Opinie o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Verdes Dariusz Janczewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Verdes Dariusz Janczewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Stały klient

Obsługa jest fatalna. Jedna z Pań jest niekompetentna (na wszystko odpowiada "nie wiem" Nie dostałam też paragonu za zakupy, bo został od razu wrzucony do kosza. Na pewno tu więcej nie wrócę, szczególnie że w okolicy jest mnóstwo sklepów

Stała klientka
@Stały klient

Nie rozumiem co znaczy że ekspedientka ,,na wszystko odpowiada nie wiem,,.Obsługa ostatnio bardzo się poprawiła, są uprzejme i grzeczne,dlatego nie mogę zrozumieć o co chodzi z tym hejtem

Kinia

Niska pani w ciemnych włosach bardzo agresywna .Kłoci się z każdym klientem .Aż strach wchodzić do sklepu .Byłam świadkiem jak tej pani koleżanka umawiające się na alko chyba czekająca aż ta pani skończy pracę zaczepiała inna klientke w wulgarny sposób . Omijać szerokim łukiem .

...
@Kinia

Pani Kingo a może Pani przybliżyć dokładną datę kiedy to było i o której godzinie? Ludzie serio?? Czy wy naprawdę nie macie do cholery co robić tylko siedzieć w tych internetach i wypisywać głupoty.. ten hejt na ten sklep już zrobił się nudny i tym wszystkim kieruje jedna osoba... Może czas już odpuścić.. bo zarówno szef jak i pracownicy są zmęczeni ciągłymi bezpodstawnymi atakami. A jak już ktoś naprawdę coś zrobił mówię o pracowniku to przyjdź do szefa przedstaw dowody na to. I sprawa się rozwiąże... Bo to już naprawdę chore jest. Pozdrawiam

Sklep Mały wybór produktów,ceny niezgadzają sie z towarem ,wchodząc do sklepu czuć dziwny zapach Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie Blada kartka na szybie,, Zatrudnie ekspedientke,,broni sie sama

Magdalena

Ta firma jak widac nie liczy sie z pracownikami Chcesz pracuj a jak nie to nikt cię tu nie trzyma .Trzeba być odpornym psychicznie żeby wytrzymywac poniżanie .Pracowałam kiedyś w tej firmie ale tego było już za dużo dlatego odeszłam ponieważ nie mogłam wytrzymać tego darcia się i poniżania .Zero szacunku i stres ciągły .Odeszłam i czuję wielką ulgę bo teraz nikt mnie nie nęka psychicznie .

Przedstawiciel handlowy

Pozdrawiam p.Sylwie ,takich ludzi na obecnym rynku pracy jest bardzo mało niejednokrotnie byłem świadkiem jaki ogrom pracy ta pani wkladala w ten sklep kiedy p.Dariusz miał wypadek jak dbała o niego nie jako pracownik ale jako człowiek,czasami niejednokrotnie podziwialem jak ciężka fizycznie pracę pani wykonywała nawet zakupujac towar na giełdzie samemu to wszystko ładując na samochód kosztem swojego zdrowia bo nie ukrywajmy kobieta dziwgajaca takie ciężary naprawdę byłem pełen podziwu. Proszę się do mnie odezwać mam dla pani ciekawa propozycję. Pozdrawiam serdecznie .

@Przedstawiciel handlowy

Współczuję ludziom którzy widzą tylko to co chcą widzieć. Pomoc Sylwii nie była bezinteresowna lecz dodatkowo opłacana a do jeżdżenia na giełdę sama się zgłosiła. gdyż nie lubiła stać za ladą a jeszcze bardziej rozkładać towar .Robiła to niechlujnie marnując produkty szczególnie warzywa. A na giełdę jezdziła z kierowcą i tragarzem .Życzę powodzenia osobie która ją zatrudni , na pewno sylwia zapewni duzo atrakcji szczególnie w robieniu intryg i skłócaniu zespołu. Powodzenia

Ja to współczuję pani że jest pani taka płytka a pani interes zeby dobrze o tym panu pisac ok rozmumiem siwadzczenia,ubezpieczenia itd......zapomniała pani jak pani zaliła się jak panią wykończył ten pan jak wyrzucił panią z jedną siatką ciuchów i niemiala się pani gdzie podziać jak pani gnębił i pozniżal jak niejednokrotnie kiedy przychodziłam na zakupy widziałam panią zaplakaną ;zastraszoną jestem stałą klientka sklepu Verdes i naprawdę przychodząc tam po dwa lub nawet 3 razy dziennie dużo i widziałam i słyszałam i nie zgodzę się absolutnie z pani opinia i rosze nieopowiadac pani głupot bo pani sama niewierzy pani w to co pisze A pisze tylko dlatego że pali sie pani grunt pod nogami .Mi juz sie odechcialo przychodzic do tego sklpeu zmienilalam na inny.Pozdrawiam p.Sylwie serdecznie dużo spokoju i zdrówka bo lubiłam do pani przychodzić szczególnie moje dzieci kiedy zawsze pani z nimi porozmawiala zapytała się jak w szkole dała Kozaka bądz cukierka .

Aga

Szkoda !!!,że Sylwia miała (usunięte przez administratora) za darmo; tez pracowałam u tego pana I tez chodziłam na giełdę na zakupy, nic przyjemnego dźwigać skrzynki załadować samochód a potem jeszcze rozładować , jeżeli ktoś twierdzi ze to lepsze niż stanie za kasą gratuluję i polecam przy upale 30 stopni, albo mrozie i w deszczu, człowieku zastanów sie co piszesz. Polecam spruboj, zanim znowu napiszesz bzdury

Aga

A co do intryg to tam dobrze inne osoby sobie z tym radziły

Basia

Kogo Pani brani??? Ta wypowiedź to jakiś "belkot" beż składu i ładu. Pań Dariusz to psychicznie chory człowiek,który powien znajdować się w zakładzie zamkniętym.

Aneta

Pracowałam tam i niepolecam jeden wielki (usunięte przez administratora) każdy sobie wilkiem ,ale chyba dużo się zmieniło bo widziałam ogłoszenie zarobki 5tys na rękę,czyżby szef nareszcie zaczął ludziom płacić jak się należy A nie wyzysk!!!praca na czarno szef rodem z (usunięte przez administratora) odstraszajacy,pracownicy pod wielką presją dziwgajacy te ciężkie skrzynki sprzed sklepu z piwami .Pozdrawiam pracująca p.Beate .

@Aneta

Coś za coś. Skoro tak dużo płaci to trzeba zasuwać Nigdzie nie słyszałam o tak dużych zarobkach W Warszawie jak znajdziesz pracę za 4,5tys brutto to już jest super A atmosferę tworzą ludzie szef i pracownicy i ich kultura osobista

@Byly pracownik

Dużo płaci??? Dziecko co Ty wiesz o zarobkach w Warszawie i szacunku do Pracownika! On nigdy Nikomu nie wypłacił jednorazowo całej pensji,bo nie ma pieniędzy....komornicy,siostra,corki. Powodów będzie miał dużo. Ten (usunięte przez administratora) ,brudas co po załatwieniu nie spuszcza wody w tolecie .A Ty za chwilę wychodzisz do pomieszczenia,żeby na szybko zjeść śniadanie (dla nie wtajemiczonych..szatnia,pomieszczenie socjalne w którym jesz posiłki i KIBEL,to jedno pomieszczenie o wielkości 5 m2.

@Byly pracownik

Zapraszam do mnie zapłacę Ci 6000 netto jak będziesz uczciwa ...albo wracaj na wieś skąd przyjechałaś i nie pisz bzdur!

@Basia

PODAJ NAMIARY .Na pewno znajdzie się wielu chętnych i jakiegoś uczciwego wybierzesz. Pozdrawiam

Marcin K.

Sklep monopolowy dla mało wymagających. Słaby wybór piwa, głównie niepijalne koncerniaki. Już lepiej iść do Żabki - mniejsze zło.

Najlepsze w tym całym hejcie na sklep i na szefa jest to ze pisze w większości to jedna osoba ,która jak pracowała i kręciła jak mogła szefa to szef był lala.Jak szef się dopatrzył ze go opalona kręci i (usunięte przez administratora) a do tego podburza cała załogę przeciwko niemu to szef się zrobił zły. Także dzielcie te brednie co tu są wypisywane przez 6 a wynik tego dzielenia jeszcze przez dwa.

Halina

Czyli koniec końców szef jest w porządku?

Agnieszka
@Halina

Takim sam szef jest niewporządku jak i pani....

Byly pracownik

Wielki szacun dla osoby ktora w koncu napisala prawde i nie ulegla presji opalonej ani jej intrygom. Goraco pozdrawiam te osobe I zycze wszystkiego dobrego,

Stały klient

Wpadłam któregoś wieczoru z koleżankami po piwo, Pani przemiła dżaga ekspedientka jak wydarła japę, że jesteśmy za głośno (powtarzam wydarła) to że sklepu wyszłam, piwo by mi już po czymś takim nie smakowało. Koleżanki zostały, zakupy poczyniły, Pani extraexpedientka nabijała towar na kasę z grymasem na buzi i wydawała resztę jakby chciała i nie mogła. Żal, wstyd i żenada. Albo się lubi swoją pracę albo się nie lubi i się szuka innej, może sprzątanie ulic, tam upierdliwych klientów nie będzie? Ba, żadnych klientów nie będzie. Generalnie chamstwo i moja noga już tam nigdy nie stanie, choćbym nie wiem jak chciała piwa a wszystkie sklepy w promieniu 100km byłyby zamknięte.

Stały klient

Muszę powiedzieć że jestem zawiedziona, jak starszy pan ) zwraca się do swoich pracowników!!Odechciało mi się już przychodzić do tego sklepu, jak można mieć takie maniery !!!Też nie rozumiem pracowników ,że pozwalają na takie traktowanie. To ,że byłam świadkiem takiego traktowania przez pracodawcę to jeszcze nie przyjemna kasjerka. Ręce opadają. Szkoda mi mi pracowników , pracodawca się wyżywa a pracownik postępuje tak w kierunku klientów. Zastanawia mnie jedno czy osoby co tam pracują ,aż tak dużo zarabiają że pozwalają na poniżanie

Przedstawiciel handlowy

Swoją drogą jakie jest moje zdziwienie gdyż p.H....zawsze powtarzała że p.D.....to typowy cytuję Psychopata .....hmmm wyczuwam tutaj intrygę.....Być może jakiś spisek lub dziwna sytuacje niby zwolnienia p.Haliny wkrada tu się nutka niezgody A podobno tak panią bił i maltretowal ma pani przecież nagrania .....

@Przedstawiciel handlowy

Ale ktos musi byc nieszczesliwy majac w sobie tyle jadu. Sadze ze ma wiele na sumieniu i usilnie probuje odwrocic od siebie uwage i kieruje ja na pH. Doradzam zajac sie dziecmi a nie siedziec z kolezankami i wymyslac intrygi Pozdrawiam kolezanke opalona.

Byly pracownik

Dawno sie tak nie usmialam to znaczy ze pH nie zyje a jej duch krazy po sklepie .Moglby sie ktos nie osmieszac wygadujac takie bzdury

Pracowałem tam i nie polecam. Na rozmowie w sprawie pracy mówią co innego a później jest zderzenie z rzeczywistością. (usunięte przez administratora), niska pensja(usunięte przez administratora) Obgadywanie pracowników i nagrywanie - na porządku dziennym.Pracowałem krótko lecz niepolecam (usunięte przez administratora)

Dario

Osobiście nie lubię tego sklepu , większość piw ciepła, często brak papierosów.

@Halina

Pani sama powinna wiedzieć czy jest w porządku !!!dopisywanie godzin pracownikom na swoja korzysc zeby kasa byla wieksza ,podwójne zeszyty zakaldanyvh grafików ,wrzucanie pracownikom podpuch tj kasy do kasetki lub jego wyjmowanie niby twierdząc że to szef zmuszał ........

@@Halina

W pracy mozemy kogos lubic lub nie to nasza prywatna sprawa ale nie moge juz czytac tych klamstw o pH ktora dodam nie pracuje tam juz od roku i na pewno ma gleboko gdzies co sie dzieje w verdesie .Bez wzgledu jaka byla pH nie mozna jej posadzic o brak uczciwosci i dokladnoasci 'Rozliczalismy sie w ten sposob ze kazdy przychoszil ze swoimi spisanymi godzinami, porownywalismy je z dokumentami pH nastepowalo rozliczenie i zawsze wszystko zgadzalo sie co do grosza!!! a wrzutki to przeciez stara jak swiat metoda sprawdzania uczciwosci pracownikow a pH wykonywala polecenia szefa. Wiem ze ta opalona mowila te bzdury ale nie wiem po co ,tym bardziej przykre ze pH lubila ja a ona byla wobec niej nieszczera ..... pozrawiam byly pracownik

Nadi

Ten sklep to jest jedna wielka porażka, takiego chamstwa ze strony Pani sprzedawczyni jeszcze w życiu nie miałam.Nie to co, że sprzedała mi nie te papierosy, to do tego jeszcze nie chciała ich zamienić na inne, tak rozumiem, że nie umie do końca obsługiwać się kasą fiskalną, jaki problem jest anulować paragon i nabić inny ? Zamieść przeprosić, Pani zaczęła krzyczeć, chamić, obrażać i wciskać mi nie te papierosy, które ja potrzebowałam, po prostu zero kultury i zachowania. Szkoda mi nawet jednej gwiazdki, bo zasługuję ten sklep na duży MINUS, ale odpuszczę sobie !

Patrzac od czasu zwolnienia przez szefa jednej osoby argumentujac to ze W dzisiejszych czasach p.H......trzeba stawiać na młodszą siłę roboczą ,wysyłając ludzi do sklepu żeby wiedzieć kto jest na zmianie ma w tym swój cel ......Każdy wie jaki co się dzieje w sklepie też dokładnie wie ........Dziewczyna która niezwolnil szef A odeszła sama ,pracowałam z nią i widziałam jak szef ja traktuje drze sięprzy klientach, wyżywa zasuwala na giełdę dźwigala ciężkie skrzynki mówiłam jej uciekaj z tad bo ten pan nie szanuje ludzi ale dobrze że ma wielu świadków i nie tylko że napewno nieezostaiw tego tak ......a każdy wie jaki cel ma osoba która p Darek zwolnił i wciąż niemoze się z tym pogodzić

Jak długo czekaliście na odzew z Verdes Dariusz Janczewski? Oddzwaniają zawsze?

Ludmi

Ja tydzień czekała i nic nie polecam

Dagmara

Ceny podane na półkach są inne niż przy kasie. Obsługa po zwróceniu uwagi nic sobie z tego nie zrobiła. W normalnym sklepie by przeproszono lub zwrócono różnicę nadpłaconą przy kasie. Tutaj usłyszałam, że nic się nie da zrobić. Sytuacja dotyczy takiej ilości produktów, że ciężko uwierzyć, że to przypadek, a nie celowe działanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Verdes Dariusz Janczewski - Ząbki

• Jak się pracuje w Verdes Dariusz Janczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Verdes Dariusz Janczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdes Dariusz Janczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verdes Dariusz Janczewski?

Kandydaci do pracy w Verdes Dariusz Janczewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verdes Dariusz Janczewski
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Powstańców 18B
    05-091 Ząbki