Dalian Talent

Opinie o Dalian Talent

Stary pracownik

Ktoś wie czy Pani B i Pan B z działu kadr mogli by wrócić do firmy? Kiedyś można ich było poprosić o pomoc w każdej sprawie, teraz nie za bardzo jest z kim porozmawiać, a atmosfera też się średnia zrobiła

pracownica
@Stary pracownik

firmę nie stać na zatrzymanie wartościowych pracowników, a co dopiero mówić o przyciągnięciu byłych więc wątpię

@pracownica

Jeśli ktoś decyduje się na zmianę firmy to jego prywatny wybór .

Ryś
@pracownik

najczęściej ludzie zmieniają pracę bo nie czują się docenieni w starej, ale co ja tam wiem

no tak strasznie dziwna firma, płacą ludziom na czas, i to w czasach jak inne firmy zwalniają i kombinują, dziwni ludzie wśród pracowników to norma albo się kłócą miedzy sobą albo piszą jakies kartki i kleją na słupach, komuś chyba brakuje piątej klepki. Ja tam do rudej nic nie mam nie slyszalem zeby krzyczała na pracowników, zawsze dobrze ubrana, kulturalna , jak ja o cos zapytam zawsze wyslucha odpowie, to ta blond raczej jest glosniejsza ale wyzwisk nie ma. ciśnienia tez teraz nie ma wszystko leci powoli. reszta kierownictwa nie widoczna na hali siedzą w biurach. ja nie narzekam a jak sie komus nie podoba to przeciez moze zmienic prace.

Grzes

Ja tam robiłem 3 lata i mi się podobało, obsługiwałem prasę do świeczek. Zwolniłem się gdyż wzrosły mi potrzeby wraz z powiększeniem rodziny a tam ciężko było o podwyżki. Śmiesznie w sumie tam było i ciepło a ja nie lubię zimna.

Jaka umowa obowiązuje w Dalian Talent podczas okresu próbnego?

umowa na okres próbny 3 miesięczna

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dalian Talent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
chętny

A czy jest tam na kim oko zawiesić ?

Leila

Witam to zakład tzn"zbior" zakompleksionych Pan które oczy by sobie wydrapaly gdyby tylko mogły z zazdrości jedna o drugą...W dodatku wszystkie stare czy młode mezatki czy panny a w szczegolnosci te pierwsze zapatrzone jak w obraz w kierownika az boki mozna zrywac gdy sie na to patrzy...natomiast pani kierownik zastraszona przez zwyczajne pracownice z długoletnim stazem bojaca się ich panicznie (lub o własny tyłek) zwalnia dobrych pracowników nie podając przyczyny zenada poprostu....zenujace rowniez wyzej wymienione smieszne panie pracujące po 8 lat na jednym stanowisku zgorzkniale i wylewajace wszystkie swoje żale z tego powodu u Pani kierownik????????milej pracy rodacy

Lily
@Leila

To weźcie sie za robote, a nie podziwiajcie urode kierownika

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, pierwsza umowa na okres próbny następna na czas określony

Anonim.....

Nie warto. Robota owszem mało skomlikowana. Zapewnienia, że to prosta, spokojna i nie stresująca praca to tamtejszy mit. Wszystko pod presją szybko i szybko. Nie jest się na 1 stanowisku a na kilku na raz. Masz się rozdwoić a najlepiej skopiować kilkukrotnie żeby było co najmniej kilka par rąk do roboty. Człowiek się stara robi jak potrafi a dalej jest źle. Kierownictwo albo zastraszone albo odreagowuje na pracownikach. Szczególnie dla 1 osoby pracownik chyba jest tylko rzeczą ( robotem ) nic poza tym. Stawka minimalna, robota jak na akord. Jeżeli się rozchorujesz najprawdopodobniej nie przedłużą umowy. Pracownicy jedni na rany przyłoż empatyczni, inni fałszywi. Popularne donosicielstwo i zarabanie pracownika za dodatkowe palety bo przecież premia przepadnie. Jedyne co można pochwalić to atmosfera wśród nielicznych osób które wzajemnie sobie pomagają i to ze zakład reaguje na mobbing wśród zatrudnionych. P.S Po czasie ubytek słuchu gwarantowany.

Byłam tam 4 godziny. Praca ciężka atmosfera jak w jakimś obozie. Skierował mnie tam urzad pracy, ale wolę już nigdzie nie pracować niż w dalian talent. Słyszałam , że nie jestem jedyną osobą która tak szybko stamtąd uciekła. Gratulacje dla tych co tam pracują kilka lat, Ale oni tez juz chyba dlugo nie wytrzymają

zdziwiony
@Anonim

no ja ktos jest z biura pracy i po 4 godzinach rezygnuje to znaczy ze jest nierobem i woli na zasiłku siedzieć . nowi zazwyczaj robią kartony przy linii wiec nie jest to zbyt trudne i ciężkie zajecie . tak ze gratuluję Pani pracowitości. bardzo dużo osob pracuje w dalian wiele lat , są nawet tacy co się zwolnili i wrócili.

@zdziwiony

Myślę, że fajniej czytałoby się to forum bez obraźliwych wpisów. Każdy ma prawo do swojej opinii. A w jakim systemie pracuje się w Dalian Talent?

re
@Anonim

podczas sklejania kartonów taśmą.

AG.
@Anonim

Chyba (usunięte przez administratora) nie widziałaś.

@re

Niezbyt rozumiem, do czego odnosi się Twój wpis. A powiedz, na czym polega Twoja praca w Dalian? I na jakim dziale pracujesz. Dzięki.

Ag2
@AG.

Czego nie widziała?

praca
@zdziwiony

Chyba na maszynach, a nie kartonach... To że ktoś szybko odchodzi, nie znaczy że jest nierobem !

Czarna lista pracodawców

Najgorszy zakład w regionie jeśli możesz trzymaj się z daleka, praca w nim grozi bardzo poważnymi problemami natury psychicznej.

Zdziwiony to jest ktoś z biura albo kierownictwa. Ludzie pracujący na produkcji tak by na pewno nie napisali tam nie ma nierobow. A w biurze to już co innego. Ale skoro jest tak pięknie to dlaczego nikt nie chce tam pracować.

Szkoleń brak, atmosfera w firmie jest zła. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech przeczyta starsze wpisy jakie są. Nic się tam nie poprawiło.

Jak wyglada praca biurowa w firmie? Czy atmosfera jest ok?

@Anonim

Dołączam do Twojego pytania. W ogłoszeniu, które dziś znalazłam od Dalian Talent jest informacja, że zapewniają szkolenia https://www.nuzle.pl/praca-z-jezykiem-holenderskim-dzial-reklamacji-warszawa,39351849 . Ciekawi mnie, czy na początku jest jakieś dobre szkolenie wdrażające nowego pracownika?

Hall Anonim
@Anonim

Praca biurowa np. w dziale sprzedaży - każda osoba ma swojego klienta o którego dba. Ona załatwia wszystkie sprawy dotyczące zamówienia, daje zlecenia do laboratorium aby wykonać takie i takie próbki dla klienta o takim i takim kolorze/zapachu oraz zleca produkcję. Z klientem musisz mieć dobry kontakt tak by firma go nie straciła. Myślę że atmosfera jest ok, ale jak w każdej firmie zdarzają się nieporozumienia. Ludzie wobec siebie są mili i na stopie koleżeńskiej, ale każdego lubić nie musisz.

@Anonim

Ta firma to (usunięte przez administratora) jakich mało.

Grek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Jeśli ktoś chce coś załatwić to zawsze to wystarczy konsekwencja a załatwi sprawę.

Alfika

alfa

rozmowa z pania ela nic nie daje,obiecuje i nici z tego,za jakis czas nie pamieta o co chodzi-gadalem z nia o problemie miala zalatwic i do dzis nie dostalem odpowiedzi.ma w tylku roboli ,apowinna byc za ludzmi pracujacymi fizycznie w tym zakladzie,ale jak jej ktos nie slodzi jak np co niektore panie z Qc to ma gdzies.

D
@alfa

Ta firma nie umie motywować ludzi do pracy. Nawet podwyżki dawne nieumiejetnie nie pomogą. Może kadry i kierownictwo ma się za mądrych ale polityka kadrowa tej firmy to dno. Świadczy o tym duża rotacja. Może warto szukać nowych pracowników ale Do biur gdzie się to wszystko zaczęło.

@alfa

nie zgadzam sie z toba, akurat pani Ela jest bardzo propracownicza i jesli moze zawsze pomaga, moze czasem o czyms zapomniec, jest tylko czlowiekiem, wystarczy podejsc i zapytac a nie wylewac zale na forum.

Alfa r
@pracownik

Ja uważam tak samo jak alfa. W tej firmie pracownik nie ma nic do gadania. Pracowałem tam dość długo dlatego wiem co mówię.

kot

dlaczego HR nie rozmawia tylko zwalnia dobrych pracownikow ,dojdzie do tego ze HR bedzie pracowac na produkcji i moze wkoncu zobaczy jak to fajnie tam jest i zacznie doceniac ludzi pracujacych na nich

kot

najwyzsza pora postraszyc kadry zwolnieniami i wziasc sie w koncu za panie z biora

Bartosz
@kot

Dlaczego uważasz, że najlepszą formą rozwiązania problemów będzie postraszenie zwolnieniem? Zawsze warto najpierw rozwiązać problem rozmową. Pracownicy powinni szukać wzajemnego porozumienia. Jakie według Ciebie problemy, powinny zostać rozwiązane w firmie w pierwszej kolejności?

elwis

Firma Dalian zaczęła stosować agresywną politykę kadrową. Ale czy straszenie pracowników zwolnieniami dyscyplinarnymi coś da? Proszę o wasze opinie. A od siebie dodam brawo HR.

Wypalony

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracownik niezmotywowany to pracownik niewydajny!

Zostaw merytoryczną opinię o Dalian Talent - Żabno

• Jak się pracuje w Dalian Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Dalian Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalian Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalian Talent