Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Ile wynosi podstawa wynagrodzenia u was na stanowisku doradca Aurum ?

PracownikPKO

To dlatego że była nagroda. Różnicę dostaniesz po rozliczeniu pit

Ek

Patrącili Ci zaliczkę na podatek i ZUS tytułem nagrody. Żadnego zwrotu różnicy nie będzie. Potrącili z wypłaty, abyś myslal, że nagroda wyższa.

Ek

Nie dziwi mnie wogole. W grupie PKO świadomość pracowników w temacie działania w internecie nie istnieje. (usunięte przez administratora)Także tak, wracając => brak wiedzy na temat funkcjonowania komputera oraz urządzeń peryferyjnych, brak umiejętności obslugi Windows + pakietu Microsoft, zero wiedzy na temat działania w internecie, brak umiejętności budowania bezpiecznych haseł, ogólnie wyliczać można bez końca. Pracownicy wyższego szczebla uważają, że nie są informatykami więc nie muszą posiadać takiej wiedzy. Mam nadzieję, że nigdy nie wprowadza wyłącznie elektronicznego obrotu pieniądza. Ten co pracował w banku wie dlaczego. Płakać chce się na myśl, że ktoś robi zgłoszenie do działu IT , bo bezprzewodowej myszki nie potrafi podłączyć lub klawiatury numerycznej. Mając powyższe na uwadze należy pamiętać, że statystyki tego zjawiska wskazują, że najczęściej atakującym jest "znajomy". Proponuję by Zarząd przyznał się i udostępnił dane na temat rotacji pracowników w dziale IT. Oni wiedzą kto zainfekował i dlaczego. Prawfopidobnie przygarnęli / wykorzystali pracę pracownika IT i nie zaplacili , także w naturze nic nie ginie. Moja praca w grupie PKO to już tylko przykre wspomnienia. Mam nadzieję, że niedługo nowo powołany Zarząd podejmie wlasciwe kroki.

Paweł Kociński

PKO Bank Polski finansuje branżę medyczną.

@Paweł Kociński

Zamiast finansować branże medyczna, która zajmie się chorobami cywilizacyjnymi, to może zajmiecie się przyczynami tych chorób u swoich pracowników. Praca powyżej 8h w wymuszonej pozycji ciala oraz brak wynagrodzenia za nadgodziny, brak możliwości odbioru nadgodzin bez " komentarzy przlozonego", j. Angielski po godzinach pracy w wymuszonej pozycji przed monitorem, praca z dużą ilością danych wrażliwych i gotowość do natychmiastowej odpowiedzi (oczywiście bezblednej, gdyż w przeciwym wypadku zwyzywaja Cię), grozenie ponoszeniem odpowiedzialności grupowej za pomyłki finansowe ( głównie wynikające z natłoku obowiązków => błąd wynikający z czynnika ludzkiego), wyjścia do toalety tylko na 1 bo 2 za długo trwa => za to pełna zgoda dla palaczy na przerwę na dymka 8x po 15 min, itp..... oooo tak, takie środowisko sprzyja choroba serca ( stres) , kręgosłupa ( brak ruch), choroby gastrologiczne( brak możliwości pożywienia sie w spokoju), choroby psychiczne tj. Depresja, zabizona samoocena ( nadużycie stanowiskowe kierownikow). Tak, kierunki działania PKO są fascynujące. Wspierajmy branże medyczna, gdyż chorych będzie przybywać. Ciekawe dla czego...

@PKO BP

PKO BP S.A.to że trafiłam do tego banku uważam za najlepsze co mogło się wydarzyć .Pan Przemek z rekrutacji mimo tego że nie posiadałam żadnego doświadczenia w bankowości dał mi szansę w dalszym procesie rekrutacji ☺️ Pracuje w PKO BP pół roku i jestem już po pierwszym awansie. Życzę aby każdy kto składa aplikacje trafiał na tak życzliwe osoby jak ja. Pensja wypłacana regularnie, respektowane prawo do urlopów, wolne soboty i niedziele, brak nocnych zmian, bardzo bogaty pakiet premiowy dla skutecznych i ambitnych, pełne ubezpieczenie moje jak również możliwość ubezpieczenia najbliższych, pomoc kadry menedżerskiej oraz wsparcie zaplecza technicznego i merytorycznego. Co najważniejsze etyka obowiązująca w banku sprawia, że stres praktycznie nie istnieje w relacjach podwładny - przełożony bo zawsze gdy cokolwiek potrzeba to tak samo jak dyrektor jak i kierownik pomogą, wyjaśnia pokierują ☺️

@@PKO BP

Etyka obiawiazuja w całej grupie PKO jest dalece wątpliwa. Analiza wynagrodzeń przeprowadzona jednej ze spółek wykazała zanizanie wynagrodzen pracowników. Okazało się, że otrzymali awans stanowiskowy bez podwyższenia wynagrodzenia. Po analizie wyrównano poziom płacy jednak zapomniano wypłacić wyrównania za miesiące,gdy (za decyzja niezwykłego przełożonego, który nie buduje żadnej bariery w kontakcie)nie było przyznane. Taka etyka, że az niezgodna z obowiązującym regulaminem.

Ek

Aaaa zna Pan prawdę o prawdzie??? Prawda, też Prawda i g.....o prawda. Proszę o komentarz dot zanizenia wynagrodzie pracowników w grupie PKO, wyzywania przez zarząd pracowników niższego szczebla, braku nadania uprawnień do zadań wynikających ze stanowiska, a następnie obniżanie z tego powodu premii, wysłanie pracownika do pracy zdalnej mając świadomość, że owy pracownik wynajmuje kawalerkę z osobą nie posiadająca uprawnień do bazy danych, wysyłanie do pracy zdanej bez internetu, nadanie uprawnień do systemów przypisując login innego pracownika, zakładanie kamer w toaletach damskich , a męskich nie ( rozumiem, że to w wyniku rownouprawnienia i braku dyskryminacji) itp... zabawy końca nie widać. Życzę Panu prawdy w życiu na cały nadchodzący rok.

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

(usunięte przez administratora) oglądam oferty pracy. Jest oferta na doradcę klienta(mowa o Zabrzu). Ale jest informacja o umowie na zastępstwo. Czyli nie ma na co liczyć że przedłuża umowę? Nie posiadam doświadczenia w pracy w bankowości. Jest szansa ze w ogóle wezmą mnie? Jak wyglada rekrutacja??

Stara

Masz szansę i wcale nie dlatego, że biorą jak leci. Umowa zastępstwo często kończy się tym że pracownik zostaje ponieważ jest dużo ciąż ale i niestety przypadków zdrowotnych (ciężkich). Ja Ci radzę złóż dokumenty na rekrutację. Spróbuj. To nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Justyna

Pracuję na KP czyli najgorzej jak da się trafić. Dwie najgorsze rzeczy w tej pracy to robienie planów i liczenie się na koniec .Kto pracuje to wie jak to jest stresujące . Co do planów to co kwartał jest gorzej ,zmniejszają liczbę punktów jak tylko się da by nie zrobić planu i nie wypłacić premii.W mojej placówce ciśnienie jest ogromne jak to w sprzedaży. Pracowałam w kilku innych branżach sprzedażowych i nie różni się to za wiele. Ot męczenie klientów by wzięli kredyt ,nieustanna obdzwonka by przyszli. Norma . Raz lepiej a raz gorzej. Niestety myślę ciągle o punktach i o tym skąd je brać plus wysłuchaje codziennie narzekania kierownictwa czemu ich nie ma albo kto jest umówiony bądź czemu bez ubezpieczenia. To jest nieustająca walka by wycisnąć coś z każdego klienta. Stres jest mega . Czasami żałuję ,że nie mam tak wywalone jak co niektórzy. Są osoby co tych planów nie robią i są wzywani na dywanik i czasami po nich to spływa. Szczególnie mężczyźni jakoś tak się nie dają. Jednak jest ich mało a tak same kobiety. Ciekawe co? I tutaj niby atmosfera spoko ,ale do czasu gdy ktoś komuś kogoś nie podkradnie, bądź kilka dziewczyn uważa ,że ma prawo do jednego klienta. Wtedy to atmosfera siada. No i to co powinno być najłatwiejsze czyli kasa ,ale jeśli ciągle myślisz o punktach to łatwo się pomylić gdy na okrągło robisz wpłaty i wypłaty . Wpadasz w rutynę i nagle: brakuje Ci 2 pięćsetek... Były podwyżki ,ale teraz gdy minimalna poszła w górę to wielkiej różnicy nie ma, a jaka odpowiedzialność za kasę...Ile kasy przez nasze ręce przechodzą dziennie ....jakie ciśnienie na sprzedaż (a nie zawsze uda się zrobić premie ,jak masz słaby kwartał ). Co więcej obsługujemy spadkobrania, kupno obligacji itd. Sprawa potrafi i kilka dni zająć .Oczywiście za takie trudne sprawy punktów jest 0 a ile roboty . Zapraszam osoby,które wymyśliły system punktacji niech zrobią spadkobranie z kilkunastu osób to pogadamy. Gdy zależy Ci na punktach i trafisz na taką sprawę to jest jak wyrok . Dlatego rozglądam się powoli za inną pracą. Łatwo nie jest w mojej lokalizacji ,ale co zrobić . Czy polecam? To jest ten typ pracy ,że gdy ogrania Ciebie desperacja i nic innego nie masz to praca jest ok. Jednak nie masz zadowolenia z tej pracy. Dziewczyny niektóre wiele lat pracują ,ale codziennie wzdychają jak idą do tej pracy.Widać ,że się nie chce ,ale trzeba . Taka wegetacja . Wystarczyłoby mniejsze plany ,bo tak się składa ,że mam porównania z innymi bankami. Ja czasami w jednej transakcji więcej przyjme kasy niż w niektórych placówkach jest ich limit na cały oddział. Tutaj jest zwyczajnie za dużo tematów by dodawać do tego sprzedaż. Koleżanka ,która odeszła do konkurencji bardziej dzwoni i zaprasza na kredyt i tylko to ją interesuje: kredyty. Nie musi sprzedawać obligacji ,wypłacać kasy po śmierci ,zakładać kont mieszkaniowych, przyjmować takiej ilości kasy .... Jak ktoś lubi liczyć kasę ,ma żelazna psychiką ,mega dobrą sprzedaż plus fart i wszelka krytyka po nim spływa .Dodatkowo lubi męczyć się z dokumentami spadkowymi ....To jest to praca dla niego/niej .Lekko powyzej minimalnej .

Oj tam , oj tam ;)
@Justyna

Zgadzam się w 100 % z Twoją wypowiedzią. Jak u mnie w oddziale zaczęliśmy narzekać np. na sprawy spadkowe , że tył roboty i nic z tego nie ma , oj przepraszam jest opr. bo zawsze coś znajdą, że to i tamto nie wykreślone a spadkobiercy zawsze chcą to wszystko załatwić w jeden dzień. Dyrekcja powtarza , że spadki są dobre bo to potencjał na inwestycje , konta a w przyszłości kto wie pożyczki itp. więc nie narzekać tylko robić. No i co ?(usunięte przez administratora)

@Justyna

Justyna, zabierz swoich klientów w idz do konkurencji. W PKO luzie kasy nie trzymają bo Warszwa aż huczy od tej lipy.(usunięte przez administratora) Ciekawe dlaczego pracownicy swoja kasę u konkurencji trzymają XD a później dziwią się, że ugody z frankowiczem zawrzeć nie mogą XD

Askier
@Justyna

Ładnie opisane realia pracy na kasie ale obawiam się że gdzie indziej jest to samo a tam gdzie lepiej płacili to właśnie zwalniają w ramach zwolnien grupowych jak w ing.. Dobra praca w banku już dawno skończyła się i brutalnie sugeruję naukę i przebranzowiienie jeśli jesteś młodą osobą a chcesz pracować w mniejszym stresie i za lepszą kasę. Niestety ta branża dla pracownika na obsłudze czy tzw zapleczowce zwija się..

Krysia prawie emerytka
@Askier

O jakich Ty zwolnieniach grupowych piszesz, było podsumowanie rozmów ze związkami i na ten rok nie ma przewidzianych zwolnień grupowych

Janusz

Czy jest szansa na jakieś podwyżki inflacyjne w tym roku ? Najniższa krajowa zostala podniesiona i znowu ceny poszybowały. Jak to zazwyczaj wyglądało ?

@Janusz

W komunikacie Rady Pracowników była cos mowa że ma to nastąpić w 1 kwartale 2024... przyjdzie prezes i przywita nas podwyżkami.

doradca_kp_
@Janusz

To przykre realia, po podwyżce cen za mieszkanie i media i inne … ledwo koniec z końcem wiąże, na nic nie mogę odłożyć …moje pobory starczają tylko do 24 każdego miesiąca ….

On

Pkp bp potrzebuje takiego człowieka z charyzmą i pełnego optymizmu który wypełni nudne dni pracownika anonimowymi ankietami bo przecież pieniądze to nie wszystko.. praca w PKO BP to misja.

KaKra

Dzień dobry, pracuje w Banku @Pracodawca od 6 mcy i na duży plus zaskoczyła mnie atmosfera panująca w oddziale. W bankowości mam 7 letnie doświadczenie i dość przykre z tym związane wspomnienia w tym temacie. Tu mogę liczyć na wsparcie i pomoc całej załogi co jest cenne w codziennej pracy. Praca w sprzedaży nigdy nie była łatwa i samo POSIADANIE planów wywołuje gęsią skórkę, ale taka to branża i z tym trzeba się zmierzyć chcąc pracować w takiej strukturze. Cenię pracodawcę za stabilne miejsce pracy, wspierający zespół HR (Przemysław Kołbyk), świetny zespół szkoleniowy, zgrany zespół pracowników oddziałowych, dobre benefity, fajne premie. Polecam ;)

...
@KaKra

Rozumiem, że pracodawca umożliwił Ci przestrzeganie RODO, tworząc Twoje miejsce pracy w dogodnej przestrzeni i nie musisz obsługiwać klienta na open space w obecności innych klientów. Rozmowy prowadzone podczas, których klient musi przekazać swoje dane zawierając umowę lub weryfikując inne czynnosci, nie są dostępne dla pozostałych obecnych klientów obecnych w oddziale? Rozumiem, że Twoj pracodawcą i qspierajacy zespół HR zadbał o możliwość przestrzegania prawa. Dla ciekawych zachęta, proponuję odwiedzić oddzial Rotunda Warszawa. Rozmieszczenie biurek pracowników uniemożliwia przeprowadzenie procesu weryfikacji klienta zachowując RODO. Drogi kliencie zanim rozpoczniesz dialog w oddziale upewnij się kto znajduje się w Twojej obecności, jeżeli słyszysz rozmowy innych tzn , że ktoś Twoja również słyszy.

BlaBlaBls R.Śl.

Znacie ankietę NPS? Wiecie , że nie jest anonimowa? U mas dr po ankiecie NPS opwiada kto co napisał, a przy kolejnej stoi nad nami i dyktuje co mamy pisać żeby było dobrze. Żeby się jej nie "czepiali". Masakra.

Fiju Fiju
@BlaBlaBls R.Śl.

Zawsze powtarzają, że ankieta jest anonimowa ;) Najlepsze jest to, że pod wpływem emocji ludzie naprawdę piszą co myślą a za dwa , trzy dni ochłoną i narzekają , po co ja to napisałem , teraz nie dostanę podwyżki , będę miał kłopoty. Zobaczymy jaka będzie reakcja podczas spotkania w styczniu bo podobno było kilka negatywnych opinii.

@Fiju Fiju

Ankiety online nie są anonimowe. Przecież znają Wasze ID komputera XD przypominam, że podejmując prace wyraziliście zgodę na monitoring. Wszyscy wiedzą, że występuje m......g. Przechodzą obok Was życząc dzien dobry, a później wyzywaja w swoim pokoju. Te ankiety są dla "wrażliwej Pani psycholog", która z pomocą swojej dojrzałości emocjonalnej pomaga wszystkim i wszędzie rozsiewając kolejne plotki. Nie wypełnijcie ankiet. Można odmówić. Po co ta farsa. Co roku "inteligentne Panie z kadr" upatrują się przyczyn w lukach wiedzy swoich pracowników nizszego szczebla. Przypominam, iż nadanie uprawnień I wydanie sprzętu to obowiązek pracodawcy wynikający z Ustawy , to nie " Laska Pana". Obecnie w Ostrołęce pracownicy są zobowiązani do samodzielnego nadawania / zgłaszania uprawnień, pociesznie XD zamiast ankiet wypełnijcie zgłoszenie do PIP.

@BlaBlaBls R.Śl.

Wydrukuj wzmiankę z informacją o anonimowości ankiety online. Państwo w PKO z wiedzą z poradnika domowego. Pamiętajmy, że podobno instytucje finansowe cechuja się " wysokim poziomem zaufania spolecznego" zatem od klamsw są dalekie. Hehhehe tak, Pani z kadr jest niezwykła XD

Beata
@BlaBlaBls R.Śl.

Straszne pretensje po tej ankiecie. Już nie wypelnie wiecej. Wypytywania co komu nie pasuje, żeby dowiedziec się kto źle wypelnil.

@Beata

Poza tym że ankieta nie jest anonimowa to nic nie wnosi...a przeciez ankieta to " Jak Ci się pracuje " inpowinna służyć poprawie warunków pracy i zadowolenia pracownika...a jest tylko używana to pokazywania rankingów. Więc mówię że zrobiłem i nawet tam nie zaglądam. Pozdrawiam

Ek

Panie Pawle dlaczego udostępniono dane wrażliwe osób ubiegających się o pracę osobie, która została ukarana naganą przez UW za nieposzanowanie prawa drugiego człowieka? Rozumiem, że to w myśl " zaufania spolecznego" oraz troski RODO.

Witam, kiedy jest wypłacona premia za kwartał IV 2023?

Bożena

Programista Java więcej zarobki na zwykłej umowie czy business to business jednak bardziej warto? O ile nadal są opcje wyboru, tak jak siedem miesięcy temu, do tej pory nawet wisi tutaj to ogłoszenie. Oczywiście pytam też mając na uwadze składki i tego typu rzeczy. Pozdrawiam.

Marek z Tarnowa Podgórnegi

Polecam z całego serca oddział PKO BP w Tarnowie Podgórnym. Brałem pożyczkę przez 2 dni, tylko dlatego, że bank BNP Paribas, zamieścił złośliwy wpis o niebotycznej wysokości raty zawieszonego kr. hipotecznego. Wspaniałe Panie w oddziale, walczyły jak lwice, żeby mi pomóc i im się to udało. Tym samym uratowały mi życie. Gorąco polecam ten oddział banku PKO BP. Pozdrawiam Marek

Kika
@Marek z Tarnowa Podgórnegi

Bezinteresownie tego nie robiły. Punty za ten kredyt miały do premii

Doradca/opiekun
@Marek z Tarnowa Podgórnegi

I przez Marka, te Panie mają audyt. Dzięki Marku.

Na wypowiedzeniu

Czy ktoś wie może, czy pracownik na wypowiedzeniu dostanie premię za kwartał IV, jeśli jest zatrudniony do 31 grudnia 2023 r., a premia za kwartał IV wypłacana jest dopiero ostatniego lutego 2024?

PracownikPko

Jaka jest średnia dochodu brutto na BO we Wrocławiu?

Wgl to fajne mają terminy z tą premią i wypłata :/ Na pewno wszyscy zdarzą wszystko kupić na święta :/

Duooo

Mi wpłynęło. Caluskie 10 000zl. Polecam PKO BP.

Hahah
@Duooo

Dobra ściema nie jest zła, wartość premii taka sama dla wszystkich, 10 tys minus 8

Odp

Tak mam, niedawno przyszło

Tak, przed chwilą wpłynęła.

Wypłata jutro tj. 21.12 wg harmonogramu z Intry

Gwiazdeczka :)

Ho ho ho ... jak tam u Was z zakładową wigilią ? Też jesteście zmuszani do kupowania prezentów i przynoszenia jedzenia na spotkanie ?

Pracownik23

Hej wszystkim :) Czy pracownik na zwolnieniu ciążowym dostanie premie roczną ? Jeśli pracuje w firmie 2 lata ? Kiedy premia jest wypłacona ?

Vesna

Jezu ludzie co z nami jest.... A powiem ci co z nami jest pracuje z takimi głupimi (usunięte przez administratora) które niestety nie życzą ani sobie nawzajem ani pewnie samym sobie też dobrze i takie dzwonienie i proszenie po prostu nie przechodzi. A intre to mogę sobie chyba w głowie wyświetlić bo zabrano mi telefon i laptopa służbowego jak tylko trafiłam na zwolnienie lekarskie (w piątym miesiącu po krwawieniu w pracy więc nie, nie miałam się od pracy, po prostu go potrzebowałam już odpowiadając od razu na kolejne twoje nieme pytanie). A no także zadzwoń z prywatnego telefonu do działu HR na pewno mi pomogą. Już przy próbowałam z innym tematem się dowiedzieć drugi miesiąc czekam na odpowiedź nikt nie odpisuje mi nawet na maile. Także.dziekuje. dostanę to dostanę. Nie dostanę z głodu nie umrę, laski bez

Tama27

Proszę o informację czy faktycznie przyszedł mail o nagrodzie rocznej czy też premii świątecznej. Nie ma mnie w pracy a bardzo mi zależy. Dziękuję

@Tama27

Tak. Przyszła informacja. 3500 brutto wypłacone będzie przed świętami - prawdopodobnie 18/12. Dostaną pracownicy zatrudnieni od czerwca 2023.

@PracownikPKO

Pracownicy w okresie wypowiedzenia również dostaną?

Agent
@Tama27

Fajnie, że dostajecie premie roczne. Nam też bank zaproponował "premie" na święta. Nowe aneksy, które obcinają nam wynagrodzenia i sprawiają, że doradcy w agencjach nie zarobią nawet minimalnego wynagrodzenia. Wkrótce spodziewajcie się napływu emerytów do Oddziałów, bo Agenci mają dosyć.

Za co
@Agent

I dobrze,niech znikną agencje. Nikt nie sprzedaje tak nieetycznie jak agenci. Konsolidację z kwotą na rękę 100 zł a prowizja w tysiącach, dochody wymyślane z powietrza. Tragedia

Askier
@Za co

Haha wypowiada się pracownik banku.. Przypomnieć Ci o planach na fundusze i polisy?juz zapomianalas/eś jak masz zagajac rozmowę żeby wcisnąć (usunięte przez administratora)kartę bo premii nie będzie? Na szczęście jak znikną agencje zwolnią również Ciebie.. Z netem i voice botami doradca jest zbędny.

Ciekawy

Dlaczego nie? Jeśli ktoś przepracował cały rok, wyrobił zyski dla firmy a jest na wypowiedzeniu, to czemu nie dostanie? Skąd ta informacja pochodzi?

@Ciekawy

Na intrze są udostępnione warunki otrzymania nagrody. Osoby na wypowiedzeniu , urlopie wychowawczym nie dostaną nagrody i te zatrudnione przed 1.06

@PracownikPKO

Nagroda jest wypłacona 18 grudnia?

Ewelina
@PracownikPKO

Muszę wziąć kilka dni zwolnienia chorobowego, maksymalnie 4-5, zastanawiam się czy z tego względu bank nie wypłaci mi nagrody. Ktoś się orientuję?

@Ewelina

Jeśli jesteś chora to idź na L4 i daj sobie czas wyzdrowieć. Jeżeli nie wypłaca Ci nagrody z powodu choroby zgłoś sprawę do sądu. Regulaminy nie mogą być sprzeczny z prawem. Podlega to karze.

@PracownikPKO

Osoby zatrudnione przed 1.06 nie dostaną ? To co wszyscy dostaną co zostali zatrudnieni po 1.06 tego roku ?

@Marek

Sprostowanie...wg Intry zatrudnieni po 30/06/2023

@Ek

To ogólnie jakie warunki trzeba spełnić, aby móc liczyć na tę nagrodę? Jest jakiś konkretny regulamin i wytyczne, które należy przestrzegać? Pomijając już fakt związany z frekwencją.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 907.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 740, z czego 78 to opinie pozytywne, 263 to opinie negatywne, a 399 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 623 ocen.

PKO Bank Polski