DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

guru

Praca ogólnie spoko, pracowałam w Olkuszu, gdyby nie dojazdy pracowałabym tam dalej. Wypłaty są zgodne, tylko na 8 rano... Polecam... :P

milka
@guru

już nie pracuję, jadę za granicę dziękuję Krzyśku dużo się nauczyłam. Wykorzystam umiejętności i postawę w nowej pracy :)

@milka

Czy w firmie są jakieś projekty obsługowe?

H&M

Post nie dotyczny Olkusza. Idź spokojnie, warto spróbować i mieć swoją opinie, a nie sugerować się postami innych osób.

ok
@H&M

Byłem dzisiaj na rozmowie w DGM, projekt UPC. Czy ktoś pracuje z Was na tym projekcie? Co lepiej wybrać prowizję czy stawkę godzinową + dodatki?

rrrrr
@ok

Na początek bezpieczniej wybierz godzinówkę. Jest kilka osób na prowizji, ale one już wiedzą ile są w stanie pozyskiwać. Ja jestem na godzinówce, prowizja to się zobaczy jak wyjdzie ten miesiąc

Lola

akurat moja opinia to nie wiadro pomyj tylko prawda ale czasem fakt muzyka pomaga zapomnieć. Jedno mogę powiedzieć firma solidna kasa na czas i składki zapłacone a to się liczy bo niektórzy pracodawcy o tym zapominają i potem się czeka miesiącami na pensję. Z tej strony polecam. Nawet pita już dostałam:)

nati
@Lola

Chodzi o Olkuski DGM tauron?? Własnie dostałam propozycję pracy i nie wiem czy warto tam iść??

Krzysztof

Po pierwsze jest to serwis poświęcony firmie DGM, na pewno nie służy do tego aby oczerniać ludzi z którymi kiedyś pracowaliśmy. Twoje posty "Lola" są zupełnie nie związane z tematem dyskusji, nie dotyczą w żaden sposób firmy, projektów oraz systemu wynagrodzeń. Wylewanie "wiadra pomyj" w Internecie nie jest poważne, a podawanie danych osobowych osób bez ich wiedzy jest niezgodne z prawem (dlatego administrator serwisu Gowork usuwa takie informacje). Polecam jakąś dobrą książkę, muzykę, film - to lepiej pomaga się zrelaskować niż wylewanie kwasu za pomocą klawiatury. Pozdrawiam Krzysztof - kierwonik projektu DGM

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

xd

Na jakim projekcie pracowałaś "Lola"?

Lola

Pracowałam tam 1,5 m-ca atmosfera jak w najgorszym horrorze. (usunięte przez administratora) Jedno jest na duży plus wypłata na czas i składki do zusu zapłacone. Brawo. Tu firma jest lojalna. Nie polecam jednak pracy z (usunięte przez administratora) bo jest beznadziejna. (usunięte przez administratora) Zgroza.

Nowa

A ja mam pytanie do osób z Olkuskiego DGMu, co myslicie o tej pracy i jakie sa warunki? Umowa zlecenie czy o dzielo? i jak jest z terminową platnoscia bo slyszalam rozne opinie a wolalabym zobaczyc najnowsze, chce zaczac tam prace i chcialabym wiedziec to i owo :)

Wer

Nie zgadzam się z tobą Mariusz, praca jest prosta jak się lubi rozmawiać z klientami. Ja lubię tą robotę, bo niby co w niej trudnego? Siedzę na tyłku, piję kawę, gadam z klientami i zarabiam w ten sposób. Jak to w call center :)

Mariusz

Praca w DGM nie jest prosta, bo nie ma prostej pracy w sprzedaży ale przynajmniej wiem ile zarabiam za godzinę i dostaję tą kasę. Wcześniej pracowałem w 2ch call center i nie wiedziałem o co chodzi teraz wiem. Poza tym co chwilę się coś dzieje pojawiają się projekty na których dobrze można zarobić, jak np. aneksy... mam nadzieję że wrócą od stycznia, bo w grudniu nie było.... Tak czy siak raz jest trudniej raz łatwiej ale kasę dostaję, taką jak sobie wyliczam, a to najważniejsze

MAX

JUREK WYLUZUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZWÓL LUDZIOM POZNAĆ PRAWDĘ (usunięte przez administratora)

@MAX

www.gumtree.pl, www.tablica.pl - Zakładam, że osoba która napisała powyższy post zajmuje się rekrutacją w jakimś konkurencyjnym call-center, dlatego polecam serwisy, które mogą pomóc wam w pracy (Wystarczy dodać ogłoszenie), na pewno nie pomoże w tym oczernianie konkurencji w internecie. Opinie nie są usuwane, Jurek ma dużo ciekawsze rzeczy do zrobienia, a z mojego doświadczenia wynika, że aby poznać prawdę o firmie wystarczy wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie i przyjść na rozmowę kwalifikacyjną - wtedy poznaje się m.in. warunki finansowe, które naszym pracownikom odpowiadają. Konkurencji życzę powodzenia w nadchodzącym nowym roku i przypominam, że naprawianie świata najlepiej zacząć od siebie. Pozdrawiam Krzysztof - Kierownik Projektu DGM

@MAX

Witam Serdecznie. W sieci jest kilka stron poprzez które można dodawać ogłoszenia o pracę, wystarczy trochę poszukać :). Piszę o tym, ponieważ domyślam się, że osoba ukrywająca się pod nickiem "MAX" jest związana z jakimś konkurencyjnym call center, a oczernianie konkurencji w internecie jest jednym ze sposobów na zdobycie pracownika - z mojego doświadczenia wynika, że łatwiej dodać ogłoszenie i czekać na zgłoszenia kandydatów - tak, więc wystarczy skorzystać z mojej rady i efekt na pewno się pojawi. Jeżeli chodzi o mityczną "prawdę" z postu powyżej, to moim zdaniem bardziej wiarygodna od opinii w internecie jest własna opinia, wystarczy wysłać CV, przyjść na rozmowę i już zdobyliśmy "tajemną" wiedzę :), np. na temat warunków finansowych, które odpowiadają naszym pracownikom. P.S. Opinie nie są usuwane, (usunięte przez administratora)ma ciekawsze rzeczy do zrobienia, tak więc naprawianie świata polecam zacząć od własnego podwórka. Tak czy inaczej konkurencji życzę powodzenia w nadchodzącym 2014 roku. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)Kierownik Projektu - DGM

Przyszły pracownik

Z tego co widzę zero obiektywnych opinii, albo mega krytyczne, albo mega sweetaśne. Skłaniam się ku tej 1 krytycznej, bo pracuję w call center i jeżeli ktoś twierdzi, że ta praca jest prosta, to najzwyczajnie kłamie i łże. Zawsze jest tak, że ktoś gada smuty, że 5 umów to banał, taką samą rozmowę miałem u siebie w firmie... Pogódzcie się z tym, że osoby które tu piszą... kłamią i mega krytycy i Ci co tak w superlatywach opisują tą pracę. Jak czytam komentarze, jak super pracuję się w tej firmie, to nie mam ochoty nawet iść jutro na tą rozmowę. Dziękuję Wam, bo dzięki Wam straciłem nadzieję, że jest jeszcze jakiś normalny [usunięte przez administratora] pracy. Bo w Polsce dopóki nie zmieni się prawo, każdy będzie kombinował.

sk

Jak dla mnie DNO!!! KOMPLETNA BEZNADZIEJA! Jeśli chcesz iść do pracy w której cały dzień stoi nad tobą kordynator i traktuje Cie jak niewolnika to polecam DGM. Atmosfera na początku niby miła, wszyscy uśmiechnięci, ale po szkoleniu już nie jest tak wesoło. Stoi nad Tobą super kordynatorka drze się, że masz słabe wyniki,żebyś sie brał do roboty, finalizował umowy, przedłużysz przerwe o minute to jak by conajmniej godzine Cie nie bylo i mega ochrzan. Podobnoć każdy robi 5 umów dziennie, nie wierz w to. U nas w grupie liczącej oko 15 osób były 2 wyganego które tam wyrlob2iły z 3 umowy, reszta jak miała jedna to była szczęśliwa. NIE POOLECAM!!!!!!!!!!!

Wer
@sk

A na jakim projekcie miałeś taką sytuację?

@sk

Drogi sk, rozumiem że łatwiej krytykować kogoś zza monitora, dziwię się natomiast że nie powiedziałeś tego swojemu opiekunowi wtedy kiedy pracowałeś. Trudno mi zrozumieć, dlaczego dopiero po jakimś czasie opisujesz całą sytuację w internecie. Gdyby ktoś nade mną stał i krzyczał to na pewno nie zostawiłbym tego tak sobie, no chyba żeby tak się wcale nie działo... Praca w call center ma swoją specyfikę i na pewno nie jest prosta, natomiast przynajmniej w DGMie nikt na nikogo nie krzyczy - pomijam fakt, że nikt nie pracuje pod przymusem i jeżeli warunki nie odpowiadają to przecież są inne zawody do wykonywania. Pozdrawiam Krzysztof - Kierownik Projektu DGM

AJ

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i po przedstawieniu warunków finansowych muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Czytałem wcześniejsze opinie i byłem już na kilku rozmowach kwalifikacyjnych w innych firmach i idę jutro na szkolenie do DGM. Kasa faktycznie najwyższa ze wszystkich pozostałych call center.

Ja pracuję dopiero od dwóch miesięcy i otrzymałam przelew na czas. Pracuje się całkiem spoko, szkoda że tylko do końca tego miesiąca bo później wracam na studia, ale na pewno za rok wrócę jeżeli będzie się dało. Piszę tutaj tylko z jednego powodu. Łatwo jest coś pisać jak coś komuś nie odpowiada i zazwyczaj wszyscy piszą w takich sytuacjach a ja uważam, że firma zasługuje na pochwalenie za to jak w niej jest. dziękuję za te dwa miesiące. Leśna dzięki dużo mnie nauczyłaś :)

Ja tam pracuje od kilku miesięcy i otrzymuję wszystko na czas, problemów brak. Jest trochę parcie na wynik, ale to mnie nie dziwi skoro tego wszyscy mamy wypłatę później

Martynaaa34

Mi się wszystko zgadza a w ubiegłym tygodniu były wypłaty, a dodatkowo są super konkursy i super atmosfera, polecam nawet tylko żeby poznać świetnych ludzi a dodatkowo zarobić kasę

A jaka jest stawka godzinowa w dgm marketing i w jakich godzinach jest poranna zmiana ??

Podstawa

Kasa z godziny jest zawsze i do tego dochodzi kasa za umowy na projekcie na ktorym pracuje, chociaż coś słyszałem o tym że jest jakiś projekt gdzie jest sama kasa za umowy, ale to jest przedłuzanie umów, więc banalnie proste

Ciezko

Mi osobiście nie wychodziło przez tydzień, ale później udało mi się spisać jedną umowę i jakoś się przełamało i w 2 tygodniu pracy już sporządzam po 2-3 zamówienia.

info o wynagrodzeniu

Od lipca zmienił się na lepsze system wynagrodzeń, masz podstawę i prowizję za każdą sprzedaną usługę, która zostanie zarejestrowana. Co do kasy to nie będę opisywać dokładnie co i za ile, bo nie jestem osobą od tłumaczenia systemu wynagrodzeń. Przyjdź, dowiesz się co za ile i sobie policzysz. Tylko od razu piszę żeby nie było zaskoczenia, od pierwszego dnia po 10 pisać nie będziesz, tego trzeba się nauczyć i ile czasu to zajmie zależy to tylko od Ciebie. Zarobić się da

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing