Opinie o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Verdes Dariusz Janczewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Verdes Dariusz Janczewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Klient wybrał niewłaściwy adres na uwagi dla firmy gdyż to jest forum pracownicze.

Asia.

Przedewszystkim to nie ma cen w sklepie .człowiek musi podchodzić z każdą rzeczą do lady i pytać.a blondynka po 40.potrafi jeszcze przekręcić oczami.jakby była tam za karę.ona zawsze myli się w liczeniu. Zawsze.najpierw nabija niewiadomo co a potem zaklopotana usuwa....masakra

Maja

@Oliwka, pracujesz jako sprzedawczyni w sklepie? Czy możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Do twoich obowiązków należą też przyjęcia towaru i układanie go na półkach? Pracujesz na zmiany? Jeśli tak to, czy grafik jest elastyczny i możesz go ustawiać według własnych potrzeb? Czy firma szuka innych pracowników? Ta informacja zainteresuje osoby poszukujące pracy.

Maja

Dawno nikt nie wypowiadał się o warunkach pracy sklepie Verdes. Ostatnie wypowiedź była z punktu widzenia klienta. Czy coś się w firmie zmieniło? Jak obecnie wygląda rekrutacja i czy są poszukiwani pracownicy na stanowisko sprzedawca? Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Każda informacja będzie cenna dla osób poszukujących pracy.

Oliwka
@Maja

Pensja zawsze na czas, praca cięzka, trzeba lubić ludzi, ale mnie pasowało, warunki dobre, co jakiś czas przerwa, urlop do dogadania.

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Częsty klient :D

Polecam owy sklep spożywczo-alkoholowy :) Jest otwarty praktycznie zawsze, więc niezależnie czy jest kolejne śmieszne katolickie święto, czy zwykła niedziela lub wtorek o 22, zawsze mogę tam zajść i kupić to co mi jest aktualnie potrzebne. Od napojów, po coś do jedzenia. Ceny nie są niskie gdy porówna się je z supermarketowymi, ale całodobowość w każdy dzień roku, to jednak jest ten duży plus, który pozwala ceny zaakceptować. Polecam.

Maja

Pracujesz w Sklep Verdes Dariusz Janczewski? Chętnie dowiemy się więcej na temat benfitów oferowanych przez pracodawcę.

a.w.

Witam, Ja też tam pracowałam i fajnie jest przez pierwszy miesiąc bo wszystko dla pokazu i nawet dostałam pierwsza wypłatę ,a potem wszystko wali się !Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej ! wymagania nie wiadomo jakie ,a pensji nie widać i wypłacana na raty z dużym opóźnieniem! Pracodawcy dostają amnezji zapominają o wszystkim nie szanują człowieka i oszukują na kasę!

Am

Wiesz co, doskonale że zebrałaś się na napisanie kilka zdań, szersze spojrzenie to zawsze większa pomoc dla młodych ludzi, którzy postanowili się tutaj zatrudnić, głównie dla dziewczyn, fajnie że z nami jesteś, a jaką miałaś pensje? Bo chyba tego nie podałaś

Ewelina

Witam wszystkich :-) Już dawno nie czytałam tych ciekawostek na temat sklepu :-) Jestem byłą pracownica :-)w sumie moja prace zakonczyłam w zeszłym roku, ale moge napisać kilka zdań na temat sklepu bo pracowałam tam dość długo. Prace w Verdes wspominam dobrze , chociaż wiadomo bywały trudne sytuacje.... :) Dziewczyny pracujące tam są naprawde super : miłe , pomocne , z poczuciem humoru. Szef też ok, ale czasami jak się rozkręci to..... haha, potrafi zrobić dym :D P. Halinka.... Hmmm.... to zależało od tego którą noga wstała. Raz lepiej raz gorzej. Te wszystkie komentarze na jej temat, szefa czy personelu... żenada, kogo to interesuje ... Dla zainteresowanych prace tam, bo o tym jest ten wątek jednak polecam. Grafik jest do dogadania, czasami nadgodziny. Jedyny minus to praca nocna, ale jak komuś to nie przeszkadza.... Powodzenia! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z Verdes: Age, Sylwie, Baśke( najbardziej lubie) :-) no i oczywiscie P.Darka i P. Halinke

aaa

Przecież jak ktoś jest z Ząbek to wie jak tam jest ! braki w towarze takie że aż wstyd stać za kasą !!,a presja na pracownikach ogromna !!

AdminWlasnegoZycia

Szczerze powiedziawszy czytam te opisy sprzed roku i zamiast opinie widzę różne dogryzanie między sobą.. nie dziwię się że się Pani martwi, ale coś na to poradzimy. Pracuję w Domu Alkoholi od ponad miesiąca i wiem niejedno. Zaczynając od rozmowy o pracę. konkretnie się dogadaliśmy względem obowiązków, grafiku i stawki. tego samego dnia zaczęło się szkolenie (wcześniej nie pracowałem nigdy w sklepie więc szacun za zaufanie do laika). wprowadzono mnie we wszystko, od sprzedaży, poprzez kontakt z klientem po towar (którego jest dość dużo). Po kilku dniach szkolenia zacząłem samodzielną pracę (przez pierwsze dwa, może trzy dni pojawiał się ktoś zobaczyć czy jeszcze nie spaliłem sklepu :D. Praca spoko, w godzinach porannych niewiele się dzieje więc można na spokojnie zapoznać się ze sklepem, rozłożyć towar na półki itp rzeczy :) nie trzeba biegać. Wieczorem zawsze jest troszkę ciekawiej :) nocy nie pracujemy więc nie ma się co martwić. Wypłata przyszła mi na czas i bez żadnych problemów. Grafik działa tak jak dogadamy się między pracownikami (chcesz pracować więcej? -spoko! ale jeden warunek, daj radę nie narzekać.. nie czujesz się na siłach albo nie możesz to pracujesz mniej godzin). A co do szefostwa to powiem szczerze że są spoko :) ktoś kto nigdy nie pracował zawsze znajdzie powód do narzekania. Ja osobiście przekonałem się że na szefową można liczyć przy doborze wina. Szef zna się na piwach i mocniejszych trunkach. Zdarzało się nie raz że pomagali mi gdy pojawiła się kolejka albo nie wiedziałem co polecić (przy winach niewiele się znam :D ) ogólnie ja oceniam dobrze. ale jak to się mówi "pracujesz na takich warunkach jakie sobie dogadasz przy zatrudnieniu" ja mogę powiedzieć tylko że warunki jakie dogadałem obowiązują cały czas bo obie strony się tego trzymają :) Pozdrawiam

xdvc

ta szefowa z verdrsu to jakas powolona jest! dama z tluszczem na glowie ha ha ha..

KRACH

O KURDE ALE WYWALILI CENY W VERDESIE NA SYLWESTRA I NOWY ROK !!!

Jarek

Wczoraj późnym popołudniem postanowiłem zrobić szybkie zakupy w sklepie Verdes.Kiedy wszedłem zobaczyłem tę przemądrzałą właścicielkę z czerwoną twarzą,rzucająca przy bocznej ladzie biednymi pluszowymi misiami.Złorzeczyła na brak szacunku dla jej ciężkiej pracy i jej osoby... moje postanowienie,co prawda nie wagi noworocznej legło w gruzach. Obracając się na pięcie,czym prędzej uciekłem od tej bladej Czarownicy. Bez stresu zrobiłem zakupy w Api.

Zaskoczony

Nie bylen swiadomy,ze w sklepie Verdes dzieja sie takie rzeczy.Jedna pracuje nie mal tylko na noce,bo inna nie lubi nocy,druga nie zawsze moze,a kierowniczka ma najlepsze pierwsze zmiany.Jak przykro jest sluchac takich rzeczy od Pani,ktora nie musi pracowac bo utrzymuje rodzine maz.Chciala miec na waciki,a nie jest rozliczona do konca za miesiac wrzesien..mamy polowe listopada....ZENADA!

x

Lokator 33

Tak może zdziałać cuda ale trzeba mieć czym handlować bo z pustego to i Salomon nie naleje!

Lucyfer

Mi wydaje sie ze sklep zarabia skoro za tyskie w puszce placi sie prawie 4 zlote co sprawia ze cena jest prawie jek na stacjach benzynowych :(krolewsie puszka i zywiec puszka tez ceny szok!odnosnie domu alkoholi to jest drogo i ciaglele sa pustki na polkach i jak jakies piwo posmakuje to potem ciezko je ponownie kupic,parodia.dziewczyny maja skwaszone miny ,a p.halinka za lada dziala jak strach na wroble!

Obserwator

Tak się zastanawiam co się stało z pięknym autkiem p.Haliny RAV4 bo dawno nim nie jeździ pewnie sprzedany bo trzeba utrzymać drugi Verdes na Powstańców. Prawda jest taka że przynosi same straty bo w pasażu jest jeszcze żabka i outlet piwny tak więc lipa. O biedna Halino musisz chodzić na piechotę albo jeździć tym Renaultem co p.Darek jeździł kiedyś w kawalerkę.

Obserwator

To chyba p. Halina pisze sobie takie pochlebstwa bo wiem co się tam wyprawia z pracownikami. Kiedyś pracowała dziewczyna w Wigilię 1, 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia i Sylwester a następnie zrobili inwentaryzację i zwolnili oczywiście bez wypłaty. Wezwała Policję i Straż Miejską ale nawet płacz nic nie pomógł. Pan Darek był stanowczy i nie ugięty a jak się dowiedziałem prawdopodobną przyczyną zwolnienia była kradzież co było na pewno nieprawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Verdes Dariusz Janczewski - Ząbki

• Jak się pracuje w Verdes Dariusz Janczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Verdes Dariusz Janczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdes Dariusz Janczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verdes Dariusz Janczewski?

Kandydaci do pracy w Verdes Dariusz Janczewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verdes Dariusz Janczewski
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Powstańców 18B
    05-091 Ząbki