“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Opinie o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Aktualność
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że włączyliśmy się do akcji, dzięki której 22 sierpnia udało się zakończyć zbiórkę pieniędzy dla Hani z Ełku

Mocno trzymamy kciuki za leczenie, które teraz Ją czeka!

A tak dla Niej pompowaliśmy!
#gaszynchallenge to akcja, która połączyła miliony Polaków z bardzo ważnego powodu.
Dzieci potrzebują Naszej pomocy w walce z SMA, czyli z rdzeniowym zanikiem mięśni!
Czas odgrywa tutaj ogromną rolę! Dołączajcie do pompowania i wspierajcie najmłodszych poprzez stronę

Pamiętajmy, że to nie koniec i wiele dzieci dotkniętych tą ciężką chorobą wciąż czeka na nasze wsparcie!
Pomagajmy!

Pytający:)

Moje pytanie dotyczy dodatkowego dnia wolnego za dzień 15 sierpnia. (usunięte przez administratora) Jak to się ma w firmie u jędrusia? Ponadto kiedy wreszcie wróci system 8 godz i proszę nie zasłaniać się pandemią bo kierownicy jakoś mogą przechodzić z jednej zmiany na drugą więc coś tu nie gra. Jedyny powód to ten że macie ludzi w weekendy w pracy i nikogo się nie prosicie o przyjście szkoda tylko że weekendy płacone są jak za zwykły szary dzień. Jest to czysty wyzysk pracowników trochę wstyd jak na zakład który bardzo dobrze stoi finansowo!!!

@Pytający:)

We wszelkich bieżących sprawach dotyczących systemu 8 godzinnego oraz rozliczania czasu pracy, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym lub działem kadr, gdzie otrzyma Pan szczegółowe informacje. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Vigilante
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

U Jędrusia - proszę się odnieść i wyjaśnić dzień 15 sierpnia (święto) który przypadł w sobotę i za który według przepisów ogólnopolskich Kodeksu pracy powinien być oddany jako dzień wolny w innym terminie?

@Vigilante

Tak, jak uprzednio informowaliśmy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze swoim przełożonym lub działem kadr, gdzie uzyska Pan wyczerpujące i rzetelne wyjaśnienia dotyczące odbioru dnia wolnego za 15 sierpnia przez osoby pracujące w 12 godzinnym systemie pracy. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Pana pytania i pomogą w zrozumieniu, że rozliczanie czasu pracy w naszym zakładzie odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Ojciec dyrektor

Strach, przerażenie, zadawanie sobie pytań co to jest i gdzie ja jestem? - tak wyglądają początki prawie każdego nowo zatrudnionego pracownika, który nigdy nie miał do czynienia z masową produkcją. Ja w pełni to rozumiem i niestety w tej kwestii nic się nie zmieni, jednak nie rozumiem chamstwa z jakim podchodzi się przez niektóre osoby w stosunku do nowo zatrudnionych, nie rozumiem złości niektórych brygadzistow w stosunku do tych ludzi i ich traktowania. Czego wy się spodziewacie po kimś kto pracuje pierwszy dzień? Nie rozumiem polityki firmy, wykruszają się dobrzy ludzie - pozwalacie na to, nie starcie się walczyć o dobrych pracowników. Nie rozumiem z waszej strony braku dodatkowych szkoleń w zakresie obsługi maszyn i innych urządzeń - nawet poza godzinami pracy. Później dziwicie się skąd tylu niedoszkolonych i jak zaginają was audytorzy. Nie rozumiem więcej waszych decyzji i działań, zadajcie sobie pytanie - w jaki sposób wy chcecie otworzyć drugi zakład, skąd wy na to znajdziecie tylu ludzi? Więcej zapłacicie? Ściągniecie kolejnych Ukraińców? Ok, ale nic nie nada wam wartości i dobrze funkcjonującego zakładu jak dobry, wyszkolony i doświadczony pracownik. A co do zarobków rzeczywiście może aż tak źle nie jest, jednak zależy o jakim stanowisku mowa. Podsumowując może jeszcze pójdziecie po rozum do głowy.

@Ojciec dyrektor

Bardzo dziękujemy za pozostawiony wpis. Mamy świadomość, że pierwsze dni w nowej pracy dla pracowników nie należą do najłatwiejszych. Dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej wdrożyć w obowiązki i zadania nowo zatrudnione osoby oraz sprawić, by czuły się one komfortowo. Każda informacja o uchybieniu w tym zakresie jest weryfikowana, dlatego bardzo prosimy o kontakt z naszym działem kadr (kadry@u-jedrusia.pl), który zajmie się wyjaśnieniem tej kwestii. Zapewniamy, że opisane zachowania oraz sytuacje nie są zgodne z naszymi zasadami, a w stosunku do osób niewłaściwie traktujących swoich podwładnych lub współpracowników wyciągniemy konsekwencje. Pozdrawiamy, zespół “U Jędrusia”

Ka06347
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Ja tam jak się przyjęłam to się przeraziłam jak duży jest ten zakład hehe oczywiście oprowadzał mnie kierownik P (usunięte przez administratora) bardzo sympatyczny kierownik Ogólnie jak do tej pory nie mam zastrzeżeń Wypłaty są super ale nie teraz podczas epidemi bo dużo mniej się dostaje niestety mam nadzieję że wrócą szybko 8 bo z rodziną też bym chciała na weekend jakiś jechać i odpocząć od rzeczywistości... Jedyne jakie mam zastrzeżenie to że kierownicy mają swoich pupilków i to jest troszkę nie fajne bo przeważnie one/oni dostają podwyżki a inni ludzie też pracują a nie leżą

@@

nigdy

Szanowni Państwo W ostatnich miesiącach U Jędrusia Sp. z o.o. opracowała oficjalny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz zasad przyznawania podwyżek. Niestety, z przyczyn epidemiologicznych jego wdrożenie zostało wstrzymane. Oczywiście mamy nadzieję, że sytuacja zewnętrzna szybko da nam możliwość powrotu do normalności również w tym zakresie. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Szczerze? Czemu sie ciągle tłumaczycie i podważacie prawdę. Kase macie, utargi robicie, a podwyżek nie dajcie.

Zyta
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Proszę się nie ośmieszać takimi komentarzami. Winny się tłumaczy. Pomimo epidemii macie sie bardzo dobrze, a człowiek pracuje za marny grosze i mydlicie oczy że podwyżki będą. Biedni kierownicy chodza i świecą oczami za wasze "trudne" sytuacje

Z przykrością informujemy, że sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że musieliśmy się wstrzymać z podwyżkami. Nie jesteśmy w tym odosobnieni. Jest to dla nas wszystkich trudny okres. Spółka „U Jędrusia” podejmuje wszelkie działania, polegające przede wszystkim na utrzymaniu miejsc pracy. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Korona
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Firma w okresie korona wirusa ma żniwa w ilości zamówień i zarobków. Firma stawia na wyzysk pracownika i cięcie kosztów. Pracownicy są przemęczeni i też mają rodziny.

@Korona

Pracownicy pracują zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nowy system pracy został wprowadzony z powodu epidemii koronawirusa i ma za zadanie ograniczyć ewentualne zarażenia między pracownikami oraz uniknąć sytuacji kryzysowej, jaka spotkała inne zakłady produkcyjne m.in. Animex lub Złoty Kłos. Wprowadzony system pracy nie jest też preferowanym rozwiązaniem dla pracodawcy, ale zdrowie pracowników i ich rodzin jest priorytetem dla nas wszystkich. Robimy też wszystko, aby w tym trudnym okresie utrzymać miejsca pracy. Powrócimy do dawnego systemu pracy najszybciej jak to będzie możliwe, ale nie będziemy narażać życia i zdrowia pracowników. Pozdrawiamy Zespół ,,U Jędrusia"

ToJa

Ale zamówienia się wcale nie zmieniły w czerwcu było jeszcze więcej roboty i jak się pracuje od 6 do 18 to pierogi (usunięte przez administratora)szły do samego końca a co najlepsze zostawały jeszcze w całym tunelu chłodniczym nie wiem jak to się nazywa ale taka prawda i nocka przychodziła wyrabiali to co mieli wyrabiać sprzątali i myli linie a o 6:30 spowrotem szły pierogi no to zamówień jest w cholere więc 8 by mogły wrócić bo lepsza produkcja by była i wszyscy by mieli lepiej ale jak dyrektorzy i kierownicy siedzą u góry i tylko schodzą wtedy jak się coś psuje to dla nich wygoda

Pracownik Gospodarczy

Bardzo profesjonalny, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej do spotkania w którym po chwili uczestniczyły dwie bardzo dobrze przygotowane Panie, które miały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania.

Rzeczowe, mające związek z moim CV jak i motywacją.

Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią że nie chodzi tutaj o żadne miejsca w busach i niespotykanie się z drugą zmianą . Przecież po pracy i tak spotykamy się z różnymi ludźmi nawet robiąc zakupy. Firma wykorzystuje pracowników po prostu na maksa ile się da. W Wieliczce da się pracować po 8 godz? Ale przecież wygodniej zrobić 12 godz i kazać ludziom zasuwać świątek , piątek za zwykłą dniówkę bo firma nie płaci extra za choćby niedzielę jest im to na rękę że nikogo się nie proszą o przyjście w weekend do pracy. Ludzie są przemęczeni przecież każdy ma rodzinę, dzieci i inne obowiązki A nie tylko pracę.

@34568

Rozumiemy, że dla części pracowników, 12-godzinny czas pracy może być męczący, ale na obecną chwilę jest to jedyne możliwe rozwiązanie , aby realizować w Zakładzie w Morawicy produkcję i wysyłki naszych produktów, bez narażania pracowników na zakażenie koronawirusem. Mając na uwadze przykre doświadczenia z COVID 19 w innych zakładach produkcyjnych, mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania, mają istotny wpływ na ograniczenie możliwości przenoszenia koronawirusa wśród pracowników. Większość z nas rozumie, że konsekwencje ewentualnej choroby, dotknęłyby nie tylko pracowników, pracodawcę, ale i nasze rodziny. Organizacja pracy w naszych zakładach produkcyjnych w dobie koronawirusa została dopasowana do możliwości parków maszynowych oraz stosowanej technologii, które jak wiadomo są inne w obu zakładach. Jeszcze raz chcemy podkreślić, nikt nie pracuje powyżej nominalnego czasu pracy, a wynagrodzenie jest wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na chwile obecną jedyne, co możemy zrobić, aby jak najszybciej wrócić w zakładzie w Morawicy do 8-godzinnego systemu pracy, to zachowywać się odpowiedzialnie, ograniczać kontakty z innymi ludźmi i zachowywać wdrożone w zakładzie szczególne środki ostrożności. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zrozumienie sytuacji w jakiej się znajdujemy i wierzymy, że warto stosować wdrożone systemy bezpieczeństwa i pracować, niż udawać, że nie ma koronawirusa, nie stosować środków bezpieczeństwa i za pewien czas walczyć o swoje zdrowie i utrzymanie miejsc pracy. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

ktos

Witam miałem okazje pracować u jędrusia na zaopatrzeniu jeżeli chodzi o prace na zaopatrzeniu praca ok ekipa spoko oprócz jednej osoby pracującej w zaopatrzeniu. niestety ze względu na to ze spotkała mnie sytuacja związana z przeprowadzką do woj zachodnio pomorskiego musiałem się zwolnic. Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) spoko ziomek uczył mnie wszystkiego.

Xyz

Kiedy zlitujecie się nad pracownikami i zmienicie system na 8 godzinny? Tu nie chodzi tak jak wcześniej mówiliście o ograniczona ilość miejsc w busie, ani o tym aby między zmianami się nikt nie spotykał, bo i tak między zmianami ludzie przechodzą. Pracownicy nie dają radę a wy ich wykorzystujecie, bo wygodniej dla was. Nie musicie się prosić o pracujące weekendy, nie płacicie za nadgodziny...

@Xyz

Kolejny raz informujemy, że nowy system pracy wymusiła sytuacja epidemiologiczna i nie wykorzystujemy epidemii, aby osiągnąć jakąś korzyść. Staramy się po prostu zabezpieczyć pracowników oraz przedsiębiorstwo przed koronawirusem. Chcemy jak najszybciej wrócić do 8-godzinnego czasu pracy, ale odpowiedzialnie, czyli bez narażania życia i zdrowia pracowników. Należy podkreślić, że pracownicy nie pracują ponad normatywny czas pracy, a jeżeli takie sytuacje się zdarzają sporadycznie, to są one rozliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku wszelkich wątpliwości dotyczących 12 godzinnego czasu pracy, prosimy o bezpośredni kontakt z działem kadr. Mamy nadzieję, że pomimo zmęczenia i niedogodności, wspólnie przetrwamy trudny dla nas wszystkich czas epidemii. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

XY

Ilość pracowników jest tak dobrana aby zakład wyrabiał się z zamówieniami. Jakość pracowników jest szybko weryfikowana jak to na produkcji z żywnością. Standardy procesu produkcji są wyśrubowane tak jak tego odgórne przepisy nakazują przy pracy z żywnością . Naprawdę wszyscy uwijają się na 100%.To te pracowite mróweczki utrzymują ten zakład. Im jesteś bystrzejszy /sza i "zrobotyzowany /ana" tym lepiej zarabiasz i awansujesz, tak jak wszędzie. W zasadzie człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do chyba wszystkiego. Minusem pracy w tym zakładzie jest to, że nie każdy się do tej pracy nadaje. Osoby wrażliwe, chorowite, z dysfunkcjami psychomotorycznymi szybko odpadają. Tam musi wszystko chodzić jak w szwajcarskim zegarku Jeśli chodzi o pensje to tylko kierownictwo wie wszystko w tym temacie i trzyma to w tajemnicy, jest to bolączka pracowników niższego szczebla. Jest dużo plotek i domysłów w temacie wynagrodzenia a to nie zbliża ludzi tylko oddala. Kierownictwo wydaje się mieć swoją wypróbowaną metodologię coachingu i po mistrzowsku się nią posługuje(usunięte przez administratora)

Ewelina

Witam jak teraz praca wyglada w czasie epidemi jak pracujecie czyli jakie sa godziny pracy. Czy pracujecie co 12 godz co drugi dzien. Prosze o inf

Ewelina
@Ewelina

Czemu jak chce ktos urlop w sobote lub niedziele to musi wypisywac urlop czemu nie macie wiecej operatorów maszynowych tylko wam brakuje ?

@Ewelina

Pracownicy pracują zgodnie z grafikami miesięcznymi i w ramach limitu godzin przypadających w danym miesiącu. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Jeśli z grafiku wynika praca w sobotę lub niedzielę, to chcąc mieć w którymś z tych dni wolne, trzeba wypisać urlop, aby zgadzał się wymiar czasu pracy w miesiącu. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Na jakie benefity można liczyć w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, premii rocznej i kwartalnej oferujemy korzystne warunki ubezpieczenia PZU Życie, tani dowóz do pracy oraz dopłatę do karty Multisport Plus. Dwa razy w roku pracownicy otrzymują paczki na święta, a przez cały rok atrakcyjne zniżki na wszystkie wyroby produkowane przez naszą firmę. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr pod adresem kadry@u-jedrusia.pl. Pozdrawiamy Zespół „U Jędrusia”

Don jon
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Premia kwartalna to mit... Albo dostają ja ciągle te same osoby. Do tego tego nie jest dużo

@Don jon

Zgodnie z regulaminem, premia kwartalna uzależniona jest od wyników i przyznawana jest na podstawie oceny kwartalnej pracownika. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

grzywacz_rybnik
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Bzdura! Czemu w dziale zaopatrzenia premie są utajnione. Nawet osoby pracujące w tym dziale nie wiedzą kto i zaco dostał. Wciąż te same osoby. Na okrągło.

@grzywacz_rybnik

Zgodnie z regulaminem, premia kwartalna jest uzależniona od efektów pracy pracownika. W większości zakładów pracy informacje dotyczące wysokości przyznanych premii nie są udostępniane pozostałym pracownikom działu. To, że współpracownicy nie mówią o swoich zarobkach nie jest dowodem na to, że nie otrzymują premii. Nie jest prawdą, że premię kwartalną otrzymują stale te same osoby. Sugerujemy, aby porozmawiał Pan ze swoim przełożonym i dopytał za co i w jakiej wysokości może Pan otrzymać premię kwartalną na swoim stanowisku pracy. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Ja chcialabym zapytać po jakim czasie jest umowa o pracy i czy to prawda ze sie zarabia ponad 3 tysiące netto

@Ania

Umowy o pracę zawierane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Wynagrodzenie jest uzależnione m.in. od rodzaju świadczonej pracy, zajmowanego stanowiska oraz kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności kandydata. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego z działem kadr, który odpowie na wszystkie Państwa pytania. Pozdrawiamy Zespół U Jędrusia

anka

Odkąd żeby zrobić badania trzeba wypisać na ten dzień urlop. Może inspekcja pracy powinna się zainteresować tym że pracownicy robią badania w trakcie urlopu, to chyba nie jest zgodne z kodeksem pracy.

@anka

Taka sytuacja oczywiście nie powinna mieć miejsca. Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy sygnału o tego typu nieprawidłowościach. Do zbadania sprawy będziemy potrzebowali większej ilości informacji. Uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem kadr: kadry@u-jedrusia.pl w celu wyjaśnienia tej kwestii. Pozdrawiamy Zespół U Jędrusia

xXx
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

prosze sie nie ośmieszać, panie w kadrach same mówiły ze trzeba bedzie wypisać urlop na dzień badań

@xXx

Musiało nastąpić jakieś nieporozumienie. Prawdopodobnie chodziło o wolny dzień płatny. W naszej firmie nie stosuje się takich praktyk. Badania wykonywane są zgodnie z Kodeksem Pracy w godzinach pracy. W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z działem kadr. Pozdrawiamy Zespół U Jędrusia

Zaniepokojony

Szczerze nie polecam pracy na magazynie "u Jedrusia". Po przeprowadzce totalny haos i bałagan. Zero jakiekolwiek współpracy. A co do zarobków to jak na taką firmę są marne.. Do tego ciągle szukają pracowników na magazyn i produkcję. Biorąc pod uwagę stawkę warunki pracy(tj praca w temperaturze max 5stopni) jak również atmosferę (krzyki mobbing pewnych pań) zdecydowanie odradzam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście co do osób które pracują co się nigdy nie stanie. Podnieś stawki (co też nie nastąpi) zachęcić częstsza i bądź wyższa premia kwartalna.

Bananowy Romek
@Zaniepokojony

Ile daja na reke na start na magazynie w morawicy ? Ktoś wie ?

Zaniepokojony
@Bananowy Romek

Kokosow nie ma. Pierw masz zlecenie potem umowę na próbny a potem normalna. Nie licz na to że 3500brutto dostaniesz na normalnej umowie. Doliczyć sobie czas do pracy za który nie placa(a to jest 1h w jedną stronę-chyba że jesteś miejscowym). Praca jest w warunkach 2-4 stopnie Celsjusza. Także zastanów się czy warto tracić czas. A na podwyżkę ciężko liczyć.

@Zaniepokojony

To, że po jakimś czasie można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony, to na pewno ważny czynnik przemawiający ZA podjęciem pracy w Jędrusiu. Piszesz, że temperatura w pracy jest dość niska - a czy pracodawca zapewnia pracownikom jakąś ocieplaną odzież roboczą?

xXx
@Joanna

jasne ubrania ciepłe sa z tym nie jest problem

mazi26

Witam. Chciałbym podjąć pracę U Jędrusia. Może znajdzie się ktoś chętny bo będzie chciał mnie polecić do nowej pracy ?

@mazi26

Proszę o bezpośredni kontakt z działem kadr 12 379-36-57

Prod
@mazi26

Nie radzę, znajdź co innego. Człowieka tu mają za nic.

@Prod

Dziękujemy za opinie, każda sugestia od pracownika jest przez nas brana na poważnie, prosimy o kontakt z Działem Kadr jeśli uważa Pan/Pani, że coś wymaga interwencji. Dobro pracownika i komfort miejsca pracy jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 379-36-57, lub drogą elektroniczną na kadry@u-jedrusia.pl , służymy pomocą oraz wsparciem.

@A@
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

naprawde ktoś w tej firmie przejmuje się opiniami i sugestiami pracownika???I to jeszcze na poważnie??? ludzie nie wierzcie w te bajki.Pracownik tam nie ma nic do powiedzenia, ma robić i cicho siedziec

@A@
@Prod

zgadzam się w 100%

@@A@

Dziękujemy za Pani/Pana wpis, każda opinia jest brana poważnie pod uwagę, każda skarga jest odrębnie rozpatrywana przez Dział Kadr by chronić i pomagać pracownikom. Jeśli ma Pani/Pan jakieś zastrzeżenia do pracy lub do danych osób prosimy o pilny kontakt z Działem Kadr, jesteśmy tu po to, by rozwiązywać problemy. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół "U Jędrusia"

@@A@
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

..."każda opinia jest brana poważnie pod uwagę, każda skarga jest odrębnie rozpatrywana przez Dział Kadr by chronić i pomagać pracownikom." To są żarty

tak
@@@A@

Tak oni tylko tak pisza a naprawde maja to gdzieś i mówią ( zaław sobie z kierownikiem wszelkie sprawy )

Pytający

Witam Jak wygląda praca operatora maszyn ? Na jakich maszynach się pracuje ?. Rozumiem ze od pon do piątku, 3 zmiany. Czy w miesiącu są 2 soboty pracujące ?. Czy te soboty są dobrowolne czy tez po prostu trzeba przyjść ?. Jak wyglądają warunki finansowe ?. Ile zarobi operator maszyn na starcie ?. Czy w tej firmie są podwyżki co roczne ?. Jakie warunki pracy, mokro, zimno ?. Jaka atmosfera na produkcji ?. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz osoby tam pracujące.

pracujący
@Pytający

Witam Odpowiem na pytania. Operator maszyn obsługuje różne maszyny na produkcji. Maszyny zarówno na halach gdzie jest ciepło jak i na halach gdzie jest nieco chłodniej jednak temperatury są zawsze dodatnie. Obsługi uczysz się na miejscu. Praca tak naprawdę na dwie zmiany. Najważniejsze , że jest dowóz do pracy. Jeżeli chodzi o soboty to jest możliwość dodatkowej pracy a jednocześnie i dodatkowego zarobku. Soboty są płatne ekstra i można się na nie zapisać. Brygadziści ok.

@Pytający

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, bo sama szukam informacji na temat pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. Mam nadzieję, że ktoś napisze coś na ten temat. A może aplikowałeś już i dowiedziałeś się czegoś? Daj znać.

Były operator produkcja
@Pytający

Praca masakra. Kierownicy mega mega źle dobrani do swej pracy. Zmiana B są tam fajnii ludzie. Ale trzeba uważac na niektórych w żółtych czapeczkach. (usunięte przez administratora) Reszta okej a czkolwiek trzeba uważać. Strasznie gonią o soboty a jak chcesz wolne to nie chcą dać.

Bishop
@Były operator produkcja

Co rozumiesz przez stwierdzenie "Kierownicy mega mega źle dobrani do swej pracy"?

Były pra
@Były operator produkcja

Czemu usuwacie komentarze. Niech się każdy dowie o tej firmie. Niech każdy wie co tam się dzieje wolność słowa jest

@Były pra

Zgodnie z regulaminem GoWork komentarze nie mogą m.in. łamać regulaminu oraz przepisów prawa. Jeśli jakieś opinie nie zostały opublikowane, to prawdopodobnie nie spełniały tych warunków. Nadzór nad zgodnością komentarzy z regulaminem portalu GoWork sprawuje administrator GoWork. Wolność słowa ma swoje granice. Każdy może korzystać ze swojej wolności tak, aby nie naruszać praw i wolności innych osób. Pozdrawiamy Zespół U Jędrusia

kolo

Praca dosyć ciężka i wymagająca fizycznie,zarobki konkurencyjne.Atmosfera bywa fatalna,niektóre osoby z nadzoru jakby zawiesiły się na latach kiedy było 20 % bezrobocia(usunięte przez administratora)

kubak

jak wygląda praca w IT, godziny pracy, zespół, szef ? z tego co wiem to jest tam Comarch jako glówny system ERP. ktoś teraz odszedł czy ekipa się rozrasta

@kubak

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w firmie „U Jędrusia” na stanowisko Administrator systemów ERP. Wszelkie informacje na temat oferty pracy, obowiązków oraz korzyści z pracy w naszej firmie znajdzie Pan w ogłoszeniu: https://bit.ly/2YVPzzX lub w Dziale Kadr pod numerem telefonu: 725-320-900. Jeśli chodzi o odpowiedź na Pańskie drugie pytanie. Firma się dynamicznie rozwija i rozbudowuje zakłady, dlatego potrzebna jest kolejna osoba do działu IT. Zapraszamy do wysłania CV. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół „U Jędrusia”

mariush
@kubak

Ekipa się rozrasat

@mariush

@mariush Chyba dobrze, że ekipa w dziale IT się rozrasta. Świadczy to o tym, że firma “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. rozwija się i rozbudowuje, co zresztą zauważyłam na ich stronie internetowej https://u-jedrusia.pl/o-nas/. Natomiast co jesteś w stanie napisać o warunkach pracy w tej firmie? Czy warunki zatrudnienia Cię zadowalają?

pablo

cześć macie jakieś info o pracy w IT. ktos się teraz zwolnil bo jest oferta w necie na admina ERP

@pablo

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w firmie „U Jędrusia” na stanowisko Administrator systemów ERP. Wszelkie informacje na temat oferty pracy, obowiązków oraz korzyści z pracy w naszej firmie znajdzie Pan w ogłoszeniu: https://bit.ly/2YVPzzX . Jeśli chodzi o odpowiedź na Pańskie drugie pytanie. Firma się dynamicznie rozwija i rozbudowuje zakłady, dlatego potrzebna jest kolejna osoba do działu IT. Zapraszamy do wysłania CV. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół „U Jędrusia”

Aaa

Firma porażka. Człowieka ma za nic. Brałam udział w rekrutacji na stanowisko biurowe. Otrzymałam informację że zostanę zatrudniona odebrałam z kadr dokumenty do zrobienia badań do pracy. Po ich zrobieniu miałam dogadać się z kierowniczką w który dzień mam przyjść do pracy i w ten sam dzień miałam zgłosić się do kadr podpisać umowę. I tu zaczęły się problemy. Pani kierowniczka przez ponad 2 tygodnie mnie zbywała albo nie dobierała telefonu. Gdy wreszcie udało mi się dodzwonić poinformowała mnie że wstrzymano jej zatrudnienie.

@Aaa

@Aaa, Zmiana decyzji dotyczącej Pani zatrudnienia była wynikiem niemożliwych do przewidzenia okoliczności. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że standardowo rekrutacje nie przebiegają w ten sposób. Pozdrawiamy „U Jędrusia”

dorota
@Aaa

dramat

bb

porażka.......

Zostaw merytoryczną opinię o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. - Liszki

• Jak się pracuje w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.