Opinie o Dixi-Car Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dixi-Car Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dixi-Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dixi-Car Sp. z o.o. w Raszyn

Nie wiem skąd takie nieprawdziwe informacje. Jestem pracownikiem Dixi od wielu lat i żeby była jasność – też mam dziecko i nie dostaję premii świątecznych, ale wszyscy pracownicy dostają upominki (niezależnie od tego czy mają dzieci, czy nie). Nasze dzieci też dostają paczki. Dodatkiem dla wszystkich pracowników (często też dla całych rodzin z dziećmi) są spotkania świąteczne połączone ze świetną zabawą. Taka moja opinia. Ktoś, coś chce dodać?

Już nie pracownik
@pracownik

Świetna zabawa? Hahahahahaha Zadziwiające są niektóre komentarze, naprawdę. Te paczki świąteczne są żenujące. Ale czego można spodziewać się więcej po tej "firmie"...

Julia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Dixi-Car w Raszynie? Na stronie internetowej firmy widziałam aktualne ogłoszenia o pracę - znajdziecie je tutaj: http://dixi-car.pl/praca.htm . Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą w Dixi-Car? Czy pracownicy tej firmy polecają aplikować do pracy w tym miejscu?

@Julia

Warto złożyć CV, sytuacja jest dynamiczna, dobrych ludzi brakuje. Z reguły gdy zwalnia się miejsce, człowieka potrzeba na już. I wtedy siegamy do CV, które wyłowiliśmy wcześniej. Oddzielną kategorią są aktywni handlowcy - uśmiechnięci, chętni wyjść do klienta - jesli ktoś da się poznać od tej strony, dostanie ofertę pracy.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Dixi-Car S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

W 2019 roku 24 grudnia był wolny, bo tak chcieli pracownicy (pracowali dłużej 23 grudnia). W poprzednich latach 24 grudnia pracowało się do godz. 14.

Jolanta

@Casanova premie tylko dla osób z dziećmi? Dziwne praktyki.

Dixi-Car S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Casanova

Firma nie daje premii świątecznych dla osób które nie maja dzieci.

Jaka atmosfera jest między działami w Dixi-Car S.A.?

W Dixi-Car pracuję od kilku lat. W porównaniu do poprzedniej firmy atmosfera między działami jest całkiem fajna i na razie nie zamierzam zmieniać pracy.

Zbigniew

Firma Dixi-Car informowała Cię, co było powodem podjęcia decyzji o nieuregulowaniu zobowiązania finansowego wobec Ciebie? Myślę, że musiał być jakiś konkretny powód tego, że firma podjęła taką decyzję.

miranek05

po wizualnym ogladaniu tych samochodow wydaje misie ze jest to dobra firma samochdowa ale ze nie kupilem samochodu to osobiscie nie moge kogos namawiac na kupno pozdrawiam pracownikow firmy

opel

Ktoś jest zorientowany jak praca na stanowisku - pracownik działu myjni może ktoś pracował, zarobki itd ??

S

Dobry pracodawca

Olek

Polecam tego pracodawcę. Dobre warunki i wynagrodzenie.

Mariusz

Dobry pracodawca, polecam.

Grzegorz_1975

Są moim salonem sprzedaży i serwisem od ponad 10 lat. Zawsze pomocni i uczynni. Nigdy się na nich nie zawiodłem.

Jan_1962

Korzystam z serwisu w Raszynie od wielu lat, czuje się zaopiekowany, atmosfera zawsze pozytywna. raz pomogli mi z problemem, który inny serwis odpuścił. Twarze się nie zmieniają, sądzę, że pracownicy są zmotywowani do pomocy...

Mirosław

Jak to się stało, że trafiłeś ze swoją usterką w samochodzie akurat do firmy Dixi-Car? Warsztat polecił Ci znajomy, który wykonywał u nich naprawę, czy może skusiły Cię opinie w internecie na temat omawianej firmy? Odpowiedz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Jumper

Jak przeczytali to pracownicy tego serwisu to nie masz co liczyć na pomoc.Możesz szukać sobie innego (czytaj lepszego) serwisu.A znając życie to zjezdzileś już kilka Aso,byłeś pogoniony i trafiłeś do Dixi-Car.W moim mniemaniu wiedza personelu i obsługa jest na bardzo wysokim poziomie.Jedź do innych ASO Opel,wróć i napisz ponownie opinie.pozdrawiam

Szef serwisu Dixi-Car

Szanowny Panie Potwierdzamy stuki i szarpania w Pańskim Crosslandzie X. Poinformowaliśmy Pana, że letnie opony, na których dotarł Pan do nas do serwisu + zimowe warunki + dynamiczne pokonywanie zakrętów skutkują takimi właśnie objawami. Zadziałanie systemów bezpieczeństwa powoduje dźwięki i wibracje na pedale hamulca i kierownicy. Pomimo tego, że został Pan poinformowany, że wtrącenia (nazwał je Pan wżerami) nie są przyczyną zgłaszanych objawów, nasz mechanik usunął je w Pańskim samochodzie, a serwis nie pobrał opłaty. Po usunięciu wtrąceń (wżerów), w czasie jazdy testowej z mistrzem hali zgłaszane dźwięki i szarpania powtórzyły się, diagnoza to letnie opony. Nasz pracownik poczuł się dotknięty sposobem, w jaki odnosił się Pan do niego, jak i publicznym, w obecności innych klientów, wyrażaniem przez Pana negatywnej opinii nt. pracy stacji.

Powiem tak. Pracowałem tam przeszło rok i byłem bardzo zadowolony. Ludzie, szefostwo - mile wspominam. W przypadku problemów zawsze uczynni i pomocni. Zmieniłem tylko dlatego, że trafiła mi się okazja wyjazdu poza granicę Polski. Szczerze polecam jeśli planujecie zatrudnić się w tej firmie.

Doti

Czytam tak poniżej komentarze i się zastanawiam czego ludzie oczekują od pracodawcy? Pieniędzy, atmosfery, szkolenia... Powiem tak. Pracuję tam od nowego roku i póki co złego słowa nie mogę powiedzieć. Pieniądze, atmosfera i szkolenie uważam, że jest na dobrym poziomie. Ja jestem bynajmniej zadowolona bardzo. Zarówno kierownictwo jak i pani prezes są ok. Szczerze mogę polecić tego pracodawcę.

Karola
@Doti

Dzień dobry, to "bynajmniej", czy jest Pani "zadowolona"? "Bynajmniej" stosuje się w przeczeniach.

Mirosław
@Karola

Masz doświadczenia związane z pracą w firmie Dixi-Car? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie stanowisko zajmowałaś oraz jakie warunki płacowe oferuje pracodawca? Ciekawi mnie, czy poza podstawową pensją firma oferuje również jakieś dodatki w postaci premii, bądź bonusów? Przedstaw proszę, swoją wiedzę na ten temat.

Robert

Pracuję tam. Klimat fajny, ludzie też. Budynek nowoczesny i czysty. Polecam

@Robert

Jakie stanowisko zajmujesz w firmie Dixi-Car S.A.? Mógłbyś napisać nam coś więcej o zarobkach zatrudnienia w tej firmie? Interesuje mnie, jak wygląda poziom wynagrodzenia, który można otrzymać na początku drogi zawodowej w tej firmie? Napisz, proszę, jak to dokładnie wygląda.

xyz
@Robert

Robert powiedz jakiego rzędu zarobków można się spodziewać w Dixi Car Raszyn ?

@xyz

Rozważasz aplikowanie do pracy w firmie Dixi-Car? Jeżeli tak to, jakie stanowisko pracy Cię interesuje? Na oficjalnej stronie internetowej firmy widziałam, że firma poszukuje pracownika na stanowisku konsultanta sprzedaży samochodów nowych. Takie stanowisko pracy odpowiadałoby Twoim wymaganiom?

Robert

Miła i profesjonalna obsługa przez pana Łukasza. Bardzo dobrze wyjaśnia i odpowiada na pytania więc drugi samochód też kupiłem w tym salonie. Serdecznie polecam.

Julia

@Qwerty, napisz proszę ile trwa okres próbny, trzy miesiące? A czy staż w Dixi-Car jest płatny? Kto jeszcze wypowie się o firmie? Jakie macie doświadczenia z nią związane? @Qwerty pisał o oddziale w Radomiu, czy jest ktoś kto mógłby wypowiedzieć się odnośnie Raszyna? Nie widzę żadnych ostatnio opublikowanych opinii które dotyczyłyby tego oddziału.

Zostaw merytoryczną opinię o Dixi-Car Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Dixi-Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dixi-Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dixi-Car Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Aleja Krakowska 24A
    05-090 Raszyn