Opinie o Cartrack Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cartrack Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cartrack Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartrack Polska sp. z o.o. w Warszawa

Były szczęśliwy

Firma jak firma najgorsi są dorobkiewiczowie którzy tam pracują i uważają się za bóg wie kogo. Prezes nie potrafi zarządzać ludźmi. Więcej kierowników niż pracowników i pracować nie ma komu

Lemoniada
@Były szczęśliwy

Zgadzam się z przedmówca , Prezes nie potrafi zarządzać ludźmi a tylko dba finansowo o tzw "swoich". Zero możliwości rozwoju , mydlenie oczu i opowiadanie bajek...

Dominika

@Haha, czy możesz napisać co dokładnie miałaś na myśli? Twoja opinia może być niezrozumiała dla potencjalnych kandydatów i czytających to forum. Zawiera wyłącznie kilka słów i przydałoby się jej odpowiednie uzasadnienie. Czy jesteś zadowolona z pracy dla firmy Cartrack Polska? Co najbardziej doceniasz w tej pracy i co daje Ci w tej pracy największą satysfakcję?

Hahah
@Dominika

Po pierwsze nie zadowolona , tylko zadowolony , tak jestem zadowolony ze już tam nie pracuje ! Dla potencjalnych pracowników nie , ale dla obecnych tak :) a Ty dalej taka głupia jak byłaś ...

Dominika

@Były przedstawiciel, Twoja opinia jest bardzo ogólna i przydałoby się jej uzasadnienie. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z możliwości rozwoju i awansu w firmie Cartrack Polska. Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? Jeżeli udowodnisz, że stanowisz ważną część zespołu, to na pewno łatwiej będzie Ci w dalszych negocjacjach. Co myślisz na ten temat?

Haha
@Dominika

Wystarczy ze Ty jesteś wielokrotnie przełożona.

Były przedstawiciel

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko na pokaz, kiedys bylo jeszcze jako tako ale od jakiegos pol roku tragedia, niczego nie ma zero perspektyw na awans, jedynie garstka ludzi "wielbiciele prezesa" maja sie dobrze i trzymaja sie stołków,

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dominika

@Nieznaj0my, a jakie jest Twoje zdanie na temat tej firmy? Rozumiem, że jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie Cartrack Polska? Czy możesz napisać, co Ci się w tej firmie najbardziej podoba? Dlaczego zdecydowałeś się wybrać ofertę akurat tej firmy? Potencjalni kandydaci na pewno są ciekawi Twojego zdania.

Nieznaj0my
@Dominika

Rozumiem , ze Ty nie rozumiesz przesłania mojego wcześniejszego komentarza. Poziom inteligencji perfect! Nie próbuj wybielać na sile opini o firmie , NIESTETY , prawda zawsze wychodzi na jaw.

Były Pracownik

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie przerost formy nad treścią , firma udaje wielkie kropo a tak na prawdę nie ma sprzętu do pracy , średnia wieku kadry biurowej 25lat ludzie z mizerna wiedzą o życiu niejednokrotnie nie mający pojęcia o tym jaki produkt jest instalowany lub sprzedawany , czas pracy nie istnieje wszystko zależy od ustaleń z klientem lub wymysłu osoby w biurze która nie zna podstawowej topografii Polski i polega na mapce w komputerku , tysiące godzin w samochodzie i zmarnowanego czasu . Przestrzegam nie polecam .

Dominika

@Do_głąba, proszę nie obrażać innych użytkowników. Obrażanie innych osób lub pracowników firmy jest niezgodne z regulaminem forum. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jaka jest Twoja opinia o firmie Cartrack Polska? Potencjalni kandydaci zaglądają na forum, żeby znaleźć wiarygodne i przydatne informacje.

Nieznaj0my
@Dominika

Uważam , ze informacje tutaj zawarte są wiarygodne w 100 % i przydatne dla potencjalnych pracowników :)

Byly

Większość osób pracujących w tej firmie jest niekompetentna oraz zakłamana i obłudna. Całe szczęście już nie pracuje w tej firmie. Jedna wielka tragedia. Konfidenci każdy każdemu świnie podkłada.

Tom
@Byly

Za pieniądze ludzie zrobią wszystko. Ale na kablowaniu jeszcze się nikt nie wzbogacił :)

Doradca ds.wsparia sprzedaży - ktoś coś może więcej się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku ?

Ewka
@Marek

Call center . Dzwonisz i dzwonisz i dzwonisz

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Cartrack Polska sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Rozważ nie składanie CV do tej firmy - polecam.

W tej firmie jest pani P...... , która niszczy reputacje.... spółki. Szkoda gadać...

Kowal

Wchodzę do Waszej firmy na rozmowę i na dzień dobry wita mnie jakaś "Pani" w trampkach i spodniach dresowych. To jest wasza wizytówka firmy ? Z doświadczenia Panie z recepcji kojarzą mi się jako eleganckie , zadbane kobiety w szpileczkach :)

Karaska
@Kowal

Potwierdzam, również miałam "przyjemność" uczestniczyć w rekrutacji w firmie Cartrack - byłam bardzo zniesmaczona i zniechęcona już od progu widząc taki ubiór... Poza tym wymogi jeśli chodzi o umiejętności dotyczące znajomości programu Excel bardzo wysokie a propozycje płacowe niskie. Nie polecam

Ewe^lin
@Kowal

Również i ja mogę to samo potwierdzić.Byłam ostatnio w tej firmie jako gość i to samo zastałam tylko że najpierw nastałam się pod drzwiami zanim Pani w różowych trampkach wybiegającą z jadalni z buzią pełną jedzenia otworzyła mi drzwi.

Zosia

Propozycja finansowa jaką otrzymałam w tej firmie to jakaś kpina - zatrzymali się chyba na etapie dinozaurów - w Biedronce więcej proponują (nie ubliżając Biedronce). Totalnie stracony czas.

Leon
@Zosia

Ich oferty pracy powinny brzmieć "szukam jelenia" Hahahaha

Bartek
@Leon

Nagle maja tyle ofert pracy do zaoferowania. Z dobrych firm ludzie nie odchodzą zwłaszcza jak są dobrze traktowani.

Johny
@Bartek

Zapewne wymagania wysokie a zarobki niskie.

Hermenegilda

atmosfera... dobrze maja Ci co dają... :)!

si
@Hermenegilda

Konfident Manager od niedawna w strukturze

Yoyo
@Hermenegilda

Dlatego tak długo pracują :)

Dominika

@Leon Rozumiem, że pracowałeś w firmie Cartrack skoro tak mówisz. Może zatem po prostu napiszesz proszę, dlaczego tak uważasz? Podaj jakieś szczegóły, aby Twoja opinia była wiarygodna. @Zosia A mogłabyś napisać pozostałe warunki zatrudnienia, które firma Cartrack Ci zaoferowała? Będę Ci bardzo wdzięczna.

Obserwator
@Dominika

Dominiko - a raczej Karolino. Przejrzyj wreszcie na oczy i zacznij wyciągać wnioski z krytyki która pojawia się w komentarzach. Większość jest zasadna. Wiadomo że rynek pracy się zmienia i rosną.... Nie skusisz ludzi dniem owoca!

Obserwator
@Dominika

Rynek pracy się zmienia i pensje rosną...

Leon
@Dominika

Dominika - wystarczyło otrzymać od Was ofertę.

Dominika

@Kasia Czy w takim wypadku możesz proszę powiedzieć coś więcej na temat samych warunków, które firma Cartrack oferuje swoim pracownikom? Jak wygląda sprawa z formą zatrudnienia i jaka jest w firmie atmosfera? Daj znać, każdy zainteresowany pracą, będzie Ci wdzięczny.

cela

jan skoro chcę u was mieć prace na stanowisku Młodszy Specjalista w Dziale Telefonicznego Wsparcia Sprzedaży to raczej o samochodzie nawet nie myslę. a to nie będzie typowa słuchawka jak na call center?

anna
@cela

Będzie :-) polecam tylko wytrwałym, cały dzień wydzwaniać po ludziach którzy nie chcą tego ...... systemu. A zatrudniają z tekstem pitu pitu mamy stałych klientów biznesowych - wielka ściema

@cela

Dokładnie jak wyżej. Będziesz dzwonił po firmach, bajerował sekretarki, i wciskał ciemnotę jaki ten system jest super i żeby tylko umówić spotkanie dla handlowca.

Feliks

Co możecie powiedzieć o tej ostatniej ofercie pracy? Czy to jest jakieś zaskoczenie, że właśnie takie stanowiska są do osadzenia?Podpowiedzcie nowemu chętnemu.

Tatiana

Jakoś tak mało piszecie na forum? Czyżby piękna pogoda odciągnęła od komputera? Szkoda, bo opinie pracowników przydają się dla nowych chętnych. Czy poza instalatorem GPS firma potrzebuje innych pracowników? Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi! Może ktoś napisze coś?

Martyna
@Tatiana

Obecnie firma poszukuje w Warszawie osób na stanowisko doradcy ds. wdrażania sprzedaży i młodszego operatora centrum monitoringu.

Terenowiec

Czy etat doradcy ds. sprzedaży jest jeszcze aktualny? Może ktoś podpowiedzieć kilka informacji o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cartrack Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cartrack Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cartrack Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cartrack Polska sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cartrack Polska sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Rtm. Witolda Pileckiego 67
    02-781 Warszawa

Cartrack Polska sp. z o.o.