Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Podusz Kowiec

Nie polecam ! Zostałem zatrudniony na magazyn i miałem zbierać zamówienia a przynajmniej taka byla oferta. Najpierw przez 3 miesiące rozładowywałem kontenery później pakowałem paczki i streczowalem palety. Nieludzkie traktowanie ludzi za kilkuminutowe spóźnienie każą Ci zostać godzinę dłużej w pracy abyś nie stracił premii frekwencyjnej. To samo tyczy się telefonu nie możesz wnieść go na halę mimo że nigdzie nie ma takiej informacji. Jeśli kierownik złapie że masz telefon potrąca Ci to z premii frekwencyjnej. Nadgodziny płatne tylko 100 %, stali pracownicy którzy są zatrudnieni skarżą się na nieuczciwe traktowanie i faworyzację. Pracownicy którzy dłużej tam pracują mają conajmniej o sobie takie mniemanie jakby byli właścicielami zakładu a nie pracownikami łaskę Ci robią gdy o coś zapytasz. Moja żona zachorowała i według kierownika jej L4 trwało za długo dlatego też postanowił ją zwolnić. Jeśli szukasz spokojnej pracy nie polecam pracy tam. Napsuje Ci krwi i nerwów.

Kaśka
@Byly

Rozwiniesz te sugestie, bo zaciekawiła? Czemu komuś miałoby na tym zależeć? W sumie są jakieś faktyczne sugestie co do usprawnień, żeby wprost je podać? Jakie i z kim o tym gadać tak ostatecznie?

Miś

Jeśli chodzi o Zarys to nie polecam nikomu. Słabe place we wszystkich działach od pH, przez biura po magazyn. Rotacja wszędzie bardzo duża bo presja i oczekiwania w każdym dziale są olbrzymie, a nie idą za tym pieniądze. Pracownika nikt nie szanuje. Zarówno z magazynu jak i innych działów mnóstwo ludzi doświadczonych i z dużą wiedzą poodchodziło, ale nikt ich nie próbował zatrzymać i teraz 70 procent kadry to ludzie którzy nie pracują dłużej niż 3 lata. (usunięte przez administratora) PH są sprawdzani na każdym kroku, gpsy w autach, sprawdzanie gdzie jedziesz, raporty dzienne, rozmowy na których musisz udowodniac, że pracujesz itp W innych działach mnóstwo kierowników, managerów i innych, którzy w pracy w niewiele pomagają, (usunięte przez administratora) Tych co faktycznie coś wiedzą o pracy, a nie są na stanowisku , nikt nie słucha i nie dopuszcza do głosu. Przede wszystkim w firmie wszechobecna paranoja, fatalna atmosfera między kierownictwem a szeregowym pracownikiem, wszyscy wszystkich sprawdzają, nikt nikomu nie ufa, nie ma zdrowej współpracy, tylko formalna. Mnóstwo tzw spychologii z działu na dział. Generalnie efektem tego wszystkiego jest to, że klienci teraz dostają zamówiony towar po 2 tygodniach i od dłuższego czasu firma ma problemy i nie funkcjonuje tak jakby mogła.

Eksport pyta

Czy w dziale eksport jest rotacja ? Duza ? Dlaczego? Czy cały czas szukają nowych osób? W jakim celu? Czy płacą dużo? Z jakich powodów szukają kierownika eksportu ?

Czyli to z tego wynikają te oferty na stanowiska asystenckie? Widzę, że wiszą na takim portalach. Mnie wlanie interesowała ta z zespołem kupców ale teraz to już sama nie wiem. Aplikował ktoś teraz? i był na rozmowie? Jakie odczucia?

Mary Nowy wpis

Hej. znaleźliśmy z chłopakiem ofertę dla kierowcy B / magazyniera. doświadczenie z takiej pracy już posiada zastanawiamy się więc ile teraz mógłby potencjalnie zarobić. możecie wskazać widełki?

Żenada Nowy wpis

Jedna z gorszych firm dla których dane było mi pracować. Sama rozmowa rekrutacyjna słabo rokowała, rekruterka “sprawdza” poziom angielskiego sama niezbyt go znając. Kuchnia jak dla najgorzego sortu pracowników ze sprzętem starszym od nie jednego z nich. “Biura” oraz sale konferencyjne żałośnie małe, żeby przejść do swojego biurka trzeba się przeciskać (super bhp gdzie każdy może jeść i pić przy biurku ale doniesienie gorącego napoju i nie wylanie go na innego pracownika w trakcie tego przeciskania graniczy z cudem). Od początku pracownika każdy miał gdzieś, nawet nie było przydzielonej osoby szkolącej więc trzeba było liczyć na dobre serce osoby, która pomoże ci zawalając swoją pracę lub liczyć się z opieprzem, że czegoś nie potrafisz mimo że nikt cię nie nauczył (nie mówię o podstawowej wiedzy). Jedyne zainteresowanie menadżera okazywane na miesięcznym spotkaniu, gdzie pokazuje ci w czym jeszcze możesz być lepszy za śmieszne pieniądze które oferują, ale jak do tego dojdziesz to sam się martw. Obowiązkowe szkolenia to kpina i istny trening udawania bycia zainteresowanym starając się nie zasnąć podczas tych kilku godzin gdzie wielka pani szkoleniowiec czyta prosto z prezentacji ( nawet w szkole uczą, że to najgorsze co można zrobić). Pod koniec dostaje się kartke do jawnego podpisania z wymogiem ocenienia szkolenia ( same pozytywy, bo kto by się odważył a na dokumentach wszystko gra). Benefitów brak, bo i po co. Nie wiem, czy “pani” menadżer nie potrafiła okiełznać zespołu, czy też taka jest kultura jej pracy ale ilość decybeli nie raz przekraczała tą na budowie, tylu ludzi na raz potrafiło w trakcie pracy rozmawiać o wszystkim i niczym w tym małym pokoiku. Szczerze nie polecam i podziwiam osoby pracujące tam kilka lat a jednocześnie codziennie narzekające. Można znaleźć normalną pracę, do której nie bedzie sie wstawalo ze zlym humorem. Uciekać jak najdalej.

Teraz widzę, że wczoraj pojawiła się oferta dla specjalisty ds. e-commerce. na razie wstępnie się rozglądam, ale już po opisie widzę, że wpasowuje się w wymagania. ogarniam też tego Shopware’a z mile widzianych i znam rzecz jasna angielski. Nie orientujecie się jakie stawki proponują?

Grzegorz Nowy wpis

Witam, byłem pracownikiem tej firmy. Jako nowemu pracownikowi mój przełożony p. Michał G. nie zapewniał odpowiedniego wsparcia. Podczas pierwszych dni w pracy oczekiwano wydajności na poziomie zwolnionego w tym samym czasie doświadczonego pracownika. Duża firma, ale niestety kierowana przez totalnych "januszy" na średnim szczeblu.

Specjalista ds. Przetargów

Bardzo przyjemny w formie dialogu.

Standardowe - o doświadczenie, dlaczego chciałbym tam pracować etc

W firmie ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Dyrektor finansowy?

Współpraca z agencja a raczej jej jakość może się różnic ze względu na stanowisko? teraz tak zwróciło moja uwagę to, że jedna osoba o konkretne spytała. Ja to ogólnie doświadczenia nie mam i również nie wiem co chce robić. Doradztwo teraz jak ocenicie? I czy faktycznie są tylko trzy oferty teraz dostępne? Tak widzę na stronie ale nie wiem czy mi się cos źle nie wyświetla?

Magazynier

Witam, czy ktoś wie z jakimi agencjami współpracuje firma Zarys? jakie są wasze doświadczenia we współpracy przez agencje? Chodzi mi o stanowiska magazynowe

Eksport pyta

Odpowiedź
@Eksport pyta

Nie ma dużej rotacji w dziale. Dział po prostu się rozwija.

@Eksport pyta

Tylko nie do eksportu! Zarobki fatalne, szczególnie wśród (usunięte przez administratora), którzy odwalają robotę swoją i (usunięte przez administratora)a zarabiają niewiele ponad (usunięte przez administratora)Odczuwalny brak szacunku od osób na wyższych stanowiskach, którzy patrzą na Ciebie z góry. (usunięte przez administratora)- Jedni nic nie robią cały dzień, inni mają tylko wyglądać, jeszcze inni obgadują innych ile wlezie. Poza tym zapomnij o pracy zdalnej - w tej firmie nikt nikomu nie ufa(usunięte przez administratora)to ma przestarzałe poglądy i myśli, że na home office pracownik nic nie robi.

Opiszesz nieco szerzej mimo wszystko co na tym eksporcie i innych działach się teraz dzieje? Nie, że od razu kandyduje ale i tak chce się na zaś dla porównania rozeznać. Asystent do spraw zakupów operacyjnych jest teraz potrzebny a w zaopatrzeniu już trochę siedzę. Ile po dłuższym stażu się zarabia?

asystenci robią wszystko (a dostają śmieszne pieniądze nawet te w kopertach ) natomiast reszta jest od kontaktów z klientami chociaż też nie zawsze :) Swego czasu odeszło na raz 3 asystentów wiec to mówi sporo o tym dziale . Ja pracowałam tam kilka miesięcy .

...

Witam, jak wygląda praca na stanowisku asystenta ds. marketingu w tej firmie? Jaki zespół, jakie płace, jaka atmosfera, podejście do pracownika?

Pisał ktoś już cos o pracy jako spec od spraw personalnych? Teraz jest oferta na pewnym portalu i wstępnie chyba będę się nad nią zastanawiać. Niestety widzę, że wymaga się min 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, którego mi brak. Co w takiej sytuacji? czy są oferowane jakieś staże lub cokolwiek?

Odpowiadający

Tam była jedna laska ale poszła. Od dwóch miesięcy kogoś szukają (oficjalnie i przez agencje)wiec możesz próbować ale zarobki średnie a obowiązków sporo . Czasami dają premie w kopercie ale to w większości działów tylko magazyn dostaje premie tak jak przystało przez listę płac .

Paul

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds sprzedaży? Jak z zarobkami i atmosferą w tym dziale?

Podusz Kowiec

Majka
@Podusz Kowiec

Ile wynosi ta premia frekwencyjna i jak się ma stosunkowo do podstawy? Wiesz, chodzi mi o to, czy bez niej da się przeżyć miesiąc, czy absolutnie to nie jest możliwe. Np. minimalna 3600 bez premii wg mnie nie starczy.

Byly
@Podusz Kowiec

Pracowałem tam i wiem, że magazyn ma zawsze najgorzej. Nikt nie chce tego usprawnić. Może komuś na tym zależy…

Kaśka
@Byly

Zakupy

Widziałam ogłoszenie, że poszukują do działu zakupów. Ktoś może opis jakie widełki płacowe na tym stanowisku? jak zespól? jak atmosfera? Czy są jakieś benefity? Jest ścieżka zawodowa i możliwość awansu? Jakie godziny pracy? Będę zobowiązana. Dziekuję

Miś

Powiedzcie proszę jak to jest teraz z posadą przedstawiciela handlowego. Pisaliście tu, że rotacja była spora, uspokoiło się coś? Interesuje mnie region małopolski. Czy każdy przedstawiciel dostaje swój samochód? Czy musicie się dzielić? :) Trochę nie kumam opisu stanowiska w necie, wygląda jakby szukali jednocześnie specjalisty od przetargów i zwykłego handlowca. Płaca też jak za dwa stanowiska? ;p Ile wyrabiacie na miesiąc?

Odradzam
@Marta

Odradzam . Jesteś odpowiedzialny za przetargi i za prace z klientem ( roboty w (usunięte przez administratora)…..) . Jak masz możliwość to szukaj dalej . Kierowniczka widac ze ma parcie na szkło niewiarygodne i raczej typ człowiek despotyczny . No i jeszcze te narzekania w szpitalach że towar nie przychodzi albo przychodzą zamienniki na które się klient nie godził - cyrk

Praca

Czy są przyjęcia jako pracownik na produkcji

Witam czy może ktoś udzielić informacji jak się pracuje na stanowisku konsultanta medycznego . Jest ogłoszenie i jestem ciekaw czy warto . Jak nastroje w tym dziale, jak kierownik ? Dzięki za pomoc

Judyta

Witam, pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty ds/ windykacji. Warto aplikować do tej firmy. Jaka atmosfera w pracy. Jakie wynagrodzenie netto proponuje firma.

ralfo

witam pojawiło się ogłoszenie na kierownika działu eksportu. czy ktoś może coś więcej napisać/ czy to nowoutworzone stanowisko, czy po kimś. jaka sytuacja w firmie, czy warto aplikować, pod kogo podlega ten kierownik i czy ta osoba jest 'normalna' bo miałem już do czynienia z (usunięte przez administratora) więc nie chcę się pakować w to ponownie.

Dominika
@ralfo

Ja bym dodała jeszcze dwie ważne kwestie: iluosobowy jest zespół podległy i jakie są realnie zarobki w podanym przedziale 7.100 - 10.700 zł. Może ktoś nas oświeci?

Xyz

Widze ze dzial kadr coraz szybciej dba o usuwanie fragmentow komentarzy, czyzby juz nikt nie wysylal cv? P.S. osoby chcace sie rekrutowac odradzam uzywania wlasnego imienia. W tej firmie sztab ludzi czuwa nad opiniami na tym portalu. Wiele slyszalem w siedziebie firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 205 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.