Opinie o Impakt Sp. z o.o. w Poznań Stanisława Lema 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impakt Sp. z o.o. w Poznań Stanisława Lema 16

Natalia

Czy przyjmują kobiety na magazyn? Jak wyglądają zarobki?

Impakt
@Natalia

Dzień dobry, tak kobiety również pracują u nas na magazynie. Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową www.impakt.com.pl/praca Pozdrawiamy, Impakt

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

Lokalizacja jest OK dojedziesz szybciej z południowej części Poznania do Mosiny niż na północ Poznania. Dojeżdżając do pracy i wyjeżdżając z niej omijamy korki, które rano tworzą się w kierunku Mosina-Poznań a wieczorem odwrotnie. Jeżeli chodzi o warunki pracy to jest 3 kondygnacyjny nowoczesny biurowiec wybudowany w 3 lata temu. Stołówka, automat ze snackami i zimnymi napojami, maszyna z darmową zupą i ciepłymi napojami. Imprezy integracyjne (w tym wyjazd firmowy, piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci na terenie firmy i wspólne granie w gry sieciowe z nagrodami) , bony na święta, karty sportowe OKSystem i opieka medyczna Medicover. Nie pamiętam wszystkiego...

@Michał

A jak często odbywają się w Impakt wspomniane przez Ciebie imprezy integracyjne? Poszczególne osoby mają zróżnicowany stosunek do tego typu wydarzeń w firmie. Myślę, że informacja o częstotliwości będzie ciekawa zarówno dla zwolenników tego typu wspólnych aktywności, jak i dla tych użytkowników, którzy nie są ich specjalnymi fanami. Napisz proszę, czego można się spodziewać pod tym kątem.

Fred
@Iwona

W ciągu roku są dwie oficjalne imprezy - integracyjna wyłącznie dla pracowników oraz piknik rodzinny dla pracowników i ich rodzin.

Poldek

Jeżeli chodzi o konkurencyjność to jest to jedna z najlepiej rozwijających się firm w tej branży. W tej części powiatu to moim zdaniem jedna z lepszych propozycji do rozwoju kariery zawodowej (fajna branża, sporo ciekawych wyzwań, doświadczeni współpracownicy, brak symptomów "wyścigu szczurów", dobra kultura pracy). Jeżeli chodzi atrakcyjność dojazdu z Poznania to do wyboru są 3 rozsądne rozwiązania: - trasa samochodem z Poznania przez Luboń, Łęczycę i Puszczykowo (dość szybka i przewidywalna trasa, fajnie bo jedzie się w przeciwnym kierunku niż wszyscy co jadą do Poznania przez co nie stoi się w korku) - trasa samochodem z Poznania przez Starołękę, Czapury, Wiórek, Rogalin (nie ma dużego ruchu, ładnie się jedzie - jedyny minus to przejazd kolejowy na Starołęce) - trasa pociągiem z Poznań Główny (przejazd do Mosiny ok. 15 minut) Jeszcze można kombinować z Poznania przez Komorniki i potem przez Wielkopolski Park Narodowy i wyjeżdża się już przy Mosinie. Z tego co wiem to ludzie często łączą się w grupy i razem dojeżdżają autem.

Lubię atmosferę w Impakt Sp. z o.o. za: Możliwość realizacji celów, fajna atmosfera, praca bez stresu

@Michał

Napisz proszę coś więcej o tym, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego w Impakt. Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników, dzięki którym mogą rozwijać swoje kompetencje? Wiele osób poszukujących zatrudnienia postrzega to jako atut pracodawcy. Informacja na ten temat będzie dla nich cenną wskazówką.

@Iwona

Znam kilku magazynierów którzy awansowali na key account managerów, kierowników magazynu i serwisu, handlowcy którzy zostali dyrektorami. etc. Szkolenia są, wewnętrzne dotyczące narzędzi (Excel, One Note, Outlook, sprzedażowe itp) oraz zewnętrzne (logistyczne, handlowe, zarządzanie czasem, etc). Firma finansuje też studia.

Bookah

Witam. Mam pięcioletnie doświadczenie na stanowisku Account Manager w agencji reklamowej w Poznaniu. Po przeprowadzce do Mosiny dojazdy są coraz bardziej męczące...Impakt to w zasadzie jedyna firma w pobliżu z Działem Marketingu. Zastanawia mnie, jak wygląda praca w tym dziale. A przede wszystkim jakie są widełki płacowe...Czy warto rzucać Poznań byle tylko nie stać w korkach...

Firma Impakt Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
PrzyszłyAsystent

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Asystent Działu Marketingu lub Asystent Działu Zakupów. Ma ktoś informację jak wygląda tam praca na wyżej wymienionych działach?

$$$$$$$

Szukam zatrudnienia najchętniej na produkcji na jedną zmianę . Czy jest taka możliwość w tej firmie i jaki jest zakres obowiązków ? Proszę o szczere wypowiedzi polecacie coś godnego zainteresowania dla kobiety która chce pracować na umowę o pracę w atmosferze zgody ?

Impakt
@$$$$$$$

Zapraszamy. Proszę przesłać CV na praca@impakt.com.pl

Iwona

@CzesławNiewiem zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Obecnie również poszukiwani są kandydaci na magazyniera. Jeśli udało Ci się dowiedzieć coś więcej lub jeśli udało Ci się dostać do firmy, to chętnie dowiemy o Twoich pierwszych wrażeniach oraz o tym jak Ty oceniasz Impakt jako pracodawcę.

CzesławNiewiem

Witam, czy ktoś orientuję się jak wygląda praca magazyniera ? Głównie chodzi o zarobki oraz szanse rozwoju. Pozdrawiam

Iwona

@Janusz na stronie internetowej Impakt można obecnie znaleźć ofertę pracy dla programisty. Wymagania to: Znajomość języka SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych Znajomość dowolnego języka programowania (mile widziane C, Java, Pascal, VBasic) Wykształcenie informatyczne Zamierzasz aplikować? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak w firmie wygląda proces rekrutacyjny.

Janusz

Hej, szukam pracy jako programista SQL. Czy firma potrzebuje takich programistów? Jakie są widełki zarobków? Czy atmosfera w pracy jest OK?

oan

ania, cóż - myślę, że jakby cię polubili i stwierdzili że nadajesz się do tej pracy to mogliby zasponsorować jakiś kurs angielskiego

ania

Czesc a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat stanowisko asysten w dziale zakupow? widze, ze jest ogloszenie, ale sie troche waham o moj angielski jelzi w zakresie obowiazkow jest opisywanie produktow ;/

Ciekawysiek

Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany pracy, i w związku z tym, dość regularnie przeglądałem różne oferty pracy. W przeciągu ostatnich paru mc oferty pracy dla programistów z tej firmy dość często się pojawiały. Zastanawia mnie to trochę ponieważ, albo się tak intensywnie rozwijają, że potrzebują nowych ludzi, albo zatrudniają na okres próbny i "do widzenia" i szukają nowych naiwnych, albo jeszcze inaczej - tworzą sobie bazę CV na "potem". Niestety te ostatnie podejście jest dość często praktykowane przez firmy i stąd moje zakłopotanie czy wysyłać CV czy nie? Ma ktoś wiedzę na ten temat? Pozdrawiam, Ciekawysiek

Programista
@Ciekawysiek

Wysyłaj, pracuje tam ok 10 programistów, są duże projekty i dlatego firma wciąż szuka ludzi do pracy. Jeżeli jesteś dobry to nie musisz się obawiać o przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Impakt Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Impakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Impakt Sp. z o.o.