“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Opinie o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

XYZ

Jak wygląda praca w księgowości? Czy księgowy jest jest odpowiedzialny za dany obszar a nad nim znajduje się "główny księgowy"? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Eliza

Przychodząc na rozmowę rekrutacyjną myślałam, że jest to solidna firma, jednak bardzo szybko się to zmieniło. Pani kierownik (usunięte przez administratora) bardzo koloryzowała, obiecała ,że poinformują jaka jest odpowiedź, jednak dwa dni minęły i zero odzewu. Nie polecam rekrutowac do tej firmy, zlewka totalna i brak szacunku za poświęcony czas rozmowie!

@Eliza

Szanowna/y Pani/Panie , Proces rekrutacji dla zespołu Spółki U Jędrusia jest niezwykle istotną kwestią. W procesie tym biorą udział osoby kompetentne z dużym doświadczeniem, a rozmowy prowadzone są profesjonalnie i merytorycznie w przyjemnej atmosferze z indywidualnym podejściem do kandydata. W celu wyjaśnienia pomyłki prosimy o kontakt telefoniczny 726600620.

Czy nowo zatrudnione osoby w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wszystkie formalności są załatwiane przed rozpoczęciem pracy i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Pozdrawiamy, Zespół "U Jędrusia"

T.

Pracuję na mag.zaopatrzenia już jakiś czas, praca jak kazda inna, raz ciężej raz lżej. Zarobkowo słabo, współpracownicy w porządku (usunięte przez administratora)

Bogdan
@T.

Piszesz o słabych zarobkach, jednak to dość względne pojęcie. Możesz podać mniej więcej jakieś kwoty? Ciekawi mnie też jaka jest atmosfera i jak szefostwo traktuje pracowników "U Jędrusia". Mam nadzieję że opiszesz mi to nieco dokładniej w kolejnym wpisie. :)

Pracownik Gospodarczy

Bardzo profesjonalny, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej do spotkania w którym po chwili uczestniczyły dwie bardzo dobrze przygotowane Panie, które miały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania.

Rzeczowe, mające związek z moim CV jak i motywacją.

Pracownik zmiany b

Chciałem się dowiedzieć czy będzie jeszcze możliwość zarobienie dodatkowych pieniędzy (chodzi mianowicie mi o nadgodziny) czyli soboty i niedziele za 100%? Bo nie wiem czy się orientujecie ale jak niby ten covid się skończy to 70% pracowników polskich się zwalnia bo za taką kasę nie będą pracować pozdrawiam

jagoda

jedzenie dobre jakosciowo polecam praca jak kazda inna placa terminowo jak cos komus nie pasuje zawsze moze odejsc proste nikt tu nikogo na sile nie trzyma

Witam czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak wygląda praca na magazynie/wózku widłowym w tej firmie ? I jak zarobek na takim stanowisku ?

Jeden z byłych

Szczerze nie polecam praca jak wszędzie ale jeśli chodzi o wynagrodzenie to na krótki czas pracy dwa przelewy były okrojone. Szkoda czasu na ta pracę wydaje się że duża firma więc nie powinno być problemu z finansami ale bardzo szybko można się przekonać(usunięte przez administratora)

@Jeden z byłych

U Jędrusia Sp. z o.o. nigdy nie miało problemów z terminami płatności wynagrodzeń, a zawsze są one wypłacane w należytej wysokości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zdarzają się często sytuacje, w których pracownikowi wypłacane jest mniejsze wynagrodzenie, ponieważ posiada on zaległości podatkowe lub inne zajęcia komornicze, na poczet których pracodawca jest zobowiązany dokonywać potrąceń z wynagrodzenia. Jeżeli rzeczywiście otrzymał Pan niższe wynagrodzenie niż Pan oczekiwał, może to wynikać właśnie z faktu potrącenia zgodnie z prawem należnych świadczeń z tytułu zaległości podatkowych, komorniczych lub nakładanych przez pracodawcę kar finansowych. W przypadku wątpliwości, proszę się zwrócić do działu kadr spółki, który szczegółowo wyjaśni Panu ww. kwestię. Sytuacja taka jednak nie uzasadnia zarzucania byłemu pracodawcy popełnienia czynu bezprawnego, tj. nieuprawnionego zaniżenia wynagrodzenia, ponieważ stanowi to naruszenie dóbr osobistych spółki. Z poważaniem Zespół "U Jędrusia"

Kris

Witam mam pytanie jakie zarobki som na produkcj

@Kris

Stawki za wynagrodzenie są uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia i zakresu obowiązków kandydata. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem kadr tel. 725 320 900. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Gate

Ja też złego słowa nie powiem. Praca nie jest lekka, jak to na produkcji, ale stawki konkurencyjne i pensja zawsze na czas. Tam, gdzie pracowałam wcześniej musiałam prosić się o moje pieniądze, bo ciągle zalegali z kasą. Tutaj nic z tych rzeczy, mam poczucie stabilności i pewność, że będę miała z czego zapłacić kredyt.

Odpowiadający
@Gate

Fakt faktem wypłaty na czas ale poczucie stabilności? Nie powiedziałbym... Jak to w większych firmach można wylecieć z dnia na dzień bez jakichkolwiek skrupułów i podstaw...

Nowa

Witam czy z państwa ktoś wie jaką ma tracę pracowniczy autobus z Krakowa z huty

Sy

Znalazłam ofertę pracy Pracownik produkcji - Pakowacz w Wieliczce. Proszę opinie o tym zakładzie. Opłaca się składać tam CV? Praca jest zmianowa?

Nie polecam firmy . Pracownik ma pracować jak robot , robić wszystko i siedzieć cicho. Od myślenia maja swoich po znajomościach kierowników nawet jak oni popełniają błędy na produkcji a dyrektor przymyka na to oko.Kolega kolege chroni. Tyczy to się Zakładu W Wieliczce.Kary daja za byle co żeby pracownik robił jak robot.Wynagrodzenie jest jak innych firmach produkcyjnych.

mike

Nie tylko tylko w biurze pracownika tak traktują. Pracownik jest jak robot ma pracować i wykonywać wszystko oraz nie myśleć bo od tego maja swoich po znajomościach kierowników

(usunięte przez administratora) mają pracownika produkcji za nic. Zawsze tak było jest i będzie.

Technolog

Bardzo miła atmosfera na rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety czar pryska gdyz po rozmowie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku. To nie jest profesjonalne postepowanie i wyraza brak szacunku do kandydatow. Nie polecam ubiegać się w tym miejscu o pracę.

@Technolog

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie jest to nasze standardowe działanie, a raczej błąd ludzki wynikający z dużej ilości trwających rekrutacji. Uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem kadr w celu szczegółowego wyjaśnienia tej sprawy. Być może z jakiegoś powodu rekrutacja, w której brała Pani/ brał Pan udział jest nadal w toku. Pozdrawiamy Zespół „U Jędrusia"

...

Mam przyjemność pracować już chwilę na dziale zaopatrzenia i muszę przyznać że pozytywnie zostałem zaskoczony. Dużo pozytywnych ludzi. Marcin P. Wiele mnie nauczył

szybkiBil

co z premia roczna zaś będziecie zwodzić ludzi jak w zeszłym roku ??

Don Jon
@szybkiBil

Juz w zeszłym roku bylo pismo zarzadu ze okres rozliczenia premii rocznej zostaje ten sam ale wypłata bedzie w okresie grudnia (i jak rozumiem ten okres wyplaty zostaje az do nastepnego zarzadzenia zarzadu) co do kwestii czy w tym roku bedzie premia roczna mozna sie gleboko zastanowic. Mianowicie od stycznia ma ruszyc nowy zaklad a co za tym idzie zostaly poczynione inwestycje jak rowniez trzeba zatrudnić odpowiedznich ludzi za odpowiednie wynagrodzenie.druga kwesria to covid-19 czy zarzad przez wirusa nie bedzie mial wymówki. Premia roczna jest uzależniona od prezesa i zarzadu-to oni decyduja czy jest czy jej niema i w jakim procencie jest. Jezeli zarzad wyda uchwałę/ zarzadzenie ze premii wvtym roku nie bedzie ma do tego prawo to ich firma a my taka informacje dostaniemy po okresie wzmożonej pracy ,gdyz sezon idzie i ludzie sa potrzebni:)

@Don Jon

Szanowni Państwo Wypłata premii rocznych każdorazowo odbywa się zgodnie z obowiązującym Zarządzeniem. Szczegółowe informacje na temat tegorocznej premii rocznej znajdują się w Zarządzeniu Prezesa Zarządu z dnia 23.09.2020 r. W przyszłości, w tego typu sprawach proponujemy kontaktować ze swoimi przełożonymi, którzy na bieżąco wyjaśnią Państwu wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

szybkiBil
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

a gdzie można zapoznać sie z tym Zarzadzeniem z dnia 23.09.2020 w pełni ??

@szybkiBil

Tak jak informowaliśmy, w tego typu sprawach należy kontaktować się ze swoimi przełożonymi. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Kawa

Dzień dobry, Czy w firmie dział kontroli jakości pracuje też na 3 zmiany, na noce?

Kawa

Dzień dobry, mam pytanie czy w państwa firmie dział zajmujący się kontrolą jakości pracuje też nocami (trzecie zmiany)?

Zostaw merytoryczną opinię o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. - Liszki

• Jak się pracuje w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.