Opinie o Mondelez w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mondelez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Polska

Ssssss

Ale prawdziwy

Chętny do pracy w tym syfie

Czy są w firmie dziewczyny które dają w ramach integracji np.na imprezach firmowych lub zebraniach? Jak są to kolejny dodatkowy benefit. Nie ma co narzekać. Kasa i kierownik nie jest są najważniejsi.

!!!
@Chętny do pracy w tym syfie

Żenujący wpis!

@!!!

??? A ja myślę że to szczera prawda Nadal mówimy jak jest Tego nas uczyliście Może i żenująca ale firma tak funkcjonuje że wszystko tu jest żenujące

Poszukiwacz

Czy ktoś ma wiedzę na temat pracy w utrzymaniu ruchu ? Jak wygląda sytuacja, podobno ostatnio dużo cześć odeszła.

Realny
@Poszukiwacz

I jeszcze duża część odejdzie.Tu nie ma czego szukać w każdym dziale firmy.Po prostu nie warto.Szkoda Twojego czasu.

Biedny

Hejo :) co tam slychac na jajeczkach?? :D ponoc szykuja sie awanse jakis mlody lata do Pana lidera klęka pod biurko za nową maszynę... Mozna sie tam przeniesc moze i ja dostane awans....

Przedstawiciel Handlowy

Siedli w teojke, dwoch kier jeden wyzej i z powaznymi minami przesluchanie, cos tam notuja, scenka, generalnie rekrutacja do pracy za tezy kawałki a sam proces jakby do NASA brali :) szkoda tylko ze jak sie okazalo zarzadzanie manadzerakie na poziomie lat 90-tych, obowiazkow tyle ze w życiu bym nie zdecydowala sie ponownie, noe polecam

Standardowe, a czemu szukasz pracy (nie wiem kurde, bo musze zarabiac?), A czemu w mondelez (no kurcze hmm bo daliscie ogloszenie?), Typowo durne pytania z internetu, o doswiadczenie, o to co by sie zrobilo w danej sytuacji, probuja cie w pole wywiezc i podejsc

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy są przyjęcia do pracy na produkcji? Albo czy będą w najbliższym czasie?

Iwona

Próbując odpowiedzieć na zadanie przez Ciebie pytanie, zrobiłam rozeznanie na temat aktualnej sytuacji rekrutacyjnej w firmie Mondelez. W jego trakcie zauważyłam wiele aktualnych ofert pracy na naprawdę najróżniejsze stanowiska w całej Polsce. Nie wiem niestety, które miasto Cię interesuje, jednakże Mondelez w chwili obecnej poszukuje lidera zespołu produkcyjnego w Skarbimierzu i Płońsku. Od potencjalnego kandydata oczekuje minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku. A w zamian za to oferuje pracę w systemie czterobrygadowym na podstawie stabilnej umowy o pracę. Czy takie właśnie stanowisko Cię interesuje? A może powiesz nam więcej o swoich preferencjach?

Karton

No i mamy menadzerskie zakładowe poczęcie :) będzie lubisia czy oreo? ))))

Dojrzały Świeżakkk

Konferencja sprzedaży tuż tuż,a człowiek zastanawia się czy zmiany znowu zrujnują nam kolejny rok pracy? Bo zazwyczaj zmiany te sa porażką głównie dla przedstawicieli. Managerowie będą mieli powkładane w tył-ek paralizatory i za jakiekolwiek nieposłuszeństwo swoje i głównie przedstawicieli będą karani droga radiową przez P.J.bo prezes tu raczej nie ingeruje A nas menadżerowie będą nadal torturować psychicznie i stosować bolesne praktyki co w sumie trwa od dawna..i na legalu.. Zobaczymy jaka tym razem prezes pokaże twarz,a raczej P.J. główny decydent tych durnych zasad? Tylu wspaniałych i wartościowych ludzi z doświadczeniem opuściło już firmę przez takie działania w ciągu max ostatnich 2-3 lat nie szkoda wam firmo? Ale z tego co mi wiadomo mało kto żałuje..ten co już tu nie pracuje..

Skromny

Były pracowniku znam Ilonę to mądra i inteligentna kobieta. A Ty jesteś chyba straszną zazdrośnicą i nieszcześliwą w życiu.

maciek
@Skromny

hmmm a w Jaroslawiu majstrowe stared daty jak kradly tak kradna hehehe pewnie nie wiedza ile maslo,cukier, olej kosztuja w sklepie a ech kierownictwo przymyka oko .Kobity targaja co sie da z zakladu nawet mopy do podlod,kawalki foli alu z chamonix norm smiechu warte,

Zdziwiony

Byłypracowniku poniżasz się. Kawał z ciebie(usunięte przez administratora) albo zazdrosnej(usunięte przez administratora)

Zdziwiony

Znam tę Ilonę, ona ma wartość. Sądzę że jej Zazdrościsz

A to dobre .....

Większość pracowników firmy wiąże koniec z końcem /oprócz menadżerów i elity z biura/ pracując za skromne wypłaty a firma za miliony zostaje sponsorem skoczków. Parodia! To ma być poprawa warunków finansowych,nie ma kasy dla pracowników a na sponsoring jest????

Bogdan
@A to dobre .....

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków wynagrodzenia pracowników produkcji? Może warto zasygnalizować ten problem pracodawcy i zorganizować spotkanie na ten temat. Każda duża firma stara się dbać o swój wizerunek, dzięki temu zyskują także i pracownicy. Co o tym sądzisz?

@Bogdan

A czy tu pisze produkcja?czy głównie wątki z biura i działu sprzedaży? Chcesz poznać opinie o produkcji to udaj się właśnie do tamtych działów.Zresztą każdy z nas ma przerąbane jak jedna wielka rodzina czy to biuro,sprzedaż czy fabryki. Na normalnym stanowisku jako zwykły pracownik czytaj nie dyrektor,nie szef,nie kierownik,nie manadżer itp nie masz szans być doceniony tylko tłumiony. Taka firma i tyle.Liczy się zysk a nie pracownik oprócz wszystkich włodarzy.

Nikt nikomu do łóżek nie zagląda!!!! to się dzieje w pracy!!!W łazienkach!!!!! A leader z linii nr 1 i (usunięte przez administratora) z automatow??? nawet się nie kryją...A co na to mąż...... Moje sugestie dla Mondelez: Lajdactwo .W pracy powinna dziać się praca A nie stosunki....

Gitaro

Wróćmy do tematu, bo chyba o poszczegolnych zakładach produkcyjnych to są inne wątki? Kto przejął stery po Macieju co szatkuje i co słychać nowego przez ostatni czas? Dalej kładą laskę na tradycję i wymagają od sklepów niewiadomo ile czy poluzowali? Bo na początku nowej struktury bez kawy był dramat i psychoza jeszcze większa niż przed zwolnieniami grupowymi . Projekt right store jak tam?

złom
@Gitaro

Co tam słychać na Domaniewskiej? Pewnie dobrze skoro cisza w temacie i wypowiadają się pracownicy fabryk mylący wątki na forum ;)

Zniesmaczony
@złom

Ja Domaniewskiej NIE POLECAM. Mobbing, dzial HR zenada, duzo zadan , zero decyzyjnosci, wielka manipulacja i czlowiek po roku nadaje sie do leczenia psychiatrycznego mimo ze 12 lat wczesniej nie mial zadnych problemow.Tylko na wlasna odpowiedzialnosc

Mon
@Zniesmaczony

o boże aż tak źle? dzięki, bo właśnie się zastanawiałam nad aplikowaniem do działu rekrutacji z niem. i ang. Ponoć strasznie dużo ról na jedną osobę i duża rotacja, ogłoszenie prawie non-stop wisi. Mobbing przez szefa działu czy przymusowe nadgodziny? czy ze strony centrali za granicą?

muza
@Mon

jest gorzej niż źle.zniszczysz zdrowie i karierę zawodową.szukaj normalnej firmy za normalna kasę,a nie sponsorów sportowców.

(usunięte przez administratora) nie szanuje się pracowników liczą się znajomi kluczowych rodziny pocioty kochanki i układy układanki.Linia nr 1: jest przykładem !!!!kierowniczka wsadza swoich znajomych gdzie się da (usunięte przez administratora)

kandydat

Ile realnie godzin każdego dnia pracuje PH? Czy jest to unormowane że o 8 wjazd do pierwszego klienta a o 16 wyjazd od ostatniego? Czy firma płaci za ewentualne nadgodziny? Czy po pracy w terenie zostaje dużo do zrobienia w domu w "wolnym czasie" - raporty, trasówki itp?

Infiltron
@kandydat

Jeśli masz bliski teren to możesz się wyrobić w 8h, pomijając okresy świąteczne. O nadgodzin ach możesz zapomnieć. Po pracy odpisujesz na email zależy od dnia możesz robić różne zestawienia lub przygotowywać prezentacje. Myślę że spokojnie możesz sobie zarezerwować min godzinę. Podstawa to jakieś 4500 brutto które możesz śmiało krzyczeć na rozmowie.

@Infiltron

Dzięki za odpowiedź. A premie jakie możliwe do wyrobienia? Z urlopami nie ma problemów (chociaż jeden 2 tygodniowy w roku)? Pytam ludzi którzy pracują bo firma wydaje się bardzo fajna a jak czytam opinie to strach aplikować bo mobbing itp.. 5k netto z premiami da się wyciągnąć?

PH TT
@kandydat

Premia 30% podstawy, bez problemu robisz cel na 100%, ale kiedyś były lepsze czasy brało się po 130%. Nie czytaj opinii tych napinaczy głównie ssr którzy chcieliby nic nie robić i brać kasę. Nie jest łatwo roboty dużo ale jak chcesz pracować to zarobisz swoje i nikt ci złego słowa nie powie . Jak chcesz się obijać i brać kasę to odpuść już teraz i szukaj innej roboty

@PH TT

Dzięki! No właśnie chciałbym pracować i szukam czegoś poważnego na dłużej. Oprócz kasy atmosfera też ma po prostu dla mnie znaczenie. pozdrawiam

Młody
@kandydat

Praca po 8h zapomnij Nadgodziny haha zapomnij-prędzej Cię z firmy wyrzucą niż zapłacą dodatkową kasę Szacunek ze strony firmy i głównie menadżerów zapomnij Maili milion,telefonów od szefa milion,rzeczy do zrobienia milion I to wszystko za marną kasę jak na takie warunki pracy Czy polecam-nie bardzo.

ph
@PH TT

Co za bzdury wypisujesz?Bez probemu zrobisz cel na 100%? WTF??? To jakiś kierownik zapatrzony w firmę pisze czy kto? Takie czasy już dawno minęły.Cel zbliżony do założonego graniczy z cudem.Chyba że poświecisz całe życie prywatne pracy i ze swojego prywatnego konta będziesz płacił za wymiany i przeceny których jest ogrom a firma na nas się wypina. Praca ciężka wymagająca dużego poświęcenia,wysokie targety,małe budżety,brak wsparcia ze strony firmy i głównie kierowników,którzy dobiją gwóźdź do twojej trumny za nic w co niektórych przypadkach. To nie SSR-owie się skarżą tylko właśnie SR-owie,którzy są tyrani na każdym kroku a na brak zajęć nie będziesz narzekał.SSR-owie są pieszczeni i nie mają powodów do narzekania chyba że ewentualnie do strachu przed zmianami. Plusem jest to że zrobisz doświadczenie na jednym stanowisku związane z kilkoma innymi i to za śmieszna kasę nie adekwatną co do stanowiska,ale dzięki temu później będziesz mógł szukać pracy jako księgowy,dostawca lub kierowca,układacz połek czy np magazynier i chłopiec do bicia. Zahartujesz również swoje nerwy i psychikę dzięki czemu nie będzie mocnego na Ciebie. Owszem złego słowa nie powie Ci nikt bo za wyzysk i dobrą pracę po co cokolwiek komentować. Niech zasuwa chłopak Atmosfera pracy cóż zależy w jakim zespole będziesz ale prawie wszedzie są równi i równiejsi a na ogół jest kiepsko i bardzo zawistnie,a kierownik dba tylko o to byś był jego typowym podwładnym i żeby jego pensja się zgadzała. Chcesz próbuj ale jak jesteś normalnym i mądrym człowiekiem to pomyśl czy warto...... Sądzisz że ludzie zniechęcają do tej pracy?Przekonaj się sam!

Infiltron
@kandydat

Nie no o takiej premii zapomnij premie masz kwartalną. Wygląda to tak 75% twoich zarobków *3 miesiące to max niedoosiagniecia. Realna premia to jakieś 4000 brutto na kwartał. Myślę że jesteś w stanie wyciągnąć max. ok 4 tys netto miesięcznie. Ale zależy to od rejonu na jakim pracujesz. Hmmm mobbing na ten temat się nie wypowiem. Co do urlopów to nie ma problemów. Heh jeśli chodzi o fajna firmę to była ale kilka lat temu. Teraz myślę że warto aplikować gdyż zdobędziesz olbrzymie doświadczenie, które przyda się napewno w dalszym rozwoju kariery zawodowej.

Boguś
@Infiltron

Czy zdobędziesz olbrzymie doświadczenie kosztem zdrowia i nerwicy zajeżdżając się jak wół?hmm zalezy jak na to patrzeć.celowalbym w firme ktora jest przyszłosciowa a nie na chwilę żeby się wyniszczyć. Żyjemy w Polsce to i nas przerabiają po Polsku...jest zezwolenie ze strony Państwa to i firma korzysta.a ponoć wszystko według prawa.

Rita

Ile dni trwa szkolenie na pakowaniu przy taśmie ???? Jak to wygląda jak przebiega

Cuekawy
@Rita

A ja mam domowe na vanselera ktoś coś napisze jakie warunki finansowe jaki samochód jak to wyglada?

ddddd
@Rita

eee... nie istnieje coś takiego, stawiając cię na stanowisku ogólnikowo powiedzą co masz robić i hola a w ogóle najlepiej od razu wyraźniej powiedz że tego nie robiłaś bo nie zawsze zostaniesz zapytana czy w ogóle to umiesz i będą z góry oczekiwać że wiesz co i jak, jak będziesz miała szczęście to nie będą cię tak od razu poganiać ale może być też tak że sie nasłuchasz ;)

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko handlowca detalicznego ?

Ja Ja

Poczytaj sobie poniżej to będziesz wiedział. Na początku potraktują Cię poważnie później zapomnij. Łopata i do kopalni dłubać złoto dla firmy.

Xxx

A na jakiej podstawie masz to przekonanie? :D w mdlz dobre warunki pracy skończyły się wraz ze sprzedażą marki Jacobs. Zapieprz ogromny, wymagania z kosmosu, budżety żadne. Tutaj choćby żyły wyprul to wszystko będzie źle. Kiedyś był to jeden z najlepszych pracodawców, dzisiaj jest o tym tylko wspomnienie.

Zmęczony
@Xxx

Pieprzysz farmazony, na brak budżetów nikt nie narzeka

Ewcia

Się zastanawiam kto pisze opinie jak ta powyżej albo tego pokroju Czarek 17.05.2018 10:11 Przedstawiciel ma premię od sprzedaży i tu reguluje sam. Słaba sprzedaż to i zarobki słabe! Może prezes plus spółka albo rada pracownicza która pielęgnuje swoją karierę a może spółka starszych ph którzy chcą pracować i są z tego zadowoleni bez możliwości zmian. Gdzoe tu szczerość???Żal

@Zmęczony

Na brak budżetów nikt nie narzeka ?? :D :D :D Chyba kpisz. Od odejścia z firmy już trochę minęło ale dalej mam kontakt z kolegami z zespołu i jest nieco inaczej niż mówisz. To nie budżet a ochłapy. Zmęczony pieprzyć to ty sobie co najwyżej możesz. Jak Ci dobrze w mdlz to pracuj dzielnie ! Jestem z Ciebie dumny ale nie kpij że nikt nie narzeka na budżety, na wymysły marketingu, na gpsy, na raportowanie, na to ze na każdym kroku PH jest obecnie traktowany jak (usunięte przez administratora) itd.

Xxxxx
@Xxx

Pewnie zostałeś wywalony z pracy i teraz piszesz farmazony Hahahaha

Kangoo
@Zmęczony

Budżetów nie ma i nie będzie wyższych przynajmniej na detalu Tu będą tylko oszczędzać i opierać się póki co na wieloletniej znajomości PH z klientem A jak już stary PH się wypali przyjmą nowego który nie wiedział że nie można i parę miesięcy pohandluje bez wsparcia ze świerzym spojrzeniem A potem znów nowy I znów I tak w kółko Marnie to wygląda a narzekają praktycznie wszyscy...no chyba że ktoś ma same sieci...i sobie ankietuje Kiedyś firma Kraft! Dzisiaj firma Dziad...?! I to w każdej kwestiii

No proszę coś nie pasi to już komentarz usunięty. Najlepsze rozwiązanie na unikanie trudnych tematów. Jak zawsze konstruktywne rozwiązania :) a może nikt nie zauważy ha ha ha

@Anonim

Xxxxx wyobraź sobie że ludzie potrafią odejść sami z tej jakże żadnej firmy. Byłem starszym przedstawicielem po zmianach i w momencie kiedy z firmy zrobił się cyrk doszedłem do farmacji. Jest życie po mdlz i okazuje się że są o wiele lepsi pracodawcy.

Robotnik

@anonymous 06.08.2018 14:42 Prezes Janusz I. zapoczątkował dramat w JDE s teraz kontynuuje go w Mondelez.Tragedia! Komentarz ze strony JDE-JACOBSA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!!! Niestety zgadzam się i rozpaczam.....

Monik

Napisz jutro jak przebiegala ta rekrutacja? Czy bylo stresowo tak jak sie obawialas czy szybko i konkretnie Jakie pytania uslyszalas no i czy dostalas ta prace

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Polska

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez