Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Luk

Witam. Zastanawiałem się jakiś czas, czy dodać opinię na temat firmy, ale czytając wszystkie wpisy i doświadczając pewnych rzeczy na własnej skórze, postanowiłem, że jednak chciałbym być pomocny i przestrzec ewentualnych kandydatów do pracy w firmie Zarys. Niestety większość opinii jest negatywna i po tym, czego doświadczyłem wiem, że są to opinie uzasadnione (w większości przypadków). Moja przygoda zaczęła się od odpowiedzi na ogłoszenie, które dotyczyło stanowiska PH. Pierwszym etapem była rozmowa za pośrednictwem komunikatora skype z Dyrektor Personalną. Rozmowa miła, rzeczowa i należąca do tych podstawowych rozmów, więc nie padały pytania wyssane z palca. Po jakimś czasie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugi etap, tym razem już do siedziby firmy w Zabrzu. W pierwszym terminie nie dotarłem na spotkanie z powodów zawodowych, jednak firma nalegała, zapraszając mnie na inny termin. Po długich analizach postanowiłem, że zaryzykuję i pojadę na to spotkanie. Miałem do przebycia 480km w jedną stronę, więc jakieś tam wyzwanie było. Kiedy już dotarłem do firmy na umówioną godzinę, sprawy wyglądały następująco: przesiedziałem w "poczekalni" sekretariatu 25 minut, nikt nie zaproponował niczego do pica, kazano po prostu poczekać. Po tym czasie przywitała mnie Dyrektor Personalna, zaprosiła do salki konferencyjnej, zaproponowała kawę. Przy kawie oczekiwałem na Product Managara, który przeprowadzi dla mnie wykład na temat rękawic medycznych i diagnostycznych, ż którego na samym końcu przeprowadził "kartkówkę". Wydało mi się to o tyle dziwne i mało istotne, że przez cały wykład notowałem ważniejsze rzeczy i na końcu przepisałem je po prostu na arkusz firmy, więc nie wiem, co ten "test" miał na celu i jaką wiedzę na mój temat miał przedstawić gronu personalnemu firmy. Po odbytym teście do pokoju zawitała Pani Dyrektor Personalna wraz z Kierownikiem Sprzedaży, który na pierwszy rzut oka wyglądał, jakby wiedział wszystko o wszystkim, a jego zachowanie tylko mnie w tym utwierdzało. Musiałem przedstawić swoją prezentację medialną na zadany przez firmę temat i o ile wydawało mi się, że była ona przygotowana przeze mnie w sposób przemyślany i osobiście mi się podobała, o tyle szanowni Państwo tak naprawdę mieli ją głęboko w poważaniu, a Pan Kierownik strzelił taką minę, jakby chciał powiedzieć, że "du... nie urywa". Następnym krokiem były trzy nic nie warte pytania, które mi zadano, dlaczego chcę zmienić firmę, za co jestem odpowiedzialny obecnie, itp. Całe spotkanie potrwało niecałe dwie godziny, już w trakcie było widać, że rekruterzy mają całe spotkanie w głębokim poważaniu, na koniec padło magiczne stwierdzenie "zadzwonimy do 19 lipca" i dziękujemy. Kierownik niestety do końca pozostawał gburowaty. Teraz dodam, że na moje pytanie o warunki zatrudnienia, otrzymałem odpowiedź, że tego dowiem się w kolejnym etapie, którym jest rozmowa. CDN

Arm...Sin...
@Luk

Czyżby opinia anonimowego kandydata który nie wiadomo czy w ogóle był? Konkurencja walczy o ludzi z rynku i pluje jadem hahahahah A jeśli był - to był słaby - nie otrzymał pracy i wylewa żale !!!!

@Arm...Sin...

Zarys jest narcystyczną firmą , widzącą dookoła jedynie konszachty i spiski a wbrew temu co mówisz- konkurencja nie musi walczyć o ludzi z Zarysu, oni są wszędzie, zwalniani są przecież regularnie

Luk
@Arm...Sin...

Spokojnie, brałem udział w procesie rekrutacji. Nie podaję pełnych danych, ponieważ "RODO" usunie wpis. Jak widzisz moja opinia nie jest złośliwa, przedstawia po prostu schemat procesu i pokazuje, jak głęboko ma się potencjalnego kandydata robiąc takie numery. Ale ok, to miała być przestroga dla innych. Weź udział w rekrutacji - wtedy sobie popiszemy na temat. Nie da się być już bardziej słabszym, niż ta organizacja - przykro mi....

R
@Arm...Sin...

Niestety pora zmienić podejście do ludzi, nie można innych traktować z góry. Z przykrością czyta się te komentarze.

Wiarygodny
@Luk

Z tego co piszesz to tylko dział personalny stanowi jakąś wartość. Im wyżej w tym gorzej. A kierownik? Taka jego rola i jeśli jego szef to akceptuje to tak jest dobrze. Świadczy to o firmie. Ale patrząc jaka jest suma wszystkich komentarzy to z tą firma musi być coś nie tak od wielu lat. I nic się nie zmienia. Może to ludzie, którzy tam pracują wiele lat, tworzą taką atmosferę. Rotacja jest duża więc to nie to. Ryba tez ma głowę i może to się popsuło.

mm
@Luk

no ale ja po przeczytaniu podziękuję przed wysłaniem hahhhah

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

yaro

podobno będą bony do lodziarni carte d'or. Mają tam kogoś kto jest mistrzem kręcenia :)

Bjurgul

Czy ktoś może orientuje się czy na stanowisku Inżynier procesów logistycznych praca odbywa się na 1 zmianę (poniedziałek - piątek) czy może inaczej? Z góry dziękuję za info.

czarodziej

Zarys to idealne miejsce aby zacząć przygodę z rynkiem medycznym. Osoby bez doświadczenia mogą się nauczyć wszystkiego co pomoże im później rozwinąć się, najczęściej już u innego pracodawcy czego przykładem są ludzie pracujący w różnych firmach w całej Polsce oraz średni czas zatrudnienia.

Specjalista ds. Przetargów

Bardzo przyjemny w formie dialogu.

Standardowe - o doświadczenie, dlaczego chciałbym tam pracować etc

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Obserwator

Pojawiło die ogłoszenie Specjalista ds. pozyskiwania informacji - wyroby medyczne. Jak ktoś przeczyta je dokładnie to zobaczy jest wymieszanie kompetencyjnie. Właśnie ta treść określa, jak zorganizowana jest firma. Takie polskie biznesiowo. Firma chwali się, że nie ma korporacyjnego podejścia. Właśnie to widać. A rotacja? No cóż nadchodzi kolejna fala.... jak poprzednia i kolejna.

Czy w firmie ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

zapa

Jakie szkolenia? Robota robota rotacja rotacja!!!

nie????

Człowiek sowa

Witam jak wygląda praca w centrum logistycznym na magazynie w Gliwicach?? Dziękuję za opinie

lucky

Siema jest ogłoszenie na kiero magazynu jak tam praca i ludzie na magazynie no i szefostwo

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko managera wsparcia sprzedaży. Możecie powiedzieć jakie zarobki? Jaka atmosfera?

Martin

Wiadomo. Tak każdy kapuje. Dobrze, że już tam nie pracuje.

Andreas
@Martin

Szkoda tylko kierowniczki. Dobrze się na nią patrzyło. Teraz znowu trzeba chodzić do handlowego żeby oko na czymś zawiesić.

ciekawa

pojawiają się ogłoszenia, że szukają krawcowej - jak się pracuje na produkcji?

wuc

czy ktoś może coś powiedzieć o "dziale Transportu" ? jak jest/ jak był zarządzany? pokazały sie ogłoszenia "specjalisty d/s Transprotu" ktoś tam pracował? moze coś powiedzieć? Warto tam aplikować?

Pracujący
@wuc

Napisze Ci szczerze.... nie warto i to nie jest ostrzeżenie a fakt. Każdy tu żałuje, że pracuje.( ale gdzieś musi, choć to smutne)

Byly_pracownik
@Pracujący

Nowy dział, na kogoś trzeba zrzucić tą niewdzięczną robotę...

Były

Odradzam pracę w tej firmie jeśli ktoś ma szacunek do siebie i chce się rozwijać zawodowo, szkoda waszego czasu i nerwów. Nie mają żadnego szacunku do ludzi, traktują ich instrumentalnie, jeśli ktoś chce się sam przekonać to niech aplikuje...

Byly_pracownik
@Były

O! Czyli nie tylko ja mam takie odczucie. Było minęło. Trzeba skupić się teraz na nowym :)

Jaka podstawa ? Jakiej klasy auto na stanowisku przedstawiciela?

Gruby

Nie dawno zwolnili kierowniczkę magazynu w Gliwicach za darmo

Gruby
@Gruby

Powiem tak zwolnili ją za to że była murem za pracownikami magazynu

@Gruby

Być może była za dobra na tym stanowisku

WUC
@Gruby

widocznie za mało wyciskała "cytryny" z pracowników

Adam12

Jakieś czystki w firmie? Warto aplikować na PH? Będę wdzięczny za informację.

Vadim
@Adam12

Rotacja. To norma w tej firmie

Xxx

Witam. Jakie zarobki firma proponuje na stanowisku KZ?

Być może

Witam. Jakie zarobki firma proponuje na stanowisku KZ?

pytanie

Witam, Widzę że firma szuka do sprzedaży i eksportu. Warto aplikować? Bo coś podejrzanie dużo ofert pracy

dzieki

Rozumiem czyli zawsze wina kadry - zarząd pierwszej jakości produkty tak samo tylko jakoś klienci nie chcą ich docenić ? Jak mniemam jedynym wyznacznikiem w firmie jest cena ?

Bartek

A jak wygląda dział marketingu? Kierownictwo zespół? Orientujecie się, jakie są zarobki?

Zabrzanka
@Bartek

nie ma działu marketingu, dopiero się tworzy

Pracująca
@Bartek

Odpuść sobie. Dobra rada.

Am

Ile się zarabia?

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.