Opinie o Centra Medyczne Medyceusz w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centra Medyczne Medyceusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centra Medyczne Medyceusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centra Medyczne Medyceusz w Łódź

Ryl Rafał

Czasami jak Patrzę na firmę Medyceusz I Transport Sanitarny to nie wiem jednej rzeczy. Po co ten Transport i Dlaczego nazywa się Sanitarny ???? Kto na ten Transport daje licencję.... Bo to jest Katastrofa że tym to już Dawno Prokuratura powinna się zająć. Pozdrawiam

Olcia
@Rylik**

Tym dodatkiem jest ta wkładka na pojazdy uprzywilejowane, tak? A nie można liczyć na jakąś premię? Chociaż są jakieś benefity, które rekompensują wykonywaną pracę? :) Wymień, jeśli takowe są. Myślę cały czas, aby złożyć tutaj swoją aplikację.

Laura Nowy wpis

Po medycznym nie jestem, ale widziałam, że szukają pracowników call center? Ciekawa jestem tej pracy, jak to wygląda w takim centrum, bo do tej pory pracowałam w firmach telekomunikacyjnych. Ile płacą za godzinę, dobre stawki? ogłoszenie nie podaje.

pracownik Nowy wpis
@Laura

jest to infolinia placówki, na pierwsze trzy miesiące UZ z minimalną, później masz stawkę miesięczną 3300/3500. Nic nie sprzedajesz, odbierasz telefon od pacjenta.

Doma Nowy wpis

hej, z tego co widzę, to tak średnio o tej firmie wypowiadacie się na forum, a gdzieś brałam pod uwagę rekrutację do nich, gdy tylko nadarzy się okazja. Pisaliście, że nie ma socjalu, ale może przez 3-4 lata coś się w tej kwestii zmieniło lub może brak socjalu jest rekompensowany przez spoko zarobki?

Prawdomówna Nowy wpis
@Doma

Jestem byłą pracownicą @Medyceusza nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o tej firmie????,najniższa krajowa,0 premii ,brak socjalu,to wszystko ewentualnie należy się wybranym i specjalnie zasłużonym pracownikom????,ludzie odchodzą bez podania powodu????Ja ośmieliłam się podać powód,co spowodowało nie przedłużenie dalszej umowy,pomimo zapewnień pani prezes po wysłuchaniu moich zgłoszonych zastrzeżeń ????????????Jedyną rzeczą która,pozostawi miłe wspomnienia tej pracy,to słowa uznania zadowolonych pacjentów,współpracujących lekarzy i współpracowników???? podejrzewam że opinia zniknie ????

Sympatyczna
@Ryl Rafał

Ciężko na to odpowiedzieć ale jak praktycznie wszyscy pracują za najniższą krajową bez braku szacunku to co się dziwisz

Tadek
@Sympatyczna

Tylko minimalna dla wszystkich pracowników? Nie ma żadnych dodatków? A o co chodzi z tym brakiem szacunku? Przełożeni się nieodpowiednio odzywają i traktują pracowników? Podasz jakieś przykłady?

@Tadek

Jedna wielka (usunięte przez administratora) Przykłady się znajdą .... Szkolenia,2700 w za okrągloniu i dodatek wkładka na Pojazdy uprzywilejowane....

Olcia

ONA

LEKARZE NIE CHCĄ WYSTAWIAĆ SKIEROWAŃ NA BADANIA CZY REHABILITACJĘ..KARDIOLOG WIECZERZAK NAPISAŁ OPINIĘ O STANIE ZDROWIA PACJENTA NA PODSTAWIE BADANIA SPRZED 5 LAT..!! KARDIOLOG KUŚ-NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY ZA 9 MIESIĘCY ( PRYWATNIE 2 TYGODNIE).. ORTOPEDA ŚWINIARSKI NA WSZELKIE BÓLE ZAMIAST ZABIEGÓW ZALECA ZAŻYWANIE OPIATÓW..!! OKULISTA ORSKI PO STWIERDZENIU NIEDOWIDZENIA ODMAWIA WYSTAWIENIA ZAŚWIADCZENIA O TYMŻE SCHORZENIU..!! ENDOKRYNOLOG OSZUCHOWSKA TOTALNIE NIEDOUCZONA-NA DOKUCZLIWE SCHORZENIA BADANIE POZIOMU WIT.D.!! LEKARZE W TEJ PRZYCHODNI MAJĄ PACJENTÓW NA NFZ W DOOPIE..!! PRZYJMUJĄC PRYWATNIE MILI I UŚMIECHNIĘCI-TYLKO KASA SIĘ LICZY..!! PORAŻKA..!! REJESTRATORKI OPRYSKLIWE I PYSKATE..!! GIGANTYCZNE KOLEJKI DO REJESTRACJI.. WYZNACZONE GODZINY PRZYJĘĆ NIJAK MAJĄ SIĘ DO RZECZYWISTOŚCI..!!MASSAKRA..!!! W PRZYCHODNI NA BAZAROWEJ JEST TYLKO DWÓCH PORZĄDNYCH LEKARZY: POZ: DR.LEWANDOWICZ I DIABETOLOG: DR.KORCZEWSKI..

@ONA

A dziwisz się ze takie sa rejestratorki i kolejki jak dziewczyny przychodzą popracują do pierwszej wyplaty i uciekają bo przecież za takie marne grosze nikt nie chce nie ma premii nie ma socjalu socjal to masz w 5 piętrze w biurze. Rejestratorki nie mają szkolen żadnych zatrudniane bez doświadczenia. Prezesowa by (usunięte przez administratora) z pod siebie zjadła

Zniesmaczonà
@ONA

Troszke przesadzacie jestem pacjentka Dr wieczerzaka I jestem zadowolna jest naprawde ok

ONA
@Zniesmaczonà

DR.WIECZERZAK PRZEPISAŁ MI LEK NA NADCIŚNIENIE PRZECIWSKAZANY PRZY CUKRZYCY, NA KTÓRĄ CHORUJĘ..KIEDY ZWRÓCIŁAM MU NA TO UWAGĘ, STWIERDZIŁ NONSZALANCKO, ŻE " W ULOTCE SĄ BZDURY A ON WIE LEPIEJ"..!! PYCHA I BUTA..!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centra Medyczne Medyceusz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pacjetka

Troszke przesadzacie jezeli chodzi o rejestratki to potwierdzam niektore z pan sa niemile jesli chodzi lekarzy to przesada jestem pacjentka Dr wieczezaka I jestem bardzo mile zaskoczona podejsciem jakie doktor ma do pacjenta wizyta zawsze odbyta w milej atmosfrze

Jak wygląda sprawa grafiku w Centra Medyczne Medyceusz. Czy pracodawca idzie na rękę?

Widzę na stronie, że szukają Technika Elektroradiologa. Czy przyjmą osobę świeżo po szkole? Jeżeli byłaby szansa to powiem córce bo ją mam na myśli. A ktoś może wie ile taki technik radiolog zarabia w tej przychodni?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Centra Medyczne Medyceusz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Rejestratorka

Ludzie sami się zwalniają, a właściwie to uciekają. Bardzo duży chaos i słaby przepływ informacji , a do tego gęsta atmosfera sprawiają że mało kto to wytrzymuje

Natalia
@Rejestratorka

Myślisz, że coś się jeszcze polepszy? Co sprawia że atmosfera taka gęsta, może udałoby się to jakoś rozluźnić?

Domi
@Rejestratorka

Też stamtąd uciekłam

Jakiś pracownik

Ci bardziej inteligentni i wrażliwy na złe traktowanie odchodzą sami, a reszta jest zwalniana przez Panią Prezes (pretekst zawsze się znajdzie). Potulni i ci co mają już jakieś chody zostają.

RENATA

pan Paweł nigdy nie szanował pacjenta, żle sie odnosil i obrazal

Jurek

Pan Paweł jest bardzo kompetentny, tak bardzo dbający o tabor, że z każdej z trzech karetek były wyjęte krzesełka kardiologiczne, ponieważ ów Pan uważał, że dźwiganie pacjentów na wózku inwalidzkim jest najlepszym sposobem wnoszenia i znoszenia, co przypłaciłem kontuzją kręgosłupa. A schodołaz stał niesprawny na 5- tym piętrze. Na prośby zakupu używanego, byliśmy zbywani tekstami "kosztuje kilka tysięcy" ten Pan ma wkładkę na pojazdy uprzywilejowane, ale już straciła ważność, wiem, bo bylem z Nim w Wydziale Komunikacji na Smugowej, pytać jak co trzeba zrobić, żeby ją odnowić.nie polecam pracy w tej firmie, jeśli jesteś sprawny fizycznie.

Pacjentka

Straszny chaos , bałagan i najwyższy czas żeby ktoś zareagował. Nie trzymają się godzin wyznaczonych badań, byłam umówiona na godz. 9. 00 , a weszłam o godz.10.20. To jest skandal, że dzwonią do pacjenta z prośbą o wcześniejsze przyjście, a potem okazuje się że trzeba czekać półtorej godziny. To jest lekceważenie pacjentów i nieszanowanie cudzego czasu!!!

Ryl Rafał

Widać że nic się nie zmienia Rotacja jak była tak jest wyzysk na nadgodziny do dziś nie za płacony czyli Medyceusz nigdy nie był Firmą Medycznom jako Poradnia tylko Rotacja skupiająca sie na Wyzysku 2600 w za okrągleniu reszta do budżetu Pani Prezes. Transport Sanitarny obstawiony ludźmi którzy nigdy w życiu nie mieli żadnego udziału w zagadnieniach Bezpieczeństwa nad Pacjentem a Zdrowie Pacjenta jest najważniejsze. Pozdrawiam Rylik**

Małgorzata
@Ryl Rafał

To jak rozliczane są nadgodziny skoro nie są płatne? Można odebrać dzień wolny?

@Małgorzata

No rozliczane są na Kadrę Pracowniczom no Pracownik żetelnom pracom uzyskuje tylko 2600 w zaokrągleniu ,i musi liczyć na to że pracuje nie tylko na swoją osobę a na Kadrę Pracowniczą Pani Prezes i Kadrową.

Dominik
@Ryl Rafał

@Ryl Rafał gdzie ty się polskiego uczyłeś ?

@Ryl Rafał

tzn no rozumiem intencję co chcesz przez to przekazać ale precyzując te nadgodziny one dosłownie zanikają? nie prowadzi się ich ewidencji jako podkładki? a co z umową, to raczej na uop wszystko?

Ryl Rafał

Jak wygląda sprawa Rekrutacji ludzi ze Szkoleniami Ratownik KPP,Opiekun Medyczny, W Medyceuszu czy nadal mamy do czynienia z ludźmi którzy mają tylko Prawo Jazdy kat B I czemu Medyceusz ryzykuje takimi ludźmi licencję na przewozy Sanitarne. Z tego co widać transport Sanitarny cały czas funkcjonuje . Taka moja Analiza. Pozdrawiam Medyceusz Rylik**

Klientka 31.01.2022r. RM

Niestety z przykrością wystawiam tą opinię kierując ją nie tylko do potencjalnie zainteresowanych klientów chcących skorzystać z usług świadczonych przez przychodnię Medyceusz w Łodzi, ale głównie do Zarządu i osób władnych tej firmy, bo to od nich powinny zależeć standardy obsługi pacjenta oraz właściwa organizacja miejsca pracy, której niestety Brak. 1.Nie wyróżniający się personel medyczny- brak odzieży ochronnej i identyfikatorów. 2.Słabo szkolone, bądź wcale nie przeszkolone Panie skierowane do bezpośredniej obsługi z klientem-rzucone na żywioł. -pacjent nie kierowany na czas do odpowiedniego gabinetu, w którym ma się odbyć planowane badanie, mimo stawiennictwa na 20minut przed, co czyni chaos, zamieszanie wiążące się z wyrzuceniem z kolejki i czekanie 3,5h na moment, w którym zostaną w pierwszej kolejności obsłużeni pacjenci prywatnie płacący za usługę, NFZ to drugi sort 3.Zmiany godzin ustalonego badania, bez powiadomienia klienta w formie smsa czy też połączenia telefonicznego(winny jest pacjent). 4.Nieprecyzyjnie przekazywane informacje na infolinii-często nie wskazywanie odpowiedniej lokalizacji i nr. gabinetu w którym odbędzie się badanie. 5.Brak empatii wobec klientów, bo zapewne w wewnętrznych strukturach też jej nie ma. 6.Nikt nie przeprasza klienta za patowe sytuacje nie wynikające z jego winy. Podsumowując, tylko konsekwencje prowadzą do poprawienia świadczonych usług, dlatego konsekwentnie zachęcam omijać szerokim łukiem przychodnie Medyceusz, bo być może zmniejszenie przychodów zadziała na wyobraźnie władnych i wtedy dobro klienta postawią na pierwszym miejscu, a pieniądze - też będą, bo zadowolony klient sam je przyniesie.

@Klientka 31.01.2022r. RM

Nic dodać nic ująć "Rotacja jak w Supermarkecie " W Poradni Medycusz dochodów nigdy nie było i nie będzie ze względu na to źe to istna (usunięte przez administratora) Ja bym radził leczyć u osób Bardziej jakościowo lepszych bo sam wygląd Poradni niczego nie uwzględnia. Dlatego moim zdaniem wyobrazić sobie tam leczenie to trzeba po prostu mieć coś z głową.

Pracownica była
@Klientka 31.01.2022r. RM

A co sie dziwić jak są tam nowe co chwila dziewczyny ktorych NIKT nie szkoli popracują miesiac, dwa i uciekają

Potwierdzam

Pacjentka

Nie polecam. Brak szacunku do pacjenta i jego czasu. Wprowadzenie pacjenta w błąd.

Zniesmaczona

Oj. Chyba ktoś tu komuś zalazł za skórę, ale wydaje mi się że te wszystkie opinie to pisała jedna osoba. Może warto czasie spojrzeć na klawiaturę i wyłączyć CAPS LOCK? Żenada

O co tutaj chodzi?
@Zniesmaczona

Czego dotyczy tem komentarz? Ktorej wcześniejszej opinii?

@O co tutaj chodzi?

Przeczytaj opinie Ewy i Zygmunta a napewno dowiesz się o co tutaj chodzi?

Uuuu
@Zniesmaczona

Na pewno to się pisze na pewno Pani Zniesmaczona ;)

@Uuuu

Jakoś tak widzę ona dość wcześnie lubi te opinie sobie wystawiać, no bo żeby tak po piątej? ;p A co twierdzisz, że IP tamtych opinii przydałoby się porównać?

@Teresa

Po piątej bo niektórzy niestety muszą pracować ????

@Zniesmaczona

I tak w pracy na goworku siedzisz? Wy tak możecie z telefonami tutaj? ;)

@Teresa

Gdybyś czytała ze zrozumieniem to wiedziałabyś że już tu nie pracuje . I tak mam pracę w której mogę sobie pisać na goworku o każdej porze dnia

EWA

tak powinnien robic papa smerf czyli pan Pawel cieć, ktory tylko do tego sie nadaje. zeby cos zrobic to wszystko siepyta jak ma to zrobić. wiadoma ze broni sie osobe umyslowo chora, ktora powinna iść do psychiatry

@EWA

Ej. Ewo chyba się za bardzo rozpędziłaś w tych komentarzach odnośnie Pana Pawła. Lepiej uważaj co i gdzie piszesz bo ja na jego miejscu chyba poprosiłabym admina o Twoje IP i założyła Ci sprawę o zniesławienie. Pamiętaj w Necie nie jesteśmy anonimowi.

EWA

Tak slyszalam na wlasne uszy , opowiada wszytkim na okolo.placze ze szefowstwo wyjezdza na wczasy za granice a oni musz pracowac

@EWA

Droga Ewo. Widzę że bardzo Ci zależy żeby pozbyc sie p. Pawła. A czy wiesz ze jest to JEDYNY kierowca który dba o karetki, który je sprząta i pilnuje żeby wszystko w nich było? Jad który wylewacie na tym forum przechodzi ludzkie pojęcie. Nie życzę Ci żeby kiedyś ktoś o Tobie tu napisał. Bo napewno nie jesteś idealna. Trzeba trochę refleksji i myślenia o tym co się gdzie i o kim pisze. Jeżeli pracujesz w przychodni to życzę Ci więcej empatii bo jak widać po komentarzach to niestety jej nie posiadasz a powinnaś pracując w takim miejscu. Pozdrawiam

@Ola

A ja widzę słowo Emapatia Chciałbym zobaczyć tą Empatie za jakiś czas u was a co do tego Papy Smerfa to tak naprawdę nie ma szans przemówienia do nie bo to jest (usunięte przez administratora) .A jeżeli chodzi o karetki to tacy ludzie jak on powinni się starać do nich nie dochodzić. Pozdrawiam Chirurgie Ogólną w CKD

@Rylik**

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi bo piszesz bardzo nieskładnie. Jeżeli chodzi o moją empatię to uważam że jest na bardzo wysokim poziomie mimo kilku lat przepracowanych w tej firmie, ale widzę że Twoja gdzieś uleciała mimo że krótko pracowałeś w Medyceuszu.

Ola

Droga Ewo rozumiem, że o tym iż owy Pan donosi do biura wiesz z autopsji i słyszałaś na własne uszy jak donosił czy stwierdzasz to ot tak po komentarzach na forum?

Premie

Co sądzicie o tych premiach miesięcznych, które CMM proponuje w ogłoszeniach o pracę???

@Premie

A jakie były, bo nie widziałam?

Premia
@Teresa

No nie wiem, piszą w ogłoszeniach o pracę, ze występuje premia miesięczna. Chcę się dowiedzieć jaka to jest mniej więcej kwota i czy w ogóle istnieje, bo z ogloszeniami jest róznie.

Śmiech na sali
@Premie

NIE MA ŻADNYCH PREMII TO JEST BUJDA

@Śmiech na sali

Gdyby to była wspomniana bujda to po co mieliby o nich wspominać w ogłoszeniach? Przecież ich brak psułby im renomę skoro deklarują

Zostaw merytoryczną opinię o Centra Medyczne Medyceusz - Łódź

• Jak się pracuje w Centra Medyczne Medyceusz?

Zobacz opinie na temat firmy Centra Medyczne Medyceusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centra Medyczne Medyceusz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centra Medyczne Medyceusz