Opinie o Dixi-Car Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dixi-Car Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dixi-Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dixi-Car Sp. z o.o. w Raszyn

Julia

A jakie macie opinie na temat Dixi Car w Raszynie? Aktualnie znalazłam kilka ofert, przesyłam link http://dixi-car.pl/praca.htm Jak wygląda sama rekrutacja? Kto podzieli się opinią z innymi użytkownikami? @Qwerty, można liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia?

@Julia

Na początek pewnie jakiś okres próbny, ale umowa jak najbardziej o pracę. Raczej innych nie ma, no chyba że znowu jakieś kombinacje ze stażami z UP.

Julia

@Qwerty dlaczego nie polecasz pracy w Dixi-Car? Napiszesz coś więcej? Chodzi o atmosferę, czy był inny powód? Twoja opinia jest bardzo krótka i w tym momencie niewiele mówi osobom szukającym opinii o tej firmie. @Doti czy jest aktualnie prowadzony nabór do firmy? Niestety nie znalazłam nic na stronie internetowej. Jeśli masz informację na ten temat napisz proszę. Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czekam na Wasze komentarze.

@Julia

Żeby była jasność, nie polecam pracy w radomskim oddziale firmy, co do Raszyna się nie wypowiadam. (usunięte przez administratora)słabe zarobki i zero perspektyw na rozwój. W oczy razi też nieróbstwo niektórych osób(usunięte przez administratora). Z jednej strony słyszy się ciągle że nie ma pieniędzy, że za dużo się zarabia a z drugiej wielce szanowny dyrektorek chodzi i rozpowiada że już nie musi pracowac bo już tyle zarobił milionów. Chodzi też po firmie i napuszcza pracowników na siebie. Z każdym jest też inaczej dogadany tzn. możesz pracować z kimś na jednym stanowisku, robić więcej a zarabiać mniej. O wałkach, ktore się dzieją na twoich oczach nawet nie będę się rozpisywał. Generalnie dla inteligentnej osoby to uwłaczające być ocenianym(usunięte przez administratora)

Qwerty

Nie polecam pracy w radomskim oddziale firmy.

Niki

Paweł pracowałeś tam ponad 2 lata to czemu się zwolniłeś hym... czy tak dobrze miałeś ? Dobrze to może i mają ale na salonie. Mechanicy są ciągle w plecy, raz im policzą normalnie za pracę, a raz dostają po dupie. Można powiedzieć, że więcej są w plecy. (usunięte przez administratora) Jeśli chcecie pójść tam na mechanika i się douczyć to odradzam, będzie się czepiał wszystkiego, nie daje szansy człowiekowi żeby się czegoś nauczył. Ogólnie to szukają (usunięte przez administratora)za te pieniądze co tam mechanicy robią to jest śmiech na sali :) Do tego Pani szanowna prezes nie dała pracownikom premii na święta, to już jest masakra, firma która zarobiła grubą kasę przez cały rok nie jest w stanie dać wszystkim po 200 zł, dostają ci tylko co liżą dupę(usunięte przez administratora):D Odradzam firmę jeśli masz ambicje inne firmy na pewno cię docenią :) (usunięte przez administratora)

Jumper
@Niki

Obecnie pracuje w Dixi i ciekawi mnie jak Ty się nazywasz człowieku wypisujący takie głupoty.Nigdzie nie jest w 100 % idealnie,ponieważ każdy jest inny i ma inne oczekiwania...

Dixi-Car S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Czarek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Mam zamiar aplikować i może napiszecie kilka wskazówek?

Aneta

Atmosfera, zarobki, bliskość od miejsca zamieszkania! Same plusy. Jestem meeega zadowolona :)

Grzegorz

Jak dl mnie bomba. Niedawno zacząłem w tej firmie pracę jako handlowiec. Po przepracowanych trzech miesiącach mogę powiedzieć, że jest ok. Praca i płaca zadowalająca. Na obecną jestem bardzo zadowolony.

Ryszard

Wspaniały zespół miła atmosfera z czystym sumieniem polecam wszystkim pracę w salonie lub serwisie Dixi-Car Raszyn!

Kiedyś tam pracowałem. Firma przyjazna pracownikowi. Polecam

Pracuję obecnie w Dixi-Car. Wcześniej pracowałem w kilku innych salonach Opla w Warszawie i nie było zbyt ciekawie. W Dixi spotkałem się za to z miłą atmosferą i zrozumieniem ze strony kierownictwa. Wynagrodzenie na dobrym poziomie. Jestem zadowolony i polecam.

Kiedyś pracowałam w Dixi. Czas ten wspominam bardzo dobrze. Jeśli stoicie przed wyborem pierwszej pracy lub w ogóle zmiany na inną to warto rozważyć Dixi-Car.

Robert

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie i powiem wam, że byłem zadowolony z zarobków, ogólnej atmosfery oraz kierowników. Mam dobre wspomnienia i opinie. Nie mogę złego słowa na nich powiedzieć. Odzszedłem gdyż moja kariera nabrała wiatru w żagle. Zmieniłem całkowicie profesję. Pytanie czy polecam Dixi-Car? Tak polecam mam dobrą opinię o tej firmie.

Max

Niki dobrze pisze. Praca w serwisie to jakiś dramat. Jeśli chcesz zostać "murzynem", siedzieć po 11 godzin w pracy i słabo zarabiać - to tak, serdecznie polecam Dixi car.

@Max

Nie wiem skąd masz taką opinię. Pracowałem tak jako mechanik w normalnych godzinach pracy a z pieniędzy byłem zadowolony.

Niki nie doświadczyłem w tej firmie tego co ty. Ba nawet nie słyszałem takich opinii opisywanych przez ciebie powyżej. Myślę, że coś ściemniasz w tej kwestii. Pozdrawiam

Potwierdzam powyższe. Pracowałem w tej firmie przeszło dwa lata. Tak jak ktoś napisał powyżej można liczyć na rozwój osobisty i profity z tym związane. Firma solidna dbająca o swoich pracowników. Jeśli zastanawiasz się czy warto to odpowiem ci - tak warto spróbować. Nawet jak swoją przygodę z motoryzacją dopiero zaczynasz. Polecam

Dominika

Serdecznie polecam Dixi-Car jako pracodawcę. Pracuję tu już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Super miła atmosfera, uczciwi i wyrozumiali kierownicy oraz wiele przydatnych szkoleń. Jednym słowem same plusy!

ania

Pracowałam jako sprzedawca samochodów nowych. Można dobrze zarobić, jak się ma dobrą sprzedaż, tzn. odpowiednią liczbę sztuk samochodów w miesiącu. Opinia o Dixi-Car - raczej luźna atmosfera, szefowie dość przyjaźni i wyrozumiali, ze spraw "socjalnych", to nie ma stołówki z prawdziwego zdarzenia i do wc damskiego trzeba biegać na pierwsze piętro.

ghost

Pracowałem w Dixi dobrych kilka lat. Więcej plusów niż minusów. Można liczyć na rozwój osobisty i wiele \"nietypowych\" zleceń od zarządu - jeśli tylko samemu ma się chęci, sporo się w Dixi nauczysz. Elastyczny czas pracy, a nawet praca z domu - to też możliwe, oczywiście na stanowiskach nie związanych z obsługą klienta. Zarząd otwarty na rozmowę z szeregowym pracownikiem, atmosfera dobra. Zróżnicowanie stanowisk - ogromne. Minusy: firmą zarządza silna osobowość i po prostu czasem chcemy bardzo, nie wychodzi i... no właśnie: sami się czujemy winni, mimo że gromy na nas żadne nie spadły. Czujemy się wyciśnięci, mimo że nikt z nas faktycznie nic nie \"wycisnął\". Trzeba być w Dixi żeby to poczuć... Osoby z \"Warszawy\" mogą też być zawiedzione poziomem ludzi branży (niektórych): raz że to motoryzacja, dwa że Raszyn. Dość często zatrudnia się ludzi z wielkiej dixi-carowej rodziny, małżonków pracowników - może to razić. Ogólnie: Dixi-Car to (w miarę) solidny pracodawca i ciekawe doświadczenie. Odszedłem stamtąd na własne życzenie - znużenie tematyką moto.

Zostaw merytoryczną opinię o Dixi-Car Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Dixi-Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dixi-Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dixi-Car Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Aleja Krakowska 24A
    05-090 Raszyn