Opinie o DPD Polska w Katowice 3 Maja 40

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DPD Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPD Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Katowice 3 Maja 40

Lena83

Kurier DPD z Wodzisławia Śląskiego-uwazajcie na niego. Zostawia przesyłki pod domofonem, u sąsiadów nie informując nawet u jakich, lub w ogóle nie dostarcza przesyłki zaznaczając w systemie, że paczka doręczona. Jak już uda się z nim porozmawiać to zachowuje się w sposób nieuprzejmy, straszy że zgłosi adres i już nikt nie dostarczy nam paczki.

Andrew

Kurier Łukasz, Tychy. Nie dostarcza paczek pod wskazany adres bo mu się najwidoczniej nie chce. Po telefonicznej reklamacji twierdzi, że dzwonił kilka razy ale nikogo nie było w domu. Paczkę pozostawia u sąsiada informując go, że sam o to poprosiłem w smsie. Abstrahując od samej paczki, jestem ciekaw jak dostarczanie przypadkowym ludziom przesyłek z danymi osobowymi innych ma się do RODO. Secudno - w paczce znajdowały się wyroby medyczne, sklep zablokował wysyłkę InPostem kierując się czasem dostawy, to bez znaczenia bo paczka i tak leżała 3 dni w magazynie DPD.

Zajc

Kurier notorycznie nie dostarcza paczek, bez kontaktu.

Czy w DPD Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Killuminati187

Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DPD Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
Bobi

Witam moja dziewczyna czekała na przesyłkę od DPD za 1 razem dostała smsa że nie zastał nikogo w domu gdzie byliśmy cały dzień w domu dodam że mam złamaną nogę i nie wychodzę zadzwoniłem do pana kuriera z pytaniem jak nie było nikogo w domu pan kurier bardzo hamaki itp miał być miał być z przesyłką na drugi dzień facet znikł zero kontaktu na 3 dzień dzwonie na infolinie do DPD zapytać co się dzieje z moim towarem pani bardzo nie miła krzyk itp dowiedziałem się że towar został odesłany do nadawcy z powodu nie przekazania 2 prób przez kuriera niby nie było nikogo w domu nie polecam dbd ludzie omijać z daleka ta firma

Mateusz

Takich jaj to ja jeszcze nigdy nie widziałem, nie miałem (niepotrzebne skreślić) Zamówiłem sobie paczkę z sieciówki ale że nie mieli wszystkiego w jednym magazynie to wysłali mi to na dwa razy. Pierwszą paczkę dostałem we wtorek (zamawiałem w sobotę więc wszytko git), druga przyjechała do mnie w środę ale kurierowi uwidziało się że paczkę zwróci do nadawcy i już ta sytuacja mnie mocno wnerwiła. Postanowiłem że ponownie zamówię to co było w tamtej a ze doszły promocję no to sobie wziąłem kilka rzeczy więcej. Znowu ta sama sytuacja nie mają w magazynie, więc dwie paczki. Pierwsza już była u kuriera w poniedziałek ale odmówił dostarczenia. Zmieniłem adres dostawy na koleżankę, która mieszka blisko centrum miasta (mała miejscowość ) i paczka była u niej już we wtorek. I teraz creme de la creme. Paczka od dwóch dni leży na sortowni i ani widu ani słuchu. Dzwoniąc do DPD rozmawiałem z botem który chciał już anulować przesyłkę ale cudem go powstrzymałem a pisząc pisałem z botem który nic nie rozumie. Co do tego kuriera nie miałem nigdy złych przeżyć ale to co się teraz stało to jest szczyt a sortowania to już szczyt szczytów

Zako

Wysłalam paczkę zywnosciową do Zabrza,paczka byla w Katowicach o 6.00 rano ,i teraz bedzie lezala do wtorku ,czyli wszystko bedzie do wyrzucenia. Oddzial w Katowicach jest do rozwiązania. U nas czyli w Oddziale w Gdansku nic takiego sie nie wydarzylo,zeby paczka krajowa zywnosciowa lezala na magazynie 4 dni ,to sklandal. Specjalnie zaznaczylam ze jest to paczka zywnosciowa ,zeby dostarczyli ja w pierwszej kolejnosci,a oni maja to w nosie . Przez Wasz oddzial idzie opinia na wszystkie oddzialy.

Janina

Pan Mateusz Nowacki DPD najlepszy kurier na Kostuchnie zawsze uśmiechnięty grzeczny profesjonalizm bardzo miły człowiek .

maciej z.

absolutne (usunięte przez administratora) w stosunku do InPost. brak mozliwosci uzyskania informacji o paczce, ktora siedzi 2 dni robocze na ich magazynie

Eugeniusz

Kurier MARIUSZ, taki szczupły, łysawy... Nie pozdrawiamy go, czemu? Bo zostawia opłacone paczki na klatce schodowej na kilka godzin nie informując odbiorcy, wystawia informacje jedynie taka iż "odbiorca odebrał paczkę" śmiech na sali.

xyz

Witam ile można zarobić na początek bez nadgodzin ?

omijający DPD

Boże chroń przed DPD. Omijać szerokim łukiem. W szczególności osobę ADAM Świętochłowice. Specjalnie nie użyłem wyrażenia KURIER, ponieważ nie chcę obrazić Kurierów. W życiu nie spotkałem człowieka mającego tyle jadu w sobie, co OSOBA Adam obsługujący Świętochłowice.

Bożydar
@omijający DPD

Potwierdzam i zgadzam się w 110%. Pan ADAM strzela fochami na prawo i lewo, mimo że za to mu płacą. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywać, bo nie ma co - szkoda nerwów. Szanowny Pan nie odbiera telefonu, 2 paczki zostały zwrócone, przez to, że rzekomo ich nie odebrałem. Nie oddzwonił, nie zjawił się ale to niby ja nie otwierałem drzwi. Chłop sobie wybiera ludzi, komu chce zanieść, temu zaniesie. Ostatnio sąsiadowi zostawił opłaconą paczkę uwaga.. Przed wejściem do kamienicy jak nigdy nic. Jak się go już spotka na ulicy to (usunięte przez administratora) gbur, opryskliwy typ. Twierdzi ze można dzwonić do osoby nadzorującej nim, zapomniałem jak się to fachowo nazywa, jednak osoby które to zrobiły mówią, że ma w tej firmie znajomości. To wiele wyjaśnia, po takich sytuacjach, masie skarg ten typ dalej tam pracuje. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Doggebi

Nic dziwnego dpd to pełen wyzysk np na kt3 zatrudnili nowych brygadzistów oczywiście z Amazonu bo nikt nie chciał aplikować w dodatku jeden z nich został wywalony za (usunięte przez administratora) z poprzedniej firmy co do reszty umowy okrojone nawet na zleceniu kodeks pracy nie istnieje ogólnie praca w dpd to nieporozumienie (usunięte przez administratora)

Iwona

Cześć, czy w DPD Polska w Katowicach często zdarzają się nadgodziny? Chciałabym się dowiedzieć jak zazwyczaj wyglądają faktycznie godziny pracy w firmie. O której się zaczyna i, o której kończy się pracę? Chciałabym wiedzieć czy zdarza się wychodzić z pracy sporo po ustalonej godzinie.

QQczka

ta firma to (usunięte przez administratora),porażka jeżdzi po Tychach taki palant co przesyłek nie dostarcza bo mu się nie chce, nie odbiera telefonów od klienta dopiero gdy zadzwoniłem z innego numeru to odebrał i coś niewyrażnie pobuczał poza tym to bezczelnie kłamie że był i nikogo nie zastał z takimi osobnikami nie da się współpracować powinien iść do ŁOPATY czereśniak.ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

pracownik miesiąca
@QQczka

popieram, takie coś co się podaje za kuriera oszusta nie powinno świadczyć usług dla ludności przecież to kombinator za co mu firma płaci?powinni mu się bliżej przyjrzeć.

Janina

Chciałabym tą drogą podziękować kurierowi DPD p.Maciejowi,który obsługuje dzielnicę Kostuchna.Bardzo profesjonalna obsługa.Miły kurier,którego chwalę za duży profesjonalizm i oddanie pracy,ktorą wykonuje.

Osoba prywatna

Ja bardzo jestem zadowolona z małżeństwa które jeździ po centrum Katowice są bardzo mili uprzejmi da się zawszę dogadać nigdy nie miałam problemu z doręczeniem paczki. Będę tylko zamawiać z DPD mam super kontakt z tymi ludźmi premia dla nich????

Edek

Czy kurierzy mają wyznaczone swoje konkretne rewiry pracy?

Tamiina

DRAMAT! Kurier, który miał zjawić się w piątek z etykietą po odbiór opłaconej z góry przesyłki, stawił się bez etykiety, gdy zapytałam o ową etykietę dowiedziałam się, że ma ją w samochodzie. Poprosiłam o jakikolwiek dokument potwierdzający nadanie paczki, nie chcąc wydawać cennej dla mnie przesyłki na przysłowiową "gębę" - usłyszałam, że ktoś jutro dostarczy mi takie potwierdzenie. Uznałam to za żart i poprosiłam Panią kurier o to aby po prostu zeszła do samochodu po etykietę, Pani kurier odparła DOSŁOWNIE "w życiu", odwróciła się i zbiegła po schodach - ja rozumiem, że 4 piętro bez windy, to nie lada wyczyn dla młodej osoby (;)), ale bezczelność tej osoby - niesamowita. Pani kurier odjechała bez słowa. Zadzwoniłam z interwencją do DPD, gdzie po prostu przeniesiono moją przesyłkę na dzień następny i polecono mi KOLEJNY dzień siedzieć "od dzwona do dzwona" w domu i czekać aż kurier raczy przyjechać po paczkę. Kurier tego dnia nie dotarł już w ogóle. Przez Weekend nie mogłam dodzwonić się do DPD, a już w kolejnym dniu roboczym tj. w poniedziałek, Pan z obsługi klienta DPD nawet nie pozwolił mi dokończyć zdania mówiąc, że on nic nie poradzi. "W S P A N I A L E" świadczone usługi. Dziękuję, NIEPOLECAM!!!!

ziutek

dostalem e maila ze byl u mnie kurier a mnie nie bylo w domu a prawda jest inna byl u mnie kuriur ale nie moglem zaplacic karta

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Katowice

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska