Opinie o Mondelez w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mondelez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Polska

Poniżej minimalnej

Minimalne wynagrodzenie w przyszłym roku będzie musiało wzrosnąć aż o ok. 18-20 proc. Rekordowy wzrost to skutek ustawowego mechanizmu ustalania płacy minimalnej, który z opóźnieniem uwzględnia niedoszacowaną inflację Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców będzie musiała wzrosnąć co najmniej do 27,80 zł (a być może nawet do 28,20 zł).

Firma Mondelez nie płaci ludziom kasy za pracę od stycznia. (usunięte przez administratora)

Pracownicy pracują za darmo. Nie wypłacane są pensje. (usunięte przez administratora)

Uczciwy Zenek

Przestrzegam dostawców, nie płacą zaległych faktur za dostarczony towar, trzeba iść do Sądu walczyć o swoje !

@Uczciwy Zenek

Sądziłeś się z nimi?

@Uczciwy Zenek

zamiast Uczciwy Zenek, powinno być Głupi Zenek. Ty wiesz chłopie co to jest za strona i do czego służy? Dostawcy tutaj nie szukają info na temat firmy, tylko potencjalni pracownicy

Przedstawiciel Handlowy

Siedli w teojke, dwoch kier jeden wyzej i z powaznymi minami przesluchanie, cos tam notuja, scenka, generalnie rekrutacja do pracy za tezy kawałki a sam proces jakby do NASA brali :) szkoda tylko ze jak sie okazalo zarzadzanie manadzerakie na poziomie lat 90-tych, obowiazkow tyle ze w życiu bym nie zdecydowala sie ponownie, noe polecam

Standardowe, a czemu szukasz pracy (nie wiem kurde, bo musze zarabiac?), A czemu w mondelez (no kurcze hmm bo daliscie ogloszenie?), Typowo durne pytania z internetu, o doswiadczenie, o to co by sie zrobilo w danej sytuacji, probuja cie w pole wywiezc i podejsc

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Prince Lubiś Szajse

Hahaha hihihi hohoho Tak można podsumować tą mizerną pseudo firmę!

Lilajze pepitek
@Prince Lubiś Szajse

Prawda...

Henio
@Prince Lubiś Szajse

Gdybym mogła To chętnie bym wróciła, praca fajna ,słodka i przyjemna klimat lepszy niż w innych zakładach..i mam dużo znajomych .

@Henio

Tak fajne tu Ci było? To czemu nie możesz po prostu wrócić o co chodzi, karencja jakaś dłuższa tu jest po odejściu? I czemu Cię już nie ma?

Czy w Mondelez zatrudniani są obcokrajowcy?

Wiwi

Tak

Nik

Firma już drugi miesiąc nie wypłaca pracownikom pieniędzy.Podobno z winy agencji,ale fakt jest faktem

@Nik

MONDELEZ Płońsk ja jakoś nie mam problemu z wypłata jest na czas zawsze .

Bezimienny

Pracownik Jarosław : praca sama w sobie nie jest zła ale podejście do człowieka to jest dramat ,lepiej przyjmować nowych ludzi z ulicy którzy popracują miesiąc i pójdą do domu !A jeszcze trzeba za nich robic ,bo jak brakuje ludzi to tak jest ,stałe pracownice też nie są szanowane bo to one w większości za te nowe osoby robią że tak to ujmę ,i pokazują chcą kogoś nauczyć coś, a nikt tego nie docenia,a jak się robi zapas na produkcji często z winy maszyn to pracownicy dostają po (usunięte przez administratora) bo niby ich wina ,że łom ,że straty , jak ktoś chce pracować to pracuje i wykorzystuje się go do końca,nadzieje dają po paru latach że umowę przedłużą a potem zero kontaktu ,jak dla mnie to potraktowanie człowieka śmieciowo i w najgorszy możliwy sposób,najważniejsze są tylko pieniążki,bo przecież jak się przymie kogoś z urzędu to są pieniążki za to , no bo jaki pożytek z kogoś kto juz pracuje pracuje bo pracuje ,pieniążków z niego nie ma! Najwazniejsza jakość !a gdzie w tym wszytskim szary człowiek! Na szarym końcu ,łaskawe podwyżki gdzie trzeba zdawać egzaminy ,gdzie pieniądze najniższa krajowa podnosi państwo i to się po prostu należy bez egzaminu !ogólnie praca sama w sobie okey ,ale podejście do ludzi brak słów ...

On

W Płońsku podobnie i do tego atmosfera tragedia Pozdrawiam

@Bezimienny

Robic ! Wszyscy się starają jak moga ,napewno praca w sobie nie skoplikowana ,idź do innych firm tak jak Hasko - Lek to będziesz narzekać, papiery dzienniki i tak dalej ...

@Marcin

Nie narzekam ,tylko chodzi mi bardziej o to że się chce pracować A nie dają szansy na pracę, proszę czytac ze zrozumieniem i wyciągnąć sens przekazu.

@Bezimienny

była tam informacja na temat jakiś łaskawych podwyżek, chodziło o coś w rodzaju nagrody od wyniku? pytam, bo zastanawiam się jak wobec tego sytuacja wygląda teraz pod koniec roku. Każdy jakąś podwyżkę dostał? Ile mniej więcej?

@Marzena

Jest egzamin z podstawowych informacji i niby jakaś kwota podwyżki jest każdy ma inną, ale gdy wzrasta najniższa krajowa to się ma nijak bo wychodzi na jedno .A teraz jak to wygląda nie wiem.

Tomasz
@Bezimienny

Ale trzeba zdać egzamin, aby otrzymać podwyżkę? Bo nie wiem, czy rozumiem dobrze? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, jak to wygląda?

była pracownica

Nie polecam!!! Oddział Jarosław. Dla nich najlepiej, żebyś zawalał jak wół roboczy 7 dni w tygodniu. Musisz zapieprzać za dwoje albo i troje, nie ma, że boli bo zaraz zgarniesz (usunięte przez administratora) W teorii za niedziele należy Ci się wolny dzień ale gdzie tam! Najpierw przydzielają łaskawie wolny dzień ale zaraz odbierają bo "masz przyjść" i tyle. Nie zapytają, czy możesz, nie przeproszą, że odbierają wolne. ZERO SZACUNKU! Nic dziwnego, że ciągle brakuje ludzi. Zresztą za taką stawkę tak ciężka praca fizyczna i to 3 zmianowa to jakiś mało śmieszny żart! To jak (usunięte przez administratora)! Siniaki, podrapane ręce to standard a kręgosłup do wymiany. Nie wspomnę już o majstrowych, kluczowych czy co tam jeszcze, nie wszystkie ale co niektóre lubią wyżyć się na człowieku.

była pracownica
@była pracownica

Dodam jeszcze, że jeśli nie chcesz mieć siły do życia poza pracą i nawet czasu to polecam !

Gabriela
@była pracownica

To, co napisałaś w ostatnim komentarzu sugeruje, że w Mondelez work-life balance pozostawia wiele do życzenia. To jaki dokładnie jest system pracy? Powiedz proszę o nim coś więcej. Dobrze byłoby wiedzieć, ile godzin się pracuje w miesiącu na przykład.

L
@była pracownica

Tak to już jest jak się wieśniara dopcha do stoleczka

dickens
@była pracownica

czyli od kilku lat nie sie nie zmienilo . modern slavery na calego a do tego mobbing i mobbing . w soboty do roboty w niedziele do roboty a umowa o prace z zewnetrznym posrednikiem . ;/

@dickens

Szkoda ze piszecie o pierdołach a nikt nie odpowiada na moje pytania czy pchać się do tej firmy jako pH czy dać sobie spokój. Piszecie tu ciagle anonimowo o tym co rzekomo od lat się nie zmienia wiec sami tworzycie ten klimat o którym piszecie. Szkoda ze nikt nie chce pomoc … już wiem skąd takie opinie. ????????

pomocny
@Ona

Opinie na temat pracy konkrety byly, nie wiem czego oczekujesz. Zarobki 3-3,5 na reke minus 250 za auto, do tego premia to srednio 4000 wyciagniesz, uzerasz sie z klientami, ceny nizsze ma kauf czy Carrefourniz my netto, generalnie oraca moze byc dopoki cie psychicznie nie zmeczy, niestety ale parcie bardzo duze, pomoc zadna, do tego ciagla zabojcza ilosc ekspozycji, obowiazkow, pomyslow z biura "robimy, jednk nie robimy", udawana atmosfera przyjazni i rodziny a za plecami szpile wbija. Lobbowanie przydupasow, zwalnianie niewygodnych, jestem szczesliwa ze polozylam wypowiedzenie i juz tam nie pracuje, czlowiek odpoczywa psychicznie. Mowic mozesz o tym tylko co politycznie poprawne, jak mowisz ze cos nie dziala to krzywo na Ciebie patrza i standardowo - podaj rozwiazanie (od tego nie jest biuro by rozwiązywać problemy które samo tworzy i dmy z marketingu??), Podasz to slyszysz ze nie ma szans na to... Jak umiesz sie usmiechac, akceotowac wszystko co Ci podadza i orzelknac to sie odnajdziesz, jak masz swoj rozum to nie

Zniesmaczona
@Gabriela

Niestety pozostawia bardzo wiele - dałam nabrać się na rozmowie kwalifikacyjnej, że takowy istnieje i odeszłam właśnie przez codzienną pracę po godzinach i w weekendy..

MDLZ Worker

Tak czytam te opinie vs to co widzę "na żywo" w pracy i dziwi mnie to wszystko. Sam w moim Area słucham jak to jest źle, beznadziejnie, kasa mała (3200 na reke miesiecznie plus taka sama premia kwartalna to według mnie spoko kasa), to źle, tamto źle itd - wszyscy już właściwie przekroczyli 40tke a siedza i kurczowo trzymają sie stanowisk, których tak bardzo nie lubią zamiast szukać.... Walą ścieme w raportach bo jakim cudem można miec dystryucje, priorytety i kasy na 100-120% a sprzedaż na 60-80%.. dla mnie to niemożliwe, w drugą stronę czyli masz sprzedaż ale priorytetów czy dystrybucji nie to ok... sprzedaż to jedyny parametr, w którym nie można ściemniać... no ale ok, wiec siedzą tacy od 10 lat i tylko zajmują miejsce.. jak nie pasuje to proszę się zwolnić i dać szanse młodym, którzy zamiast narzekać to znajdą wyjście, rozwiązanie problemu - dodadzą klientów by wiecej sprzedać, przebudują swoją baze - beda elastyczni krótko mówiąc. Ok, firma pobiera za użytkowanie auta, niektóre firmy na rynku nie pobierają nic. Prawdą jest również, że mówi sie o szczerości i otwartości ale nikt na wyższych stanowiskach nie chce słuchać, nikt nie robi nic w kwestii masowego pchania wystawek co dwa tygodnie, towar nie schodzi i bujasz sie z przeterminami itd... z wystawkami czyli priorytetami idzie sie na ilość zamiast na jakosć i to jest duży błąd bo paradoksalnie zamiast sie skupiać na sprzedaży (a to ona daje nam wszystkim wypłate) to skupiamy sie na składaniu standów. Ja wszystko rozumiem, sa plusy i minusy ale mnie osobiście ocena MDLZ szokuje bo chyba osoby, które sie tu wypowiadają nie znają rynku pracy i jak "psychicznych" jest wiele innych korporacji, wrecz wyniszczających pracownika. Tu tego nie ma, benefity są supr, multisport za grosze, wypłata dobra, czas pracy dobry (choc zależy jak sobie zorganizujesz bo starzy pracownicy robia sobie 5 wizyt i dziwia sie że sprzedaz nie idzie), ludzie niestety sa fałszywi i zakłamani zwłaszcza PH wiec lepiej z nikim za bardzo nie rozmawiać. Mogłbym tu ksiażkę napisać, ale podsumowując plusy i minusy to oceniam firme zdecydowanie na PLUS i nie jestem korporacyjnym ludkiem, szanuje swój czas prywatny i nie żyje robotą, nie wchodze nikomu w 4litery. Rób swoje byś był sam z siebie zaowolony, nie sprostasz wszystkim wymaganiom pracodawcy bo niektóre wręcz są nierealne jak w kazdej firmie, bo wymyślają je osoby, które nie pracuja w terenie albo daaawno nie pracowały... o prostu bądź uczciwy wobec siebie i pracodawcy, czasami chcąc dobrze na każdym stanowisku zdarza sie nagiąć zasady i to też jest normalne. Grunt to nie oszukiwac siebie ani innych, robić swoje i ze spokojną czystą głową konczyć codziennie prace, dac z siebie wszystko tak w prywatnym życiu jak i zawodowym a nie oczekiwać wszystkiego za nic. I tyle, nie znam lepszego przepisu na życie. A wierzcie mi, że są na rynku takie firmy, że po nich wszystko jest lepsze. Dla mnie MDLZ to 4,0 w skali 5-stopniowej, a pracodawców testowałem już kilkunastu w życiu. Pozdrawiam

Pracownik sprzedaży
@MDLZ Worker

Widać że świeżak jesteś. Ta firma to korpo pełna parą i cały czas dostosowuje się do tych najgorszych korporacji żeby nie być w tyle. A ludzi znam wielu którzy psychicznie wysiedli i firma się na nich wypieła. Ja pracuje kilkanaście lat i mam na rękę niecałe 2800 a podwyżki nie chcą dać a mój kochany menadżer tylko mnie zbywa i twierdzi że to nie on decyduje. Zajazd też mam taki że na prywatne życie czasu mi brakuje, kasy zresztą też. Przyszedł młody szuka rozwiązań i myśli że jest ważny bo dostał na start kilkaset zł więcej niż kilkunastoletni przedstawiciel. Stąd człowieku jest narzekanie bo firma nie szanuje starych pracowników a nowy za mniejszą kasę nie przyjdzie bo rynek pracy teraz oferuje więcej.Myśle że pierwsza zmiana jaka powinna nastąpić to wymiana kadry kilkudziesiecioletnich menadżerów którzy grzeją stołki i od lat maja się za Panów życia a z polepszeniem miejsca pracy nie mają nic wspólnego tylko wykonują posłusznie polecenia jeszcze większych Panów życia,wykańczajac ludzi. Popracuj tu jeszcze z 10lat to zobaczymy czy będziesz czuł się doceniony odnośnie swojego stażu pracy przez firmę.Bo zapewniam cię że twoja stawka będzie niewiele wyższa niż teraz masz. Ja w twojej skali oceniam firmę 1na5 i tak nie wiem czy to nie za dużo.

Normales
@Pracownik sprzedaży

Ja swiezak nie jestem i jak patrzę co się dzieje u znajomych w innych firmach to Mdlz jest mega poukładana firma i nadal ma więcej plusów niż minusów. Jeżeli jest złe to zmień prace przecież tyle jest tu opinii ze wszędzie poza Mdlz jest lepiej! Idz na zewnątrz nie mecz się ulżyj sobie ! Życie jedt zbyt krótkie żeby się męczyć w pracy która Cię wkurza! Konkurencja na 100% Cię przyjmie tylko nie mów Ile tu zarabiasz bo nie uwierzą ze na stanowisku pH w fmcg można tyle wyciągnąć i ze bierzesz premie 100% bo tak jest tylko w Mdlz:) jak dużo z Was odejdzie to firma wtedy zrozumie ze jest złe i skorzystają na tym na pewno Ci ktorym chce się pracować a nie tylko narzekać!!!! Także proszę Was wszystkich którym ta firma nie odpowiada - zrzućcie papierami jednocześnie, pomożecie pozostałym:)!

MDLZ Worker
@Pracownik sprzedaży

Zwolnij sie i nie narzekaj zamiast wyladowywac frustracje w internecie liczac ze po tym dostaniesz od firmy 500+ :) po co zajmujesz miejsce konus kto bylby zadowolony? W branzy swiezak nie jestem i mam porownanie, moze 10 lat tu nie pracuje ale nie wszystko kreci sie wokol kasy, idz zobacz do konkurencji, ja bylem i sprawdzilem. Twoja wypowiedz jest pelna frustracji i agresji, czemu nikt zatem z pracownikow z dlugim stazem nic nie robi tylko gadacie za plecami po cichu?? Przeciez to pracownicy wladaja firma nie pracodawca, bez pracownikow pracodawca sam moze isc na kase do biedry. Ja mowie o pozytywach bo juz bylem w psychicznych firmach przez kilkanascie lat w handlu. Jest tu wiele rzeczy ktore mi rowniez nie pasuja ale generalnie jest na plus. Zreszta, czasy gdzie w jednej firmie pracowalo sie od osiemnastki do emerytury juz sie skończyły, po jakims czasie jak firma nie slucha pracownikow, ich potrzeb etc, nie chodzi na kompromisy to trzeba szukac dalej ale pamietaj ze mimo wiekszej kasy mozna trafic gorzej, oczywiście mozna tez lepiej

Anty normalny
@Normales

WTC?! Mega poukładaną firmą????Ty chyba sam normalny nie jesteś skoro komentujesz tą firmę w sobotę w nocy. Widać znowu kadra menadżerska skomle. Porażka. Jakby wszyscy PH na raz rzucili papiery to byś stracił ciepły stołek kierowniczku...albo zatrudnilbyś nowych bezkonfliktowych młodych dyspozycyjnych....jak firma może nie zauważać kogo zatrudnia.

Tom
@Anty normalny

Firma widzi kogo zatrudnia nie widzi niestety których ściemniaczy zwalniać!!!! Potrafią tylko narzekać i pisać jak im złe ale żaden nie odejdzie bo wie ze nikt ich nie chce bo są słabi!!!! A jak ktoś ich chce to nie za te pieniądze i nie za ta robotę która robią! Pracowałem w innej firmie tu jest mega spokoj tylko nieroby które pracują tu po 20 lat nie wiedza jak swiat wyglada poza Mdlz i myślą ze nadal będą ściemniać nic nie robić i brać mega kasę a tu czasy się zmieniły i trzeba się napracować żeby zarobić to samo co kiedyś!!!!

@Tom

To chyba masz na myśli starszych przedstawicieli. Prawda ściemniacze i opie...dalacze.Nie chce im się robić i wyżywają się na PH wspólnie z menadżerką. Spokój to tu mają ale starsi ph głównie. Być zwykłym-niewyróbka! I tak bym zrobił: pozmieniać stanowiska i obowiązki starszy na zwykłego i niech zasuwa-szybko by poodchodzili dziady!

Witold
@Tomek

Wiesz może, jak wygląda staż w przypadku firmy Mondelez? Na stronie pracuj.pl, znalazłem informację, że pracodawca poszukuje obecnie stażysty w dziale produkcji. Jak myślisz, warto się zgłosić? W trakcie stażu można nauczyć się rzeczy, które mogą przydać się w przyszłości? Widzę, że masz wiedzę związaną z tym pracodawcą, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.

mdlz worker
@MDLZ Worker

Cofam swoje slowa, jednak nie warto, nawet jakby dsli 10tys podstawy.. te tzw priorytetuly w ilości z kosmosu, wieczny zapierdziel, sekciarska atmosfera, te wszystkie negatywne komentarze sa prawdziwe ale pewne rzeczy dostrzec mozna jak walniesz pare rszy glowa w mur... Nerwowka i wiecznie zle, wiecznie malo... Tylko nie wiem czy sa normalne firmy jsszcze, rwczej trzeba szukac poza korpo

Żal
@mdlz worker

Znowu było kasowanko postów. Firma pomoc na poziomie a lądowaniem prawdy tego poziomu nie widać. ŻAL!

No name
@mdlz worker

NIE WARTO to prawda Ale zawsze WARTO się obudzić i uciec z kręgu fioletowych konfidentów. Pewnie znowu będzie kasowanko hehe...

mdl worker
@No name

Taa warto ale w obecnych czasach ciezko, z jednej strony na sile sie probuje budowac pseudo rodzinna atmosfere a z drugiej cie dojada o wszystko, zawala robotą ze stracisz jakąkolwiek radosc i z pracy i z zycia a potem przeszpieguja bo masz udowodni lc ze pracujesz bo ankietki maja tskie znaczenie a nie sprzedaz... Troche patologiczna ta rodzina... Szkoda, to moglaby byc naprawde fajna robota jakby zluzowano porty i pozwolono ludziom pracowac normalnie bez spiny tak jak to mialo miejsce przez krotki czas po lockdown

Halyna

Już jedna napisała. 16,80 pln na necie

nicon3k

Cześć, proszę o informację jak teraz wygląda praca przedstawiciela handlowego w mondelez, na jaką podstawę można liczyć? Czy to prawda że ew. maksymalna premia jaką można wyrobić to jest 4 wypłata podstawowej pensji? Czy ta firma wypłaca ekwiwalent za posiłki regeneracyjne podczas pracy w terenie? Czy oprócz wypłaty + w/w prowizji można liczyć jeszcze na jakieś dodatkowe finansowe benefity za realizację planów/dodatkowych zadań itp? i ostatnie ;-) Jakimi samochodami jeżdżą ph z mdlz?

h.
@nicon3k

Podbijam! Ktoś coś?

@h.

Dziwne, że od ponad miesiąca nikt nie odpowiedział. A widziałeś tamte negatywne komentarze? Może to jest powód?

Xyz

Witam, na jaka podstawę moze liczyć teraz przedstawiciel handlowy ? Pozdrawiam

Urszula
@Xyz

Wydaję mi się, że to może zależeć od doświadczenia, ale warto aby ktoś kto potwierdził. A czemu się interesujesz właśnie tą firmą?

Mag

Czy forma dowozi z Poznania?

Mag

Czy do firmy Mondelez w Tarnowie Podórnym jest dowóz zakładowym autobusem z Poznania ?

Dzień dobry, Czy firma odpowiada kandydatom z pierwszego etapu rekrutacji? Ile czeka się na odpowiedź firmy?

Cześć, czy macie wiedzę na temat pracy w Warszawie - obszar Demand Planningu? Ostatnio trochę ofert się pojawia, zastanawiam się czy aplikować Z góry dziękuje za opinie

Laila

Witam, Czy może kotoś ma info na temat Arkadiusza O. pracownika tej firmy?

Kozak
@Laila

Po co ci?

Janek
@Laila

Tak, posiadam. Co chcesz wiedzieć?

Igorr

Cześć. Każdy pisze jak to jest tu źle. Czy może ktoś napisać to co rezczywiście jest ciekawe i warte uwagi jako PH? 1. Jakie są warunki podstawy a jaka premia? 2. Czy samochód jest również na użytek prywatny? 3. Czy jest ścieżka kariery oraz pakiety szkoleń? Proszę każdą dobrą duszę o odpowiedź. Dzięki :)

Pomocny
@Igorr

1) podstawa 4,5-5 brutto premia 33% - do zrobienia ale trzeba naprawdę się przyłożyć 2) samochód do bólu - nie masz żadnych limitów na paliwo, używasz na urlopie, w weekendy na L4 3) jest tego mnóstwo, ofert pracy tez jest pełno jak chcesz prace w biurze - tylko biuro jest w wawa wiec jak dostaniesz prace w biurze wawa to trzeba się przenosić Nie czytaj tych zakompleksionych ludkow co tylko narzekają bo pracować się nie chce. Jeżeli jest tak złe to czemu prawie nikt z pH nie odchodzi :)?!

@Pomocny

Głupoty piszesz. Nie znam zwykłych ph w tej firmie którym nie chcę się pracować i są zakompleksieni bo tu nie da się nic nie robić bo zaraz będzie to widać i zostaniesz zwolniony! Myślę że zakompleksiony jest ten jak pisze jak ty bo myśli że w tej firmie złapał Boga za nogi i że to już praca na całe życie. Pewnie jesteś niezły lizol i ściskasz się że swoim menagerem. Podstawa się zgadza, ale w większości wypadków jest niższa,na podwyżkę szanse marne. Auto jeździsz,ale jak cały tydzień zrobisz około 2000 km w pracy lub więcej to po pracy już nie chce ci się wsiadać do tej pseudo osobówki,która służy głównie do przewozu materiałów POSM w ogromnych ilościach. Z rozwojem to słabo to wygląda. Na większości terenów starsi ph to same lizusy i im właśnie mało chce się pracować a nie normalnym ph.A lepsze stanowiska obsadzone z góry a rekrutacja to ściema. Rozwój w Warszawie,ale za relokacje nie płacą.To już nie te czasy że ta firma była liderem.

Witold

Widzę, że nie zgadzasz się z niektórymi stwierdzeniami, które został w tym wątku podane. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy firma Mondelez daje możliwości zatrudnienia osobom młodym bez doświadczenia zawodowego? Nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych osób? Proszę o odpowiedź.

ojtam
@Witold

Nie mogą tu liczą się tylko pupilki brygadzistów i co najważniejsze biorą ludzi bez wykształcenia i oni są bardziej szanowani niż osoba co posiada wykształcenie

z dala od mdlz
@Pomocny

Kasa sie zgadza ale wezmiesz l4 to ci obetna premie o 1/3 (przy miesiacu na l4) nawet jak plany dooniesz, powinni chwalic bo zrobiles w dwa miechy to co by sie robilo w trzy, jakim prawem? T apraca to majabra ale najgorszy jest stres i w ogole nie pomocny kierownicy..tylko przekazuja wymagania z gory, nie odzywaja sue bo trzesa tylkami zacementowani na swoich posadach. Kier zawsze ma ulubiencow i tych ktirych gnebi lub ignoruje bardziej niz innych - zwlaszcza tych ktirzy maja czelnosc sie odzywac, podwazac stan rzeczy. Ja zaluje ze sie zatrudnilam a na drugim miejscu zaluje ze tyle lat tu siedzialam. Pracowac to sie chce ale roboty jest tyle ze nie wiadomo w co rece wlozyc, ludzie od mt sobie ustalaja mailowo kosmiczne rzeczy ale tt masz egzekwowac i jeszcze robic swoje obowiazki... Masakra jakas, w zyciu nie sadzilam ze takie miejsca pracy istnieja... Po latach tracisz wole zycia i jedyne co czujesz to smutek i zniechecenie , taka rezygnacje i brak wiary ze moze byc lepiej... Biuro zadowoline, maja cieplo i przytulnie, ph zasuwaja w deszczu i sniegu a jedyne z co dostaja to wieczne niezadowolenie... Nie jestes czlowiekiem a rubryka w excelu, tak dobry jak twoj ostatni wynik, nic wiecej

anty korpo
@Pomocny

Odchodza odchodza, tylko skala zbyt mala by firma sie pochylila nad tematem, wiekszosc narzeka ale tkwi w miejscu bo boja sie zmian, nie chce sie szukac

@Pomocny

Orientujesz się jakie są teraz wynagrodzenia na rękę dla pH? I jakie maja auta służbowe?

Ona

Hej. Ile teraz zarabia na rękę pH lub jakie są widełki przy zatrudnieniu? I jakie dostajecie auta służbowe? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Byly kandydat

Niestety bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony Pani, ktora rekrutowala mnie na stanowisko tymczasowe. Odbylem dwie dluzsze rozmowy i po miesiacu wciaz brak nie tyle feedbacku, co w ogole jakiegokolwiek odzewu ze strony firmy.

Antoni
@Byly kandydat

Oj to niedobrze ;/ A próbowałeś się z nimi skontaktować żeby się dowiedzieć czegoś na ten temat?

Pixie
@Antoni

Miesiąc czekania to raczej już lepiej odpuścić niż się prosić o feedback.

Byly kandydat
@Pixie

Dokladnie. W miedzyczasie dostalem dwie oferty i jedna przyjalem. Szkoda jednak straconego czasu i nie tylko- dlatego przestrzegam innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Polska

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez