że będą się kontaktować z osobami wybranymi!!

ZNIESMACZONY

Kilka tygodni temu byłem w Janssenie na rozmowie na stanowisko managerskie do CNS-u. Mimo informacji, które otrzymałem na rozmowie, że bez względu na decyzję otrzymam informacje zwrotną do końca tygodnia, do dziś nikt się ze mną nie skontaktował. ŻENADA I BRAK ELEMENTARNEGO SZACUNKU DLA KANDYDATÓW DO PRACY. JEŻELI JANSSEN W TEN SPOSÓB BUDUJE SWÓJ WIZERUNEK TO NA PEWNO NIE CHCĘ TAM PRACOWAĆ. KORPORACJA W ZŁYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA - WARTOŚCI WYPISANE NA STRONIE INTERNETOWEJ ALE NIE STOSOWANE W PRAKTYCE. JEST TO TYM BARDZIEJ PRZYKRE, ŻE TAKIE ZACHOWANIA PREZENTUJE OSOBA Z HR-u, KTÓRA BRAŁA UDZIAŁ W ROZMOWIE ZE MNĄ I ZOBOWIĄZAŁA SIĘ DO INFORMACJI ZWROTNEJ. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Janusz

Najgorsze korpo pielklo, korpo languidż, caly czas eskaluja, targetuja i coachują. Jak chcesz miec smutne zycie to idealne miejsce. Jak chcesz fajnie spedzic swoje zycie, odradzam. Szkoda czasu na takie korpa.

Mm

Pracuję w Janssenie od 12 lat i mam zamiar pracować kolejne 12. Oczywißcie jest jak w korpo, czasem lepiej czasem za dużo rzeczy na które poświęca się czas, jednak kultura pracy, poszanowanie, docenianie pracowników i etyczne postępowanie jest tu podstawą.

TRuth
@Mm

Etycznie postępowanie? he he he Srsly? W firmie farmaceutycznej? Poczytaj na wikipedii o nich jak są "etyczni". Już nie wspomnę o technikach "przekonywania" lekarzy ;) czy też badaniach na zwięrzętach etc... Oczywiście, że w życiu też można się oszukiwać. :) Nawet 12 lat, jak widać ;)

Uranos
@TRuth

Przeszkadzają Ci badania leków na zwierzętach? Zawsze możesz zaoferować swojego dzidziusia albo mamusię do testowania np. żeby określić śmiertelną dawkę :) Bo sam jak mniemasz chętny do tego nie będziesz :)

Jan
@Uranos

Ciebie bym zaoferował :)

Nie polecam tej firmy. Promowane są osoby, które za wszelką cenę pchają się do przodu, nie ważne jakim kosztem. Robienie po godzinach to norma, w ciągu miesiąca można wyrobić kilka dobrych dni (nadgodzin). Poza tym bałagan. Atmosfera kiepska.

Johny SPrawiedliwy

@Uranos Tobie chyba zrobili w tej firmie niezłą wiwisekcję na psychice, skoro nie masz empatii i piszesz takie rzeczy dodając uśmieszki przy "śmiertelnej dawce". Jesteś najlepszym przykładem człowieka z tej korporacji, który - jak to mówi się na mieście, jest przedstawicielem handlowym - nagabuje lekarzy, by wpychali leki pacjentom. Dla pieniędzy wszystko... Pamiętaj jednak, że na tym świecie chodzą też ludzie, którzy mają wartości i ideały. I jest ich całkiem sporo.

Pablitto

Amerykańskie korpo najgorsze jakie może być. Mnóstwo jałowych szkoleń z centrali, brak zaufania do pracownika, hierarchia, traktowanie pracownika jak trybika - rzecz. Miejsce, gdzie ludzie są tylko dla kasy i udają wczutych. Tam jest credo - nikt z tego nie żartuje. Wszędzie kamery. Mnóstwo prania mózgu - gdzie człowiek ma poczucie bycia "w sekcie" lub straconego czasu/życia. Regresywne środowisko. Absolutnie nie polecam.

Greg

Good

Zostaw merytoryczną opinię o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.