Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Nie polecam, podwładni wiecznie mobbingują o wygórowane normy i to się tylko liczy w tym zagładzie, zwłaszcza na dziale AFE gdzie jest istny (usunięte przez administratora). Na chwilę jest to okej opcja ale radzę szukać pracy gdzie indziej.

Miska

Mam umowę do końca sierpnia a jestem do 2 na L4 jest możliwość przedłużenia umowy,?

Dziekan
@Miska

Niestety, możesz juz zacząć szukać nowej pracy

drugas

dlaczego nikt nie uaktualnia rozkłady jazdy autobusów? Czyżby było to tak trudne?Może potrzebujecie programisty który to zrobi?pozdro dla was.

Jak wygląda suma netto na pół etatu. Z góry dziękuję, odpowiedzi.

Alexa
@Kasia

Na 2/5 jest to około 1,8k netto z pełną premią, na 1/2 przekracza 2ke netto. Mówię tu oczywiście o night-shifcie.

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Krystiano Wasilewski

Ja się cieszę że stawka jest większa, wynagrodzenie to nie wszystko pamiętaj liczy się też rozwój w firmie. Mamy super benyfity, pyszne ciepłe obiady za złotówkę, darmowy transport, majestatuczne i piękne kobiety. Ja mam uprawnienia na teamlfty, heatguna na Cret a ponadto szkolenie na elektryka za darmo.

Miko

Work hard, have fun, make history ;D

Qwerty

Aneksy i znowu podniosą.

Inny
@Krystiano Wasilewski

Czekaj... to u was trzeba mieć szkolenie jak we dwie osoby podnieść boxa albo korzystać z heatguna? Serio takie proste rzeczy trzeba tłumaczyć? Szkolenie na elektryka tzn? Dają ci uprawnienia SEP? I o co Ci chodzi z kobietami, większość twoich postów jest mega creepy bo piszesz o kobietach jakbyś stalkował połowę magazynu.

romuś
@Inny

Spokojnie....łyknijcie sobie Red-Bullka i biegiem chłopaczki...biegiem...biegiem...

Inny
@romuś

Ja się zastanawiałem czy u was nie pracować ale serio, posty takie jak tego typa nie napawają optymizmem. Czytałem że poszła podwyżka o 50gr ?

Johny
@romuś

Co ty z tym redbullem xD ciebie nie stać na to?

Patryk
@Johny

Co jest Johny z tobą ?? Jesteś taki cieniutki że nie dajesz rady pracować bez Red Bulla ??

Karol
@Johny

Takie jest myślenie w Polsce. Polacy ogólnie mają obsesję na punkcie McDonald's, energetyków i kebabów.........wszystkie te rzeczy nie warte są splunięcia, ale dla Polaków to jest lepsze od prawdziwego jedzenia.

Johny
@Patryk

Ja umiem pracować bez redbulla xD to ty masz problemy i pozostaje mi tylko ci współczuć

Pień
@Karol

Obiady z Amazona lepsze co? xD

robert

W pazdzierniku będzie jedyna i niepowtarzalna okazja do ponownego zarobienia 4 swagów. Ku uciesze klientów Prime nasz ukochany Doug Herrington ogłosił Prime Big Deal Days.

Basia1

Czy to prawda, że pracownikom, którzy zwolnili się za porozumieniem stron nie jest przysługiwana premia, która przychodzi z miesięcznym opóźnieniem?

Biurokrata

Witam, czy są wolne stanowiska na posady biurowe?

Olcia

Witam pracowałam 18 miesiący na agencji powiedziano mi ze mam blokadę bo za długo pracuje na angecji po jakim czasie mogę wrócić ? Czy po roku mogę próbować dzwonić do nich ?

Dorrrr

Nie polecam pracy w biurze w dziale controllingu. kierownikiem działu jest osoba pracująca tu od kilkunastu lat. Jej ego jest tak wysoko, że trudno to opisać. Pracownicy są tu tylko od czarnej roboty, od myślenia jest jedna osoba. Jeśli nie chcecie mieć przerw w pracy, pracować po godzinach za darmo, być codziennie poniżanym, co chwilę zaganianym do roboty i nie macie życia prywatnego poza pracą to spodoba się wam. Spojrzenie się na chwilę w okno kończy się tekstem "NIE ŚPIJ", już nie wspominam o spojrzeniu w telefon. Pójście do toalety na 2 minuty często kończy się uwagami. Zazwyczaj mówione z uśmiechem, takie poczucie humoru hihi. W firmie o takiej strukturze trudno jest się komuś pożalić, nie ma kadry managerskiej i każdy wie jak jest. Firma to taki januszex, nie ma żadnych dodatkowych benefitów czy rozwiązań jak w korporacjach. Może jest to ok miejsce dla robotników

MarcelPieczara

Praca za taka stawkę jest żałosna pracowałem 2 tygodnie po pierwsze jest to ciężka praca 10 h na nogach a spróbuj usiąść tylko na chwile. Myślałem że ci z umowa bezpośrednio przez amazon maja dużo więcej niż my okazało się ze maja 1,50 zł więcej na godzinę XD. Powiem tak idealna praca jak ktoś nie ma żadnego wykształcenia bo i tak nigdzie nic więcej nie dostanie. Jeśli ktoś ma średnie wykształcenie uciekajcie stąd jak najszybciej wszędzie dostaniecie więcej a jak nie to tyle samo ale bez pracy jak w obozie i gdzie pracodawca będzie was szanował. Kiedyś to była dobra praca dla studentów a teraz nawet w żabce student zarobi więcej także jak chcecie to walczcie o te 4 zł brutto więcej powodzenia. Ale dla waszego zdrowia psychicznego poszukajcie czegoś lepszego (Wro 2 stow)

@MarcelPieczara

Dokładnie, kasa nic nie warta a wymagania jak z kosmosu przez pajacyków w kamizelkach co myślą że są panami życia. Przerwy mieć nie możesz w trakcie pracy, wychodź co do minuty. Twoja przerwa 15 min to w takim wypadku 5 min co przy 10,5 h w tym miejscu przy takiej pracy to skandal. Amazon ma nieprzemyślane zasady byleby tylko pokazać swoje "Ja", dla przykładu praca w kaskach na początku lata i upałów na prsyczepach (załadunek) wiedz że w kasku głowa dosłownie ci się gotuje a jak się tylko spocisz jak mało kto to spróbuj iść na przeciąg, skręci cię niesamowicie. Od, twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze :) Pime day, nagła coroczna potrzeba pracodawcy oczywiście pilna i rób za minimalną dla kolosa w zamian dostaniesz dwa swagi na magnesik na lodówkę i podziękowania w WC xD. American dream w Polskim wysłaniu. Nie polecam pracy w Amazon

ooww
@MarcelPieczara

haha to idź do żabki, bez nawet śmieciowej umowy i wkładaj buły do parówy. się dorobisz hahah

24 brutto

Nie zwracaj się do mnie sunku to po pierwsze, drugie daj mi i ktokolwiek inny znać jak Amazon odmówi ci wsparcia podczas udaru, jak cię skręci lub jak padniesz z przegrzania i zastanawiam się czy ktoś cie doceni za bhp, daj info czy przedłużają umowy po L4 tym bardziej na agencji. Koropo dba o bezpieczeństwo swoje a nie twoje, zacznij myśleć lemingu ;)

@ooww

Pracuj w Amazon haha i drobisz się też, garba na plecach i problemów zdrowotnych, wszystko za dumne 24 zł brutto:)) Idź streczować palety i robić paczki dla Niemców i normę dla swojego przełożonego. P.S trzymaj się poręczy

Dom
@MarcelPieczara

Wystarczy że dowożą pp 100 km pracowników do zakładu, i wiadomo że coś jest nie tak .

Dyrektor Fajzera
@MarcelPieczara

W dużej mierze to sami pracownicy siebie nawzajem dobijają więc nie ma się co dziwić, że tak wyglądają realia pracy w Polsce. A jak korpo da niektórym z nich kamizelke lidera i 1 zł/h więcej to już jest mózg zblendowany.

SicariosPolska

Witam, jak wygada sprawa składanka wypowiedzenia. Poszedłem na okres próbny na dwa dni i wiem ze to nie dla mnie. Mogę złożyć wypowiedzenie i zakończyć czy najlepiej wziąć urlop na zadanie a potem zwolnienie lekarskie?

@SicariosPolska

Ja bym na twoim miejscu nie kończył roboty L4, słabo to wygląda w papierach. Piszesz wypowiedzenie umowy, składasz i nie przychodzisz. Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na okres próbny wynosi 3 dni robocze, jeśli okres próbny nie przekracza 2 tygodni. Urlop na żądanie jest za przepracowany miesiąc chyba ale tego nie wiem, po prostu napisz wypowiedzenie i nie przychodź. Powodzenia dobry wybór.

Aa123

Dzień dobry, na jakoś zarobki brutto można liczyć na stanowisku mistrz utrzymania ruchu?

Maintenance
@Aa123

Sam chętnie się dowiem, nie można mistrza znaleźć już długo, jest nawet program poleceń, 8,5k za polecenie ;)

24 brutto

I co, prime day zaliczony... A wy wzamian za zmarnowane 11h z dojazdem może 13 nie macie absolutnie nic, tylko "dziękujemy za zaangażowanie" na kartce w WC. Nagła potrzeba pracodawcy który co roku ma to samo to prekest aby lemingi robiły aż się kurzy dla korposa w zamian macie nic, marne 24 brutto xD Dziwi mnie to z zamiast domagać się podwyżki to ktoś bierze udział w kretyńskich konkursach na jakieś upominki, pilnik bo żarcie za free. Śmiechu warte Work hard, have fun and make history :)

Artur

Ludzie narzekają ale nic dalej nie z tym nie robią. W zakładzie nie pracujemy szybko, poruszamy się powoli zgłaszamy każda przeszkodę. To przepisy firmy. Kto ci każe biegać z wózkiem.

Krzysztof

Może zgłaszacie brak przerw w pracy jako pozbawienie wolności bo nie możecie zmienić dotychczasowej lokalizacji zgodnie z własną wolą?

Cześć chciała bym was naprawdę ostrzec zanim podejmiecie się pracy w amazon, chodzi mi o wro2 strasznie traktują ludzi, jesli chodzi o pracowników to naprawde są przemili. Ale jesli chodzi o menadzerow i wszystkich nigdy nie nawiązecie z nimi miłej relacji norma norma. Odpoczynku nie zrobicie sobie zapomnijcie. Piszą ze na start 27 to sie mylicie na rekrutacji daja 24zl/brutto na godzine. Mysle ze jak na tak droga firme 24zl to smieszne pieniadze, jesli dbacie o swoje zdrowie i psychiczne i fizyczne nie polecam. Wykończycie sie nie macie tu wlasnych myśli dosłownie czujecie sie wykorzystywani i szantazowani ze jak nie bedziecie pracowac tak jak oni chca to dadza wam wypowiedzenie. Właścielu amazona wiedz ze masz naprawde pod soba wspaniałych kochanych i milych pracowników. Przy takim traktowaniu ludzi stracicie wszystkich. Dlatego kochani pod zadnym pozorem nie polecam dbajcie o swoje zdrowie.

Jeff

Maksymalny wyzysk za minimalną stawkę. Dzisiaj ogłosili że za pracę i zaangażowanie w czasie tegorocznego prime week dają każdemu pracownikowi 2 Swagi. To taka ich wewnętrzna waluta za którą można w sklepiku otrzymać jakieś chińskie (usunięte przez administratora) Akurat za 2 można wziąć magnesik na lodówkę. To tyle jakby ktoś się zastanawiał czy warto tu aplikować o pracę.

@Jeff

Jestem gotowy do pracy! Pewnie będzie dużo zwrotów na Cret. Przede mną ciężki tydzień ale wszystko będzie w porządku. Oczywiście że warto aplikować do Amazon! Przede wszystkim stabilność zatrudnienia, benyfity i atrakcyjna stawka. Atrakjny wachlarz uprawnień od teamloftów, przez heatguna aż po uprawnienia elektryczne!!!! Za darmo. Rozwój w tej firmie jest najlepszy. Ciepły domowy obiad za złotówkę, ciekawa praca i majestatyczne kobiety, ostatnio zagadała do mnie jedna dziewczyna u była miła. Ta firma dała mi szansę na rozwój i pokazała że jestem ważny. Aplikuj polecam serdecznie!

Krystiano Wasilewski

Dałem wam szansę do samego końca, dzisiaj na nadgodziny na Cret idę ja i mój kolega. Zobaczymy kto będzie miał perspektywę na rozwój w Amazon ja czy wy. Dziękuję bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 288 to opinie pozytywne, 229 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon