Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Poszukujący pracy

Pojawiła się nowa oferta pracy w Zarys Zabrze, czy warto aplikować i dlaczego są 4 etapy rekrutacyjne?

PH

Dział Handlowy w skrócie: Kierownik i Dyrektor jeżdżą po przedstawicielach i pytają czy są: dobrym kierownikiem, dobrym dyrektorem i czy w Firmie jest fajnie - no dalej, kto odważy się na szczerość ? Wiadomo, nikt z nas. Firma właśnie zdobyła Himalaje głupoty. Czy Prezes to widzi? Czy nie chce widzieć bo co ma zrobić, to jego zaufani ludzie... Może lepiej wysłać na spytki osobę z którą można swobodnie porozmawiać a która nie jest winna temu co się dzieje, temu że ludzie uciekają w popłochu?

Maja
@PH

Możesz napisać coś więcej o pracy w Zarysie? Jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Czy można tu dobrze zarobić już na początku współpracy? Ile wynoszą ewentualne premie? :)

Byly
@PH

Czyżby Pan Prezes nie wiedział o tym, jak Pan kierownik postępuje z ludźmi?

Carlos
@Byly

Nie wie nic bo nie ma czasu

Dominika
@Carlos

To pewnie nie o czas chodzi, tylko jak się na koncie wszystko zgadza, to znaczy, że firma hula i po co ma się interesować? A Wy nie robicie rabanu, to tak macie jak macie.

: ) było miło

PH zarabiają 2500 zł plus premia co kwartał za wypracowane plany ( może być 5000 zł a nawet więcej ) Samochody nowe dla tych co wypracowują plany i się wykazują - fordy , hyundai , i inne

@: ) było miło

Cześć, dzięki za informacje. A powiedz, czy na stanowisku przedstawiciela handlowego w Zarysie ma się określone godziny pracy, czy sami ustalamy sobie grafik?

Była
@: ) było miło

No to na bogato! 2,5 tysia na łapę + może premia ! Fajna ta firma, taka z dobrą rotacją żeby się repy nie nachapały!

Justyna
@Była

Hej, możesz przybliżyć temat tej rotacji w Zarysie? Czym jest spowodowana? Czemu 'może' premia? Czy trudno jest sobie na nią zapracować ? Jakie są warunki?

Były Pracownik

Witam wszystkich, chciałbym się podzielić z wami opinią w sprawie pracy na magazynie w firmie ZARYS. Jestem byłym pracownikiem tej firmy i podzielę się z wami swoimi wrażeniami oraz jak firma podchodzi do pracownika. Firma ta jak na milionowe dochody w żadnym przypadku nie szanuje pracownika. Jeśli liczysz na premie lub szacunek zapomnij, te dwie rzeczy są w tej firmie nieznane. Teraz premia wiadomo jest uznaniowa dlatego dostaje ją cała firma oprócz magazynu bo albo czegoś brakuje albo jest (usunięte przez administratora) Jednym zdaniem: zawsze jest opcja, żeby się byle, ale naprawdę byle do czego doczepić. Kolejna sprawa to podwyżki, o których też możecie zapomnieć. Kierownictwo wrzuca i zmienia stanowiska pracy ludziom jak tylko chcą bez żadnych zobowiązań. Podobała mi się tam praca z względu na niektórych rzetelnych i pomocnych magazynierów dla was szacunek, że dalej staracie się o coś walczyć chodź walka przypomina walkę z wiatrakami. (usunięte przez administratora) Kpina i żenada po prostu nawet nikt nie powiedział przepraszam, ale jak coś się złego dzieje to zawsze magazyn jest najgorszy. Wniosek taki brak podwyżek, brak premii, brak możliwości starania się o lepsze jutro właśnie to jest firma zarys. Pozdrawiam chłopaków i dziewczyny z magazynu może WY tak jak i JA w końcu się obudzicie i weźmiecie sprawy w swoje ręce bo zmiany zawsze są dobre

Specjalista ds. Przetargów

Bardzo przyjemny w formie dialogu.

Standardowe - o doświadczenie, dlaczego chciałbym tam pracować etc

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
;)

Popcorn otwarty, kolejny sezon. Rekord w ilości zatrudnionych osób w terenie w zasięgu Tylko ze teraz zwalniają się sami????

Wszystkich potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, mających nadzieję na karierę zasmucę. (usunięte przez administratora) Najlepsi handlowcy od paru lat sukcesywnie sami odchodzą, innych zwalniają bo maja swoje zdanie. Inni którzy teraz pracują robią to tylko dla pieniędzy bo wiadomo, firma w czasach covid duzo zarabiała wiec i premie były większe. Ale wszystcy którzy się szanują, nie planują tam zostać. Popytajcie w terenie a każdy Wam powie jaka jest prawda. Jeśli wiec szanujesz samego siebie, masz własne zdanie i zasady - aplikuj do innej firmy bo się spalisz. (usunięte przez administratora) Na marginesie - do tej dziury od lat nie przyszedł nikt z doświadczeniem z branży szpitalnej z konkurencji kto zostalby dłużej niż 3 miesiące.

Cała prawda

Jest to cała prawda o Zarysie.

negatywny proces

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, p. dyrektor ds. personalnych miała przekazać feedback po rozmowie w ciągu 2 tyg. bez względu na rezultat, minął miesiąc i zero informacji zwrotnej. Oceniam bardzo negatywnie proces rekrutacyjny pod kątem informacji zwrotnej jaka by nie była. Mimo zapewnień, że na pewno wyślą wiadomość lub zadzwonią - zero kontaktu...

serio
@negatywny proces

Firma nie szanuje kandydatów widać.... miałem tak samo

@negatywny proces

Cześć, no niestety firmy często nie odzywają się do kandydatów, uznając to za "odpowiedź negatywną". Czy mógłbyś podać więcej szczegółów z przebiegu samej rozmowy w Zarysie? Jakie pytania Ci zadano, czy coś Cię zaskoczyło?

@serio

Cześć @serio, na jakie stanowisko aplikowałeś? A powiedz mi tylko, po jakim czasie od złożenia CV Zarys skontaktowało się z Tobą?

Justyna
@negatywny proces

Przepraszam, że się tak wtrącę, ale może mógłbyś napisać mi jak proces rekrutacyjny w Zarysie wygląda? Czy miałeś tylko jedno spotkanie rekrutacyjne, czy może więcej? Ile jest etapów i jak one przebiegają? Na co prowadzony jest nacisk ze strony pracodawcy podczas rozmowy z kandydatem?

Hej, chciałabym się dowiedzieć, jaka część Zarys International Group wciąż pracuje zdalnie? Czy firma wróciła już do pracy biurowej? Może wprowadzili tryb pracy hybrydowej?

Sebastian

To porównanie nie jest zbyt fortunne. Jak sama wiesz zysk i wyniki dla firmy to priorytet bez tego nie mogłaby się rozwijać, więc praca na tak zwane słupki jest bardzo istotna. Jeśli masz wysokie osiągnięcia możesz liczyć premie lub inne benefity? Napisz kilka słów na ten temat.

Babi

Nie na słupki tylko na Porsche Audi i mercedesy

NIE
@Babi

Skoro kłują w oczy "Porsche Audi i mercedesy", może warto rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?

Daisy
@NIE

Ooo chyba odpowiada sam najwyższy we własnej osobie, na pewno siedząc sam w swoim małym pokoiku i tupiąc przy tym nerwowo lewą nóżką. Co mają do tego Bieszczady? Z takimi samochodami to do Bollywood co najwyżej

Kris
@Daisy

Nie rozumiem Was. Zarys nie jest jedyną firmą gdzie właściciele mają auta z górnej półki? Czym mają jeździć? Dużymi fiata? Trabantami?

Kandydatka

Nie ma możliwości aby tak duża firma nie wywiązywała się z obowiązku zapłacenia pracownikom za ich pracę. Proszę o prawdziwe komentarze.

Zaciekawiło mnie Twoje zdanie związane z rzekomymi sprawami w sądzie o niewypłacone premie. Skąd masz informację na ten temat? Sprawy zakładali byli, czy obecni pracownicy firmy ZARYS International Group? Tego typu wypowiedź nie powinna pozostać bez argumentacji, dlatego zachęcam, abyś to zrobiła.

ZIGI
@Piotr

Jak masz dowody to je przedstaw, w innym przypadku milcz. Właściciel powinien zgłosić sprawę do odpowiednich służb za takie oskarżenia. W firmie wszystko jest wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

On
@ZIGI

Gdyby nie istniało RODO można byłoby przedstawić listę nazwisk i doprawdy nie stanowiłoby to problemu; lista jest coraz bardziej pokaźna

Kandydatka
@On

Tak duaż firma stosuje takie praktyki? Naprawdę trudno mi w to uwierzyć. Dlaczego firma stwarza sobie tego typu problemy? Wydaje się to niedorzeczne.

Pryncypał
@Piotr

Choćby sprawa Ingrid K. siostry pewnego dziennikarza śledczego z TVN. Ponad 100.000 PLN odszkodowania za niewypłacone premie.

Tomuś
@Kris

Podejrzewam, że bardziej chodzi o to że na nowe fury kasa się znajdzie. Na podwyżki dla ludzi nie mo. Pozdławiam sełdecznie

Xyz

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie nie Ja miałem jeszcze okazję pracować za czasów Szczepana. Super lider. Pozdrowienia dla wszystkich.????????????

Xyz

Zdrowych Radosnych Świąt Wielkanocnych

Ona

Nowy sezon rotacji rozpoczęty:) Niektórzy jeszcze niby w Zabrzu a drugą nóżką w Łodzi;)

@Ona

Nie ma to jak zasiać ziarenko niepewności pod koniec kwartału :) ale to mądre bo teraz przynajmniej handlowcy dostaną większe premie żeby tylko wszyscy zostali i nie mówiło się źle o tym gigancie sprzedaży :) Mimo pandemii nikt z dużym doświadczeniem do tej firmy nie przyszedł a wręcz przeciwnie.

Fan

Macie jakieś pozytywne opinie?

Klient

Jaka praca takie podejście, rozwalony towar leci do klienta z magazynu , partie i daty ważności nie zgadzają się, reklamowanie- zapomnij, obsługa masakra, dobrze że macie konkurencje w Polsce- można odpocząć od Was. Na towar można czekać miesiącami - a to co przychodzi, to jakaś wyjebka- nawet nie wygląda jak deklarowany produkt producenta. Jak się uchowaliście - szok.

fotograf

jest tak samo prawdziwa jak jej zdjęcia na FB :)

Olka

Nie wiem, czy mogę dodać opinię, bo doświadczenie mam straszne. Właściciel firmy wykorzystuje ludzi ,a potem, kiedy trzeba by było ich wynagrodzić - pozbywa się, w moim przypadku nie było nawet białych rękawiczek. Wszystko zawdzięcza dobrym handlowcom, bo jeszcze kilkanaście lat temu kupował strzykawki w Kalifornii, ha, ha, ha.

Kris
@Olka

Długo pracowałaś?

Olka
@Kris

0koło 2,5 roku, praca od podstaw, bo jak powiedziałam/łem import odbywał się z Kalifornii. Firma do dzisiaj bazuje na mojej pracy.

Zabrzanin
@Olka

Chyba lepiej brzmi, że z Kalifornii a nie z Chin. Teraz sama Chińszczyzna... a niby polski producent...

Xxx

Witam Jestem byłym pracownikiem firmy ZARYS. Czytając opinie o tej firmie mam wrażenie że piszą tu tylko osoby które wyleciały z firmy za bumelstwo. Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Bardzo miło i dobrze wspominam pracę u nich. polecam tą firmę

Barbara
@Xxx

Napisałeś, że bardzo pozytywnie wspominasz pracę w Zarys i ogólnie Twoje doświadczenia z tym miejscem są dobre. A możesz powiedzieć, dlaczego w takim wypadku zdecydowałeś się odejść?

Ciekawski

proszę o informacje jak wygląda praca handlowca oraz kierownika regionu? Z komentarzy wynika że rotacja jest duża, czy to prawda? Za co polecieli poprzednicy?

Ruda
@Ciekawski

Sprzedajesz co się da. Ceny niskie, adekwatne do jakości. Zarządzanie wiejskie oparte na znajomościach. Własny styl myślenia nie jest mile widziany chociaż można spotkać też pozytywnych ludzi. Ja miałam na szczęście taką okazję. Większość z nich juz nie pracuje ????

Ewela

Potrzebuje informacji z jakiej floty korzysta firma, a konkretnie przedstawiciel medyczny jakimi autami jeżdżą.

Chris

Firma dobra wyplaty na czas praca czysta kasa się zgadza polecam wszystkimi bo dobże się pracuje

Pawełek
@Chris

Jak pracuje się tak samo dobrze jak piszesz, to dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.