Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Natka

Wszyscy jojczą o złym Amazonie - a kto was tam trzyma?? Przebimbać na telefonie zmianę każdy by chciał - to jest jednak praca dla aktywnych i ruchliwych ludzi - powolniaki nie dadzą rady. Nie ma się co użalać, jeśli tak źle, za mało można kraść, bo wielu z was tak robi, ale tym się nie pochwalicie (!), to zasuwajcie z własnym biznesem - kto wam broni?? Na własnej działalności zobaczycie, jak to jest (usunięte przez administratora) tak naprawdę całą dobę - bo nie masz prawdziwego wolnego nigdy u siebie w firmie, na konto ci nie wpłynie jak sobie zrobisz urlop! A więc bez przesady kozaki w necie z tym nawalaniem na tą firmę :P, zawsze mogłoby być lepiej, ale wcale nie jest tak źle!

@Natka

Nie zgodzę się. Powolniaki :) dają radę :) zwłaszcza długookresowo. Normalne tempo pracy zazwyczaj wystarcza na luzie, rzecz jasna jeśli nie jest przeplatane telefonami i częstymi wyjściami do toalety. Obserwuję, i właściwie współczuję wspomnianym przez ciebie "aktywnym".

Poziomka

Witam. Czy pracownicy przyjeci przez podfirmy dostaja takze jakies bony na swieta ????

@Poziomka

Nikt nie dostaje żadnych bonów... Przez agencje na zielonych badgach jest tylko dodatek 5zł brutto do każdej godziny. Pod Amazonem na niebieskich jest świadczenie z ZFŚS, odpowienio do progu dochodowego jest to 1600/1200/800/400 wypłacane wraz z wypłatą za listopad.

robert

W tej chwili twittera obsluguje mniej niż 1% pracowników (50 sztuk, spadek z 7500) i twitter jeszcze działa! Jak Amazon pójdzie tą drogą, to na tym forum będą dyskutować różne formy AI.

robert

Oferta na Black Friday: Echo dot 5 na amazon.de kosztuje 25 EUR, na amazon .pl 299 PLN. Czy my zawsze musimy dostawać po (usunięte przez administratora) .

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Boom

Ukraińcy się strasznie panoszą na wro1 jedna taka w długich czarnych włosach na c-ret instruktorka mega nie miła, traktuje Cię z góry i do tego mówią do ciebie po ukraińsku a ty (usunięte przez administratora) Polaku pozwalaj sobie na to w swoim kraju, jeszcze dochodzi do tego ze u siebie w kraju muszę się ukraińskiego uczyć żeby zadać pytanie w pracy. Jeszcze trochę i będą z tad (usunięte przez administratora)

Tymek
@Boom

Ja kiedyś jak pickowaniem po nocach dorabiałem do innej roboty miałem sytuację, że w nocy nie zauważyłem pani ukrainki z icqa jak coś dłubała przy podłodze w szufladzie i delikatnie ją potrąciłem wozikiem... Powiedziałem przepraszam, ale w oczach miała mord. Wiesz co ona potem zrobiła jak mnie spotkała z nowu, najechała mnie tym wozikiem z totami z pełnym impetem z tyłu xD Ja mówię co Ty robisz, dobrze że miałem wysokie buty solidne, bo jeszcze by mi jaki uraz zafundowała. Morał pozostawiam Wam ;)

UA TEAM
@Tymek

No to słabo się popisałeś polaczku, takie historie to możesz wciskać w swojej wsi ale nie ludziom pracującym w Amazonie. Nikt normalny w to nie uwierzy. Jakbyś był mądry Polak to zgłaszasz wypadek przy pracy i idziesz na 100 % płatne l4, a ta mściwa twoja Ukrainka dostaje naganę lub jeszcze gorzej dla niej by się to skończyło. Niestety jesteś zwykły polaczek pozer, który nawet dobrze historyjki nie umie opowiedzieć.

Taka Jedna
@Tymek

Panie z icqa nie dlubia w szufladach tylko liczą. Każda miałaby mord w oczach, gdybyś nagle w nią wjechał wózkiem. A tak poza tym, to jak można nie zauważyć kobiety w alejce.

Marsjanin
@Boom

A jesteś pewien, że nadal jesteś w swoim kraju ? Na państwowych instytucjach zawisły flagi, które nie są biało czerwone. Dobrze chociaż, że nie są ruskie.

Tymek
@UA TEAM

Nie idę na płatne zwolnienia jak nic się nie stało polaczku, bo jak dorabiasz do działalności własnej to tak fajnie nie działa ;) Mniej jadu dzbanie.

Przyszly pracownik
@Boom

Nie ze mnom ja traktuje ludzi tak jak oni mnie poprostu wzajemnosc

pidżej
@Przyszly pracownik

to długo nie popracujesz, lider może traktować jak chce bo to on decyduje ale jak mu pociszniesz to już inna bajka -jesteś obserwowany :)

Boom
@Przyszly pracownik

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jak już piszesz to używaj słownika bo aż mnie oczy bolą czytając to. Jeśli podchodzisz do kogoś pierwszy raz i z góry stwierdzasz ze będziesz totalnym Januszem bez kultury to świadczy tylko o Twoim wychowaniu, nie wiem jak u Was w waszym kraju ale w tym wypadałoby się zachować, zwłaszcza będąc instruktorem. Nie mówię że każdy Polak jest idealny bo nie jest.

Mo
@Boom

Bo jesteśmy Polakami i w naszym kraju!!!Ukraincom pomagamy -Ok,ale bez przesady.W swoim kraju mam mówić czy rozumieć j.ukraiński-bzdura.Oni powinni się uczyć języka.Zreszta co tu robią młodzi Ukraińcy skoro u nich wojna,powinni tam być!

Jolanta

Powiedzcie mi czy jak byłam na nadgodzinach w poniedziałek a był to mój wolny dzień od pracy to będę miała za nie zapalcone 100 czy 50?

@Jolanta

Nadgodziny są płatne 100% albo 0%. Nie slyszałem o 50%

Qwerty
@Chris

Nadgodziny 50% to są np. nadgodziny nocne dla połowy etatu, ale jak one są rozliczane w jakim trybie, tego najstarsi górale nie wiedzą. Nie słyszałeś wiele rzeczy, wiesz co to niedoczas np. ;)

@Qwerty

Połówka za nadgodziny ma płaconą normalną stawkę. Dopiero po przekroczeniu 39/40 pełenego etatu może dostać dodatek.

@Qwerty

Ja to lubię ten niedoczas, przy RT979 mam go cały czas. Teraz 14h np. Co ciekawe, już na tej nowej stawce, gdzie mam jeszcze stażowe, zarobiłem tylko nieznacznie więcej niż w poprzednim miesiącu przy tej samej ilości godzin. ;) Znamy też progi dodatku z ZFŚS sprawdzajcie na A to Z.

Zbyszek
@robert

Ale wy jesteście ograniczeni ,przecież w kodeksie pracy jest jasno napisane jak i kiedy pracownikowi się płaci 50% czy 100% czy coś tam innego a wy ciągle nie możecie tego ustalić, nie dziwię się że nie macie pojęcia za ile robicie i mogą was rombać na legalu. żal mi was

@Qwerty

Jakieś bzdury wypisujesz, Właśnie pracuję na połowę etatu, i mam dodatek za nocną zmianę standardowy. I nie wynosi on bynajmniej 50%.

@Chris

Dodatek za pracę nocną to nie są nadgodziny…

Nowa

Jak długo czekaliście od dnia aplikacji do czasu przyjęcia Was do pracy?

Xxx
@Nowa

5dni

praca
@Nowa

Ja niecałe 3 tygodnie od zgłoszenia do pierwszego dnia w pracy. w międzyczasie badanie lekarskie i dzień 0

Ciekawy

Co to jest day 0 ?

pidżej
@Ciekawy

Pierwsze słyszę, day 0?

Śmigło

Prosiłabym o przyjrzenie się współpracy w Amazon Wro 5 w Okmianach a raczej dawania tematów do realizacji dla firmy Multitech z Legnicy przez kolegę Tomka M. z RME. Dziwnym trafem wszystkie tematy trafiają do tej firmy a są akceptowane przez wewnętrzny układ kolegów z RME na który pozwala system. Ostatnio przez przypadek słyszałam pewne ustalenia pomiędzy Nimi.

Leszek
@Śmigło

Liczą się tylko znajomości....bez nich jesteś nikim

Ryś

Kochani nowi adepci nie wiem czy wiece,ale ta stawka godz 27.60 to tylko na czas trzech tygodni.(5zł)20.11-10.12 dostaniecie za każdy przepracowany grafikowy dzień.W pozostałym czasie marne 24zł. z groszem brutto, także nie napalajcie się tak.Kasa słaba.Szkoda czasu,chyba że wpadacie na chwilę. A najgorsze,że jeszcze przed świętami najprawdopodobniej wam podziękują.

Niki
@Ryś

Jak już mają dziękować, to z końcem grudnia. Część zostanie dłużej, jak co roku.

nieważne
@Ryś

Dostałam umowę do końca roku i się obawiam, że tak właśnie będzie ;/ ktoś wie czy opłaca się startować prosto do amazona?

Timon
@nieważne

Co to znaczy startować do Amazona, jak będą chcieli to sami wystąpią z propozycją konwersji. I wtedy dostaniesz umowę o pracę na okres próbny.

Szymek
@Niki

Ja zostanę jak myślisz? Robię wszystko jak należy łącznie z normą.

kamil
@Ryś

W tym roku nie będzie specjalnych premii świątecznych dla każdego? Dziwię się, że już prawie listopad a nie ma o tym żadnej informacji. Na stronie solidarności piszą, że może będzie +5 zł przez 3 tygodnie, to prawda?

@kamil

Tak to prawda.Najśmieszniejsze jest to,że wam na "zachete"doliczyli te 5 zł do stawki w reklamie( nie ważne,że przez trzy tygodnie)Poza tym terminem 24zł.Jednym słowem bida.

@Niki

Myślę,że ten rok pod tym względem będzie dużo,dużo gorszy.Nie tylko boję się o nowych,ale i starych pracowników.

Stasiek
@Szymek

Przedłużą, przedłużą spokojna Baśka.

@Ryś

Gdyby tak policzyli jak mówisz to było by 29 zł. Przeczytaj jeszcze raz co zawiera się w podanej w reklamie kwocie 27,60 zł.

Mr.Andy
@Chris

moja firma jest najlepsza płaci gruby hajs. skończcie już te dyskusyje i do roboty jazda pracuj baz sie i tak dalej..

Gigi
@Chris

Słowo klucz "DO"-27,60zł brutto Wszyscy wiemy jak wyglada sprawa z premiami w tej firmie.

@Stasiek

Spokojnie,ktoś tu musi robić,nie ty to Ukrainiec.Niebiescy co bardziej ogarnieci i ambitni już szukają czegoś z godna stawka.

Dawid
@Ryś

27,60PLN to 24pln plus do 15% premii, 5 pln/h przez 3 tyg za kazdy dzien grafikowy 27.11 - 24.12

Beba

Praca w Amazon może i jest fajna ale te normy 350 nie wiem kto to wymyśla przecież to jest praca akordowa wieksza połowa zatrudnionych to Ukraińcy druga połowa to ludzie z okolicznych wsi to i też oni będą wyrabiać te normy .

PokonanyprzezNormazona
@Beba

Norma jest wysoka na każdym dziale i trudna do wyrobienia. Menadżerowie siedzą przed tabelkami w Excelu i kombinują jak wycisnąć więcej i dostać premię.

Na ile dostaje się pierwszą umowę? Z kim i kiedy rozmawiać o pół etatu? Bo jak na razie to dostaję tylko polecenia na maila. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Ewa

Przy rekrutacji najlepiej ustawić sobie zmianę, potem rozmawiać z przydzielonym menegerem/liderem.

Pinakolada

Czesc, jak wygladają zmiany w firmie? Czy to prawda ze jest miesiac dniowek a potem miesiac nocek?

Niczek
@Pinakolada

To prawda, 4 tygodnie dniówki, 4 tygodnie nocki i tak w kółko. Na pełny etat pracuje się cały czas w jednym z tych wariantów: środa-sobota, niedziela-środa lub pn wt cz pt.

Jolanta
@Niczek

W wigilię i sylwestra też się pracuje?

@Jolanta

Nie. Święta są wolne w Amazon, nieraz są ogłaszane nadgodziny dla chętnych w takie dni. Wigilia chyba jest skrócony czas pracy dla dziennej zmiany, a nocki nie ma wtedy, niech mnie ktoś poprawi, bo nie wiem.

Milka

Jakieś plany na odwiercie nowych FC w Polsce ? Ktoś coś wie ?

Heniu z gór
@Milka

Będzie koncert DJ-a 14-go

Amazonia
@Heniu z gór

Hehe uwielbiam ta firmę.Tak bardzo o nas dba,tyle robi dla naszej społeczności i naszego bezpieczeństwa.Czuje się zaopiekowany.hahaha.

Potężny Lider

Witam serdecznie. Połowa z tych komentarzy to zwykłe bujdy. W porównaniu do innych pracodawców amazonowych Amazon dyktuje świetne warunki. Ponadprzeciętne zarobki, świetna kadra menagerska i liderska. Przyjemna praca, bo się nie dźwiga, darmowe posiłki, dofinansowania. Nie rozumiem tego całego hejtu, stawki też mają dobre w porównaniu do wymagań jeśli chodzi o zatrudnienie. BEz wykształcenia, bez szkoły, bez niczego lekko 4000 netto za nadgodzinami. Piękna sprawa.

Marsjanin
@Potężny Lider

W Amazonie jest tak wspaniale, że jak ktoś tylko znajdzie inną pracę to od razu ucieka. A te 4 000 to w jakiej walucie ?.............w hrywnach...??

W.B
@Potężny Lider

Tak wlasnie. Zgadzam się! To prawda!!!

Czy przyjmujecie na weekendy, w szecinie. I jakie to sa dni i godz dziękuję.

Z
@Ania

Z tego co wiem to jest opcja weekendowa, ale chyba dopiero po miesiącu możesz zmienić sobie grafik. Przypuszczam, że pierwszy miesiąc to normalny grafik 4 dniowy.

Salami

Nie jedz obiadów

robert

Spośród wszystkich spółek amerykanskiego indeksu S&P500 średni stosunek zarobków prezesów do szeregowych pracowników wyniósł w ubiegłym roku 324 do 1. W Amazon natomiast 6474 do 1. Mr. Andy Jassy, czy to trochę nie za dużo.

Mr.Andy
@robert

Jak na największego bawełnianego plantatora na świecie to odpowiednie pieniądze. Pracuj...baw się... i.............nie pamiętam...coś tam jeszcze...

Artur whd

(usunięte przez administratora) totalny, gonitwa szczurów, nie polecam

Anka

Czy lepiej aplikować przez stronę Amazona czy Addeco, czy może bez różnicy skoro nabór i tak jest prowadzony przez Addeco? Stanowisko - pracownik tymczasowy Sosnowiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1008, z czego 288 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon