Dalian Talent

Opinie o Dalian Talent

Na jakie wsparcie w Dalian Talent mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Byla

W dłuższym czasie na wypowiedzenie

Zdaniem większości.pracowników zakaz palenia papierosów na terenie firmy to skandal, na przerwie pracownik sam powinien zdecydować czy wykorzysta ją w palarni czy w jadalni a to prawo zostało mu odebrane z tego co wiem chcą się zająć tą sprawą bo czują się jak (usunięte przez administratora) wiele osób z tego też powodu odchodzi POPIERAM W 100% niech walczą o swoje

Mając na uwadze dobro pracowników, ochronę zdrowia oraz specyficzne procesy technologiczne na terenie całego zakładu pracy obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, wyrobów tytoniowych zgodnie z art. 5a ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Dz.U. Nr. 81, poz. 529). Należy mieć świadomość, że pomimo podejmowanych przez firmę Dalian Talent środków prewencyjnych istnieje ryzyko wystąpienia pożaru. Zadaniem pracodawcy jest w jak największym stopniu niwelowanie takiego zagrożenia. Dlatego też w trosce o zdrowie i życie naszych pracowników zakaz będzie obowiązywał.

Tomek - były kierownik zmiany

Jako że pracowałem w Dalian Talent w Żabnie, pozwolę sobie na wyrażenie swojej opinii na temat tej Firmy. Otóż, składając CV do Dalian Talent czytałem opinie na temat pracy w Firmie. Duża większość opinii jest negatywna. Ja pracowałem tam krótko ale dla mnie ta Firma pod względem warunkow pracy a także wynagrodzenia - jest świetna. Gdyby nie fakt, że od października otrzymam więcej godzin i przedmiotów na Uczelnii, nigdy bym z tej pracy nie zrezygnował. Chciałbym również podziękować Kamilowi, Joannie, Joli i Michałowi za cierpliwość w trakcie szkolenia. Dziękuję również Pani Marii oraz Agnieszce za okazane zaufanie i możliwość pracy w Dalian Talent. Dziękuję wszystkim za fajnie spędzony czas. Pozdrawiam.

Żabusia

Pracowałam w Dalian rok. Czytałam nie raz tutaj opinie i chce napisać najzwyklejszą w świecie prawdę. Mimo, że w opiniach pełno stwierdzeń, że stare pracownice takie straszne, i nie pomagają, oczy by wydrapaly itp. Otóż nie. Bardzo niesprawiedliwe jest takie pisanie. Panie pracujące tam 5-6-10lat bardzo mi pomogły, i bardzo dużo przez ten rok nauczyły. Bardzo. Potrafiłam się odnaleźć na lince dzięki ich pomocy. Wiadomo różni są ludzie, każdy ma lepszy lub gorszy dzień. Ale teraz po roku, mogę stwierdzić jedno. Gdyby nie Ci "starzy" pracownicy ta firma by już dawno padła. To pracownicy (a to nie jest ich rola!!!!!!) często sami muszą naprawiać maszyny, pół zmiany się męczyć. Oby tylko NORMA była. Nie raz nie dwa miałam ochotę je**ąć wszystkim i spowolnić pracę ale żal mi było tych ludzi którzy mimo wszystko chcieli, żeby te świeczki jakoś finalnie wyszły. Ta firma działa TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki tym ludziom. Pani menadżer kompletnie na niczym się nie zna. Kompletnie. Przyjść na 6 rano w szpileczkach, dlugich kolczykach (wisi kartka, że zakaz długiej biżuterii!!!!!!!), paznokcie,włoski, sukieneczki. I przychodzi pani menadżer, ludzie są po nocce a mają jeszcze godzinę do końca. NIKOMU ale to NIKOMU pani menadżer nie mówi dzień dobry. Wchodzi na linkę jak do stajni. Po ludzku można by było zagadać : dzień dobry, jak minęła noc? Wszystko było ok? Jak maszyny? Mieliście problemy? No ale po co i dlaczego pani menadżer ma się zniżać do poziomu pakowaczki (która wie więcej niż ona...) Mało tego, widziałam parę sytuacji gdy pani menadżer obserwowała i NIE ROZUMIAŁA co robią pracownicy. O nie, nie podeszła absolutnie po ludzku zapytać, nie nie. Nakazała swojej zastępczyni zapytać co robią pracownicy ( no przeciez nie zniży się do poziomu pracownika). Wielka pani menadżer doprowadza ta firmę do ruiny. Nie przedłuża umów pracownikom WYSZKOLONYM na nie które maszyny, operatorom itp... Po przyjmowała paręnaście nowych osób z czego połowa zrezygnowała. A dalej ten wózek ciągną dobrzy, starzy pracownicy. Nikt ich nie docenia. Mam nadzieję, że powolutku wszystko dojdzie do (usunięte przez administratora). Mam nadzieję, że dziewczyny i operatorzy zostaną docenieni i potraktowani z szacunkiem. Trzymam kciuki aby tak się stało. Ta firma działa i funkcjonuje tylko i wyłącznie dzięki tym ludziom. Pani menadżer robi sobie symulacje komputerowe produkcji ????‍♀️ Symulować to se można łechtaczke. Praca trochę ciężka, ale naprawde można liczyć na pomoc innych. Ja trzymam kciuki, że w końcu góra doceni wszystkich tych którzy pracowali na sukces tej firmy tyle lat.

@Żabusia

bzdura, nie wiem gdzie widzialas szpileczki ale Pani manager chodzi w plaskich butach , to ze sie ladnie ubiera to jej sprawa nie jest pracownikiem produkcji , (usunięte przez administratora) nie ma od marca i musi wszystko jakos ogarnac wiec nie chodzi i sie nie usmiecha bo ma milion problemow, jak przychodzi na linie to mowi dzien dobry moze nie wszyscy słyszą, jak byla pandemia to nie zwolnila pracownikow tylko myslala jak tu wszystkim pomoc zeby mieli z czego zyc. jesli kogos zwalnia to znaczy ze musi , niestety nawet starzy pracownicy musza odejsc jesli nie pracuja . a z nowych ludzi z tego co wiem odeszlo moze 4 osoby wiec to nie jest polowa z 15. co do wiedzy Pani manager na temat produkcji to skoro szefa nie ma od dawna a ona sie wszystkim zajmuje firma dziala i zatrudnia ludzi to znaczy ze nie zbliza sie do upadku raczej przeciwnie. starzy pracownicy pomagaja jak moga i to widac ale niestety nie wszyscy czesc ma wyrabane i uwazaja ze za samo przyjscie do pracy trzeba im placic . Pani Żabusia to chyba jakas rozgoryczona zwolniona pracownica, żenujące zachowanie.

Kjn
@pracownik

Rozgoryczona owszem, ale tym jak się traktuje tam ludzi. Fajnie jest pisać komentarz z perspektywy biurka w klimatyzowanym biurze ????. Trzeba czasem wyjść do ludzi, zakasać rękawy i popracować ramię w ramię. I dopiero pisać konstruktywny komentarz nie mijający się z prawdą. Takie bzdury to proszę sobie darować. Przecież każdy wie jak tam jest ????.

Żabusia

Nie zżera mnie zazdrość a (usunięte przez administratora) mnie bierze jak widzę, jak zakompleksiona do granic możliwościach pani menadżer traktuje kobiety, które pracują tam dłużej niż ona i więcej wiedzą. Menadżer nie zasługuje na nawet aby buty tym Paniom czyścić. Trzeba ludzi sluchac, szanować, rozumieć a przede wszystkim LUBIĆ żeby pracować na takim stanowisku

K
@Żabusia

Pani Menadżer ZAWSZE ale to ZAWSZE przychodzila na linie i pytala jak tam i co tam jak mi minela noc. A to ze dba o siebie to jest jej sprawa. Ludzie potrafia byc zawistni. Niemialam wiekszego problemu z maszynami, radzilam sobie sama( trzeba spbie radzic w zyciu a nie czekac na zbawienie. Z kazdym umialam sie dogadac!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dalian Talent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
K

W firmie pracuje 11 lat, byly wzloty i upadki. Niebedę sie rozpisywala, jak ktos chce to pracuje, nigdzie nikogo nieposadza. Awanse, szkolenia, podwyżki to wszystko istnieje no ale cóż.... cos za cos jak ktos misli ze za dobre wrazenie to osiąganie... to powodzenia. Ja chwale i polecam. LUDZOM NIGDY NIEDOGODZ a z wszystkimi sie idzie dogadać.

Małgorzata

Ludzie pamiętajcie nigdzie Was nie posądza, wszędzie trzeba pracować ciężko czy lekko awsze praca to praca. W Dalian pracowałam tylko miesiąc, ale nie narzekałam jakoś w końcu trzeba zarabiać na życie. Sama się zwolniłam, ale z powodów rodzinnych i wyjazdu do innego miasta, tak czy owak miło wspominam pracę u nich i pewnie gdyby mieli jakąś ofertę pracy to bez wąchania bym wysłała cv. Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje pracę to będzie pracował wszędzie.

@Małgorzata

Dziękujemy za wypowiedź. Cieszymy się, że miło wspominasz pracę w naszej Firmie. Zachęcamy do śledzenia ofert pracy oraz przesyłania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@daliantalent.com

Zigi

PRACA SPOKOJNA (usunięte przez administratora) PRACOWNIKÓW W DODATKU BRAK MOŻLIWOŚCI AWANUS PODWSZKI I JAKIEGO KOLWIEK ROZWOJU SŁABA PŁACA . PRACA NIE ZGODNA Z OPISYWANYM STANOWSKIEM .(usunięte przez administratora) POPROSTU JEST ZWYKŁA 8godzina PRACA (usunięte przez administratora).

@Zigi

Dziękujemy za wypowiedź. Obiecujemy przyjrzeć się wszystkim konstruktywnym uwagom oraz wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag i niepokojących kwestii bezpośrednio na adres mailowy :ela.gondek@daliantalent.com. Przypominamy, że w każdy wtorek w godz. 12:00 do 14:00 istnieje możliwość spotkań z Dyrektorem ds. Zasobów Ludzkich w sprawie wniosków i spraw pracowniczych.

tobikkk

Witam zauważyłem że nie macie oferty pracy na stanowisku pakowacza czy można się spodziewać że zwolni się miejsce w najbliższym miesiącu (lub jest miejsce) albo na podobne stanowisko ,i czy można składać cv.

@tobikkk

Rzeczywiście, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Pakowacz. Niewykluczone jednak, że w najbliższych miesiącach pojawi się zapotrzebowanie na pracowników na to stanowisko. Osoby chętne prosimy o złożenie CV na adres mailowy: rekrutacja.dtp@interia.pl lub pozostawienie aplikacji na ochronie w siedzibie Firmy. W przypadku rozpoczęcia rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Pracownik roku

Ja nie mam zamiaru nikogo obrażać. Kto chce tam pracować to jego sprawa a kto nie to niech się zwolni. Czytam to forum z ciekawości i wiem jak jest w każdym z tych zakładów. Wszędzie tam pracowałem i dalej pracuje. Jak gdzieś się pomyliłem to niech mnie poprawia forumowicze ale napiszą prawdę a nie jedne opinie są jaki ten zakład jest dobry a drugie że to kompletne (usunięte przez administratora) Jest to normlna produkcja. Nikt się nie interesuje pracownikiem. Ma pracować i nie ma nic do gadania. Mi się tam nie podobało i mam prawo tak napisać. Nikogo oczywiście nie obrażając

@Pracownik roku

Dziękujemy za wypowiedź. Oczywiście masz prawo do wyrażenia subiektywnej opinii. Zapis Pracodawcy dotyczący "obrażania" to ogólna informacja dla wszystkich użytkowników, przypominająca zasady etycznego użytkowania forum.

Pracownik roku

Jak dla mnie firma dalian niczym się różni od Agry czy Polanu. Jak wszędzie robota raczej ciężka. Mało skomplikowana. Może ja wykonywać każdy. Pracownik jest na szarym końcu. Nikt się nim nie interesuje. To jest taki zakład chodzę bo muszę i nic więcej mnie to nie obchodzi. Po co się tak rozpisywać i pisać nie wiem co. Dla mnie to jest śmieszne. Jedni na siłę próbują ten zakład rozsławić a tak naprawdę to nie ma co. A drudzy piszą, że to kompletne (usunięte przez administratora) Jest to takie samo (usunięte przez administratora) jak większość produkcji i nie ma sobie co tym nawet głowy zawracać. Dla mnie szkoda czasu na pisanie coś na tym forum. I tak większość tych opinie pisze albo niezadowolony pracownik albo biuro. Od razu widać co kto pisze.

@Pracownik roku

Dziękujemy za wypowiedź. Przypominamy, że na forum może wypowiadać się każdy użytkownik, niezależnie czy to pracownik produkcji czy innego działu. Zachęcamy również do zadawania pytań kandydatów do pracy w Firmie. Jednocześnie nie możemy pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora.

Pracownik linii

Mogę napisać np. maszyny są w bardzo złym stanie. Czy to jest prawda.? Kto tam pracuje to się z tym zgodzi. Czy firma ma złą opinie w regionie. Jak ktoś się spyta w Żabnie to na pewno to potwierdzi. Czy firma motywuje pracowników, ja nie jestem zmotywowany. Może nie wiedzą co to w ogóle jest. Jest dużo książek. Jak nie wiecie to proszę czytać ze zrozumieniem. Czarna lista pracodawców na fb to chyba bardzo zaszczytny tytuł na który firma sobie zapracowała.

@Pracownik linii

Przykro nam, że widzisz same negatywne aspekty pracy w Firmie. W odniesieniu do wspomnianej strony na FB- wpisy pochodzą sprzed kilku lat... Od tamtej pory wdrażamy nowe rozwiązania i ulepszenia mające na celu poprawę jakości pracy naszych Pracowników. Obiecujemy przyjrzeć się wszystkim konstruktywnym uwagom oraz wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag i niepokojących kwestii bezpośrednio na adres mailowy Managera działu HR: ela.gondek@daliantalent.com

Zapracowany
@Pracownik linii

Jakbyś tyle samo energii włożył w szukanie innej pracy zamiast wylewania swoich gorzkich żali tutaj to już nie musiałbyś się tak męczyć w tej firmie xD Maszyny w złym stanie? a czego oczekujesz od starych linii produkcyjnych? Mechanicy robią co mogą i jakoś się to kręci, starego nie ma to nie inwestują w nowe. Każda firma ma jakieś złe opinie, bo zawsze znajduje się ktoś taki jak Ty, któremu nie dogodzi... Ojoj firma nie motywuje, faktycznie, paczki na święta były takie że kilka razy musiałem do auta iść. W czasie gdy inne firmy zwalniały albo w ogóle padały to ta przetrwała, co prawda nie było wtedy premii i wypłata marna bo obcięli w czasie tarczy, co było słabe, ale nikogo nie wyrzucili, a same premie i wypłaty (jakie są, takie są) wróciły.

@Zapracowany

Dziękujemy za zwrócenie uwagi również na pozytywne aspekty pracy w firmie.

@Dalian Talent

(usunięte przez administratora) Proszę o wypowiedź osób które tam pracują a nie o domysły osób które nie mają o tej pracy pojęcia. I proszę o prawdziwe wypowiedzi. Ale ściema. Szkoda mi już czasu tutaj pisać. Firmie bardzo zależy na poprawie wizerunku, że sami sobie dają pozytywne opinie. Widać nawet kto to pisze. Może lepiej zająć się sprawami pracowników a nie pisaniem na forum. Bo na to chyba czas masz hahaha

Pracownik linii

To już nie jest to forum co kiedyś. Teraz to tylko opinie bab z biura a nie pracowników którzy pracują na produkcji. Ci co mogli coś o tym powiedzieć już tam nie pracują i mają lepsze zajęcia i w końcu się cieszą z pracy. A nie przychodzą tylko się denerwować

@Pracownik linii

Szanujemy prawo do wypowiedzi każdego użytkownika forum- zarówno pracowników produkcji, pracowników biurowych czy kandydatów do pracy. Prosimy jednak, aby wypowiedzi były merytoryczne i zgodne z prawdą, a nie oparte na domysłach.

Kaszalot
@Pracownik linii

To co cie powstrzymuje zeby miec lepsze zajecie? nikt cie chyba na lancuchu nie trzyma. napewno wszedzie na produkcji dostaniesz 5 koła na ręke i bedziesz lezec i pachniec i cieszyc sie zyciem, zamiast jeczec na forum jak jest zle. ja sie ciesze że firma przetrwala tą smieszną pandemie i wyplata jest.

@Kaszalot

Naucz się pisać po Polsku

@Pracownik linii

Nic więcej nie umiecie napisać? Chyba jednak na siłę ktoś chce naprawić wizerunek firmy która i tak już jest wystarczająco zepsuta.

@Pracownik linii

Dziękujemy za wypowiedź. Podobno nigdy nie jest za późno na dobre zmiany :) Prosimy o konstruktywne opinie, bo to one pomogą nam budować pozytywny wizerunek Firmy.

Gonzo

Każdy kto tam pracował wie jak tam jest. Praca ciężka i nerwowa. Zero motywacji. Opinie o tej firmie krąży po Żabnie i okolicach. Ale czego można się spodziewać po firmie gdzie są kierownicy bez żadnego doświadczenia. Najpierw masarz później kosmetyczka. Nie do pomyślenia w prawdziwych i szanowanych zakładach produkcyjnych. (usunięte przez administratora) Może w końcu coś się tam poprawi...

@Gonzo

Dziękujemy za wypowiedź. Szanujemy Twoje prawo do dyskusji i wyrażania opinii. Prosimy jednak, aby wypowiedzi były zgodne z prawdą i konstruktywne, bo pomogą nam się dalej rozwijać i budować pozytywny wizerunek firmy. Nie tolerujemy kłamstwa i pomówień. Jeżeli wyrażają Państwo własną ocenę to prosimy, aby była ona oparta o fakty, a nie domysły i domniemania.

@Gonzo

A ja tam lubie pracowac wyplata zawsze na czas daja

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko asystent technologa, mam doświadczenie w pracy w laboratorium badawczym, czy oferta jest jeszcze aktualna ? Pozdrawiam

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Oferta na stanowisko Asystenta Technologa jest nadal aktualna. Osoby zainteresowane, proszone są o kierowanie aplikacji na adres mailowy : rekrutacja.dtp@interia.pl

Jarosław
@Kandydat

Jakie warunki należy spełnić aby zostać kierownikiem ?

@Jarosław

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany. Wymagania dla kandydatów: Wykształcenie : mile widziane wyższe ( techniczne, chemiczne) Doświadczenie w firmie produkcyjnej- mile widziane Umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiazywania problemów Dobra znajomość języka angielskiego. Szczegółowych informacji udziela Dział HR (tel. 14 64 54 945)

Jakie są warunki zatrudnienia w Dalian Talent?

Odpowiedź

Najpierw umowa na okres próbny, potem przedłużona na czas określony. Szczegóły zatrudnienia na poszczególnych stanowiskach można uzyskać w Dziale Kadr.

Filip

Widziałam na stronie ogłoszenie na elektromechanika , czy to jest jeszcze aktualne?

@Filip

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Niestety ogłoszenie na to stanowisko jest już nieaktualne. Zachęcamy jednak do przesyłania CV w razie ewentualnego zapotrzebowania na nowych Pracowników (mail: rekrutacja.dtp@interia.pl)

Hanna

@Odpowiedź a ten czas określony to zazwyczaj na ile ?

@Hanna

Jeżeli okres próbny przebiegnie pomyślnie, kolejna umowa przedłużana jest na czas określony - 11 miesięcy. Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia udzielane są w Dziale HR pod numerem telefonu: 14 645 49 45.

Teresa
@Hanna

Czy Pani może zostać operatorem wózka widłowego i czy finansujecie takie kursy?

@Teresa

Panie również mogą pracować w charakterze Operatora Wózka Widłowego. Jest możliwość dofinansowania takiego kursu. Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia na poszczególnych stanowiskach udzielane są w Dziale HR pod numerem telefonu: 14 645 49 45.

Teresa
@Odpowiedź

dziękuję za odpowiedz.

Bobekkkk

Pracowałem tam jakiś czas temu i jeśli chodzi o kierowniczkę produkcji to konkretna babka. Ja tam z nią problemów nie miałem bo kto robi i chce robić a nie kombinuje to pracuje a że nie głaska i tuli pracowników to to nie przeczkole. Widzę że laski zazdro bierze o "sukienusie" to idźcie na hostessy gdzie indziej. Na takim stanowisku w podkoszulku i getrach biegać nie będzie. Inna kwestia to zarobki jeśli jadą dalej na najniższej to niestety ten pociąg daleko nie zajedzie ja z powodu zarobków zrezygnowałem inne firmy dają więcej kasy a w tych czasach trzeba z czegoś wyzyc

Luq
@Bobekkkk

Przeczkole i wszystko jasne....

re
@Luq

Normalna firma. Pracować trzeba jak w każdej innej firmie .

Karola
@re

Zgadzam się w 100 %

Haha

Ale z was trole ????????????

kandydat

sa jakieś przyjecia do firmy?

nk

Witam,co jakiś czas są przyjecia na pakownie,produkcję czy to przyjęcia sezonowe?Czy można się zatrudnić na dłużej?Jakie zarobki i godziny pracy na pakowni i produkcji?Bardzo proszę o rozwinięcie tematu.Jak wyglądają przerwy na posiłek?ITP

@nk

wszystkich informacji udziela dział hr, proszę zadzwonic lub przyjechac do firmy w godzinach 7-15:00.

Zostaw merytoryczną opinię o Dalian Talent - Żabno

• Jak się pracuje w Dalian Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Dalian Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalian Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalian Talent