Opinie o Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawa

Alicja Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam na głównej stronie informacje dotyczących naborów dla pielęgniarek. wiem, że niestety dokumenty należało składać do pierwszej polowy kwietnia. Ile trwa cały proces i czy możliwe, że jeszcze zostanie wznowiony?

Siska Nowy wpis

Skandal, dziecko ze złamana noga nie zostało przyjęte przez 5 godzin bo po triazu papierek gdzieś się zagubił, pare razy musiałam się upomnieć aby chociaż lekarz zobaczył nogę córki, lekarz jakiś szalony, nawet ja widziałam pęknięcie w kości (jestem była pielęgniarka) a lekarz stwierdził ze lekkie stłuczenie i tyle. Zostaliśmy odesłani do domu następnego dnia inny lekarz który zauważył pęknięcie w kości, założył gips i dał dziecku kule. Naprawdę skandal jak na taki szpital

Wiecie może, czy w Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej szukają chętnych na staż?

Xxx

Witam. Za kilka miesięcy czeka mojego synka (6 lat )pobyt na oddziale okulistycznym będzie mieć operację zeza. Czy ktoś w ostatnim czasie był w takiej sytuacji i mógłby się wypowiedzieć jak długo przebywa się na oddziale po operacji ? I czy można z dzieckiem cało dobowo przebywać?

Justyna Nowy wpis
@Xxx

Witam. Moja córka 2 lata temu miała operację zeza. W poniedziałek przyjęcie, wtorek operacja w środę do domu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Renata

Witam, w większości widzę, że pojawiały się opinie Pacjentów, mnie interesowałyby odpowiedzi od osób zatrudnionych. Jaka przede wszystkim występuje obecnie struktura szpitala? Pytam, bo w oczy rzuciła mi się na stronie zakładka z niższym oraz średnim personelem. Jakie stanowiska się na nie składają?

elwiranowak41@gmail.com

Czy ktoś miał doczynienia na niklanskiej z Pediatrą Jakubem Kwiatkowskim?

Czy w Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nigdy więcej

o ile na lekarzy nie mogę powiedzieć złego słowa , o tyle twierdzę z całą stanowczością , że pielęgniarki są z innej epoki. Są szpitale przyjazne dzieciom, ale nie ten. Pielęgniarki fundują małym dzieciom stres przekraczający wszelkie wyobrażenie. Dziecko jest niemal wyrywane matce na zabieg operacyjny i w spazmach oddawane po wybudzeniu , gdzie w innych placówkach matka może być na sali do chwili uśpienia i zaraz gdy dziecko się wybudza. Nie polecam dopóki personel nie zmieni swojego postępowania

@Nigdy więcej

Ale z tym byciem na sali to przypadkiem nie są takie procedury? Oczywiście etyka, etyką i próba zrozumienia ale to chyba szpitale, gdzie na to pozwalają łamią te zasady? Te Panie też raczej celowo nad dziećmi się nie znęcają, może jednak gdy zwróciłoby się im wprost na to uwagę to delikatnie zmieniłyby podejście na nieco łagodniejsze?

xxx
@Nigdy więcej

Czy Pani jest jakaś odrealniona? A gdzie w czymś takim miałyby miejsce procedury? Codziennie przewalałoby się kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób (rodziców) na sali operacyjnej?! Komfort dziecka jest ważny, ale jego i innych dzieci bezpieczeństwo jest ważniejsze. Sala operacyjna, blok to nie park. Dodam jeszcze odnośnie „ dziecko jest wyrywane „… litości. Cały zespół anestezjologiczny, operator, instrumentariuszki nie będą czekać aż dziecko się uspokoi, bo mogliby tak do wieczora. Proszę zejść na ziemie

Małgorzata

W ostatnim czasie została tutaj dodana pozytywna opinia na temat działalności personelu medycznego i zastanawiam się przy tym, czy pracownikom przysługują tutaj jakiekolwiek premie? Mam na myśli dodatkową formę wynagrodzenia związaną z zadowoleniem pacjenta. Występuje coś takiego? Jakie obecne zarobki mogłyby tutaj przysługiwać?

Kinga K

Witam w ostatnim czasie mój syn leżał na odziale urazowo-ortopedycznym.Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką został objęty.Przeszedł operacje wszystko przed i po naprawdę zasługuje na pochwałę.Pielęgniarki bardzo sympatyczne i pomocne, doglądały syna praktycznie co godzinę, wspaniały lekarz Pan Sebastian Kumala młody ale wie co robi ,wszystko dokładnie wytłumaczył i omówił a wypis przyniósł do sali nigdzie nie musiałam chodzić.Bardzo dziękujemy wszystko na 5+

Paweł W

Od kiedy nie ma ordynatora profesora Waski na oddziale urazowo-ortopedycznym pielęgniarki nie sprawdzają stanu zdrowia pacjentów, czyli patrzyłam rano i noga czerwona nie była pewnie od okładu chłodzącego jest taka dodam że jak przyjechałem do syna około godziny 15 nie miał robionych okładów i noga była czerwona okład miał położony chwilę przed wieczornym obchodem jak sam się upomniałem. Mają w (usunięte przez administratora) pacjenta. Jak wychodziłem z synem z szpitala chwilę wcześniej widziałem lekarza który szedł na operację powiedział mi że jest wszystko ok i żebym zapukał do pokoju lekarskiego po wypis i tak zrobiłem dzwonię nikt nie otwiera czekam około 5 minut nikt nie otwiera więc dzwonię znów i czekam i cały czas słyszę że ktoś jest w środku po paru minutach ktoś wychodzi i mnie totalnie olewa i idzie w drugą stronę , żenada i to jest szpital to jakaś katastrofa omijajcie ten szpital szerokim łukiem niech w (usunięte przez administratora) sobie wsadza ten wypis i swoje usługi najlepiej zamknąć te budę i (usunięte przez administratora) podejście

N

Uwaga na rehabilitantkę Iwone Tomczyk!!! Baba nie powinna pracowac z dziećmi, rehabilitacja u niej konczy sie złamaniami i siniakami u dzieci!!!!!!

Lidia
@N

Co Ty mówisz? Jesteś tego przykładem? Czy Twoje dzieci? Masz na to dowody?

Mama

Naprawdę bardzo dobra opieka na oddziale neurochirurgii. Wybitni specjaliści i serdeczny cały personel.

Andzia Wawa

Chciałabym odnieść się do sytuacji która miała miejsce 06.10.2021. W tym dniu zgłosiłam się do punktu pobrań krwi wraz z moim 4-letnim synem. Zachowanie personelu (starsza Pani pielęgniarka) odbiega od norm podejścia do pacjenta a szczególnie tego najmłodszego. Małe dziecko nie jest świadome co go czeka w takim gabinecie (wiadomo że będzie płakało) . Liczymy że osoba która wykonuje ten zawód powinna podejść do dziecka ze zrozumieniem. Pani, która pobierała dziecku krew zachowała się skandalicznie (cytuję " Ty mnie uderzyłeś to ja Ci teraz oddam" ) Podniosła dwa razy rękę na dziecko. Nie jestem w stanie zrozumieć i nie mogłam wyjść z szoku jak można tak postępować. Po wyjściu z gabinetu zgłosiłam całą sytuację lekarzowi. Co lepsze, okazało się że inni rodzice również skarżyli się na podobne zdarzenia. Mam nadzieję że ktoś w końcu zainteresuje się tym jak zostają traktowani pacjenci. Ja ze swojej strony na pewno tego tak nie zostawię. Pozdrawiam serdecznie

mama
@Andzia Wawa

Czy złozyła Pani naganę pisemna na pielegniarke która miała dyzur?

@mama

Jezu mam taką nadzieję, że tak zrobiła, przecież jak można takie rzeczy robić dziecku? Napisała, że tego tak nie zostawi, oby tak było, bo jeśli to wszystko jest prawdą to te biedne dzieci nabawią się niepotrzebnej traumy. Wie ktoś coś może więcej na ten temat?

Mama

W niedzielę trafiłam z córką na sor z powodu silnego zatrucia. Spędziłam tam pół nocy. W środę wypisano córkę ze szpitala, pomimo naszych pytań czy to aby nie za wcześnie. W czwartek miałam przyjść po wypis oraz pani doktor obiecała że lekarz dyżurny przebada córkę , jeśli będzie coś niepokojącego. Niestety objawy zatrucia powróciły i cały czwartek córka wymiotowała, po telefonie do lekarza prowadzącego dowiedziałam się że jeśli nic się nie zmieni w ciągu 6 godzin to mam przyjechać z córka na oddział. Przyjechałam i z oddziały skierowano mnie znowu na sor. Lekarz dyżurny nawet nie chciał zerknąć na córkę. Cóż się dziwić, że na sorze takie kolejki, kiedy pacjenci są wypisywani i ponownie kierowani na sor...

Marzena
@Mama

Czyli ostatecznie córka nie została przyjęta ponownie na oddział? Co Pani zrobiła w tej sytuacji, szukałyście z córką pomocy w innym szpitalu?

Magdalena

Przestrzegam wszystkich rodziców przed tym szpitalem. Ma on na rękach krew niewinnego dziecka :( To co sie tam wydarzylo w ostatnim czasie jest niedopuszczalne. Instytucja, ktora powinna byc dla obywatela, ratowac go, wyslala na "tamten swiat" malego chlopca wbrew woli rodziców.

Antek
@Magdalena

A jaki oddział? My niedługo idziemy tam z dzieckiem. Boimy się

Anna J

Jestem bardzo zadowolona z oddziału okulistycznego w tym szpitalu. Synek 15 miesięcy, miał operacje wycięcia guza z oczodołu 06 maja 2021. Miły personel i wspaniała pani dr. Jakubaszek z dużą wiedzą.

Ben
@Anna J

Hej Anna a możesz mi więcej napisać natemat warunków na oddziale okulistycznym w tym szpitalu? Jak że spaniem opiekuna, jedzeniem i wogole

Wela

I jeszcze moja koleżanka leży prawie 2 tyg w szpitalu w innym miescie z noworodkiem i może jesc w pokoju to matka jest spokojna

Wela

Jestem w szpitalu z synem 3 miesięcznym 5 dni i jeszcze kilka dni. Lekarze i pielęgniarki są super. A wada to nie które pielęgniarki hałasują np trzaskają drzwiami gdy dziecko śpi, a matka musi trochę odpocząć gdy cały czas tylko zajmuje dzieckiem. Druga wada to zakaz spożywania posiłków w pokoju. Mój synek w dzień bardzo bardzo mało śpi a matka głodna i nie może jeść w pokoju, tylko w kuchni a nie może zostawić kiedy nie śpi. Matka karmi piersią a trzeba jeść żeby mieć więcej pokarmu. Trochę smutne ze matka nie może jeść w pokoju. To jest stresujące dla matki plus głodne.

Jan

Chciałbym się dowiedzieć od pracowników szpitala, jak oceniają atmosferę w pracy? Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące?

Marcus
@Jan

Tak za te kwalifikacje co maja to I tak jest sporo.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Warszawa

• Jak się pracuje w Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Dziecięcy Im. Prof. DR Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

3.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Niekłańska 4/24
    03-924 Warszawa