Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Zly

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) unikajcie z daleka tego dziada. Zobaczycie Amazon to uciekać.

zbulwersowany
@Zly

popieram że amazon nie jest ok

Jestem wściekła! 5 lat we firmie, niebieski Badge, pełen etat na pełnych obrotach. Jako team leaderka nie chciałam być arogancka i rasistowska wobec zielonego koloru badgu, ale widocznie osoba która ma szacunek do innych nie może pełnić funkcji team leadera w obozonie. Zwolniona z dnia na dzień. Tydzień pokryty urlopem.

Chris
@Karolina

Jak to możliwe? Nie należy się 3 miesięczne wypowiedzenie gdy umowa jest na stałe? PS. Widzę po butach i kamizelkach wysypujących się z kosza, że jednak zwolnili sporo ludzi.

@Karolina

Więc zwalniają też stałych pracowników ? To smutne, że ktoś tak bardzo się stara, a dostaje zwolnienie. W Ameryce, według google , zamknięto już 5 magazynów. To może być powód takich zwolnień w Polsce. Będą wygaszać magazyny . I zwalniać w taki paskudny sposób , żeby nie dać wypowiedzenia , ani żadnych takich dobrych rzeczy . Złe traktowanie w pracy , złe po pracy . Samych złych rzeczy uczą . Normalni ludzie w normalnej pracy będą musieli kiedyś z nimi pracować . Straszne .

Mam pytanie jak komuś został urop to amazon wypłaca czy jest on na drugi rok

Kajra

Wykorzystujesz do końca marca przyszłego roku lub jesli umowa się skończy to wtedy ci za niego zapłacą tylko.

Robsonek

W Amazonie nie ma że został urlop Po prostu przychodzisz i robisz bez urlopu Każdy dzień masz być w korpo i nigdzie indziej Aż dostaniesz buta i bana

@Kajra

(usunięte przez administratora) ludzi z urlopu ? To chyba niezgodne z przepisami ? Może ludzie wogóle powinni zamieszkać w Amazonie ? Albo pracować24/h ? Wiem , że mają ,,rozwój talentów,, . Tylko niektórzy celowo hamują rozwój tych talentów . Złośliwie . Człowiek tam słyszał tylko, że czegoś nie wolno , coś robi źle . I się zastanawiał , czy pracować , czy się patrzeć . Wszyscy są mądrzejsi od ciebie . Pozjadali rozumy , bo amazon im pozwolił . I tak się zachowują ci najniżej . Sobie nawzajem kopią doły . Kiedy zamkną amazon , do normalnej roboty zejdą się tacy ludzie , którzy w nieuczciwy sposób będą się pięli w górę . Aż strach .

Smutny

Dokladnie nawet zwolnienie szpitalne się dla nich nie liczy .

@Smutny

Dla korpo nie istnieją inne choroby jak tylko Cołovid 019 A chorobowe w ogóle nie istnieje.

@Smutny

Niegdyś dzielna Husaria roznosząca wroga i siejąca postrach w szeregach Ottomanów i Germanów. Dziś już tylko telewizyjna masa z maskami na gembie i bojąca się własnego cienia odżywiająca się kebabami. Jedyne co im pozostało to amazońskie moczary. Chwała Bohaterom !!!!

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wkurzony

Nie warto tam pracować managerowie mają ludzi za nic nie wszyscy oczywiście ale wiekszosc. Wystarczy mieć chorobowe i już umowy nie masz bo masz tyrać z gorączka z biegunka . Nie ma mowy o chorowaniu . To jakiś (usunięte przez administratora) nie zakład.

Były

Co do zwolnienia lekarskiego. Kolega był na zwolnieniu i po powrocie poszedł do menago, aby zapytac się jak oni patrza na zwolnienia. W luznej rozmowie menago zasugerował aby kolega "odpracował" zwolnienie to oni może przychylniej na niego spojrzą przy podejmowaniu decyzji o przedłużeniu umowy. Oczywiście kolega sie wypiął na ich sugestie no i nie przedłuzyli mu umowy. Przedłuzyli umowę za to leserowi, którego jedynym wyróznikiem było to że nie miał nieobecności. Wystarczy być BMW ( Bierny, Wierny, Mierny) i pracujesz. O ile to mozna nawać pracą.

zielony badg

Amazończycy, jak to jest w przypadku nieplanowanego zwolnienia lekarskiego na 1 dzień (biegunka)? Od razu podziękują czy podziękują dopiero pod koniec grudnia?

Chris
@zielony badg

Jeśli już, to co najwyżej nie przedłużą umowy.

Agata
@Chris

Ne no muszę dopytać, to jest żart prawda? chyba jak komuś jednorazowo coś wypadnie to nie będzie aż tak ostrego podejścia do tematu?

@Agata

Może być, ja byłem na rocznej już pod Amazonem i jak mnie covid dorwał to pokryłem urlopem na żądanie i teraz mam na stałe, a ci co mieli chorobowe już nie pracują dawno... A jak wam nie przedłużą na niebieskim i walniecie chorobowe na koniec, to idzie permanentny ban i już w Amazonie żadnym się nie najmiecie.

A kto pytał?
@Agata

Prawda, w tej firmie nie można chorować, źle się czuć ani nic z tych rzeczy. Musisz tyrać i się stosować bo inaczej zostaniesz ukarana i wywalą cię z roboty, ludzie na zielonym to dojona krowa która jak się nie nadaje i nie stosuje to idzie na przemiał.

Sylluk
@Qwerty

A powiedz mi - na co Amazon gorzej patrzy - na urlop na żądanie czy bezpłatny? Z góry dzięki

@Sylluk

Urlop na żądanie może być. Tyle, że pod agencją chyba jest dopiero po pół roku jak pamiętam. Ja na niebieskim wybrałem całe 4 dni w danym roku i mam umowę na stałe. Bezpłatnego z kolei nigdy nie brałem, więc nie wiem jak na to patrzą.

@Qwerty

Nie ma czegoś takiego jak biegunka w Amazonie... Normalnie przychodzisz do roboty i robisz a jak ci trochę po nogawce poleci to nic się nie stanie Pamiętaj tylko żeby mocny dezodorant zabrać i robisz Najważniejsze żeby norma się zgadzała w tabelce

Agata
@Rychu

No z tą nogawką to by było... A tak całkiem poważnie to dochodziło może do jakiś wypadków z przepracowania skoro tak piszecie? omdlenia itp? tu pomoc jakaś w razie czego od ręki jest?

@Agata

Jest pomoc....dostajesz info na skaner żeby się zgłosić do lidera i dostajesz nagane że się ośmieliłeś nie wyrobić czasu. Potem musisz biegać po prostu szybciej żeby odrobić stracony czas który straciłeś przez swoje zuchwalstwo. Jak będziesz miał szczęście to nie zostaniesz zbanowany To i tak dobrze że już znieśli smaganie batem

@Agata

Człowiek będzie wracał skrajnie wyczerpany , nawet. Pot po plecach będzie mu leciał , żeby go zauważyli . I nic . Żadnej wdzięczności . Mimo to będą cię traktować jak śmiecia . Zastanawia mnie , czy te lidery i menadżery mają studia . Bo chwalili się , że mają , ale zachowywali się , jakby stanowisko dostali za darmo , bez szkoły . Ktoś taki zarządza ludźmi i pomiata nimi . W normalnej firmie szybko by zostali zwolnieni za to , że gnębią pracowników .

@Gal Anonim

Ogarnij się chłopie Jeżeli pomiata tobą błazen z magistrem to lepiej się wtedy czujesz ???????? A co to za różnica czy pomiatają ludźmi lidery i menadżery po studiach czy bez ????????? Żadne dyplomy nie dają im do tego prawa , z resztą i tak studia nie mają znaczenia w takim korpo bo oni i tak muszą robić to co im centrala rozkazała. Oni nie mają płacone za kompetencje tylko za wykonywanie normy dlatego ich robota polega głównie na kopaniu pracowników w (usunięte przez administratora) żeby szybciej biegali. Gdyby te magistry lidery menadżery były takie zdolne to nie robiły by w korpo tylko założyli swój biznes

człek
@Qwerty

Dziwne , w lutym też byłem na covidowym i to dość spory odcinek czasu. Umowę miałem do końca listopada i bez problemu mi przedłużyli - a w zasadzie dostałem już na czas nieokreślony. Jestem zwykłym pracownikiem na procesie i czasem normy są a czasem nie.

@człek

Na pewno nie jesteś zwykłym pracownikiem i przestań tu głupa walić. Zwykły pracownik w korpo dostaje po prostu z buta i bana i to...bez...............''do widzenia''.

Młody byczek

Ludu, ja tu sobie wyrabiam normy lekko. Hajs się zgadza, 400 zł dam mamie i sobie żyje nam król na Bielanach. Widać nie trzeba napisać matury, żeby osiągnąć sukces. Jak nie umiejcie tam pracować w nocy to co za problem wypić sobie monsterka albo dwa i akord gra jak gitara. Nie mówię już o innych wspałościach, ale to już mniej medialny temat.

@Młody byczek

N.P

Chciałam tam pracować ale po przeczytaniu opinii zdecydowałam się porzucić ta myśl

Ala
@N.P

Moim zdaniem to bład powinnaś sprobować pracy w Amazon. Nie zwracaj uwagi na negatywne komentarze. Sugeruję ci żebyś poszła na poł etatu , dadzą cię cię na pick, cięzki dział ale jest dużo wolności na nim. Chodzi się 10 godzin na nogach że skanerem. Działu pick nie polecam jedynie bardzo otyłym osobom i niskim ( poniżej 160 centymetra) bo mogąiec kłopoty z sięganiem ma najwyższą pólkę..

@N.P

Dobrze robisz...nie trać życia na coś takiego na co nie warto nawet splunąć. 10 godz. biegasz jak obłąkany a jak ci władcy świata rozkarzą to te 10 godz. dusisz się w masce. Niech sami się duszą niemoty onlajnowe. Pozdro dla kumatych

Olcia

Witam kiedy będą przyjęcia w nowym roku do amazon ? Ktoś coś wie. ?

Ala
@Olcia

Moim zdaniem jakaś mała rekrutacja może być w lutym....Mogą np potrzebować pracowników na poł etatu... Jednak tak większą rekrutacja to będzie w okolicach kwietnia, bo tak zawsze jest w okolicach Wielkanocy. Jeżeli zależy ci na pracy w Amazon to musisz przeglądać bardzo dokładnie oferty pracy Adecco , żeby nic nie przegapić.

Yhym

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :) "więcej płacą" to na pewno warunki są lepsze.

Nowy magazyn
@Yhym

Pracowałam kiedys miesiąc w THG w Magnicach ( odżywki, kosmetyki) Nie napracował się , a zarobiłam dużo kasy., tam nie ma presji na normy , nie rozliczają z każdej minuty. Moim zdaniem to dobrze że powstaja nowe magazyny. Człowiek może sobie kombinować i wybierać : raz pracować w Amazonie innym razem gdzie indziej skoro go za darmo dowożą. Ja osobiście lubię zmiany. Jak pracuje za długo w Amazonie to zaczynam nienawidzić menadżerów liderów i ludzi z którymi pracuje. Muszę mieć odmianę bo i nie lubię patrzeć na te same gęby przez wiele miesięcy.

Nowy magazyn

W nowym magazynie płacą 29, 47 zł brutto za godzinę, jeżeli ktoś przychodzi zgodnie z grafikiem, to stawka z premią. Stawka bez premii to 26 złotych brutto za godzinę.W Amazonie płacą 24 złote za godzinę. Podsumowując , Amazon słabo płaci porównujac do innych magazynów To PIJAWKI!!

Aneta

Gdzie mogę znależc grafiki pracy w internecie? Pomoże ktoś?

@Aneta

amazon-fc.pl

Grafik
@Aneta

amazon-fc.pl

Aneta

Dziewczyna na stów prawie mdlała z przepracowania iz niewyspania... Liderka spytała się czy jest pijana i czy przebadać ja alkomatem, bo miała chwiejny krok Obraziła ja i ztobiła z nie pijaczkę.

polecenie

Widziałem, że ciągle przyjmują ludzi, gdyby ktoś z was był zainteresowany to napiszcie przed zgłoszeniem się do pracy lub max do dnia0 do mnie na maila dskonieczny119@gmail.com, za polecenie dają 4000zł, po dwa dla każdego, wystarczy pracować około 2 miesiące by to dostać, na pół etatu jest o połowę mniej więc wciąż warto

Rafcio
@polecenie

Nie chłopaczku....nie warto..................życie i zdrowie psychiczne jest ważniejsze niż wasz śmietnik i fikcyjne obietnice benefitów. Zakładaj maske na bułe i ruszaj w(usunięte przez administratora)bo cię (usunięte przez administratora) dojadą...

Amazon MP3

Gdy ze schodów korzystamy to poręczy się trzymamy, nie zabiegamy lecz schodzimy grup na schodach nie tworzymy.

Kaczan

Ile umów i jak długo można pracować przez agencję żeby przejść konwersję ?

Nn
@Kaczan

Jest napisane i mówione że minimum 3 miesiące. Może być więcej

Arek

Czy amazon czyści klimatyzację i jak często to robią ma ktoś wiedze?

Ksiek Kszysiu
@Arek

Czyści Amazon klimę 2 razy w roku, teraz niedługo mają czyścić też więc spoko. Pamiętajcie mordki że nikt was nie wyręczy gdy nie trzymacie się poręczy. Pozdro wariaty auuuu!

Lol

Dajcie spokój tam człowiek się nie liczy tylko ich (usunięte przez administratora) norma!!! Zapi... 10 godz i nie możesz być zmęczonym bo zaraz leci zje... lider i patrzy!! Nie mam pojęcia jak niektórzy ludzi tam zostali liderami lub trenerami pewnie(usunięte przez administratora). pozatym same kapusie i ukraińcy zasrani!! (usunięte przez administratora) !!!

Jezus Chrystus

Chciałbym abyście wszyscy, dziatki moje, krew moją pili i ciało moje jedli, w niedzielę w kościele, ale ten magazyn wam każe (usunięte przez administratora) od świtu do zmroku w dzień święty. Temu prezesowi to żadna spowiedź nie pomoże. Wypędzić sprzedawczyków ze świątyni mamony! Precz z (usunięte przez administratora)

Devops.Warrior

Halo... Tak, to do Ciebie, znalazłeś wilczy bilet, umowa wygasa z końcem roku. Dziękujemy, że trzymałeś się poręczy i dałeś się wycisnąć jak owoce w wyciskarce wolnoobrotowej. Pamiętaj, Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, jesteśmy korpocwaniaki, więc dajemy piątaka na osłode.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1008, z czego 288 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon