Opinie o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Verdes Dariusz Janczewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Verdes Dariusz Janczewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Maja

Większość komentarzy od klientów sklepu a mnie interesuje jakie warunki zatrudniania są proponowane pracownikom? Na sprzedawce można dostać od początku normalną umowę o prace czy przez jakiś czas pracuje się na zleceniu? Napiszcie jak to wygląda w realu i czy chorobowe i urlop jest płatny?

@Maja

Jaka umowa hahahha tyrasz na czarno święta i niedzielę niehandlowe również ,stawka poniżej minimalnej krajowej problem z wypłatą zawsze się coś nie zgadza szef nigdy niema na całą pensję.Niepolecam .

Aleks
@Beata

Nie miałaś umowy jak tam pracowałaś? Nawet zlecenia? Ludzie nie protestowali jak nie dostawali nic na piśmie? Jak szef to tłumaczył?

????
@Beata

a co jeśli pracownik odmówiłby pracy w niedzielę niehandlową? zwolniłby, ale przecież to można zgłosić do PIPu, bo jest to niezgodne z prawem...nie było z tego powodu rotacji pracowników? Skoro praca we wszystkie dni tygodnia, to kiedy pracownik miał wolne? no chyba, że był jakiś grafik?

Czy firma Verdes Dariusz Janczewski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Klaudia

Sklep biedny nie czuć w nim klimatu ,obsługa no cóż pozostawia wiele do życzenia szczególnie pani brunetka pyskata z wiecznie nadętą miną.Odradzam zakupy w tym sklepie. Nawet jedna gwiazdka to za dużo

Beata

Ten sklep słynie z tego że pracownicy zmieniają się co chwila,wniosek jest jeden pracodawca jego zle traktowanie i oszukaństwa,na początek obiecuje stawkę która przy wypłacie okazuje się inna , i problem z wypłatą bo wielki biznesmen niema kasy....

Bronek
@Beata

Jak to inna stawka przy wypłacie? To na umowie nie ma ustalonej wysokości wypłat że można tak potrącać jak szef ma widzi misie? Przez to jest rotacja? Ty miałaś taką sytuacje jak tam pracowałaś?

Jan

Na sklep do obsługi klienta od czasu do czasu kogoś szukają? Szukam teraz pracy i chcę się gdzieś załapać. Może na zlecenie tu się godzą czy nie bardzo? Stawka godzinowa jaka?

Była klientka

Jako prawie że była stala klientka sklepu niejednokrotnie słyszałam wlasciciela ton i sposób odzywania się do swoich pracowników zwracania im uwagi ,rzeczywiście ten pan wymaga jak tu czytałam wizyty u Psychiatry popracowania nad swoim zachowaniem bo to jest niestosowne darcie się przy klientach jednakże pracownicy sami sobie na to pozwolili dziwię się że tam pracują i pozwalają ale napewno mają w tym jakiś cel .sklep.Pracy w sklepie jest mnóstwo zmieniłam sklep na inny osiedlowy od miesiąca i naprawdę z takim buractwem pierwszy raz się spotkałam jak u tego pana .

Beata

Pracowałam dwa miesiące niepolecam problem z wyplaceniemm pensji dopiero jak postraszylam kontrola z wielką laska dostałam :Chamowaty gburowaty właściciel :wiecznie krzyczący na personel ale pracownicy słyszałam jak mówili że to stary pierdziel nie nadaje się do prowadzenia sklepu on tak zawsze Niepolecam ,nawet słyszałam jak przedstawiciele się źle o nim wypowiadają taki człowiek nadaje się do utylizacji

@Beata

Aż tak złe kontakty z szefem? Nikt z pracowników nie mógł się z nim dogadać? A jeśli chodzi o wypłatę to jak się tłumaczył że są opóźnienia? Każdemu tak zalegał?

@Maja

Powodów było wiele najczęściej komornicy,dlugi,wieczne narzekanie że niemial pieniędzy nawet na zapłatę dla dostawców za zamówiony towar często ich (usunięte przez administratora) że zapłaci A wieczne opóźnienia,dlatego nikt z nim nie chciał handlować dużo firm zrezygnowało ....

Honorata

A to wina pracowników, że nie ma pieniędzy zapłacić dostawcą? :/ No nie powinno tak być. Ktoś z pracowników ośmielił się zgłosić te sytuacje gdzieś wyżej kiedyś? Czy ludzie raczej zaciskają zęby i pracują? Moze podobnie do ciebie, rezygnują i rotacja spora?

Klient

Naprawdę rzadko trafia się na tak niemiłą, niesympatyczną, chamską i zgorzkniałą obsługę. Niestety miałam okazję robić zakupy w tym sklepie już wiele razy i tylko jedna Pani Sprzedawczyni nie odtrąca klientów swoim zachowaniem. Ponadto ceny są bardzo wysokie a część produktów bywa przeterminowana, trzeba na to zwracać uwagę podczas zakupów. Ich robienie tutaj to ostateczność, gdyż odczucia w każdym aspekcie są skrajnie negatywne (niemiła obsługa, wysokie ceny, często przeterminowane produkty).,bród ,dziwny zapach jak z szamba Gdyby chociaż jedna z wyżej wymienionych rzeczy była "na plus", to moja ocena byłaby wyższa. Rzadko zdarza mi się wystawiać tak negatywną opinię, jednak po ponad pól roku sporadycznych zakupów tutaj, przysłowiowo puściły mi nerwy i postanowiłam wyrazić swoje zdanie wystawiając adekwatną ocenę temu miejscu. Reasumując, zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie

Rafal

Serdecznie niepolecam, zawsze chamsko. Omijam szerokim łukiem.,ekspedientka bardziej zajęta paleniem przed sklepem i obgadywaniem klientów.

Sklep żenada wygląd jak za (usunięte przez administratora) wywieszone promocje nie zgadzają się z tym co na kasie słaby wybór produktów,nie wiem kto tym zarządza ale człowiek chyba na handlu się niezna a ta włoszczyzna zwiednieta; niejednokrotnie kupiłem wędlinę po terminie sprawdzać daty sam (usunięte przez administratora) nie polecam .Ale za to naprzeciw żabka klasa i pani przeurocza i przemiła duży wybór lodów.

Wiele lat temu pracowalam jak jeszcze p.Jaczewski mial inne sklepy ten czlowiek wymaa leczenia gnebienie przekupywanie pracowników i ponizanie to było na porządku dziennym ten człowiek nie nadaje sie do kontaktu z ludzmi Psychol. Prowadzil to razem z p Halinka która wyrzucił jak śmiecia i tak potraktował ateraz spotyka sie ze swoja była pracowinca Niech pani lepiej uwaza skonczy pani jak poprzedniczka.

Maja

Jak sama napisałaś pracowałaś wiele lat temu Teraz mogło się dużo zmienić jeśli chodzi o relacje z pracownikami. Wiesz może ile teraz prowadzi sklepów i ilu pracowników zatrudnia?

Klientka

Straszny bałagan z cenami. Brak miejsca, nie ma się jak ruszyć. Ciekaw jestem Kiedy była tam jakaś inspekcja.Masa artykułów po terminie.

Stała klientka
@Klientka

A może coś pozytywnego typu:miła obsługa,dobre zaopatrzenie, czyste półki, całodobowo sklep otwarty co daje duży plus wogule jest dużo lepiej niż było jeszcze parę miesięcy temu.Jest ok

Bogdan

Jestem klientem od ponad 7 lat. W sklepie dziennie zostawiam około 50zł. W dniu dzisiejszym odmówiono mi przyjęcia butelek zakupinych w tym sklepie. . Bardzo nie polecam tego sklepu. Jakiś czas temu była bardzo fajna ekipa, ale to już przeszłość. Papierosów które pale nigdy nie ma a niestety w sklepie alkoholowym to podstawa. Chyba lepiej zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Czy w święta też trzeba pracować?I niedzielę niehandlowe ?

Ceny wyższe niż w normalnych sklepach marża nawet 150%, ale zwykle sklepy całodobowe nakładają wyższą marżę - tale nie az takie Nie rozumiem natomiast dlaczego produkty nie mają oznaczeń cenowych. Oznaczanie towarów cenami jest obowiązkiem przedsiębiorców. Wynika on z art. 12 ustawy o cenach zgodnie z którym towar przeznaczony do sprzedaży detalicznej oznacza się ceną. Niedopełnienie takiego obowiązku stanowi wykroczenie i jest karane na podstawie art. 137 Kodeksu wykroczeń grzywną do wysokości 1,500 zł.

Stała klientka
@Piotr

Człowieku skąd wiesz ile naliczona jest marża,za ile kupił i za ile sprzedaje.Ceny nie są urzędowe tylko umowne.A w sklepie jest pomarańczowo na półkach od cenòwek, ale jak się szuka zaczepki to zawsze coś się znajdzie.

Marek K

Uwaga!!!Ceny niektórych produktów wywieszone są znacznie niższe od tych które widnieją na paragonach,rozbieżności sięgają kilkudziesięciu groszy!!! Bądźcie ostrożni !!!

Klientka

Nie polecam pieczywo stare ;bułki suche ,wchodząc śmierdzi starą zgnilizną Pani stojąca w rękawiczkach w drzwiach paląca papierosa ,trzęsaca się z zimna Właściciel sklepu wie w jakich warunkach pracują pracownicy !!!!!

Arrti

Witam, W nocy z 20-21.11.2022 Pani która obsługiwała jest osobą bardzo niekompetentną na te stanowisko!!!! Szkoda aż się rospisywac!!! Niech Pani pomyśli o zmianie pracy bo klientow sklep traci !!!

Przedstawiciel

Też się zastanawiam dlaczego są usuwane !!!!to jest Forum publiczne i każdy ma prawo do własnej obiektywnej wypowiedzi i nikt niema prawa podważać!!!!ale widac ktoś ma dużo na sumieniu i usuwa niewygodne komentarze !!!!

Mam pytanie do administratora, dlaczego usuwane są negatywne opinie skierowane do właściciela sklepu. Natomiast szkalowanie byłych pracowników przez Pana Janczewskiego nie stanowi problemu. I komentarze nie są usuwane. Chyba nie źle płaci Administra torowi za usunięcie negatywnych opinii. Prawda się obroni.

Zostaw merytoryczną opinię o Verdes Dariusz Janczewski - Ząbki

• Jak się pracuje w Verdes Dariusz Janczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Verdes Dariusz Janczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdes Dariusz Janczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verdes Dariusz Janczewski?

Kandydaci do pracy w Verdes Dariusz Janczewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verdes Dariusz Janczewski
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Powstańców 18B
    05-091 Ząbki