Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Umowa była i zniknęła . O nieprzedłużeniu umowy poinformowali telefonicznie tydzień przed końcem . Zostawiajac człowieka bez informacji jaka jest przyczyna . Wcześniej panie z agencji mówiły ze możliwe ze kilka- kilkanaście osób zostanie a tu nikt z dnia nadzień znika jak gdyby nic . Nikt nic nie wie . Praca sama w sobie zła nie była . Tylko z ich strony nie fajnie zrobili ???? mogli od razu uświadomić ze praca jest na chwile żeby znaleść następną …

Pytanko

Czy ktoś sie orientuje kiedy bedzie jakas rekrutacja?

Heniek
@Pytanko

Za miesiąc, może dwa.

Heniu z gór
@Heniek

Nie będzie rekrutacji w najbliższych miesiącach. Dopiero na lato. Potwierdzone info.

Alibaba

Na Allaha, zacznijcie tym ludziom godnie płacić zeby chociaż mogli zjesc kebaba u mnie w budzie !

@Alibaba

Obecnie zwalniają bardzo dużo ludzi . A sztuczki , do jakich się posuwa ta firma , żeby kogoś zwolnić , są mocno nieuczciwe . Nie można liczyć na godne pieniądze , bo bogaci są ważniejsi od człowieka . Nie ma nawet godnego traktowania . Reklamy w tv nie oddają prawdy , jaką napotyka się tam pracując .

GIGI RIDU
@Gal Anonim

Szefowa działu wykładania towarów ma swój (usunięte przez administratora) program komputerowy, który liczy nieuczciwie wydajność pracownika chodzi za Tobą zawraca(usunięte przez administratora) co masz taka słaba wydajność bo byłeś w toalecie masakra z podejsciem do pracownika. To samo wsiowe zarozumiałe trenerki i brygadzistki chodzą za Tobą i trują ci(usunięte przez administratora) dlaczego seskanowałeś dobry kod kreskowy z 3 razem a dlatego że dziadoskie są niektóre skanery i musimy poznać hcarakterystykę danego artykułu gdzie jest właściwy kod kreskowy tak mnie uczyli w niemczech gdzie pracowałem kilka lata w Amazon bielany wrocławskie 1 miesiac dziadoskie podejscie do pracownika i wsiowe trenerki z jednej wioski.Nie polecam

GIGI RIDU
@Gal Anonim

Brak kultury i chamstwo Panów z BHP młodzi (usunięte przez administratora)myślą że Pana Boga za nogi chwycili i totalni władcy zwracają sie do Ciebie za wystającą chusteczkę normaalnie za zakładem taki miękiszon dostałby po pysku i szybko iuciekałby do auta. Tłumaczę że wasze buty są nie wygodne mam swoje buty BHP spełniające normy bezpieczeństwa gość z beteonowym umysłem nie rozumie i nie dochodzi do łba.

@GIGI RIDU

Skoro robiłeś w Niemczech to po co przyjechałeś do polskiego dziadoskiego Amazona ??? Przecież w post-kowidowej- barbarzyńskiej polsce nie zarobisz lepszej kasy. Tu jest realizowany plan M_iski R_yżu Ja właśnie chcę wyjechać na zachód.

@Alibaba

Dokładnie! Ostatnio przechodziłem obok budy z moim kebabem, a wołowina była w promocji, a wowowina to moja ulubiona jest. Szkoda tylko że haruje jak dziki (usunięte przez administratora) dla jakiegoś multimiliardera, który wozi dup$ko odrzutowcem, a mi za tą prawie najniższą krajową nie starczyło na kebeba w promocji po opłaceniu mieszkania i rachunków.

Madzik

Hej czy ktoś się orientuje czy można jakoś się dogadać w spawie założonej blokady przy zatrudnieniu?

Alexa
@Madzik

Nałożony ban jest permanentny. Nigdy się już nie zatrudnisz w żadnym Amazonie na świecie...

@Alexa

Zacytuje klasyka z filmu "Fanatyk" - I, bardzo (usunięte przez administratora) dobrze.

Assassin
@Alexa

Super...ja też już nic nie kupie w żadnym Amazonie na świecie Trzeba kupować od firm które szanują pracowników i konsumentów. Pozdro

@Assassin

Słuszna uwaga . Tam robotnicy , nawet , siebie nawzajem nie szanują . Prawdziwy wyścig szczurów . Tak się nakręca tam ludzi . Przeciwko sobie . A gdzie inni się biją , tam góra korzysta . Nawet nie zauważają , jak źle są traktowani .

@Alexa

Ok dzięki... Szkoda ze nic nie zrobiłam tylko chorobowe w trakcie ciąży...

System
@Madzik

Właśnie o to chodzi, nie czaicie, że jesteście zwykłe NPC, wykresy i statsy w tabelce. Macie pracować, a nie brać chorobowe. Permban nie jest za darmo też.

Genialny ????
@Alexa

Nie prawda, bo jest osoba, która Cię może odblokować. Jest nim Jeffrey Preston Bezos. Napisz do niego na translatorze, chyba znasz biegle angielski to myślę, że z dogadaniem nie będzie problemu. Przeproś i powiedz jaka jest sytuacja, on na pewno Ci pomoże, więc głowa do góry. Z każdej sytuacji jest zawsze jakieś wyjście. Kontakt do niego możesz znaleźć w sieci. Myślę, że pomogłem. Pozdrawiam z Seattle.

@Madzik

Pracowałas przez agencję czy przez Amazon, gdy ci założyli blokadę? Moim zdaniem jeżeli ktoś ma błahy powód blokady to można próbowac walczyć żeby go odblokowali. Trzeba im to grzecznie uargumentować lub zagrozić skargą za niesluszną blokadę. No więc po dobroci albo grożbą. Ja mam blokadę w Randstad. Trochę pyskowałam i komuś się nie spodobałam. Ewentualnie mogłabym do nich napisać pismo, żeby mnie odblokowali , skoro nie mam żadnego konkretnego przewinienia. No ale póki co nie chce mi się do nich pisać. Do pracy przyjmuje się przez Adecco, tam nie mam blokady. Adecco lepsza firma.

@Ala

Jak pyskowalas i zachowałeś się chamsko to się nie dziw że masz blokadę.

niezbędny
@Alexa

Nie prawda tylko w Polskim amazonie

Ala

Też byś pyskował jakby cię tak potraktowali jak mnie w Randstad wiele lat temu... . Wnioskowała u menagera o zmianę grafika, bo nie byłam w stanie dojechać do pracy na rano. Menager się zgodził. Jednak Randstad nie zmienił mi grafika, bo w tej firmie pracowała złośliwa i dominującą kierowniczka. Te moje pyskowanie polegalo na tym, że zdenerwowana powiedziałam jej przy biurku, że nie będę pracować w kolejnym miesiacu. .Coś bredziła, że nie mogę zrezygnować, a jej odparłam , że jeszcze nie podpisałam umowy na kolejny miesiąc.... (usunięte przez administratora) zlosliwie mnie zablokowała, bo jej się nie spodobałam. Randstad Amazon to odrażająca firma, gardzą ludźmi, wybierajcie Adecco!

@Madzik

To w sumie dyskryminacja , że kogoś blokują z powodu chorobowego...Chyba że ktoś przegina z tym chorobowym to się nie dziwię , że go nie chcą Jeżeli ci zależy na pracy w Amazon, to powinnaś zapytać w dziale rekrutacji czy da się coś zrobic z tą blokadą, a jak nie to jest praca w Magnicach , SHEIN i THG. Dowoża ludzi bezpłatnie.

Assassin
@Ala

wszystkie te agencje to wy-zysk na kółkach....pośrednicy od siedmiu boleści. Ciekawe jak oni by sobie poradzili jak by poszli do prawdziwej pracy ?

acha

To (usunięte przez administratora) do Niemiec jak ci się nie podoba i tak ich wychwalasz.

Pracowałam już przez Amazon

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cabaj

Chciałem rozpocząć długą przygodę z Amazonem. Liczyłem na to, że będzie to stabilne zatrudnienie, może nawet usłane awansami. Rozpocząłem od nocnych zmian. Dojeżdżałem autobusem pracowniczym z Jarocina. Do przystanku miałem 20 minut drogi. Godzina drogi do pracy autobusem mnie usypiała, na nogach jak z waty po przerwanej drzemce wysiadłem z autobusu i ledwo obudzony wbiłem się w pogoń tego wielkiego tłumu, który przez 24h na dobę 364 dni w roku oddaje tam swoją krwawicę. Zmiana w Amazon trwa 10,5 godziny, moje dojazdy po 1,5 godziny. Tak więc przez 4 dni dojeżdżałem do pracy na godzinę 18.30, no i do 5.00 nad ranem wykonywałem tą samą czynność. Obiad jadłem o 2.00 w nocy, był to towar który zalegał w Piccolo, i aby uniknął przeterminowania i wyrzucenia, trafiał jako pasza dla Amazończyków po złotówce. Wracając do domu około godziny 7 rano, budząc się o 15.30 po pracy, okazywało się, że gdy jeszcze leżę w łóżku, mam bardzo mało czasu, aby uwinąć się i zdążyć do pracy. Przygotowałem sobie śniadanie, ale zanim zdążyłem je zjeść, zdałem sobie sprawę, że mój autobus zaraz odjeżdża, więc muszę wsiąść na rower i jechać jak kolaż na przystanek. (niestety zapomniałem zapięcia, zostawiłem rower za przystankiem i to był mój ostatni raz gdy go widziałem ;( ). W autobusie zasnąłem. Kiedy dojechałem do pracy na drugą noc i obudziłem się miałem wrażenie, że przyśnił mi się jakiś koszmar. Po 4 takich nocach, spałem dokładnie dobę. Obudziłem się nie wiedząc jaki mamy dzień, miesiąc, porę roku, pamiętałem tylko rok kalendarzowy, imię, nazwisko i część adresu. Ludzie na wsi, pod Jarocinem widząc mnie pytali czy wezwać lekarza, inni chcieli wzywać księdza... Ja sam nie wiele pamiętam z tamtego trzydniowego weekendu, w każdym razie kiedy wyszedłem sobie na wieczorny spacer po mleko do porannej kawy, zdałem sobie sprawę, że to już jutro mam zmianę, co oznacza, że autobus mam o 5:03 co oznacza, że wstaję o 4:20, co oznacza, że zostało mi bardzo mało snu. Pobiegłem więc do łóżka i miałem wrażenie, że zanim zamknąłem oczy budzik zaczął ryczeć. To stało się wczoraj. Nie wstałem. Poległem. Leżę z depresją do teraz w łóżku. Mam nadzieje, że napisanie tej opinii pomoże zarówno mi, jak i komuś kto zastanawia się nad karierą w Amazon

Bury Zenon
@Cabaj

No pięknie napisałeś ale ja po pierwszym razie w Amazon wiedziałem że to nie praca pod stabilne zatrudnienie i awanse. Ta firma to dramat. Kopros który cię wyciśnie jak cytrynę i wyrzuci z nowy rokiem. Robota na max 3 miechy

@Cabaj

Ciekawa opowiastka. A propoz też mam do przystanku 20 minut rowerem :) To teraz może opowiesz w jaki sposób poległeś w poprzednich pracach?

@Cabaj

Dokładnie tak to wygląda . Wypalenie zawodowe w ciągu pierwszego wyczerpującego dnia . Amazoński falstart . Człowiek zastanawia się nad ciągłym braniem leków przeciwbólowych a nawet sterydów . Są kraje , gdzie pracodawca podpisuje oświadczenie o współczesnym (usunięte przez administratora). Ale nie w Polsce, bo nie mamy takich przepisów. Dlatego robią z nami co chcą .

@Chris

A skąd taki (usunięte przez administratora) pomysł, że poległem? Pracowałem jako pomocnik kierownika w małej prywatnej drogerii w Jarocinie, za 2300 brutto przez 3 lata. Kochałem tą pracę, ale ponieważ kilku dziadów zniszczyło nasz kraj gospodarczo, wypłata wyniosła mniej, niż opłacenie mieszkania w 2022 roku, więc ucieszyłem się, że mogę się odbić od dna w Amazonie. Oczywiście spadłem jeszcze niżej.

@Gal Anonim

Dokładnie! Daleko nam do zachodnich standardów. ZUS już nie ma pieniędzy i jest bardziej oszukańczą instytucją od banków komercyjnych, ale będzie hodował coraz więcej żywego truchła na L4, ponieważ ludzie niszczeją i wypalają się na polskim rynku. Tutaj "normalna" praca to taka za nienormalne pieniądze, śmieciowa umowa i (usunięte przez administratora)szary człowieku, jak dziki osioł

Józef
@Cabaj

W drogerii za 2300brutto ;) No to Ty ani siły nie masz, ani kondycji. Ja pracowałem w rolnictwie na zachodzie, w budowlance. W Amazonie też byłem, dla mnie lajt, ale mała kasa... A Ty się zatrudnij jako cieć, tam Ci będą płacić za stanie i więcej zarobisz niż w drogerii.

Gienek

Wygląda na uczciwą

Acek
@Cabaj

Bo praca w amazon to wypędzając w depresję praca, jest to firma słabo zarządzana gdzie wszystkie braki nadrabiają szeregowi pracownicy bo logistyka w tej firmie to kompletna porażka ludzi za to odpowiedzialnych.

igor
@Cabaj

Bo byłem w identycznej sytuacji , oprócz miejscowości ( mieszkam 4 km od Bolkowa ) Wiem , że gdy przepracujesz w Amazon powiedzmy rok łagodniej spojrzysz na tak mocno krytykowane Chiny i system tamtejszej pracy .NIGDY WIĘCEJ . Poza tym w tym (usunięte przez administratora) to już tylko ukraińcy polaków coraz mniej.

QAnon
@Acek

Tak słabo zarządzana, że jest to jedna z najbogatszych korporacji na świecie. Dowiedz się najpierw na czym ta firma najwięcej zarabia obecnie, a potem pisz takie dyrdymały. Podpowiem, że nie jest to sprzedaż tych gratów i logistyka, która stanowi tylko promil dochodów. ;)

@Józef

W końcu ktoś gada z sensem

Hultaj
@QAnon

Człowieku, przecież bez logistyki oni by się zesrali a potem leżeli i robili pod siebie. To JEST FIRMA LOGISTYCZNA. Amazon prime i inne Subskrybcje to małe szity i przy Netflix albo HBO GO może im na kant (usunięte przez administratora) naskoczyć. Trzeba (usunięte przez administratora) normy bo to korpo zdechnie jak pies pod płotem

Jachu z jachtu
@Cabaj

Dobry, szczery wpis. Przede wszystkim prawdziwy... Dzięki cabaj ;)

Grzechu Tiro Riro

Kochani, czy zapowiada się jakiś protest na 2023 rok? Zastanawiam się czy do was nie dołączyć... Pozdrawiam serdecznie Grzesiu z Tira

@Grzechu Tiro Riro

Gotówkę to już przykręcili Po to był ten Kovid żeby ludzie stracili swoje pieniądze i zostali sprowadzeni do parteru Rządy nie lubią jak ludzie się dorabiają bo wtedy stają się nieposłuszni Politycy i korporacje potrzebują właśnie takich bagiennych ludzików co będą na nich robić za pół darmo. Wyzyskiwacze dzielą ludzi tylko na dwie rasy: bogatych i ci co na nich robią.

Amazon pijawki
@Rychu

Czytałam , że Amazon wzbogacił się na pandemii covid, ale nie podzielił się z zarobkami z pracownikami . Ludzie harowali w maseczkach

Noko 95

On przynajmniej pije a ty robisz z siebie dzbana.Zawsze tak było(i będzie) ze garstka bogatych.rządziła masą biednych.

@Amazon pijawki

Masz rację... To kpina co korporacje i politycy robią Oni dbają tylko o swoje koryto Plandemia to dla nich było Eldorado Po pierwszych 3 miesiącach lockdawnu łysy zarobił o 30 mld więcej niż przed kovidkiem Po 7 miesiącach miał już 80 mld więcej Po około 10 miesiącach trwania tego oszołomstwa jego majątek przekroczył 200 mld $ A dla tych co nie jarzą tych spraw to Jeffrey już wcześniej był obrzydliwie bogaty. Jego żona przy rozwodzie dostała 30 mld.........( dla nie kumatych Franków Drebinów....miliardów...nie milionów ) Teraz zadajcie sobie pytanie: Ile wy dostaliście podwyżki ? Frank Drebin napisz nam proszę ile dostałeś podwyżki od najbogatszego człowieka świata ??

Łysy
@Rychu

Nie wierzę w to jaki ty jesteś(usunięte przez administratora)Zazdrosny jesteś że on ma żyłkę do interesów? że się dorobił? A ty co osiągnąłeś? Jakbyś trochę pomyślał to byś wyczaił że to nie bezos o tym decyduje ile zarabia polak a zarząd polski, ba! Europejski, bezi nawet nie wie pewnie że ma magazyny w Polsce. To Polacy się tak szanują, Niemcy i inni jakoś potrafią się zjednoczyć a Polaczek będzie narzekał i pisał na forach anonimowo. Słabe, tym bardziej myślisz że bezos siedzi na wro 2 xD... P.s on już nie rządzi ale to tylko szczegół

Leśny Dzik
@Łysy

A jak myślisz ?? Gdyby pracownicy Amazonów w Polsce masowo wyszli na ulice to wtedy kierownictwo dowiedziało by się że mają magazyny w Polsce ??

Mecenas
@Amazon pijawki

Nie tylko harowali, znane są i przypadki śmiertelne, przez uduszenie się pod maseczką latem. Dotyczy osób z astmą

Hehe

A kto nas wyręczy, musimy!

Ciekawa

Ile w Amazon się zarabia? Pytam się o pracowników początkowych na cały etat. W internecie podane są stawki godzinowe ( 36 zł brutto) plus premia 15 procent i nie potrafię tego obliczyć... Czy bez nadgodzin można dostać 3,500 zł na ręke?

Koło tego wychodzi bejbe

Sebix
@Ciekawa

Na L1 przy podstawowej stawce, nie jest to 36brutto, tylko aktualnie 24brutto, wychodzi niecałe 4100brutto przy 168h. Przy L4 jest średnio 2x tyle. Tak więc zgadza się, mediana przy L1 wyjdzie w okolicach 3,5knetto, przeważnie jeszcze mniej ;) Mnie za to ciekawi jakie są widełki przy L5-L6, może ktoś się wypowie chociaż orientacyjnie, bo wiem, że tam już jest negocjacja stawki i często zmieniają oferty pod kandydata.

Noe

Zwykły pracownik 25 zł brutto a rma tzw mechanicy 42 zł brutto

Tor

Panowie z rma okmiany nie kopcie urządzeń to nie piłka nożna powinniście je naprawiać a nie niszczyć i lepiej się odzywajcie do operatorów a nie wyzywacie i oczywiście więcej pracujcie bo jak na razie to śpicie po kontach z waszymi menago którzy wam robutke załatwiają po znajomości za 42 brutto za godzinie

Prawdomowny

Firma taka sobie ale ludzie typu manager to tragedia traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) i robią z nich (usunięte przez administratora)jakiej dziwnie szkolenie nie związane z pracą mini oczywiście zachowanie rasistowskie wobec obcokrajowców którzy naprawdę solidnie pracuje ale jak ktoś myśli że skończył studia i myśli że jest pan i władca to się grubo myli kiedyś trafice na kogoś kto wam przefaconuje te piękne buźki

System
@Prawdomowny

Prędzej Ty trafisz za bramę synek...

Neo
@System

A może już czekają za bramą niektóre zapominają że za bramą tracą władze i są zwykłymi ludźmi i nie wiedzą jakie mogą być konsekwencje swojego zachowania za brak szacunku do drugiego człowieka te wasze dyplomy możecie sobie wsadzić dawno nie widzale tak ograniczonych ludzi po studiach ale co się dziwić Amazon zatrudnia na stanowiska kierownicze odpady które do niczego się nie nadają w normalniej firmie nie popracowali by 1 dnia pozdro dla wro okmiany .

Nooo
@System

I co to będzie jak trafi za brame poczeka i zrobi porządek z inteligencją szpagatowa

(usunięte przez administratora) Dla porównania. Niemcy - brak norm (zalecane jest ogarniać 140 paczek/h). Polska - 250 paczek/h. Płaca - w PL dostajecie 40% tego co dostanie niemiec a robicie 40-50% więcej. Rozumiecie? Wyzysk totalny. Dwie takie same firmy, robią dokładnie to samo.

Rychu

Ale zapomniałeś o jednym kolo Polska to kraina Neandertalczyków z Uralu więc tutaj Ludzie bagien nie będą się zachowywać jak na cywilizację przystało. Ludzie bagien będą szarpać tak długo aż nie opuszczą ich siły witalne i wtedy zastąpią ich nowymi jaskiniowcami. Za Bugiem czekają już nowi troglodyci którzy marzą żeby chwycić skaner i biegać ku chwale sierpa i młota. Właśnie dlatego Niemcy są czwartym najbogatszym krajem świata a Polska to Kambodża Europy.

Jachu
@Rychu

Zgadzam się z tobą i muszę jeszcze dodać że w kwestii kategoria człowieka, od co najmniej 2 wojny nic się nie zmieniło bo nadal Polaków Niemcy mają za podgatunek człowieka, między innymi nasi politycy takiej dostarczają retoryki helmutom.

W każdym kraju są inne koszty pracy, wynikają one z bardzo wielu rzeczy... Myślisz, że dlaczego tyle Amazonów się w Polsce utworzyło, przez niższe koszty pracy i tanią siłę roboczą właśnie, myślisz, że po co nam UE robiła nowe drogi. Rychu to z kolei aspiruje do bycia drugim Yachem mam wrażenie. Granice są otwarte, idź pojedź, zobacz jaki tam miód jest... Tylko to wiesz, musisz mieć coś do zaoferowania im najpierw, a Ty zapewne nawet dobrze języka nie znasz... Zaplanowany kryzys jest w całej Europie, się dopiero zacznie za jakiś czas jak gotówkę przykręcą.

robert

Źle się dzieje w państwie duńskim. Amazon zamyka trzy magazyny w UK, te najbardziej przestarzałe. Zwalnia w Indiach,musi się ratować kredytem obrotowym w wys. 8 mld $. No nieciekawie.

@robert

A nie mówiłem.... Ludzie zarzucali mi, że panikuje. Zaczyna sie globalna recesja. Amazon będzie zwalniał i w koncu zaczną sie zwolnienia w Polsce. I co zrobią Ci co dojeżdzają z jakiś pipidówek i Amazon, a w szczelgólności praca w nim to jak złapac Pana Boga za nogi.

Wrażliwa

Ostatnio zmienawidziłam Amazon. ZA GŁOŚNA MUZYKA W GŁOŚNIKACH. Gdy ostatnio musiałam pracować koło glosników to był horror... Długo pracuje w Amazon i nigdy nie było problemów z głośnikami. Ciekawe co za baran je teraz podglosnił. Składajcie skargi do menagerow i piszcie na tablicach, jeżeli wam przeszkadza ryk z glosników. Pracodawca ma obowiązek zapewnić dobre warunki do pracy

Crunch_Menago
@Wrażliwa

Muzyka ma głośno grać, muzyka powoduje lepszą synchronizacje pracy, a jak się komuś nie podoba niech nosi stopery!

@Crunch_Menago

Hałas w pracy powoduje duże zmęczenie, a stopery ceepie !!!!!....to się nosi tam gdzie nie można uniknąć hałasu. Twoim obowiązkiem jest zapewnić dobre warunki do pracy.

Crunch_Menago
@Rychu

Muzyka to nie jest hałas, większość osób jest zadowolona z tego, że gra muzyka...

@Crunch_Menago

Nie wszyscy są zadowolone. Po prostu ludzie siedzą cicho , bo myślą że tak ma być. Nie mają odwagi protestować. W Amazon pracuje dużo prostych ludzi, wdzięcznych , że w ogóle mają pracę. Nie znają swoich praw, Muzyka jest okey jezrli ktoś jest bardzo daleko od głośnika , a nie blisko. Wtedy to nie jest już muzyka a hałas. Pracuję na picku i wielokrotnie miałam sytuację , że musiałam pobierać towary obok ryczącego głośnika. Kiedyś nie wytrzymałam i się wylogpwałam , żeby dostać pracę z dala od głośnika..Bolało mnie ucho w tym dniu, mój organizm mnie wytrzymywał.... HAŁAS USZKADZA SŁUCH,. (usunięte przez administratora) Mnie BHP- owiec uczyl na szkoleniu że pracownik może odmówić pracy w danym miejscu jjeżeli to zagraża jego ZDROWIU LUB ZYCIU. Ja nie zamierzam tracić zdrowia dla Amazona. Nie wykluczam pisemnej skargi na warunki pracy w Amazon, choćby anonimowej. Kilku niesympatycznych menagerów powinno stracić pracę. Zarabiają fortunę, i pasa się na vięzkiej pracy szeregowych pracowników, mają ich za nic.

@Crunch_Menago

Piszesz że większość ludzi jest zadowolona z muzyki... Jednak nie wszyscy bo było dużo skarg i na jeden dzień przyciszyli muzykę.Jeden menager- Ukrainiec nawet mowił, że powinna być cisza w pracy dla bezpieczeństwa . A potem następnego dnia znowu zaczęli puszczać glośno muzykę To jakieś barany !!!!!

Ops
@Wrażliwa

Powiem tylko tyle, muzyka będzie grała, a jak się komuś nie podoba to inaczej to będziemy rozgrywać. Możecie się zawsze zatrudnić gdzie indziej.

@Crunch_Menago

Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) Muzyka może też być hałasem i męczy pracownika, rozprasza przy wykonywaniu czynności. Jeżeli ludzie narzekają to chyba robią to nie bez powodu. Przypuszczam że ryczycie tą muzyką bo myślicie że w ten sposób ludzie będą szybciej pracować. Postawcie sobie te głośniki przy swoich biureczkach i skierujcie frontem do siebie i wtedy zobaczymy jak długo wytrzymacie ceepy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leśny Dzik
@Ops

Powiem tylko tyle Zawsze ty możesz się zatrudnić gdzie indziej razem ze swoim głośnikiem. Możesz na przykład iść do klubu jako kelner i będziesz miał nawalanke z głośnika cały dzień Komfort pracy pracowników jest ważniejszy od twojej muzyczki więc nie bądź taki do przodu dzieciaku.

Qwerty
@Wrażliwa

Co Wy wiecie o hałasie w pracy wrażliwce. Hałąs to jest jak się kuje ściany, wierci z udarem, tnie drewno, stal, używa spalinowych narzędzi... To jest hałas niezdrowy naprawdę, a nie jakaś muzyczka...

@Qwerty

Przy pracy z narzędziami do kucia to się nosi specjalne ochronniki słuchu. Chociaż kiedy kują ceeep'y to kują bez...bo nie wpadli na to a ich pracodawca na nich leje. Hałas to jest hałas ceeepie Czego nie zajarzyłeś ??? Jeżeli ludziom przeszkadza coś w wykonywaniu pracy to trzeba to zlikwidować.

@Wrażliwa

Każdy dźwięk to jakiś hałas . Mniejszy lub większy . Problemem staje się już ,,ryk,, . Albo muzyka , która jest agresywna . Czyli , znów , ryczenie . Muzyka agresywna i każdy inny ryk źle wpływa na psychologiczne działanie człowieka . Czyli jest to hałas , który szkodzi nie tylko psychice , ale też przedkłada się to na jego gorszą pracę i pogorszenie słuchu . Jeśli ktoś chce słuchać głośnej muzyki , ryczenia i muzyki agresywnej , powinien to robić u siebie w domu , zamiast szkodzić innym . W pracy trzeba razem pracować , a nie uprzykrzać sobie nawzajem pracę i życie zawodowe .

@Gal Anonim

Nareszcie ktoś w tej swołoczy kto coś zajarzył... Nie chodzi tylko o pogorszenie słuchu, ale sam hałas dodatkowo męczy pracownika....tym bardziej długotrwały jak w tym hlewie

Iwcia

Witam czy wszystkich zielonych zwolnią hak się skończy grudzień ? Czy mogę liczyć ze dostanę umowę na styczeń ?

@Iwcia

To zależy od magazynu. U mnie na pewno nie wszystkich. W pierwszej kolejności podpadziochy i nie wyrabiający normy. Ale... Ty nie dawaj z siebie wszystko aby tylko zostać. Nie warto płacić takiej ceny.

Kkkk
@Iwcia

Ja już mam informację, że zostaję a pracuję od bardzo niedawna. Jednak nie tak strasznie

Heniu z gór

Gratuluję, ja tak samo.

Aneta
@Iwcia

Pracuje od sierpnia i przedłużyli mi umowę do stycznia. Agencje przyjmują na 6 lub 7 miesięcy. No ale po miesięcznej przerwie można znowu przyjąć się do pracy. Lepiej pracować przez agencję niż bezpośrednio Amazon, mniejsza presja na normy

Irena
@Kkkk

Witam, żebyś się nie zdziwił jak system wyrzuci ciebie z pracy bez powodu. Tyle w Amazonie pracuje jakie jest zapotrzebowanie na pracę.. Pozdrawiam.

Robsonek
@Kkkk

No właśnie widać, że za krótko robisz żeby coś wiedzieć chłopaczku... Zobaczymy jak będziesz bąkał jak trochę porobisz w tym dziadostwie ??

Kkkk
@Robsonek

Ja sobie zdaje sprawę z wad pracy i też nie podoba mi się, że o tym czy pracuję w następnym miesiącu doswiaduję się 10 dni przez końcem miesiąca. Nic na to nie poradzę i dlatego też byłem mile zaskoczony że jednak pracuję dalej. Dodam że w pierwszym miesiącu byłem na zwolnieniu lekarskim, bo byłem naprawdę chory i nie miało to wpływu na zatrudnienie. Ja wiem, że Amazon się do mnie nie przywiązuje i ja do niego też niespecjalnie.

@Heniu z gór

Mi też :) mogę dalej pomykać i to mi się podoba! Pamiętajcie mordki żeby trzymać się wiecie czego hehe :)

Adia7206

Witam, Status mojego podania: proces wstrzymany. Co to znaczy?

@Adia7206

Też tak mialam powiedzieli mi w agencji że amazon nie chce ze mną współpracować... Blokada

@Adia7206

To oznacza że nie potrzebują ludzi do pracy, dlatego proces wstrzymany. Może w lutym będą rekrutować lub kiedy indziej.

@Madzik

A co trzeba zrobić żeby mieć blokadę?

X

Jestem osobą otyłą (bmi 40+) i praca nie sprawia mi żadnych problemów, te całe straszne „normy” na picku spokojnie pobijam dwukrotnie, czasem nawet i trzykrotnie bez większego wysiłku, i z doświadczenia wiem, że najbardziej na (usunięte przez administratora)” narzekają osoby, które najchętniej by przez cały dzień nic nie robiły, i potem są zdziwione, że ktoś w pracy wymaga od nich rzeczywistego pracowania. Nigdy przez 2+ lata pracy nie było żadnych nieprzyjemności ze strony kierownictwa itp. Na plus obiady pracownicze, całkiem rozbudowany system benefitów, na minus przede wszystkim aktualne stawki godzinowe, przy szalejącej inflacji przydałoby się zarabiać trochę więcej. Podsumowując - praca jest ok, prawie każdy, kto ma dwie nogi, dwie ręce i co najmniej ćwierć mózgu się w niej odnajdzie, nawet osoba skrajnie otyła, tak jak ja.

Ali
@X

Normy na picku pobijasz dwu albo i trzykrotnie? Mamy uwierzyć że robisz pomiędzy 230 a 345 przedmiotów na godzinę? Jakim cudem ludziom do głowy przychodzi wypisywanie takich bajek. Ale spokojnie takie rzeczy zawsze da się jakoś leczyć, trzeba tylko udać się do specjalisty :)

Qwerty
@X

Chyba sobie jaja robisz, ja dorabiałem na picku, więc tylko goniłem 2 dni w tygodniu, kondycja spora i ciężko było 150% przekroczyć, więc nie pitol...

Xxxx

Rekrutacja można powiedzieć ze wręcz dobra . Pierwszy tydzień stopy wręcz odpadają . Stresują człowieka ciągłymi pytaniami i testami abyś zdał . Na jedno pytanie będziesz ciagle zle odpowiadał to jeszcze afera ze się nie zapamiętało . Po 1-2 tyg wywalają pełno osób na Wro1 . Bez zapytania czy wogole mają wyrazić chęc tam przejść . Dramat . Tak góra ustala tak wiec musi … Nie ma możliwości odmówić bo odrazu notatka i stawianie się … poprostu absurd z tą firmą … Aby przejść na niebieską plakietkę trzeba czekać niby 3 miesiące a w praktyce o WIELE DŁUŻEJ …

Szykujcie się....

Szykujcie sie na powtórkę grudnia...... W USA Amazon zwalnia. Więc pewnie i u nas będzie ciął. https://biznes.wprost.pl/gospodarka/11033407/amazon-zwalnia-na-potege-ciecia-wieksze-niz-zakladano.html

@Szykujcie się....

Myślę że wątpię. U nas ilość roboli magazynowych regulują sobie płynnie przez agencje, w zależności od zapotrzebowania.

Sergiej
@Szykujcie się....

O co mnie obchodzi USA człowieku? Ja w polskim amazonie dla niemca wysyłam rzeczy a nie dla jankesa boszszz..

Były

Jak Amazon dostarcza świadectwo pracy po zwolnieniu??? Sam mam się upomnieć czy przysyłają. Bo mieszkam na takim zadupiu, że nie wiem czy tutaj do mnie dotrze....

Patka
@Były

Spokojnie świadectwo pracy ,pocztą ci wyślą.Gdzieś koło miesiąca poczekasz na nie.

@Patka

Ok, dziekuje za info. Nie mam ochoty już wracać do budynku z napisem AMazon

@Były

Gdyby ci nie dostarczyli świadectwa to ta firma by się skompromitowała. Chcą dostarczać paczki dronami na Syberię, Łysy marzy o lotach w kosmos a mieli by problem żeby dotrzeć na zadupie w Polsce.

Zly

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) unikajcie z daleka tego dziada. Zobaczycie Amazon to uciekać.

zbulwersowany
@Zly

popieram że amazon nie jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 288 to opinie pozytywne, 229 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon