CERI International Sp. z o.o.

Opinie o CERI International Sp. z o.o.

Jasia85

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie dotyczące ile czytaliście na telefon jeśli wasze cv zostało dostrzeżone? Wiem że piszą około dwóch tygodni ale jak to jest w praktyce?

Paulina

@pablo, proszę Cię o zwracanie uwagi na język wypowiedzi i nie obrażanie innych pracowników firmy Ceri International. Proszę Cię o konstruktywne argumenty, a nie prywatne oceny wyglądu innych pracowników. Czy przed przyjęciem do tej pracy, zostały Ci dokładnie przedstawione warunki wynagrodzenia? Czy wiedziałeś, że będzie pracował w dziale testów? Jak oceniasz obowiązki na tym dziale, czy praca jest ciekawa?

Pani od polskiego
@Paulina

Poprawnie piszemy "nieobrażanie"; jest to materiał , który przerabialiśmy w podstawówce. @Paulina, proszę Cię zwracanie uwagi na język wypowiedzi i nieobrażanie języka polskiego. Jeżeli już koniecznie chcesz się nim posługiwać.

Pani od polskiego z dyplomem
@Pani od polskiego

@Pani od polskiego Jeżeli mówimy o poprawności, to również nie stawiamy spacji przed przecinkami oraz stosujemy rekcję "prosić o". Proszę nie tylko o zwracanie uwagi na język wypowiedzi, ale również na poprawność jego zapisu. Jeżeli już koniecznie chce się Pani posługiwać językiem polskim i uchodzić za eksperta w jego dziedzinie.

pablo

Firma w porządku, jest pare fajnych projektów gdzie można się rozwijać, natomiast nie polecam pracy w testach. (usunięte przez administratora)Totalny chaos i bałagan a pieniądze śmieszne, zdecydowanie odradzam!

Jasia85

Pytanie do osób pracujących w Ceri na jakim poziomie trzeba znać Excela żeby móc pracować w jako asystent ds obsługi procesów biznesowych? Chciałabym złożyć swoje cv ale nie wiem czy mam wystarczające umiejętności. Jak wygląda rekrutacja na to stanowisko może mi ktoś podpowiedzieć? Jak się przygotować?

Mela
@Jasia85

Jasia 85, Rekrutacja zawsze wygląda podobnie (opisana tutaj w sekcji FAQ http://kariera.ceri.pl/rekrutacja/), a z Excela pewnie szybko się podszkolisz, jeśli będzie taka potrzeba, chociaż nie sądzę, żeby to było główne narzędzie pracy ;) Gdybyś nawet po jakimś czasie uznała, że to stanowisko jednak nie jest dla Ciebie, to cały czas otwierane są rekrutacje wewnętrzne do różnych nowych zespołów

Paulina

@Jasia85, Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno Twoja kandydatura zostanie dostrzeżona i być może dostaniesz zaproszenie na rozmowę do firmy Ceri International? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie?

Paulina

@Misia_82, może warto popatrzeć na te stanowiska z własnej perspektywy? Bilans umiejętności, mocnych i słabych stron powinien wskazać Ci, które stanowisko jest dla Ciebie właściwsze. Czy próbowałaś zadzwonić do firmy Ceri International? Wtedy może uzyskasz szczegółowe informacje o obu stanowiskach.

Misia_82
@Paulina

Dzięki za odpowiedź. Tylko to jest oferta jest przez agencję i Pani nie bardzo konkretnie mówi na czym polega praca. Podobne są opisy a jednak inne stanowiska.

Misia_82

Czy mógłby mi ktoś doradzić na jakim stanowisku lepiej pracować w CERI? Są teraz w agencji oferty: Asystent ds. zarządzania dokumentacją lub Asystent ds. obsługi transakcji?

Dawid

Może czas zacząć doceniać pracę w bardzo dobrej firmie? Ostatecznie można zmienić firmę!!!

Paulina

@były pracownik, nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją opinię? Jak postrzegasz warunki zatrudnienia w Ceri International? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi opartej o Twoje doświadczenia związane z firmą. Pomoże ona osobom zastanawiającym się nad złożeniem swojego CV w Ceri International.

eoew

pracowałem w DKA III -brak szacunku do ludzi...najważniejsze żeby wyrobić normę, jedzenie przy biurkach nie można się odzywac bo jest zwracana uwaga... najlepiej gdyby się siedziało całe bite 8 h bez ruchu najważniejsze żeby robic... praca w soboty i niedziele niby dla chętnych ( jeżeli nie przyjdziesz masz obniżoną ocenę - bo jakie jest zaangażowanie w pracę -żadne bo Cię nie było ) BARDZO niskie zarobki do tego odejmowane pieniędzy z premii za popełnienie błędu . wprowadzona norma której 90% nie może wyrobić . Kierownikiem jest osoba niekompetentna - nie znająca tego procensu a co najważniejsze brak znajomości języka niemieckiego.... więc o co chodzi... nie polecam tej firmy nikomu , brak rozwoju , brak szansy na awans, brak szacunku.

xxx
@eoew

Zgadam się z Tobą, przepracowałam na tym dziale przeszło 2 lata, jeden wielki (usunięte przez administratora).

były pracownik :)
@eoew

Nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paulina

@Grzesiek, a czy pracujące soboty i niedziele są dodatkowo płatne? Czy pracownik firmy Ceri International w związku z tym może liczyć na jakieś profity? @Chciałbys wiedziec kto, forum dotyczy opinii na temat pracodawcy jakim jest Ceri International. W związku z tym nie obrażamy siebie nawzajem i nie odbiegamy od tematu wątku.

Niagara

Ceri mogłoby byc dobrą firmą, ale jesli wybieraja imbecyli do kadry zarzadzajacej to juz nic im nie pomoze. Manager w Bialymstoku to straszny kretyn - aż bije od niego głupotą. Kto by pomyslal że ludzie madrzejsi od niego musza klepac durne wnioski bez wiekszych mozliwosci awansu.

Pracowałam w Ceri w Łodzi ponad rok (o rok za długo). Przede wszystkim praca jest mało rozwojowa. Brak szkoleń i jakichkolwiek szans na rozwój zawodowy. Zarobki są niskie - najważniejsze jest to, by wynegocjować dobrą stawkę na początku, o podwyżkach można zapomnieć. Na porządku dziennym były wyzwiska ze strony pewnej managerki, a pracownicy e z jej działu byli zwalniani z dnia na dzień lub sami odchodzili. W dziale dało się wyczuć duże niezadowolenie. Polityka firmy (a raczej osób zarządzających) na pewno nie uwzględnia idei work-life-balance. Miejsce pracy również nie jest zachęcające - blaszany budynek, który kiedyś był halą produkcyjną. Firma nie zapewnia pracownikom podstawowych zasobów w postaci herbaty, kawy i naczyń (być może to już się zmieniło). Opisałam doświadczenia jedynie ze swojego działu, być może w innych departamentach jest lepiej. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy.

Tymon

Niestety w pracy trzeba pracować i pomyliło się wam pilnowanie wydajności z wyzyskiem?

ktos

Ja oddziału w Białymstoku nie polecam. Pracowałam tam miesiąc przez agencję pracy tymczasowej w zeszłym roku . Straszny chaos. Jak Niemcy mieli dzień wolny albo było mniej pracy to albo wysyłali na urlop bezpłatny albo rozliczali wg rzeczywistego czasu pracy a żeby dostać kasę za te dni trzeba było to odpracować. Pieniądze za postoje z ich winy dostałam dopiero po interwencji w agencji pracy.

Bartek

Ceri International to bardzo dobry pracodawca. Nic dziwnego, że tak pozytywnie piszecie!!

Dawid

Ceri International ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli chodzi o wysokość zarobków to są indywidualne uzgodnienia.

Iza
@Dawid

A jeśli chodzi o te indywidualne uzgodnienia to jakiego rzędu są to kwoty na stanowisku specjalisty - ok. 3500 - 4000 na rękę? jest szansa? Bardzo dziękuję za odpowiedź

oko
@Iza

hahahaha chyba brutto

Dział Smart Automation
@Iza

od 3500 netto to zacząłem. Wszystko zależy od działu w jakim pracujesz. Wiadomo że zespoły operacji zarabiają znacznie znacznie mniej. Stanowiska specjalisty są znacznie lepiej płatne.

byłyPracownik

Praca w Ceri jest dobra dla studentów albo osób które dopiero zaczynają 'zbierać' doświadczenie do CV na dłuższa metę nie ma za bardzo perspektyw rozwoju - mimo że dużo możliwości obiecują, oraz są współfinansowane obiady, bilety do kina itp.ale to przy minimalnej płacy tak naprawdę kropla w morzu i na tym się kończy. Bardzo wysokie oczekiwania, nadgodziny, wymaganie dużego angażowania się w pracę która czasem jest nużąca oraz wyczerpująca psychicznie. Nie są współmierne do tego co oferuje pracodawca.

Rozczarowana

Mimo że w Ceri Białystok przeszłam kilka etapów rekrutacji, kontakt się urwał. Wiem, co to oznacza. Jednak przydałby się przynajmniej jakiś krótki mail. Nie mówię już nawet o informacji zwrotnej, o której tak zapewniają. Początkowe pozytywne, ale złudne wrażenie prysło. Pozostał niesmak.

CERI BIAŁYSTOK . Potwierdzam mimo zapewnień nie dzwonią i nie piszą co do rezultatu rozmowy. Podobno dużo nadgodzin . Brak kultury i profesionalizmu . NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o CERI International Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CERI International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERI International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERI International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CERI International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CERI International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CERI International Sp. z o.o.