DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

just123

Najgirsza praca jaką dane mi było podjąć. Chęć pracy w wakacje między 1 a 2 rokiem studiów sprawiła, iz trafiłam do tej firmy. Może i atmosfera jest fajna, przyjazna itd ale jeśli chodzi o pracę to masakra. zaznaczę, że pracowałam tam 3 lata temu. Co chwile padały systemy, przychodziliśmy na 8 do pracy a po 5 minutach musielismy wracać bo się okazało, że nie działa. Co do wypłaty - śmiech na sali.. Nie wiem jak teraz, ale wtedy nie było żadnej podstawy tylko zależała ona od tego ile aneksów udało się podpisać. ( Wtedy ok 3,50zł za aneks). Zdarzało się tak, że dziennie (8 godzin) robiło się 10. więc policzcie dniówkę. Generalnie bardzo kiepsko Jedyny plus to spoko atmosfera.

@just123

Polecamy wszystkim wpaść do nas i zapoznać się z TABLICĄ WYNIKÓW. Tablica jest uzupełniana i aktualizowana z tygodnia na tydzień, dzięki czemu widać faktyczny stan rzeczy. Nawet jeśli ktoś nie szuka pracy a chciałby po prostu zobaczyć jak można u nas zarabiać - nasze drzwi zawsze stoją otworem :) Pozdrawiam, Adam K.

mariusz

właśnie w sumie to jeszcze jedna sprawa, jak ktoś liczy na szybką kasę rzędu 3000-4000zł niech zapomni. Takie wypłaty są u ludzi którzy pracują powyżej 5 miesięcy, bo żeby zarobić trzeba się nauczyć tyle zarabiać. Jak to mówią żeby wyjąć trzeba włożyć :D

toya

Wszystkie kwoty jakimi operują to kwoty brutto. czyli z interesującego 1900 miesięcznie robi się ok 1400 zł. a to i tak tylko w przypadku 90% lub większej obecności. 1500 brutto (podstawa) + 400 brutto (dodatek za obecność). więc jeśli braknie obecności i wyniesie ona np 89,%, wówczas wyjdzie max ok 1100 zł na rękę.

mariusz
@toya

Osobiście widziałem oba załączniki i pracuję na podstawie od której najbezpieczniej zacząć, a jak się ktoś czuje na siłach dopiero przechodzić na prowizję. Prowizja od początku to duże ryzyko jak się nie zna produktu i nie ma się pewności do swoich możliwości. Na podstawie są zwiększenia do +100% z tego co pamiętam, ale to w sferze marzeń na początku i w sumie robiąc już wynik +100% lepsza prowizja. Zresztą co się oszukiwać, jak w każdej firmie gdzie się sprzedaje jak się nie ma wyniku zarabia się mniej, a jak się sprzedaje zarabia się więcej. Ważne że można wystartować bezpiecznie od podstawy. Jak ktoś patrzy na dodatek za godziny, a nie na wynik nie zarobi, bo i jak.

Hmmm

Skoro jest tak super ładnie i pięknie to dlaczego jest taką rotacja pracowników i ciągle ich ogłoszenia wiszą na Gumtree?? Skoro jest tak zajwbiscie to ludzie biliby się o pracę tam, a tak jednak nie jest więc jak to wytłumaczyć?

bywalec
@Hmmm

Ziomek ... pracowałeś ty kiedyś w call center? Robota wszedzie taka sama!

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

vitt

Tomek, jak zakładasz z góry ze nie pójdzie etc. To troche slabo. Wierz mi ze tym bardziej ze jesli masz doświadczenie to zrobienie 3,4 umow dziennie to żadne wyzwanie a raczej formalność ta średnia juz daje Ci pieniądze w granicach 3 kola na rękę. Przy czym mysle ze to nikogo nie powinno do konca zadowalać bo byli/sa tacy którzy potrafią robic po 7,8 dziennie. Prowizja jest prosta, masz wszystko w załączniku i zalezy ona od ilości wyrobionych punktów - wzrasta. Ale w 1 mies masz wyższy próg. A i o wyplatach rzędu 800-900/mies na prowizji nikt nie myśli kiedy tyle na spokojnie można zrobić ale w tydzień. Podstawa na 1 mies dla nowych osób jest ok, ale potem no to nie widzę innej opcji jak prowizja jak chce sie dobrze zarabiać.

von ton

Ja pracuję na prowizji, bo jest też taki system i mam w pompce podstawę. Tylko żeby na niej być trzeba faktycznie wszystkiego się nauczyć i zapier..... tyle że kasa wtedy bardzo dobra 3000-4000 da się wyciągnąć Podstawa dobra dla nowych i faktycznie jest tak że 1500 + 400 jeżeli jest się w pracy 90% godzin, tyle że do pracy przychodzi się w niej żeby być, a te 400 to premia za to więc to chyba dobrze że ona jest. Jak ktoś chce chodzić w kratkę to najlepiej pracować na prowizji, albo zgarniać 1500zł i to też proporcjonalnie do bycia w pracy, czyli będąc połowę miesiąca ma się 50% z 1500zł co jest dość logiczne. Na prowizji jest za umowy które pozyskuję 63zł za sztukę * 4 dziennie 252 i mnie to styka. Więc zarobić się da tylko trzeba dać coś z siebie. to tyle

@von ton

a co w takiej sytuacji kiedy jednak tych 4 sztuk dziennie nie podpiszę? Bo wiadomo, jeden dzień jest lepszy- kolejny jest gorszy bo wiadomo że jest to sprzedaż. I jeśli przyjmiemy takie założenie, że w ciągu tygodnia nie udało mi się w ciągu przykładowo 3 dni podpisać te 4 umowy- bo rozumiem że jest to wymagane- i mam wynik 0, to za dany dzien nie zarabiam nic, bo bo nie mam sprzedaży albo nie mam wymaganej ilości a wiadomo że może być różnie, nawet jeśli mam doświadczenie- jakie są tego konsekwencje? Kolejny "Kowalski" ze szkolenia, czeka na moje miejsce?? Poza tym ta prowizja- ona jest stała czy zależy od czegoś? Dziękuję za odpowiedź osoby, która pracuje na systemie prowizyjnym- bo slyszalem opinie o wypłatach rzędu liczby trzycyfrowej max (ok. 800-900zł) za miesiąc pracy właśnie będąc w taki sposób rozliczanym, a to jest dosyć przykre spędzając ok. 140-160h w pracy

Sfrustrowany

to co napisano wyzej to nie prawda! tez zapoznałem sie z systemem wynagrodzeń i tam te 300 zł bylo za osiągniecie jakiegoś wysokiego wyniku i wiązało się z awansem na instruktora. Wiec za przchodzenie do pracy można dostać tylko 1900 złotych. A i to nie prawda do końca bo musisz być ponad 90% godzin w pracy, żeby dostać ten DODATEK 400 - czyli samej podstawy masz tak naprawde 1500 złotych a reszte czy się dostanie to już nie jest takie pewne :/

kwoty
@Sfrustrowany

to są kwoty brutto?? Jeśli tak to wychodzi na to że pracuje się miesiac i dostaje niecały tysiak podstawy? to zlecenie??

Woot Woot?

Czytałem opinie tutaj o DGM i poszedłem sam sie przekonać jak jest naprawde bo tutaj jakoś cieżko mi się odnaleźć w tych komentarzach. Nie rozumiem skąd wy bierzecie takie liczby? Nie wiem jak wy ale ja widziałem umowę na własne oczy (może dlatego, że sam o to POPROSIŁEM) i tam jest dokładnie rozpisany wzór jakie wynagrodzenie się dostaje pod koniec miesiąca. Z tego co pamietam było tam (ilość przepracowanych godzin/ilość godzin w miesiącu do przepracowania) * (1500 + 400 + 300 + prowizja).Czyli jak ktos chodzi do pracy tak jak sie należy jak w każdej innej pracy to ma z moich wyliczeń przynajmniej 2200. Do roboty miałbym kiepski dojazd więc podziękowałem, ale w cyferkach zawsze byłem dobry i nie widziałem tam niczego odbiegającego od normy.

zawiedziony

ja zrezygnowałem juz w trakcie szkolenia, bo szkoda było mojego czasu tracic na to w jakis sposob ta wiedza byla merytorycznie przekazywana, ogólnie to porazka a mialem juz doświadczenie w CC, patrzac na to co sie tam dzialo i słysząc jak to wlasnie wyglada z wypłatami- postanowilem nie marnowac wiecej czasu i po prostu odejść, bo wiem ze jakiś większych szans na kasę większa jak 1200na rękę za miesiąc pracy jest marnie... wole jednak systemy gdzie nie ma wyliczanek skutecznosci, procentów i innych ukrytych gwiazdek- tylko wiem ile zarobie podstawawy a prowizja to juz tylko i wylacznie moj wkład w pracę

ucziwy obywatel

ja powiem tylko 1 w tej polsce takim pracodawca i kierownikom kara smierci sie nalezy za wykorzystywanie ludzi pajace woza sie mercedesami a ludzia wciskaja kity ze pieniedzy nie maja na wypłaty gdzie jest ta uczciwa polska panie Duda bierz sie pan za robote a nie za pieprzenie bzdur

do norberta

negatywy się pojawiają, ale jak szybko się pojawiają to tak szybko znikają ;) system wynagradzania, jest porażką, szczególnie kiedy wyliczana jest skuteczność, wszelkiego rodzaju % i inne dziwne rzeczy.. jak przychodzi co do czego, to nagle okazuje się że Twoja prowizja jest potrącana albo w połowie miesiąca zachodzi zmiana, że zamiast mieć podstawę przechodzisz na system wyłącznie prowizyjny, i z wynagrodzenia za miesiąc pracy wychodzi wypłata gdzie nie ma nawet "1" z przodu a liczba jest trzycyfrowa... jedno jest pewne, ekipa w której się pracuje to super ludzie, szkoda mi ich tylko że marnują się w tym cc gdzie w innych biurach w krk naprawdę można zarobić i wiem to z własnego doświadczenia, bo nie wszystko złoto co się świeci, i nie wszystko co obiecują znajduje później swoje odbicie w rzeczywistości niestety

@do norberta

Drogi "Do Norbercie" W naszej firmie nie istnieje wskaźniki ani inne "dziwne rzeczy", które wpływałyby na wysokość twojej prowizji. Prowizja jest wyliczana w bardzo prosty i przejrzysty sposób, który jest dokładnie zapisany w umowie. W naszej firmie istnieje system prowizyjny, który dla konsultantów osiągających przynajmniej dobre wyniki jest o wiele korzystniejszy od systemu z podstawą. Natomiast nie ma możliwości aby w połowie miesiąca przeskoczyć z jednego na drugi. Zmiany dokonuje się samodzielnie (Pracownik musi osobiście podpisać nowy załącznik)i trzeba zadeklarować chęć przejścia na inny system jeszcze przed końcem danego okresu rozliczeniowego, więc nie ma możliwości aby samoistnie zmieniła się komukolwiek umowa. Wysokość wynagrodzeń jest kwestią indywidualną każdego konsultanta. Jeśli ktokolwiek miałby ochotę się zapoznać ze stanem faktycznym - zapraszamy do naszego biura. Na rozmowie rekrutacyjnej zachęcamy naszych kandydatów do obejrzenia swojego potencjalnego miejsca pracy jak również chętnie pokazujemy tablice wyników, osób pracujących na systemie prowizyjnym. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

Baddd
@Dział Rekrutacji DGM

Zgadzam się z do roberta. Faktycznie pensja jest obliczana na procentach. Oszukaństwo i jedna wielka masakra. Najpierw była mowa o 1500 zł brutto potem jak przyszło do podpisywania umowy zrobiło się 1250 zł brutto a jak przyszło do wypłaty to 800 zł to po pierwsze. Pracownicy, którzy odeszli dostawali śmiesznie małe wypłaty. Kiedy przychodzili to wyjaśnić wpierano im, że tyle zarobili i ze system tyle wyliczył. Niejednokrotnie byłem świadkiem takiej sytuacji i mnie też to spotkało kiedy po miesiącu pracy po 8h dostałem 500 zł. Wmawiano mi nieprawdę na zasadzie oszukańczych obliczeń. Bo w komputerze pisze... Sprzęt jest okropnej jakości. Posklejane słuchawki taśmą klejącą. Nic nie słychać. Klienci się złoszczą, że trzeszczy. Rozlatujące się krzesła. Marnej jakości szkolenia prowadzone przez ludzi, którzy nie umieją przekazać swojej wiedzy. Niemożliwe do zrealizowania normy dzienne. Pracujesz przez tydzień za darmo w ramach "nauki". Tylko, że normalnie się dzwoni na sali jak inni. Ale atmosfera faktycznie fajna. Taka swojska. Fajni team liderzy. Tylko co komu po tym jak płacą psie pieniądze?

Monia

Powiem tak, większość z tych opinii negatywnych to totalna nieprawda. Pracuję już jakiś czas w DGM i nie narzekam. Pensja OK, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i jestem bardzo zadowolona, jak to mówi przysłowie ......przeszkadza rąbek od spódnicy

Powiem tak. Większość z tych opinii negatywnych to totalne bzdury. Pracuję już jakiś czas w DGM i nie narzekam. Pensja OK, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.

k.kasia

Po szkoleniu nie podpisałam umowy, bo znalazłam pracę w zawodzie. Chciałam powiedzieć na koniec że macie naprawdę fajną atmosferę i przyjazne środowisko pracy. Gdyby w każdej firmie tak było praca nie byłaby przykrym obowiązkiem :)

Gall Anonim

"klutura"...

lulu

Kiedys pracowalam na projekcie tauron. Brak stawki godzinowej, 3,20 netto za umowe, ciagle psujacy sie komputer, ktory uniemozliwial mi prace, awantury z powodu 5 minutowego spoznienia, moze sie juz poprawili, ale prace tam wspominam jak istny koszmar.

@lulu

Lulu - jeśli znajdziesz kiedyś czas to wpadnij do nas, skonfrontować swoje wspomnienia ze stanem faktycznym : ) Napisz do nas na Rekrutacja@dg-marketing.pl kiedy masz zamiar się pojawić a chętnie oprowadzimy Cię po biurze : ) Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

seba: to jest tak, że jest 1500zł + 400zł dodatku za godziny ale to w zasadzie trzeba być cały miesiąc (90% godzin). Co do prowizji to jak kto chce, zależy na co chcesz dzwonić. Jak tam gdzie jest duża kasa, to nawet inaczej nie ma sensu jak da się wyciągać ponad 200zł dziennie. arkodes: OLX, GUMTREE i tym podobne portale, ja znalazłem na gumtree ale linka nie wkleję, bo nie można tutaj linkować

seba

Chciałbym się dowiedzieć jak jest w tej firmie z tym pewnym 1900 zł. To jest prawda czy po prostu w ten sposób zachęcają kandydatów ? i po jakim czasie zarabia się tylko przez prowizję ?

Wyżej jest adres e-mail, napisz na niego lub zadzwoń do firmy numer kontaktowy na stronie.

marcin

Witam Miałem dziś zaplanowaną rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo proszę o informację czy jest możliwość przełożenia jej na wtorek? proszę jeszcze o ile to możliwe czy na projekcie Orange można pozyskiwać produkty mobilne?

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing