Opinie o Dixi-Car Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dixi-Car Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dixi-Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dixi-Car Sp. z o.o. w Raszyn

Czy pracodawca Dixi-Car S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

M. S.

Tak, obiecując jedno typu "pracownik dla nas jest podstawą, firma rodzinna..."i wciskanie w umówe troche powyżej najniżczej krajowej, osustwa na urlopach i totalny brak premii...

Danka Nowy wpis

Hej. :) chłopak może będzie aplikował na elektromechanika. Teraz jak jest dostępna oferta to piszą w niej o pracy od zaraz. co może być powodem tych naborów? i czy jesteście w stanie określić średnie zarobki? nie ma widełek a lepiej wcześniej się zorientować

M. S. Nowy wpis
@Danka

Powodem naborów jest brak elektromechanika od 5 lat :-) a czemu brak...??? Poszli po podwyszkę a okazałi się na ulicę...

Lara Nowy wpis

Dzień dobry. czy będą jeszcze możliwe nabory na Pracowników biura obsługi klienta? znalazłam ofertę w internecie, w której jasno było wskazane, że doświadczenie z pracy wcale nie jest konieczne. jeśli to aktualne to w jaki sposób prowadzona jest rozmowa?

M. S. Nowy wpis
@Lara

Napewno będzie możliwość, tak szybko na recepcji zmieniają się dziewczyny że nawet nikt ni nadąża zapamiętać jak miała na imię...

Czy pracodawca Dixi-Car S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Panna R

Tak, na przykład premia miesięczna bądź kwartalna :)

Danuta
@Panna R

Ale to miesięczne czy kwartalne w końcu? Bo to jednak spora różnica...

@Danuta

mamy i premie miesięczne i kwartalne :)

Dominika
@Panna R

Ciężko jest wyrobić normy, żeby się załapać na takie premie?

@Dominika

to jest praca zespołowa, mamy kilka podpunktów, które musimy spełnić, ale w większej części dostajemy premie :)

Renata
@Panna R

A zazwyczaj w jakiej wysokości? ;)

@Renata

jest to określony procent podstawy

M. S.

Na jakie wsparcie w Dixi-Car S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dixi-Car S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Możecie opowiedzieć o pracy mechanika? Nie widzę od lat by pisano o tym stanowisku a teraz oferta na Internecie widnieje. Piszą o przedziałach od 7,500 do 14,000 zł. chce się dowiedzieć na jakiej zasadzie można osiągać te górne progi. Tak poza tym jak oceniacie sam warsztat?

Czy w Dixi-Car S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

DIXI-CAR

Dzień dobry, wypłata w Dixi-Car jest w cyklu miesięcznym.

RYSIEK

Ta firma to strata czasu

DIXI-CAR
@RYSIEK

Przykro nam czytać tę opinię, chcielibyśmy odnieść się do konkretnych uwag, z poważaniem Zespół Dixi-Car

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Dixi-Car S.A. na Elektryk? 25 lipca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Panna R

Przepraszam, co Pan/Pani ma na myśli pisząc " na elektryk"?

Dominika
@Panna R

Ja sama nie wiem, pewenie o stanowisko chodzi. Ale ogólnie szukam auta. Możesz mi polecić jakieś w dobrej cenie? Mają duży wybór jeśli chodzi o używane?

@Dominika

Proszę wejść na stronę internetową Dixi-Car - zakładka samochody używane :)

W mieście Raszyn można podjąć prację jako Elektromechanik. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5100 . Co sądzicie o pracy w firmie Dixi-Car S.A.?

Panna R

Taka informacja jest udostępniana podczas rozmowy kwalifikacyjnej - zapraszamy :)

Elektromechanik

5100 brutto to max

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Dixi-Car S.A.? 12 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektromechanik. Ktoś z Was aplikował?

Jeżeli jesteś elekteomechanikiem z doświadczeniem to możesz liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie. Proszę złożyć CV osobiście lub poprzez maila ????

Panna R

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dixi-Car S.A.?

Jak najbardziej :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dixi-Car S.A.?

Papua Nowa Gwinea

Bez względu na posiadanie doświadczenia czy jego brak, nie polecam pracy w dixi. Nie warto sobie psuć nerwów pracą u nich. Nie polecam

Jak najbardziej tak, mamy system szkoleń dostosowany do każdego działu. Wystarczy zaangażowanie i chęć do pracy - wszystkiego można się nauczyć. :)

@pracownik

Ile trwa takie szkolenie nowego pracownika w Dixi-Car? Czy ten okres szkoleniowy jest płatny i jaką umowę się otrzymuje?

Astra

System szkoleń... Błagam

Teresa

Jak wygląda dzień na stanowisku Pracownika Działu Relacji Posprzedażowych w Dixi-Car? Muszę przyznać, że pierwsze spotykam się z taką pozycją, opowiedzcie coś więcej. Podaje link: https://dixi-car.pl/praca.htm

Małgorzata
@Teresa

Ciągła harówa. Niemożliwa ilość kontaktów do wyrobienia przypadających na jedną osobę przez za małą liczbę osób w zespole, wieczny deadline i nerwówka, dodatkowo jeszcze po za kontaktami do wyrobienia odbieranie telefonów które dzwonią bez przerwy. Dodatkowo również praca w soboty. Nie polecam, nie za takie pieniądze.

@Małgorzata

Wydaje mi się, ze wszystko zależy od umiejętności organizacji czasu pracy :)

Małgorzata
@Panna R

A mnie się wydaje ze wszystko zależy od ilości zadań przypadających na jedną osobę :)

Jak jest z pakietem medycznym w Dixi-Car S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Dla firmy wszystko

W dixi wszyscy jesteśmy rodziną

Alama
@Dla firmy wszystko

Zdaje się ze pytanie dotyczyło pakietu medycznego a nie relacji w dixi. Rodziny dołączyć nie mozna, ponieważ żaden pakiet medyczny w dixi nie istnieje xd chyba ze dla szefów, ale nie pracowałam na takim stanowisku wiec nie mogę się wypowiedzieć

Panna R

W Dixi-Car nie posiadamy pakietu medycznego :)

Ewelina
@Alama

Hej, wiem już, że w firmie pakietu medycznego nie ma ale czy są może jakieś inne benefity? Na co może liczyć pracownik Dixi-Car S.A.? Wszelkie dodatki są zawsze bardzo zachęcające by aplikować do pracy w danym miejscu. Chętnie też dowiedziałabym się czegoś na temat wynagrodzenia. Jakiego można się spodziewać?

Pay
@Ewelina

W dixi nie ma żadnych benefitów pracowniczych.

@Pay

Nawet premii od sprzedaży? Powiedz proszę @Pay, na jakim stanowisku byłeś/ jesteś zatrudniony w Dixi-Car. W jakich godzinach pracujesz?

Inżynier

Na jakie zarobki może liczyć doradca serwisowy w Radomiu albo w Raszynie?

@Inżynier

@pracownik

Witam, jak Dixi-Car ustosunkowuje się do kandydatów negocjujących wysokość wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy firma jest otwarta na tego typu dyskusje?

W dziale i na stanowisku, które zajmowałem, nie mam żadnych uwag. Również do firmy. Mogliby więcej płacić. Poza tym wszystko ok.

Teresa

Co masz na myśli przez : mogliby więcej płacić, Mam przez to rozumieć, że w Dixi-Car zarabia się minimalną krajową, więcej? Jak długo byłeś ich pracownikiem?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Dixi-Car S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Panna R

Jak najbardziej, w firmie jest możliwość rozwoju zależna od umiejętności i chęci :)

Czy firma płaci na czas ?

@Marek

Tak :)

Jaki dress code obowiązuje w Dixi-Car S.A.?

Sławek

Panowie smokingi z muchą i pasem, natomiast Panie suknie wieczorowe.:)

Nowy nabywca

Przyjechałem kupić samochód Ale niestety zainteresowanie klientem Pana K.C. jest zerowe. Tyłka że stanowiska ruszyć się nie chce. Zakup samochodu tylko na ,jego, warunkach. Inny leasing niż jego nie wchodzi w grę. Wrażenie jakby nie zależało im na sprzedaży. Ogólnie na całym salonie (poza serwisem-tu zastrzeżeń nie mam) każdy ani dzień dobry ani do widzenia, patrzy z góry na człowieka. Katastrofa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dixi-Car Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Dixi-Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dixi-Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dixi-Car Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Aleja Krakowska 24A
    05-090 Raszyn