Opinie o Centra Medyczne Medyceusz w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centra Medyczne Medyceusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centra Medyczne Medyceusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centra Medyczne Medyceusz w Łódź

Zygmunt

ale czy pan Pawel ma uprawnienia na prowadzenie karetki. nie to jest nie mozliwe. wszystko jest jak zawsze zamiecione pod dywan

Zygmunt

czy osoba w wieku 70 lat jest zdolna do prowadzenia karetki , to juz nie ten refleks. trzeba go sprawdzic psychiatrycznie czy jest zdrowy na umysle.Pawel Zrodlak ma chorbe psychiczna,trzeba go zlosic do funduszu zeby go sprawdzili

@Zygmunt

Najlepiej oczerniać kogoś w internecie bo anonimowo to każdy jest odważny. Myślę że ta strona nie służy do oceny zdrowia psychicznego pracowników tej firmy. Większość złośliwych komentarzy umieszczają tu sfrustrowani byli pracownicy. Więc drogi Zygmuncie może chcesz zastąpić p. Pawła?

Zygmunt

juz wudze jak zostal pracownikiem miesiaca,chyba pracownikiem miesiaca zlodzieji. czy ten pan ma uprawnienia do prowadzenia karetki, czy narodowy fundusz o tym wie.

Zygmunt

co wreszcie bedzie z tym czlowiekim . ten pan Pawel Zrodlak dalej bedzie u was pracowal i jezdzil dzien i w nocy. kazdy by chcial wiedziec

Firma
@Zygmunt

Witamy cie szanowny zygmuncie pragniemy cie poinformować iż pan Paweł pełni funkcję w firmie głównego przewodniczącego transportu i to on nadzoruje transporty również pragniemy poinformować że Pan paweł w miesiącu czerwiec został pracownikiem miesiąca i proszę nie oczerniać naszych najlepszych pracowników którzy godnie reprezentują naszą firmę pozdrawiamy serdecznie Firma CMM

@Firma

A jego Biegłością Psychiatryczną kto się zajmuje... Tak z Ciekawości.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centra Medyczne Medyceusz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
RENATA

kradnie WSZYSTKO CO MA PODREKA.DAWNO POWINNIEN BYC WYRZUCONY Z PRACY. MOWI ZE JEST KIEROWNIKIEM IKIERUJE CALA KLINIKA WSZYSCY MUSZ GO SLUCHAC, ALBO WYRZUCA Z PRACY

EWA

NIGDY NIE POMOZE NIKOMU TYLKO MOWI ZE UDAJE I ZEBY RADZIL SOBIE SAM, WYKORZYSTUJE PACJENTOW ZEBY MU PLACILI I DAWALI ROZNE RZECZY

EWA

JAK MOZNA TRZYMAC TAKIGO ZLODZIEJA I ALFONSA W PRACY CO SWIADCZY O KLINICE

Ryl Rafał

A czy tylko Paliwo??? Przecież to jest (usunięte przez administratora) i Pajac Kusakowej i Birskiej....

klient

tam sami (usunięte przez administratora) i ratownicy nic sobie nie robia z pacjentow.Jak pan P.Z NIE POMORZE NIKOMU TYLKO SIE NASMIEWA

Niestety kiepski pracodawca. Wynagrodzenie jak na obecne czasy żałosne, praca dobra na sam początek, żeby mieć co do CV wpisać, póżniej trzeba uciekać. Jeszcze gorsi ludzie tam pracujący, po pierwszym dniu pracy już wszystko o Tobie wiedzą, do obgadywania są pierwsi. Rada dla przyszłych pracowników - jak już zaczniecie tam pracować, to przychodżcie, róbcie swoją robotę i nie spowiadajcie się ze swojego życia. Będziecie zdrowsi wtedy psychicznie :)

Ilona

Żałosne wynagrodzenie czyli jakie konkretnie? Co do atmosfery. Co tu dużo mówić. No kiepsko jak tak jest. Może warto wewnętrznie ten temat przegadać i wtedy coś się zmieni?

Ryl

Chętnie Przyjmę Pracę jak Kierowca Transportu Sanitarnego w Firmie Medyceusz KPP Opiekun Medyczny. 721363797 Czekam na Ofertę...

@Ryl

A po co szukasz tu pracy przecież to chyba Ty najwięcej negatywnych i czasem niestety nie zrozumiałych opinii dajesz

@Zniesmaczona

Daje im szanse na normalność bo jak narazie to brakuje słów

Teresa
@Rylik**

Z takim nastawieniem chciałbyś się zatrudnić? To chyba nikomu by nie wyszło na dobre?

Rylik**

Zamykam Temat bo już margines się Kończy.

Zniesmaczona

Jak czytam te wszystkie pseudo opinię to nie mogę uwierzyć ile jadu Ludzie mają w sobie. Niech każdy się zastanowi czy on sam nie ma żadnych wad. Nikt nikogo nie zmusza żeby tu pracował ani na siłę nie trzyma a Ci co piszą te opinie najczęściej wylecieli z roboty albo się zwolnili i są tak dobrzy w tym co robią że nie mogą znaleźć innej pracy i tu wylewają swoją frustrację. Trzeba się czasami zastanowić co i gdzie się pisze. Ludzie trzeba myśleć!!!!!

Czytając ponizsze opinie mozna się przerazic. Pracuje w Medyceuszu około pol roku. Mam nieco odmienne zdanie. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Poznalam bardzo miłych ludzi, wspolpraca z personelem jest super. Niezadowolonych pacjentow w każdej jednej przychodni mozna spotkac, tylko czemuz od nas wychodzą z uśmiechem na twarzy?? Na Limance w Diagnostyce Obrazowej panuje przyjazna atmosfera i chętnie tam przychodzę.

Ryl

Gratuluję motywacji do Pracy

Ryl Rafał

Mam takie Pytanie Kierowca Transportu Sanitarnego wali na Dzwonkach na Niciarnianej .Kiedy ktoś się ogarnie i sprawdzi badania typu psychotesty oraz sprawdzi czy kierowca ma wkładkę na Pojazdy uprzywilejowane. Jak mnie mam Medyceusz nigdy nie zatrudnia ludzi wartych rozsądku i przekonania do tego co robi .

Były
@Ryl Rafał

Żaden kierowca w tej firmie nie posiada wkładki na pojazdy uprzywilejowane.

@Były

Pojazd uprzywilejowany musi posiadać kierowcę który powinnien przejść Psychotesty a Potem dostać wkładkę po Praktyce mokrej nawierzchni np Lotnisko.

Teresa
@Ryl Rafał

No dobrze, ale skoro tak jest i takie warunki wyszły to co teraz wobec tego?

Cyrk

Prawdą jest to ze nikt nie odejdzie bo jest przyzwyczajony to ze pracujemy za śmieszne pieniądze wszyscy wiemy ale nikt nie odejdzie pojedyncze osoby śmieszne jest to ze rejestratorki, sprzątaczki, transport wszyscy pracują za te same pieniądze czyli najniższą krajową... a i jeszcze jest źle. Zero szacunku właścicieli do pracowników. Przestańcie pisać o Sylwii kazdy wie jaka jest jaki ma charakter, Beata specyficzny charakter, Daria niewyparzona buzia mówiła zawsze co myślała...nie rozumiem dlaczego nikt nie podejdzie do Sylwii czy Beaty i nie powie w 4oczy co sądzi, do Darii nikt nie zadzwoni nie zapyta czy odeszła czy zwolniona tylko tu brudy pierzecie i wstyd robicie. Zamiast pisać tu na ludzi zajmijcie się brudem przy swojej (usunięte przez administratora)

Czekam jak pojawi się coś na mój temat odrazu ide na policję nikt w internecie nie jest anonimowy. Nara MEDYCEUSZOWSKIE plotuchy

Jaja

A wezcie dajcie sobie po razie i będzie spokoj,bo tak wyrzucacie brudy publicznie zaraz poleca nazwiska każdej po kolei i będzie bardzo wesoło bo tam każda idealna i coś do drugiej ma jedna zmiana codziennie najeżdża na drugą ze wióry się sypia

Prawda

Tak naprawdę wielkimi szujami w tej firmie jest Beatka,Sylwunia z 4p, z 1 pięterka Katarzynka wielce obrażona w cały świat a i jeszcze Ilonka która drze mordę i narzeka na wszystko.(usunięte przez administratora) Żygać się chce. Jola przy nich to pikuś

@Prawda

Katarzyna .....ewenement ma trochę zaległości w głowie.

Wolna
@Prawda

Najgorszą żmiją w tej firmie jest Sylwunia. Ona tak wszystkich obgaduje że nawet nie wiedziałam że można być aż tak podłym. Jeszcze dobrze się nie odwrócisz a ona już na Ciebie nadaje i obgaduje " ta taka ta sraka a ten taki i sraki ". Podłość wychodzi jej uszami. Sama nie należy do najmądrzejszych i bystrych ale wszyscy wokół to (usunięte przez administratora) i idiotki. Opinia wyrabia się sama na jej temat.

CH

Rafale co się dziwić przez wiele lat pracujący chirurg w CMM wylądował na odwyku nie wspominając o tym ze przyjmował też na ranczu... I wszyscy udawali że tego nie widzą to jest cyrk nie przychodnia

Ryl Rafal

Ja nie wiem co oni widzą w tej Kadrowej. Szkoła Podstawowa nie Pełna he he . Personel do Sanitarek zatrudnia według potrzeb swoich zysków . Przede wszystkim ludzi nie kompetentnych.Dyspozycja i wysyłanie karetek tylko do oddziału chirurgii naczyniowej. I to te same przeważnie osoby. Z ciecia zrobili Ratownika Medycznego w czerwonych butach. Istny obłęd te Dyspozycje jak nieraz sprawdzam to koszmar . Uważnie Przyglądam się temu co dzieje się z tą firmą i Patrzę na swojego ojca a potem wysnuje wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o Centra Medyczne Medyceusz - Łódź

• Jak się pracuje w Centra Medyczne Medyceusz?

Zobacz opinie na temat firmy Centra Medyczne Medyceusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centra Medyczne Medyceusz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centra Medyczne Medyceusz