Opinie o Centra Medyczne Medyceusz w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centra Medyczne Medyceusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centra Medyczne Medyceusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centra Medyczne Medyceusz w Łódź

Czy wiadomo dlaczego zwolnili darie?

Mała Mi

Daria to sama złożyła wymowienie wystarczy zapytać Jolanty. Bir..... Ta co myślała to mówiła i się z Tym nie kryła.

.....ona...

Należy zapytać u źródła a nie dowiadywać się na internecie ..taka moja propozycja ...

@Mała Mi

Byłam świadkiem w biurze jak Mariusz podawał wymówienie Dari z pracy do naszej Jolanty . Wystarczy zapytać chociażby jego lub samej Dari Tam sami pracownicy odchodzą przełom ludzi na jakie kolwiek stanowisko.Za 2100

Ryl Rafal

Może jest Brak NFZ .

Ryl Rafał

Monitoring na dużo rzeczy kiedyś odpowie czy w Szpitalach czy w Poradni Pozdrawiam.

Ryl Rafał

Wniosek poszedł do Prokuratury Okręgowej w Łodzi tak że dojdziei do niej . Sprawa Przemysława kierowcy który został zatrudniony na dziwnych zasadach. Dlatego czekamy cierpliwie. Nasuwają się pytania po co został zatrudniony i dlaczego taki socjal został później zatrzymany przez Policję z dużą ilością narkotyków.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centra Medyczne Medyceusz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
CMM

Prezesowa może się obudzi i sama pojeździ tymi rozwalonymi skodami w zime nawet opon zimowych nie ma. Faktycznie ciężko ruszyć głową i wziąść na firmę 2 samochody aby pracownicy którzy nimi wykonują swoją pracę mogli jeździć. Porażka kopnij mocniej w skodę, a się rozwali

Mała Mi
@CMM

Prezesowa nie wie dokładnie co się dzieje w tej firmie, bo szefową jest Jola. To ona rozdaje karty. Co tylko może to spycha na rejestracje. Z każdego próbuje zrobić głupka, a sama nie potrafi nawet do pracy przyjechać tylko każe się wozić transportem firmy. Niech już idzie lepiej na emeryturę i nie sieje zamętu. Współczuję tym co jeszcze tam pracują

ONA
@CMM

ALE WŁAŚCICIEL NIE WSTYDZI SIĘ SZPANOWAĆ KASĄ I POD BRAMĘ PRZYCHODNI PODJEŻDŻA AUTEM ZA KILKASET TYSIĘCY..

Ryl Rafał

Pani Jola robi Politykę Socjalną . Ale nie każdy do takiej Polityki się nadaje ze względu że taka Polityka do prowadza do jednej Polityki Karnej Pozdrawiam Panie Rejestratorki.

Kk
@Ryl Rafał

Drogi Rafale jak najbardziej popieram każdy Twój wpis , który jest całą prawdą o tej pseudo przychodni. Tylko powiedz mi czemu jeszcze nikt nie zrobił tam porządku z p. Jolantą? Ja też tam swoje przepracowałam i jak widzę to nic się tam od wielu lat nie zmienia. Żadnej refleksji

Ryl Rafał

Medyceusz jest Firmą którą Pokazuje Pracowników Medycznych w złym świetle . Ta poradnia powinna znaleźć swoje miejsce w Prawie Karnym razem z Panią Prezes i z jej Kadrową.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centra Medyczne Medyceusz? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ryl Rafał

Nie wiem dokładnie ale mi się wydaje że trzabyło by się spytać regulaminu ze względu na to że tam na piątym piętrze na wprost drzwi siedzi regulamin. Kobieta o wielu twarzach. Pozdrawiam

Ona

Telefon służbowy jest tylko dla wybranych i oczywiście można z niego korzystać po godzinach pracy ale tylko w celach służbowych. Będą do Ciebie wydzwaniać dzień i noc , nie ważne czy masz urlop czy już jesteś po pracy musisz odebrać. Tam panuje chore przekonanie że jak Ci dali pracę to musisz im być dozgonnie wdzięczny. Co jest głównie zasługą p. Joli która wie o wszystkich więcej nóż oni sami o sobie.

Omijajcie z daleka. Umowa zlecenie na okresie probnym z okresem wypowiedzenia 2tyg. Jesli nie dotrzymasz wypowiedzenia zabieraja Ci z pensji 100zl za kazdy dzien. Najnizsza krajowa, podobno po przedluzeniu na umowie o prace jest "MINIMALNIE WIECEJ" natomiast inne babki mowia ze najnizsza non stop. Ludzie pracuja tam latami, caly czas na najnizszej. Szok i niedowierzanie. Pracy w ciul i stresu jeszcze wiecej. Pracy jest nie do przerobienia i tylko wieczng wqrw ze nie zrobione, najlepiej pracuj 24h. Niezadowolone babki siebie nawzajem wykanczaja psychicznie. Tam sie tylko wymaga. Nigdy w zgciu nie mialam tyle stresu. Jest tam jedna taka co szczegolnie kazdemu ciśnie i nikt sie nie przeciwstawia bo odpierdala robote kosztem wlasnego zycia za taka sama stawke jak wszyscy. Jak przychodza kolejni nowi to trzeba siedziec cicho zeby sie za szybko nie zawineli. Dziecinada, brak szacunku do człowieka, szkoda czasu. Uwazajcie. Poza tym tam nawet nie ma (usunięte przez administratora)czym pisac :D

Była pracownica

Zgadzam się z Tobą pracowałam na rejestracji 5 lat i ciągle była minimalna placa a paczki na święta śmiech na sali. Budują się wielkie Panstwo a pracownik dla nich to (usunięte przez administratora)

Ryl Rafał

Tuba gra Ha Ha ... Medyceusz to jest Funduszownia Projektu Jolanty. Sprawdzona Rotacja z Żabki Ratownik Kwalifikacje Pierwszej Pomocy Opiekun Medyczny

Kk
@Była pracownica

Ja pracowałam trochę dłużej niż 5 lat i potwierdzam wyzysk , wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Lepiej omijać to kiejsce z daleka zresztą niedługo nie będzie ludzi w Łodzi i Zgierzu którzy już nie poznaliby Medyceusza od tej "dobrej" strony.

Rylik**'

Cięciu jezeli masz chorobę Psychotyczną to każdy wie od czego ja jak bym sprawdził monitoring to możliwe że znalazł bym receptę. I możliwe że ktoś znalazł. Pozdrawiam Pajacu.

Rylik**

Dla mnie to ty jesteś Pajac ale kupuję i uwaźaj bo to wykorzystam

Ryl Rafał

Ja jak Patrzę na te Pseudo Poradnie to czasami myślę że ratują się jak mogą finansami. Ale jak widzę te kadry to nie widzę nawet tego Pseudo. Wyzysk tylko na zaokrąglone 2600 dlatego czekam na PIT bo muszę zobaczyć czy powyżej tego Zaokrąglenia był Podatek. To jest niszczarka Pracowników Medycznych tzn Trandetomania Jolanty Pozdrawiam

Niewolnice medyceusza

Wyplaty dalszy ciąg nie ma. Porażka Jak Cię nie opier...na kasie to święto Kobieto ludzie też mają swoje opłaty a wiesz ze z taką pensją minimalną ciężko jest przeżyć od 10 do 10tego PORAŻKA!!! Karma wraca Ps. Rejestracje potrzebują długopisów

@Niewolnice medyceusza

Funduszownia się kończy Jolanta zaczyna myśleć o nowym Trandecie bo brak myślenia w jej Projekcie . A Prezes to jej Fistaszek a Fistaszek bez Fistaszka nie da rady .

Jaki jest okres rozliczeniowy w Centra Medyczne Medyceusz? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

???????????? Jak prezesowa wyrazi zgode na przelew to dostaniesz

R

Nie polecam tam pracy. Właściciele mają ludzi za nic. Przynieść zanieść, umyj auto, przeparkuj auto, zawieść jedzonko za które nie usłyszysz nawet dziękuję, zrób zakupy szukają chłopców na posyłki, Najgorsze miesiące mojej tam pracy za najniższą krajową. Nie pozdrawiam PaPa smerf

Pracownik byly
@R

Pracowałem na transporcie oczywiście za minimalne wynagrodzenie czy kierowca karetki, rejestratorki czy sprzątające wszyscy (usunięte przez administratora) Za minimalne. Schodowlaz nie bo kosztuje 10tys najlepiej (usunięte przez administratora) sobie kręgosłup a bierz babę 100kg z 5 piętra. Brak słów. Kenowi nawet auta się nie chce przeparkować tylko szuka paziow został staruszek siwy i Mariusz pozbawiony jakich kolwiek szacunków. Reansumując (usunięte przez administratora).... Stamtąd

Pacjentka

Rejestratorka Gil czy jak jej tam bo nie była łaskawa się przedstawić to jakiś zart z medycyny pracy. Kobieto ty tam jesteś za karę czy jak więcej empatii do ludzi a jak nie dajesz sobie rady to zmień pracę.

Witam chce zapytać jak oceniacie przyznane w tym kwartale premie?

Jakie premie człowieku o czym ty piszesz premie to idą ale na wycieczki biura

Rylik**

Ale z Funduszy Joli czy jak ???No chyba że moje jeszcze za nadgodziny i te zaokrąglone 2600 .. Możliwe że Premie są wypłacane. Kadry muszą bardziej się skupić i zatrudniać więcej ludzi mniej pozytywnie nastawionych do świata np. Z Przebiegiem historii kryminalnej z biegła psychiatrią wtedy możliwe że Premie będą. Pozdrawiam

Rylik**

Co możemy uzyskać z takiej firmy która zabezpiecza się takimi ludźmi który został nie dawno zatrzymany z dużą ilością Mefedronu . Na co potrzebni są tacy ludzie w takich filmach medycznych. Jola ogarnij się i Powiedz wszystkim jaki ty Biznes kręcisz . "Myśl racjonalnie to nie będzie błędów w myśleniu"

Chef
@Rylik**

O której Joli piszesz?

Rylik**

125 godzin wylicza tak że reszta chyba na zakupy w markecie bo musi mieć ciężkie siatki . Nadgodziny wyliczone a musi być zaokrąglone 2600 PLN bo i inaczej nie zgadza się w Budżecie Firmy . "Rotacja jak w Supermarkecie"

Danusia

Medycyna pracy wszystkie rejestratorki do wyrzucenia. Bezszczelnosc nie zna granic tych kobiet to nawet nie kobiety a babochłopy! Jedna stara w okularach tak nie miłe babsko ze szok

Zostaw merytoryczną opinię o Centra Medyczne Medyceusz - Łódź

• Jak się pracuje w Centra Medyczne Medyceusz?

Zobacz opinie na temat firmy Centra Medyczne Medyceusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centra Medyczne Medyceusz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centra Medyczne Medyceusz