Opinie o Szpital Bródnowski ortopedia (Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o. w Warszawa

Informatyk-wdrożeniowiec na jakie widełki może tu liczyć, i ogólnie warunki. Nie bardzo chce aplikować na ofertę bez podanych zarobków, ale zakres obowiązków mi pasuje, piszą też o ciekawej ścieżce kariery. Niestety bez konkretów. Jeśli ktoś może mnie oświecić, w tych kwestiach, byłoby super.

Dyzio

Widziałem w sieci ofertę dla specjalisty w dziale zamówień publicznych. Kto wspominał że nie ma tu żadnych nagród to pewnie i premii też nie. To dotyczy tylko pracowników medycznych czy osoby pracujące w administracji też dostają tylko gołą wypłatę, co?

Roger Nowy wpis
@Dyzio

Wynagrodzenie sklada sie z pensji podstawowej oraz premii, zapewne wynikajacej z regulaminu wynagradzania oraz stazowego. Oferta pracy skierowana dla osoby dynamicznej i efektywnej, cokolwiek to znaczy. Pytania w stylu: ile czasu potrzebuje na ogloszenie przetargu od otrzymania wniosku. Więc prawdopodobnie szukają osoby, która mocno szarpnie do przodu z tematami. W ogole temat efektywnosci stawiany na piedestale w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Po podaniu przeze mnie kwoty wynagrodzenia na to stanowisko, Pani zapytala, czy zejdę z ceny. Reasumujac: wysokie wymagania, presja czasu i wynagrodzenie z kryterium Cena 100%.

Benek Nowy wpis
@Roger

Z ciekawości, jaką oferują kwotę na specjalistę? Coś w widełkach 5500-6000 netto, czy niżej/wyżej

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Aga

Witam, czy kadry i płace pracują na programie SIMPLE?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Kierownik ds. zamówień publicznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.?

Jola59

Żadnego dodatkowego wynagrodzenia, nagród nie wypłacają w tym szpitalu. Wszyscy na oddział-COVID przychodzą na 24 godzinne dyżury i pracują z pełnym zaangażowaniem Pytałam się o to specjalnie, też byłam tego ciekawa..

Jola59

W Szpitalu Bródnowskim na Oddziale COVID przebywałam od 30.10.2020 do 10.11.2020. Początkowo na SOR COVID prawie dobę, warunki spartańskie, noc spędzona pod własnym ubraniem, brak koca, poduszki, toaleta WC spuszczanie wody rezerwuar na sznurek, nie remontowana od czasu wybudowania szpitala. Poza tym brudno. Masakra. Ale opieka lekarska i pielęgniarska w kombinezonach covidowskich (kosmitów) była, ktoś się kręcił i można było zawołać o udzielenie pomocy. Po prawie dobie zostałam przeniesiona na Oddział COVID Laryngologia na I piętrze (zwolniło się miejsce). Tam dostałam łóżko z poduszką i kocem, wszystko powleczone w cieniutką fizelinę. Prześcieradło też z fizeliny. Pacjentka obok nie korzystała z koca szpitalnego, miała swoją pościel, którą już na SOR przywiozła jej rodzina. Z tego powodu oddała mi swój koc i byłam szczęśliwa, gdyż pod jednym kocem było mi zimno. Sala musiała być wietrzona z uwagi na to, iż byłyśmy chore na COVID. Ja miałam między innymi silne obustronne zapalenie płuc i kłopoty z oddychaniem. W szpitalu brakowało tlenu, podobnie jak w całej Polsce. Miałam niską saturację, powinnam mieć tlen, jednakże z uwagi na jego brak nie dostałam go, gdyż na Oddziale byli pacjencji w jeszcze gorszym stanie i lekarz musiał decydować komu dać pierwszemu tlen. Jak były butle z tlenem to nie było reduktorów itd. Chciałam podkreślić, że pomimo tego wszystkiego co opisałam, cały personel salowe, pielęgniarki, lekarze pracowali z dużym zaangażowaniem i troską o pacjentów. Nigdy nie odmówiono mi pomocy, poza brakiem tlenu, ale co można zrobić jak go nie było. Udało mi się wyjść na prostą i zostałam wypisana ze szpitala jako zdrowa. Jednak nikt nie robił mi testu na wyjściu ze szpitala. Lekarz poinformował mnie, że to wynika z zaleceń SANEPIDU, a z wyliczenia dni wynika, że nie jestem już niebezpieczna dla innych (nie zarażam). Upłynęło więcej jak 13 dni od wystąpienia pierwszych objawów, 10 dni (dób) od wykonania badania oraz 3 dni bez temperatury. Zupełnie jak gra w TOTO-LOTKA. Wygrałam, bo z liczb wynika że jestem zdrowa (czytaj z zaleceń SANEPIDU). Jedzenie w szpitalu nie wiem czy było smaczne czy nie, gdyż nie czułam wszystkich smaków. Interesowało mnie tylko czy jest ciepłe, a z tym było różnie. Do każdej zupy, również mlecznej, kompotu, herbaty dolewałam wrzącej wody, aby była ciepła. Jedzenie było podawane w naczyniach z plastiku, więc w kuchni nie można było nalać wrzątku, a nalane ciepłe po dowiezieniu na Oddział stawało się letnie. Wrzątek posiadałam jedynie dlatego, że jedna z wychodzących pacjentek zostawiła mi w "w spadku" czajnik. Rozgrzewałam się gorącą herbatą, szczególnie po przeniesieniu na inną salę, gdzie było STRASZNIE zimno. Nie trzeba było wietrzyć, gdyż okna były nieszczelne i po pokoju hulał wiatr. Rodzina dowiozła mi dodatkową pościel z domu, dwa ciepłe koce powleczone w poszwę. Spałam na tej sali w dwóch parach spodni od piżamy, dwóch bluzkach z długim rękawem, dwóch parach skarpet i przykryta w sumie 5 warstwami (koce + prywatna poszwa), dodatkowo na nogi przykrywałam się jeszcze bluzą dresową. Lekarka na obchodzie nie mogła mi zmierzyć saturacji, ponieważ miałam tak zimne ręce (palce). Musiała mi je rozgrzewać, ale to nic nie pomogło. Kazała samej mi je rozgrzewać i że wróci do mnie na koniec obchodu. Po 30 minutach udało się rozgrzać palce i zmierzyć saturację. Zimno w pokoju zostało zgłoszone, lekarka zobowiązała się do przekazania informacji o konieczności uszczelnienia okien. Ja tego już nie doczekałam się bo wyszłam do domu (na szczęście). Jeszcze raz podkreślam, że nie przetrwałabym w takich warunkach, gdyby nie miła i profesjonalna obsada lekarska, pielęgniarska i pań salowych, które niejednokrotnie robiły więcej jak należy do ich obowiązków. Rodzina miała bezpośredni kontakt telefoniczny z lekarzem dyżurnym, który zawsze udzielił szczegółowych informacji o moim stanie zdrowia. Praca lekarzy, pielęgniarek, salowych, którzy narażają swoje zdrowie jak również zdrowie swoich rodzin zasługuje na szacunek i wdzięczność oraz każde pieniądze. Dziękuję wszystkim co przyczynili się do tego, że w tak krótkim czasie wyzdrowiałam, a stan mój był poważny. Zawdzięczam to w dużej mierze opiece na Oddziale, ale również wsparciu rodziny. Pobyt w każdym szpitalu i to nie tylko w Szpitalu Bródnowskim to ostateczność, należy się tego wystrzegać, ale nieraz nie można tego uniknąć. Szczególnie w obecnym czasie tej cholernej pandemii.

Kazik

Czy tylko marudzić potrafimy? Czas dla służby zdrowia jest dramatyczne a tu marudzenie

Grzegorz

Czy ktoś z personelu chciałby się podzielić swoimi odczuciami na temat pracy w tym szpitalu? Ostatnie wypowiedzi były dodane dość dawno, w dodatku nie dotyczyły warunków pracy, były raczej opiniami pacjentów. Warto napisać jak pracuje się w tym szpitalu, jaka panuje atmosfera, jakie są warunki płacowe- takie wpisy są bardzo cenne.

salowa

Droga koleżanko po fachu nie przejmuj się tymi podcier (usunięte przez administratora) lekarzy .....pseudo pielęgniarki i tyle bardzo często wymieniamy się informacjami na kuchni i wiem co one tam wyprawiają ....zakompleksione baby i tyle. W końcu po 30 latach zaczeli od nich wymagać i są w szoku bo narazie to one wymagały....pozdrawiam

Witam pozdrawiam wszystkich pracowników szpitala bródnowskiego. Szanowni państwo zwracam się do sanitariuszy i salowych tego szpitala ... w dniu dzisiejszym wysłałem anonim do naszej pani prezes w związku z mobbingiem wszech obecnym w naszym zakładzie pracy. Bardzo proszę osoby które tego doświadczyły o trochę odwagi i opowiedzenie jak zostały upokarzane przez pielęgniarki lub oddziałowe. Myślę że nasza praca jest ciężka i odpowiedzialna i zasługuje na trochę szacunku a nie pogardy Z poważaniem anonim

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.
  • Ludwika Kondratowicza 8
    03-242 Warszawa

Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. z o.o.