Opinie o CheMeS Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CheMeS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CheMeS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CheMeS Sp. z o.o. w Sady

Lucy

Od pewnego czasu są problemy z dokładnym wypłacaniem pieniędzy. Wielu osobom nie zgadza się wypłata... Błąd kadrowej, czy celowe działanie???

Zirytowany
@Lucy

Panowie z działu w którym te niejasności wystąpiły, czy wy naprawdę nie możecie sobie wyjaśnić tego tematu z przełożonym, tylko wykorzystujecie ten portal do tego? Jeżeli uważacie, iż coś przez ta platformę uda się wyjaśnić , to obawiam się, iż jesteście w wielkim błędzie.

Obserwator
@Lucy

Zejdźcie ludzie z tej kobiety. Zawsze broni interesów pracownika, a jeśli coś jest nie tak, prostuje. Idealni się znaleźli, nieomylni. Jeśli coś się nie zgadza, należy podejść do przełożonego lub do Dz. HR i wyjaśnić sytuację a nie „robić we własne gniazdo”. Obrażanie ludzi, zwłaszcza anonimowe na gowork, jest mega słabe i świadczy o poziomie osoby, która wypisuje bzdury, hejtuje. Brawo :-/

@Obserwator

Broni??? Ta kobieta wiecznie nie ma czasu. A jeśli już go znajdzie, to tak tłumaczy, że nic nie wiesz. Wychodzisz glupszy, niż wszedłes ....

@Zirytowany

Jaki przełożony? Każdy ma nas gdzieś...

Gryzipiórek
@.

Nie ma wiecznie czasu, bo ciągle zawracacie jej głowę Waszym problemami Małego Kazia. Najlepiej, żeby wszystko za Was robiła i z Urzędami rozmawiała. Jaśnie Państwo się znalazło. Ciągle Wam w d...pie źle. Do pracy się weźcie i rozmawiajcie w oczy, a nie żale na Gowork. Co za poziom elementarnej wiedzy.... Dramat.

Lucky luck

Jak w tej firmie ma być dobrze? Pracujesz do punkt 6:00 lub 18:00 bo mały Cię udusi.... Zmiany przekazać sobie nie możemy na spokojnie, nie wspomnę o po sprzątaniu stanowiska, dajcie jeszcze kody kreskowe na szyi.... Robi się mega korpo... Na zebraniach cudownie, super mega no buzi by dali a na temat podwyżki cisza... :0 kierownicy grają z każdym ale jak zobaczą zarząd albo małego na hali to by Cie udusili byle się pokazać że on jest super.... Żenada!! No i muszę wspomnieć o słynnym Panu M.... DJ wchodził w tylek, DJ nie ma to wchodzi nowym, ustalanie palnu pod swoją zmianę byle by była wydajność i chodzenie do góry jaki to on nie jest super a inni kierownicy słabi bo h000ja robią..... No i też skargi na Panią E.... Są.... Ale tego nie widzą - z resztą czy oni w ogóle coś widzą??? Nie bo widzą i wiedzą co im wdupowlazy powiedzą.... A miało być tak pięknie.... Ehh (usunięte przez administratora) nikomu, pracuje tutaj 8 lat, widziałem wszystko ale nie takiej żenady jaką widzę od kilku miesięcy - tragedia!!!!!

Co to ma być, że grafik dostaje się dostatnim dniem miesiąca. O to by grafik był wcześniej robiony i dostępny można tylko pomarzyć. Może nowe szefostwo się za to weźmie. Ukrainki jadą lepsze pracę od Polek! Co to ma być?! Ja się pytam co to ma być?! Dziewczyny z Polski dostają gorsze prace. Jeszcze trochę to Ukraina będzie rządzić w Chemesie Masakra

Patrycja spoko :)

Legenda

O jakiej Patrycji mówisz?

DJ

Już rządzi.

Xxx

Usłyszeliśmy: "nie utożsamiajcie się na goworku, przyjdźcie pogadać, drzwi zawsze otwarte" aktualnie jest o czym rozmawiać, ale zdanie pracowników dotyczące zmiany grafiku jednym uchem wpuszczane, drugim wypuszczane. Bardzo słabo ze strony Zarządu, że nie szanują zdania ludzi tylko robią to co chcą. Rzecz oczywista, że wszystkim się nie dogodzi, ale zero jakiekolwiek próby dogadania, a wręcz poinformowanie, że tak będzie i tyle jest mega słabe. Tym bardziej gdzie w dobie aktualnej sytuacji wirusowej co niektórzy pracują na podwójnych obrotach, żeby produkcja szła i wszystko było na czas. Niezłe podziękowania. Dzięki Zarządzie :)

4 murzynów
@Xxx

Idź powiedz co myślisz, zaraz trumna z chemes wyjeżdża xd

Kiku
@Xxx

W tej firmie teraz nie ma do kogo iść. Każdy zostaje pozostawiony sam sobie ze wszystkimi problemami.

@Xxx

W podziękowaniu mamy pasy i kamery. Acha i karty. Cieszmy się. Żadnej premii za koronę, bo sytuacja trudna. Kurtyna.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim w firmie CheMeS Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Drukarz

Witam na jaka stawkę netto moze liczyc drukarz?? 10 lat doświadczenia maszyna 10 kolorów

DJ
@Drukarz

3.8k

Dru
@DJ

Ja mam 5,3 t

gość

Czy firma pracuje we wszystkie dni tygodnia tj. soboty i niedziele również wchodzą w grę?

Jeszcze z Janikowa
@gość

Nie -pracujemy tylko w poniedziałki od 08.00 do piętnaście po.

Xyz

Firma pracuje codziennie, 4 brygady 3/3, 3 dni pracy, 3 wolne

J

Tak w zależności na jaką zmianę trafisz 8 godzinna lub 12

Kamila

Czy kobieta na produkcji da sobie radę? Jestem ze wsi. Pracuje fizycznie. W odpowiedzi na ogłoszenie odnośnie pomocnika drukarza dostałam odpowiedz ze kobiety się nie sprawdzają...

Lucy
@Kamila

Kobiety na produkcji przerzucają tony na zmianę i jakoś nikogo nie obchodzi, że jest ciężko i że all boli

@Kamila

Chyba trochę stereotypowo, nigdy nie była widziana u nas kobieta w roli pomocnika drukarza, dlatego nie wiem skąd mogą wiedzieć, że się kobiety nie sprawdzają...

A ludzi z produkcji nie wiedzą do czego służy toaleta i robią obok kibla. Czasem jak czytam te komentarze to się zastanawiam gdzie Ci ludzie pracują ? Pracuje w tej firmie już parę lat. Raz jest lepiej raz gorzej . A wszystkim się niedogodzi. Nie mają odwagi iść do prezesa porozmawiać tylko musza tutaj swoje żale wylewać . Żałosne.

Była kandydatka

Miałam umówioną rozmowę o pracę w tej firmie. Równo o 11 byłam w holu, gdzie świeciły pustki, żywej duszy nie było. O 11:05 zadzwoniłam do Pani KB, która miała mnie rekrutować. Najpierw nie odebrała, potem przez kolejne 5 minut czekałam na odpowiedź smsową, że Pani potrzebuje jeszcze 5 minut. Po kolejnych 8 wkurzyłam się i po prostu wyszłam. Skoro problem zaczyna się jeszcze przed rekrutacją, to nie mam ochoty sprawdzać, czy na późniejszym etapie człowiek też jest lekceważony. Słabo !

@Była kandydatka

Wróżę Pani szybką karierę ....Ale na bezrobociu;))Zapomniała Pani tylko wspomnieć że sama się spóźniła na rozmowę. Ale błędy widzi się tylko u innych A u siebie to już nie .

gość
@Gość

Trochę mało profesjonalnie ze strony firmy wypisywać takie rzeczy..."wróżę karierę na bezrobociu". Nieładnie.

Gina

Brakuje Dj. Jesteśmy śmieciami

@Gina

DJ!!!!! Wracaj!!!! Totalny zamęt!!!!

ZosiaSamosia

Nigdy w życiu, temu Panu to my już podziękujemy! Niech się cieszy, że niektóre Panie go nie posadziły o mobbing i nie tylko. Precz z (usunięte przez administratora)

Kesiopeja
@ZosiaSamosia

Nie ma to, jak usunąć wpis odnośnie skubania na metry i premie. Żenada

Prawilny

Wróci po L4. Mały mu do pięt nie dorasta.

Admin 666

Miało być tak, że tylko Polacy, z Ukrainy zarząd miał zrezygnować, a nadal jest. Nie mam nic osobiście do nich, ale rządzić zaczynają i to bardzo, kierownik produkcji niby rozmowny i zaprasza, drzwi otwarte, a jak przedstawisz mu problem, to zadaje pytanie, CO CHCIAŁEŚ/AS TYM OSIĄGNĄĆ. wszyscy po jednych pieniądzach, mydlą oczy a prawda jest całkiem inna. Jest dział gdzie Ukrainki biorą to co lepsze, a Ty bo jesteś nowy, same gorsze. Szkolenie konfekcja, 3 dni a o resztę martw się sama, do wszystkiego trzeba dochodzić samemu. Kierownik MK, Ukraina na 1 miejscu reszta to robole. Nawet pomocnik drukarza (usunięte przez administratora) za dwóch, bo wszystko podstawić trzeba, umyć trzeba, posprzątać trzeba, a premia to jakieś jaja... Gdzie tu sens i zarobki poniżej 3000zl...

Prawilny
@Admin 666

My chcemy masła, a nie margaryny Zarządzie.

Black...

Zmieniają bo mają do tego prawo, chcą jak najlepiej, zamiast męczyć się 4 dni będziesz 3 dni w pracy więc nie rozumiem tych wpisów, na zebraniu jeden, drugi i trzeci jak pisda zero słowa a po zebraniu mądrzy na goworku.... Żenada. Mi grafik i zmiany osobiście pasują, jeśli na prawdę tak Wam źle to szerokiej drogi... Bo tylko psujecie wizerunek firmy i jak by ktoś nie wiedział przez te głupie opinie w necie cała produkcja cierpi bo kozaczki mądre w internecie... Masz problem idź i pogadaj jeden z drugim... Śmiech co robicie... Śmiech i żenada! Zamiast się cieszyć że jest praca to jeszcze narzekania....

X
@Black...

Każdy, kto był na rozmowie zgadzał się na dane warunki. Teraz jest samowolka. Robienie zmian z pracownika bez zdania. Ma być bo tak.... Kurtyna.

Black
@X

Jaka samowolka??? Podpisywałaś /eś z poprzednim właścicielem, robią coś dla nas, starają się nas jakoś zadowolić, a wszystkich nie zadowolisz..... Także takie teksty pozostaw sobie i ciesz się że masz pracę!!! A jak jesteś taki cwana/cwany odezwij się na forum i powiedz kim jesteś.... Bo takie opinie kozaków z neta to każdy ma głęboko w poszanowaniu.... Firma jest ok, kasa jest ok, zarząd jest ok, a jak jeden z drugim nie uznaje to niech sobie pomyśli co (usunięte przez administratora)dla Ciebie zrobił...... Bo mi się wydaje że chyba nic.... Po za tym że r0chal każdego w tej firmie.....

Gryzoń
@Black...

Pozdrawiamy Pana z zarządu, oraz zmiany grafiku... Aby było tyle dni urlopu co kiedyś, teraz wypisujesz 2 dni więcej. Cudownie

Gryzoń

W systemie 4 na 4 wystarczyło wziąć 4dni urlopu, aby mieć 12 dni wolnego. Teraz trzeba wziąć 6 dni aby mieć to samo. 24h zabrane. Pozdro

Jakie są mocne strony pracodawcy CheMeS Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Brak

Edek

Pensja zawsze jest na czas.

Zuzia

Super firma ...fajnie się pracuje .......tylko dlaczego pozbywa się najlepszych ludzi , fachowców (DJ,PN) a zostawia tego który na nich "kablował" (MK) .....górą lizanie (usunięte przez administratora) niż wiedza . Nowy zarząd wiedzą do kolan im nie sięga ....... DJ WRACAJ Z PN . o MK chyba wszyscy mają to samo zdanie...

Lama

Dlaczego nie szanuje się zdania pracowników?

Grafik

Zbierzcie wszystkich ludzi a potem zróbcie zebranie. Skoro zapraszacie do rozmowy dlaczego ja blokujecie????? Komedia i dramat zarazem

Pracownik produkcji

Skoro chcą wprowadzać zmiany to fajnie byłoby gdyby te zmiany były na lepsze i z korzyścią dla pracowników. System 3/3 nadal nic nie zmienia. Szkoda że nikt nie pomyślal o systemie, w którym w jednym tygodniu pracuje się 5 dni włącznie z weekendem (pn, wt, pt, sb i ndz), a w kolejnym tylko dwa dni (śr, czw) i weekend jest wolny. Dzięki wprowadzeniu takiego systemu pracownicy mieli by co drugi weekend wolny, a nie kilka weekendów pod rząd w pracy tak jak jest to teraz i jak będzie jeśli system będzie zmieniony z 4/4 na 3/3. Dla niektórych weekend to jedyny możliwy czas na spędzenie czasu z rodziną. Naprawdę szkoda że osoby które pracują od poniedziałku do piątku tego nie rozumieją..

ZosiaSamosia
@Pracownik produkcji

Rozumiemy bardziej, niż się Wam wydaje.

Nyu
@Pracownik produkcji

Ewidentna wypowiedź działu sleeve i tub. Jednym tak pasuje innym nie.... Ciekawe dlaczego nie jest brana indywidualna opinia pracownika????? Są osoby, które chodzą po 8h, bo coś tam. Każdy ma swoje coś tam... Każdy podpisując umowę wiedział w jakim systemie pracuje... I godził się na to... Teraz nie zgodzisz się to co? Wyjazd? Heh..

Tye

Zmiany w grafiku... Są osoby pracujące po 8 godzin, bo im tak pasuje. Ma być odgórnie 3 na 3. Ciekawe czy wszystkich to obejmie... Przypisanie kierownika do zmiany... Jeszcze większe układy i układziki... Kierownik z żoną i all weekendy w pracy? Tylko tutaj

George Orwell
@Tye

Są równi i równiejsi. (usunięte przez administratora)

GinTonic

Pracownicy mają dość. Normy, normy, jeszcze raz normy!, Czy jakość jest kpatybilna z produkcją? Zdejmij klapy z oczu ZARZĄDZIE

Produkcja
@GinTonic

Jakość na pierwszym miejscu. Metry metry metry ale jak spieprzysz pozbędziesz się premii. Płaci się za dobrze wykonaną pracę a nie za drukowanie śmieci.

Kj

A tak opowiadają znajomi że tak (usunięte przez administratora) w chemesie ze wy tyle płacicie. I co teraz narzekanie? Bo nie po waszej myśli. Troszkę trzeba się napracować co nie!

@Kj

Napracować oczywiście, zapytaj osób co po 10 min poszli w długa bo praca za ciężka. Noob

@Kj

Zawsze było dużo pracy, nic się nie zmieniło w tym temacie, więc o co chodzi? Do kogo adresowany jest post? Każdy ma swoją robotę, zakres obowiązków, za który jest odpowiedzialny. Za samo przychodzenie do pracy, żaden pracodawca nie będzie płacić. Tyle w temacie.

Ssss

Robole mają robić a bajzel jak był tak jest

Zostaw merytoryczną opinię o CheMeS Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w CheMeS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CheMeS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CheMeS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CheMeS Sp. z o.o.