Opinie o Impakt Sp. z o.o. w Poznań Stanisława Lema 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impakt Sp. z o.o. w Poznań Stanisława Lema 16

Czy Impakt Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Impakt Nowy wpis

Tak, pracownicy mogą korzystać z benefitu jakim jest karta sportowa :)

Medicover Sport

Czy w Impakt Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Impakt Nowy wpis

Tak, pracownicy uczęszczają na szkolenia zewnętrzne. Każdy pracownik może zgłosić chęć uczestnictwa w wybranym przez siebie szkoleniu :)

Na jakie benefity można liczyć w Impakt Sp. z o.o.?

Impakt

Dzień dobry, Obecnie oferujemy głównie benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na produkty, integracje, szkolenia, zajęcia językowe z języka angielskiego. Oferujemy również Budżet Pracowniczy - pracowniczy mogą zgłaszać pomysły jak wykorzystać budżet z danego roku. Warto dodać, że występuje u nas elastyczna godzina, czyli pracownicy mogą rozpocząć pracę między 8, a 9. Warto poznać nas lepiej na https://impakt.com.pl/kariera Pozdrawiamy, Impakt

Czy w Impakt Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Impakt

Dzień dobry, Wszelkie kwestie dotyczące umów omawiane są podczas rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Impakt

Firma Impakt Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Grażyna

Wpadłam na portal z ogłoszeniami i tam firma opublikowała ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds Social Media. Pisza tam o pracy zdalnie. Wiecie czy można całkowicie zdalnie pracować od razu, nawet na okresie próbnym? Można sobie swobodnie wybrać tryb pracy, czy stacjonarnie czy zdalnie?

@Grażyna

Dzień dobry, W przypadku stanowiska Specjalisty ds. social media istnieje możliwość pracy zdalnej od początku współpracy. Zapraszamy do wysłania aplikacji https://impakt.com.pl/praca/specjalista-ds-social-media1.html Pozdrawiamy, Impakt

Jaka jest kultura pracy w Impakt Sp. z o.o.?

Impakt

Zależy nam na budowaniu pozytywnej atmosfery w firmie i poświęcamy temu szczególną uwagę. Pozdrawiamy, Impakt

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Impakt Sp. z o.o.?

Impakt Sp. z o.o.

Jako firma poświęcamy szczególną uwagę na budowanie pozytywnej atmosfery w firmie, aby tworzyć miejsce w którym dobrze się pracuje. Pozdrawiamy, Impakt

teekej
@Impakt Sp. z o.o.

Bo tak właśnie jest

Krzysztof
@Impakt Sp. z o.o.

Rudy brygadzista chyba mija się z powołaniem

Joanna

Gdzie firma umieszcza oferty pracy ? na swojej stronie czy tutaj tez mozna je spotkac? jak czesto cos bywa wolnego ? fajnie sie czyta pozytywne opinie :)

@Joanna

Wszystkie aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.impakt.com.pl/praca.html Zapraszamy do aplikowania :) Pozdrawiamy, Impakt

@Impakt

Dziękuję za informację. A mogłabym informacje jak wygląda proces rekrutacyjny i czy jak ktoś się nie dostanie, to tez dajecie znać?

@Monika

Dzień dobry, Ilość spotkań w ramach danego procesu rekrutacyjnego może się różnić w zależności od stanowiska na które aplikuje kandydat. Spotkania odbywają się w biurze w Mosinie lub online. Rekruter zawsze informuje jak wyglądać będzie proces rekrutacyjny danego stanowiska. W ramach trwających rozmów rekrutacyjnych zawsze wracamy z informacją zwrotną. Pozdrawiamy, Impakt

Natalia
@Impakt

A czy rekrutujecie państwo rownież studentów? :) Czy to praca na pełen etat?

@Natalia

Dzień dobry, Tak. Wymiar czasu pracy jest zależny od poszczególnego stanowiska. Pozdrawiamy, Impakt

Dorota
@Impakt

Które ze stanowisk byłyby śmiało polecane studentom?

@Dorota

Dzień dobry, Jest to kwestia zależna od bieżącego zapotrzebowania. Zapraszamy do śledzenia https://impakt.com.pl/praca.html :) Pozdrawiamy, Impakt

@Impakt

To na jakim stanowisku można załapać tutaj pracę na pół etatu? ;)

@Bożena

Dzień dobry, Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które obejmuje pracę na pół etatu. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy, jeśli pojawi się taka możliwość będzie to opisane w ogłoszeniu. Jeśli w ofertach pracy nie ma obecnie stanowiska na które chciałaby Pani aplikować, a chciałaby Pani wysłać do nas swoje CV, zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez kliknięcie w pole "Nie znalazłeś stanowiska dla siebie?". Pozdrawiamy, Impakt

Jakie wartości są cenione w Impakt Sp. z o.o.?

Impakt

Dzień dobry, Naszymi firmowymi wartościami są: zaangażowanie, współpraca, rozwój, innowacyjność, inicjatywa oraz satysfakcja :) Pozdrawiamy, Impakt

Przeczytałem, że firma organizuje szkolenia. Jak często one są organizowane?

@Michał

Dzień dobry, Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych (dzielimy się wiedzą) i zewnętrznych w ramach potrzeb i zasadności uczestnictwa. Dodatkowo Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w branżowych targach czy konferencjach. Pozdrawiamy, Impakt

@Impakt

Te szkolenia są finansowane pracownikom?:)

@Michał

To znaczy kto placi

@Bożena

Dzień dobry, Jeśli firma wyrazi zgodę na opłacenie danego szkolenia jest ono przez nią finansowane. Pozdrawiamy, Impakt

Jaki jest okres rozliczeniowy w Impakt Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Impakt

Pracownicy otrzymują wynagrodzenia do 10-tego dnia miesiąca. Pozdrawiamy, Impakt

Czy firma Impakt Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Impakt

Tak udzielamy pożyczek pracowniczych. Poza tym oferujemy: -Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach -Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa Medicover Sport, zajęcia językowe, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie na życie) -Dostęp do nowinek technicznych z branży IT I wiele więcej! :) Zapraszamy do kontaktu praca@impakt.com.pl Pozdrawiamy, Impakt

Jaka jest kultura pracy w Impakt Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Bartek

Ja chodzę na luzie. Od marynarki do t-hirt. Nikt nikogo nie zmusza do zakladania garniturów.

Irek

Bardzo dobry pracodawca, świetna firma więc naprawdę warto tu pracować.

@Irek

Dziękujemy za miłe słowa! :) Pozdrawiamy, Impakt

Czy rozmowa rekrutacyjna w Impakt Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Impakt

W zależności od stanowiska. Jeśli w wymaganiach na danym stanowisku jest znajomość języka angielskiego to jest ona weryfikowana w trakcie rozmowy. Pozdrawiamy, Impakt

Onje

Dajcie se spokój z tą firmą. Niepoważni ludzie tam pracują,i tak i tak wywalą Cię z dnia na dzień. Szkoda czasu

Obiektywny

Idea firmy może i fajna. Wykonanie coraz słabiej. Zwalniają ludzi za porozumieniem stron i po kilku dniach proponują zlecenie za najniższą stawkę. Ewidentnie wykorzystują sytuację na rynku aby nabić sobie kabzę. Wszystkim obcięli pensje na umowie o 20% , po miesiącu wyrównali w premii. Nowi minimum ustawowe.

Ile jest zmian w Impakt Sp. z o.o.?

Impakt

Dzień dobry, Pracownicy magazynu pracują na dwie zmiany i obecnie są to 8:00-16:00 i 11:00-19:00. Pozdrawiamy, Impakt

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Impakt Sp. z o.o.?

Impakt

Tak oczywiście! W firmie Impakt bardzo często organizujemy spotkania integracyjne. Należą do nich m.in. weekendowy wyjazd integracyjny, piknik rodzinny, cykliczne integracje takie jak spływy kajakowe, kino, koncerty i wiele innych. Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową: www.impakt.com.pl/praca, podczas rozmowy rekrutacyjnej z chęcią opowiemy jeszcze więcej o naszych benefitach i oferowanych integracjach! Pozdrawiamy, Impakt

Jak ze studentami w Impakt Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Impakt

Dzień dobry, tak, pracują u nas studenci. Więc zapraszamy do aplikowania przez stronę internetową www.impakt.com.pl/praca Pozdrawiamy, Impakt

Zostaw merytoryczną opinię o Impakt Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Impakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Impakt Sp. z o.o.