Opinie o Mondelez w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mondelez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Polska

Szymon

Witam. Jak wygląda praca od strony utrzymania ruchu. Pozdrawiam

Mikołaj

Pracuje na Bielanach. Powiem tak. jeżeli jesteś operatorem maszyn, masz naprawdę fajna lekka prace. Na jajkach, oraz na magazynie praca jest również całkiem lekka, bez zapieprzu, a liderzy i wspolpracownicy pomagają, nie demotywuja. Natomiast jeżeli jesteś na pakowalni, migu lub cukierku, to praca tam to katorga. Maszyna zapierdziela jak opętana, mimo ze jest duży postuj(głównie na migu jak linia stoi) liderzy nie przyjdą i nie pomogą chociaż nie robią nic, tylko stoją obok i patrzą. Baby które tam pracują to wredne, stare babsztyle które tylko patrzą aby cię zgnoic za najmniejsza rzecz, wykorzystać i oczywiście obgadac. Sami wypominają ci błędy, chociaż sami je robią. Liderzy na dole to czysta porażka, uważają się za panów wyższych o 100%. Sproboj spóźnić się parę minut z przerwy, to przyjdą cię i do kibla szukać. Firma rekrutujaca to dno, które nic nie ogarnia, a obiecuje kokosy. Manpower, pan z agencji, na pierwszy spotkaniu już mówił że gdy jedno ze stanowisk się nie spodoba, możemy powiedzieć i postarają się nas tam nie dawac. Ale oczywiście kiedy widzisz na grafiku stanowisko którego "mieli nie dawać" i prosisz o zmianę to spiewka jest ta sama "zobaczę co się da zrobić i zadzwonie", oczywiście nie zadzwoni, bo oni tylko dzwonia jak oni czegoś chca. Jak już się łaskawie dodzwonisz do ich biura, to okazuje się że jednak nie ma takiej możliwości. Za 16 złoty brutto lepiej szukać czegoś na miejscu. Wielkie 2/10 tylko za obstawę z jajek i magazynu, która pozdrawiam.

hdhwbs
@Mikołaj

Eh 16zl brutto to i tak super.. my w Jarosławiu przez agencję Manpower mamy 13 z hakiem .. porażka a Ci co są już na formie ciut lepiej..

Stefan
@hdhwbs

Czy nie ma możliwości zatrudnić się w firmie bezpośrednio tylko trzeba to robić przez agencję? Przecież umowa z pracodawcą daje dostęp do benefitów, premii i płatnego urlopu, a agencja zwykle zatrudnia na umowę zlecenie i pobiera prowizje od wynagrodzenia. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/mondelez-international-w-polsce,350902 są aktualne oferty pracy i we wszystkich pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Co o tym sądzisz?

Vjv
@Stefan

Jakby była taka możliwość to każdy by skorzystał. Po pierwsze trzeba mieć plecy to wtedy wiadomo od ręki sie się dostaje umowę na firmę. Druga opcja jest szkolenie na operatora . Zwykły pakowacz itp nie wiem po jakim czasie przechodzi na firmę i to tylko na pół etatu. Brak słów.. wykorzystują jak mogą bo ludzie sobie pozwalają.. wielce światowa firmą a ludzi maja za nic! Płacą śmieszne pieniądze co na życie nawet nie starcza. Szkoda serio .. każdy myśli że pakowaczka i zbieraczka to lekka robota i dlatego tak płacą bo nie wiem jak to tłumaczyć.. A serio jest taki zapiernicz .. mało kto wytrzymuje to tempo i atmosfere..

Z innej fabryki
@Mikołaj

Mam pytanie ile zarabia operator maszyn w Bielanach i innych zakladach poprosił bym o aktualne widełki albo ile proponują nowemu operatorowi ?jakie byly podwyzki w tym roku u was w fabrykach?

Malcia

Dobrze napisane, potwierdzam.

Malcia

Witam, nie polecam pracy. Przez pośrednika śmieciowa umowa a w zakładzie starsi pracownicy szykanują młodych. Złośliwi ludzie pracują , nic nie uczą a wymagają.Pracowałam miesiąc i podziękowałam Państwu ;)

Czy zdarzają się nadgodziny w Mondelez?

Tak. Są to przede wszystkim nadgodziny rozruchowe, bądź w ramach zastępstw.

Odpowiedź

Przyjmując się do tej firmy na okrągło będziesz robił nadgodziny-bo tu pracuje się za pięciu.A jak będziesz chciał żeby ci za nie zapłacili to powiedzą że za nadgodziny nie płacą. Ogólnie firma na słabym poziomie a ludzi traktują jak cyferki.

Lipa

Lips i konferencja...

Przedstawiciel Handlowy

Siedli w teojke, dwoch kier jeden wyzej i z powaznymi minami przesluchanie, cos tam notuja, scenka, generalnie rekrutacja do pracy za tezy kawałki a sam proces jakby do NASA brali :) szkoda tylko ze jak sie okazalo zarzadzanie manadzerakie na poziomie lat 90-tych, obowiazkow tyle ze w życiu bym nie zdecydowala sie ponownie, noe polecam

Standardowe, a czemu szukasz pracy (nie wiem kurde, bo musze zarabiac?), A czemu w mondelez (no kurcze hmm bo daliscie ogloszenie?), Typowo durne pytania z internetu, o doswiadczenie, o to co by sie zrobilo w danej sytuacji, probuja cie w pole wywiezc i podejsc

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Ulalala

Nie polecam tej firmy. W pierwszy dzień od razu mnie dali do pracy bez żadnej pomocy: stare baby co pracują tam po parenascie lat cię obgadują.. nikt nie chce pomoc. A gdy chciałam się zwolnić to baba z agencji groziła mi ze da mnie na czarna listę i nigdzie mnie nie przyjmą przez ich agencje.

Poletatujaroslaw

Witam, pisze bo juz nie mogę wytrzymać co sie dzieje w Jarosławiu.. ludzie są wykorzystywani za marne pieniądze.. większość ma pół etatu już od x lat!nie liczy sie człowiek tylko te ciastka! Chodzimy w weekendy pomimo ze jest pol etatu ???? ludzie się nie postawią ,ile można pracować za takie pieniądze! Myślą że na Podkarpaciu znaleźli sobie tania siłę roboczą! Ludzie się boją wiadomo bo ciężko o prace Ale w końcu musi się coś zmienić! Za te pieniądze ciezko wyżyć.. jestem ciekawy jak zarabiają na innych lokacjach w mondelezie czy ktos moze napisac?

ciekawy
@Poletatujaroslaw

Na jakim dziale pracujesz?

@ciekawy

@Poletatujaroslaw być może jeszcze zdecyduje się zabrać tu głos. Pracujesz może w Mondelez? Jeśli tak to byłabym Ci bardzo wdzięczna, jakbyś napisał mi coś na temat tamtejszych warunków płacowych. To dla mnie ważna kwestia.

Hdajs
@ciekawy

Czy to wazne na jakim dziale.. wszedzie jesy to samo go.no .. operatorzy zarabiaja 70zl wiecej od pakowacza a jaka odpowiedzialnosc czy to nie jesy smieszne .. nie zdziwie sie jak niedlugo linie stana z braku ludzi do pracy.. teraz przychodza sami nieogarnieci bo nikt normlany i bez ambicji tam pracowac nie bedzie.. 3 zmiany i za takie pieniadze heh 2500 na reke i moze ktos zostanie.

@Hdajs

@ciekawy zadał przecież normalne pytanie - nie wiem w związku z tym, dlaczego aż tak się uniosłeś. Widzę, że główny problem, jeśli chodzi o pracę w Mondelez, stanowią dla Ciebie zbyt niskie zarobki. A może firma umożliwia wzięcie nadgodzin? To zawsze byłby jakiś dodatkowy zarobek.

Mala

Jaka jest strona do logowania się żeby obejrzeć pasek płacowy?

Młody
@Mala

znajdznowaprace.pl To jest strona dla Ciebie jak nie radzisz już sobie w tym barłogu. Już tyle jest stron w tej dennej firmie do logowania że w zeszycie 96 kartkowym trzeba notować hasła i loginy poza standardową pracą of course Zaraz będzie nowy prezes to znowu będą miłe zmiany rodem z innej korpo

Wuj
@Młody

WUJ NIE FIRMA PO PROSTU ŻEBY BRZYDKO SIĘ NIE WYRAŻAĆ !!!!!!

@Wuj

To raczej niewiele mówiący komentarz, ale może jeszcze zechcesz się zrehabilitować. Mondelez bardzo często prowadzi rekrutację. I w związku z tym chciałabym Cię podpytać o zarobki nowych pracowników. Powiesz mi, na jakim mniej więcej poziomie się one kształtują?

Są tacy co wiedzą

Ta firma to S Y F Państwo w Państwie Reszta to pionki Szczerze nie polecam!!!

Natalia
@Są tacy co wiedzą

Jasne jest to, że szanuję Twoje zdanie, jednak proszę Cię, żebyś podał jakieś argumenty, które by za nim przemawiały. Nie polecasz pracy w Mondelez w powodu zbyt niskich zarobków, złej atmosfery, czy może chodzi o coś całkowicie innego? Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź.

Jakieś pytania???

Fragment wypowiedzi z innego działu wodamineralna 05.08.2019 17:00 Nigdy nie kierowałam się opiniami zawsze twierdziłam, że trzeba sprawdzić daną firmę żeby ocenić i wiecie co? Tu większość z was ma rację że ta firma to dno jak zobaczyłam tych ludzi obgadywanie, zazdrość, nienawiść to podziękowałam zresztą poziom ludzi jest żenujący (można na palcach wyliczyć kto tam jest ok) Ile jeszcze trzeba takich wypowiedzi żeby firma a raczej ludzie nią zarządzający poszli po rozum do głowy i zaczęli szanować pracowników??

Ona

Cześć jak wyglada praca na produkcji ? Ile podstawy dają i czy warto się pchać ?

@Ona

Nie warto naprawdę jest teraz dużo pracy tam jest 2860 brutto przez cały miesiąc pracy czterobrygadowka soboty niedziele na rękę 2200 z premią bez premii 1900zł smieszne pieniadze .

redevil

Witam wszystkich, brałem udział w procesie rekrutacyjnym na przedstawiciela na woj. łódzkie. Choć nie dostałem jeszcze odpowiedzi, to szczerze mówiąc głęboko zastanawiam się, czy chciałbym brać udział w dalszym etapie rekrutacji, gdy przeczytałem opinie o pracy jako PH w Mondelez... Jak wiadomo, w pracy PH dużo zależy od regionu i bezpośredniego przełożonego. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o pracy w woj. łódzkim i o potencjalnym przełożonym Panu Sławku?

united
@redevil

Opisz rozmowę, jakie pytania, scenka sprzedażowa. Z góry dziękuję.

@redevil

Cześć, jeżeli chcesz normalnie funkcjonować i normalnie pracować to proponuję poszukaj sobie zajęcia w innej firmie. Na potwierdzenie moich słów, poszukaj kogoś kto tam jeszcze pracuje, niech Ci opowie jak wygląda praca PH. Włos na głowie staje dęba.

Ozi
@Piotr

Potwierdzam,nie warto.Sajgon x 10. Przedstawiciele w tej firmie są nie szanowani i tyranii przez wieloletnich menadżerów i kolesiostwo z biurem robi swoje. (usunięte przez administratora) Szukaj innej firmy,nie marnuj czasu i zdrowia.

Dziunia
@redevil

Nie polecam z ręką na sercu Już nie pracuje tam od dawna a przepracowalam kilka lat Poza jedynie doświadczeniem i uodpornieniem się na wszelkiego rodzaju sytuacje w zawodzie PH nie wyniosłam nic pozytywnego z tej firmy a ludzie to korporacyjne ludziki mogące sprzedać Cię za złotówkę aby tylko osiągnąć cel Cieszę się że już się tam nie męczę Wciąż psychoza i ciśnienie oraz brak poszanowania człowieka Nie warto wciągnąć się do MDLZ w dziale sprzedaży jako PH bo to duża strata kawałka życia Robisz pracę i teren za 10 osób a wypłatę dostajesz nawet jak nie za jedną No i przede wszystkim to praca dla zakredytowanych którzy boją się odejść że względu na zobowiązania lub samotnych małolatów którzy mogą pracować cała dobę za 2500 zł na miesiąc Jest wiele mniejszych i mniej znanych firm które płacą tak samo albo więcej za cywilizowaną pracę i szanują czlowieka

@Dziunia

Piszesz, że nic nie wyniosłeś z pracy w Mondelez. Jednak wykonując pracę przedstawiciela handlowego musiałeś zdobyć doświadczenie w terenie i z klientami. Takie rzeczy procentują w przyszłości. Chyba zgodzisz się ze mną? Napisz jakiego rodzaju umowy o pracę podpisuje z nowymi pracownikami pracodawca. Stabilne zatrudnienie jest ważne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Zenek
@Witold

Wszyscy odradzają a ja zapytam czy są przyjścia?

@Zenek

Masz na myśli przyjęcia. Firma Mondelez prowadzi rekrutację na wiele interesujących stanowisk. Pod linkiem https://www.pracuj.pl/praca?eid=20291246 możesz wybrać ofertę, która Cię zaciekawi. Ktoś z użytkowników przechodził proces rekrutacji i może przybliżyć jak on wygląda, czy jest trudny i wieloetapowy?

Gosc
@Zenek

Bardzo mało bo ci co narzekają nie chcą za żadne skarby odejść :)

@Gosc

Masz na myśli, że jest bardzo mało wolnych stanowisk czy bardzo mało płacą? Doprecyzuj to. Jak już wcześniej pisałem jest sporo ofert rekrutacyjnych i pracodawca oferuje premię kwartalną oraz bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki zakładowej i pracowniczy program emerytalny. To chyba fajne dodatki do wynagrodzenia?

Czekoladka

Witam, jakie są warunki pracy na ph? Jaka podstawa, jaka premia jakie narzędzia pracy? Czy można jeździć autem prywatnie i ile?

Jooanna
@Czekoladka

Poczytaj na pracuj.pl w profilu firmy mondelez.Nalepsza firma na rynku,słodzić potrafią jak nikt inny....stek bzdur jak dla mnie i pewnie dla wielu stałych pracowników też.Dla nowych to szansa życiowa hihi...opinie pracownika PH są tam najlepsze.Nie warto szukać czegoś innego hihi.

Zaciekawiony
@Jooanna

Ok a jakieś konkretny?

Jooanna
@Zaciekawiony

Myślę że wystarczająco dużo konkretów i trafnych odpowiedzi zawartych jest tu poniżej na tym forum,dlatego nie warto pisać po raz kolejny tego samego i się powtarzać.Poczytaj dokładniej to się dowiesz czego potrzebujesz.Pozdrawiam

Kawior.
@Jooanna

Skoro piszesz już to zamiast tych bzdur to napisałabyś to o co prosiła czekoladka...

Dajcie spokoj

Nie przychodzcie tu do pracy. Z dnia Na dzień jest coraz gorzej. Mobbing w tym zakladzie to norma. Wykorzustywanie pracowników, normy I wymysly to kosmos. Płaca to smiech. Lepiej to Maja Tylko ci Co wchodza kierwnikom do (usunięte przez administratora) Tak jest prawda. Macie ich ka... Na jezykach. Wypadki sa tuszowane Za lepsza stawke Na umowie. Horror I paranoja. Lepiej sobie odpusccie nie warto tracic czasu I nerw

Sylwia
@Dajcie spokoj

Mimo wszystko - proszę Cię, żebyś na forum zachował należyty spokój. Mobbing to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Skoro zatem - jak twierdzisz - w Mondelez mają miejsce takie właśnie zachowania, to wypadałoby zgłosić ten fakt osobom, które mogą mieć realny wpływ na zmianę sytuacji. Myślałeś w ogóle w taki sposób?

Wojciech

Firma Mondelez jest producentem słodkich przekąsek i zrzesza pięć fabryk, które produkują wyroby czekoladowe, ciastka i wafle oraz gumy do żucia. Posiadają program dla absolwentów i praktyki dla studentów. Na stronie https://app.enjoymdlz.pl/AdvertSearch.aspx są zamieszczone otwarte rekrutacje do fabryk głównie na stanowiska produkcyjne. Czy ktoś z Was przechodził taką rekrutację? Jakie należy mieć kwalifikacje, żeby starać się o zatrudnienie? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Ozi
@Wojciech

Tu lepiej nie starać się o pracę i zatrudnienie. Rekrutacja jak na prezesa firmy,wymagania kosmos,ze strony firmy mało atrakcyjne warunki i zarobki. Produkty są znane,nie koniecznie jakościowe,a pracownik to (usunięte przez administratora)-głównie produkcja i sprzedaż. Szkoda pisać a Ty chcesz dyskusję podejmować...

grzegorz

Dzień Doby - szukam kontaktu /tel email/ do przedstawicieli Rady Pracowników firmy Mondelez w Jankowicach.

JK

Mam pytanie do osób dojeżdżających z Dzierżoniowa. Autobus podjeżdża na ul. Piastowską czy na ul. Sikorskiego?

Ktoś

Zgadzam się z przedmówcą... Przydałby się psychiatra po ośmiu godzinach spędzonych w towarzystwie takiej "śmietanki". Prawdziwa męczarnia.... człowiek chodzi do pracy z niechęcią patrząc na tę niesprawiedliwość. Polecamy liderowi otworzyć w końcu oczy bo zostanie na TD sam????

DORADCA NOWYCH PRACOWNIKÓW

MOJA RADA-PRECZ OD DZIADA!

Jarek

Witam, Jestem zainteresowany pracą jako PH. Czy jest możliwe wyrobienie się w mniej więcej 8 godzin dziennie, czy trzeba liczyć na 9-10h? Jak wyglądają stawki?

Miki
@Jarek

Zależy jaką będziesz miał bazę,trasę i jakie sklepy.Jeśli głównie detal i masz być standardowym ph to nawet nie licz na powrót i prace po 8godz Standard pracy w takim przypadku to około 10-12 godzin dziennie lub czasem dłużej. Oficjalnie firma wzbrania się takiej pracy,a i tak każdy standardowy ph tak robi bo inaczej nie zrobisz swojego i premii nie dostaniesz. Zależy od tego ile czasu w sklepach musisz poświęcić i jak daleko musisz jechać. Nadgodziny robić będziesz ale nie zapłacą! Jak masz być starszym ph to warunki o wiele lepsze i będą cię bardziej szanować.Trasa to głównie sklepy sieciowe do ankietowania i trochę większego detalu. Chyba że trafisz na tyrana kierownika, a ich jest masa w tej firmie to może być różnie i możesz wykończyć się psychicznie szybciej niż myślisz. Kasa co do wykonywanych obowiązków nie jest adekwatna.Nie licz na więcej niż 3 tyś zł netto miesięcznie i to przy sprzyjających warunkach.Jak będziesz starszym to zarobisz o wiele więcej i ogólnie mniej się narobisz. Premia kwartalna porównywalna do wypłaty stałej jednomiesiecznej. Poza tym to nie jest ta sama firma co kiedyś.Wszystko już od kilku lat bardzo się popsuło.Ja osobiście nie polecam,bo pracując tu od kilkunastu lat czuje się jak śmieć. Jak potrzebujesz zrobić doświadczenie popracuj tu chwilę i radzę zamykaj do czegoś lepszego i ciekawszego bo tu nie warto siedzieć latami.Ani nie zarobisz, ani się nie rozwiniesz. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Czołg
@Jarek

Pracę w tej firmie jako PH podejmujesz na własną odpowiedzialność i z własnej woli.Pamiętaj żeby później płaczu nie było!

Normalny

Wiecie co 1 powiem hciałem pujsic do tej pracy w mondelez jakiej kolejek funkcji nawet na taśmie ale jak czytam te wpisy wasze to misie już tam odehciało pracować ale????? Nasowa mi się 1 pytanie skoro jest tak siłę jak piszecie to poco (usunięte przez administratora) tam pracujecie i tracicie życie whodzac w (usunięte przez administratora) jakimś (usunięte przez administratora) lidera domnie jakby jakaś (usunięte przez administratora) litewska wskoczył z kszywym tekstem tobym mu pszyjebał jak stój będzie (usunięte przez administratora) 1 słowa dupowłazow lahocagow sprzedawczyków (usunięte przez administratora) niedzielę a niestety takie (usunięte przez administratora) pracują w każdym zakładzie pozdrawiam. I (usunięte przez administratora) pracować w tym obozie za wsze pieniądze.

Normalny

Kolego szczere słowa

Już nie normalny
@Normalny

Kolego piszesz szczerze ale najpierw to ty się do logopedy udaj bo zjeżdża tu analfabetyzmem. Ludzie tu pracują bo czasem nie ma wyjścia w życiu a firma z tego korzysta i wykorzystuje no i robi hajs na naiwniakach. Po to są takie fora jak to żeby to opisywać szczerze jak ty to zrobiłeś. Wiadomo rezultatów w firmie to nie przyniesie i tak będą działać po swojemu oraz wykorzystywać nadal ale ja jako nowy pracownik chciałbym wiedzieć co w nowej firmie się dzieje i jakie są opinie ludzi przede wszystkim. Ludzie tworzą każda firmę tymbardziej taką korpo jak jest Mondelez. Dzięki GOWORK że jesteście!!!!!! Dzięki Wam można zastanowić się 100 razy czy warto próbować i pracować w niektórych żałosnych korporacjach jak ta działających nie ludzko. Pozdro Pracownicy trzymajcie się w tym bałaganie!!!!!!!!!

Czekoladowy
@Normalny

Weźcie wywalcie ten wpis, (usunięte przez administratora)nie doczytał i pisze nie w tym wątku, jeszcze odpowiada sam sobie. Wątki o poszczególnych zakładach są gdzie indziej, tutaj piszemy o sprzedaży terenowej i siedzibie firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Polska

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez